Opinie o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski w Grójec Józefa Piłsudskiego 89a

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski w Grójec Józefa Piłsudskiego 89a

nick

nie nie pracuję w topazie 53 i dziwię się temu co wypisujesz? ale rozumiem konkurencja nie spi: )

Pisałam oczywiście o 53 bo ktoś był strasznie zachwycony tym sklepem

Nie wierzę ja jak robiłam tam zakupy to zawsze coś nie tak ,a to po terminie kupiłam albo kasjerka nie naliczyla 30% rabatu więc co tu piszesz ,no chyba że tam pracujesz i chcesz "przydziobać "

ONA

Witam jeżeli chodzi o pracę w Topazie to wspominam bardzo pozytywnie. Jeżeli chodzi o kierownictwo nie mogę wypowiedzieć się pozytywnie na temat jednej osoby,która zle traktowała swoich podopiecznych. Atmosfera robi swoje-jak w każdej pracy jest podstawą zgranego zespołu. Ogólnie firma wypłacalna,pełne etaty,składki wszystko tak jak powinno być. Polecam pracę w Topazie i pamiętajcie jeżeli kadra kierownicza jest chamska(a bywają,bywają) to niestety zawsze piszemy opinie negatywne. Dużo można opisywać...wstrzymam się i zachowam dla siebie pewne sprawy. Generalnie jeżeli jesteś osobą obowiązkową,pracujesz jak należy nigdy nie otrzymasz złego słowa. Pozdrawiam i pozdrowienia dla TOPAZA!buziak.

Emu
@ONA

Głupoty piszesz,nawet jak pracujesz dobrze zostaniesz jakbyś tego nie robiła. Pokaż raz, że potrafisz więcej, niż potrzeba to zajeżdżą ciebie jak stara kobyłę.

hala
@ONA

A w którym Topazie pracowałaś?

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym/Grójec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Projektant instalacji sieci sanitarnych
HSS Work Sp. z o.o.
Emu

umowa o prace na czas określony, tyle dostaniesz

Bania
@Emu

i godziny pracy na czas nieokreślony ;-)

klient

zgadzam się z opinią o Topazie w galerii mistrza Jana wszystko jest tam czego potrzebuję.

Driver

Jeżeli masz odwagę obrażać pracowników na forum to przedstaw się i nie zachowuj jak internetowy troll

Sebek

Witam, Czy to prawda ,że w Adamowie woj. lubelskie,powiat łukowski ,otwierają TOPAZ? Oraz w ,którym miejscu i kiedy planowana data oddania budynku do funkcjonowania?

Driver

A co masz tajemniczy kliencie :-) prawdopodobnie pracowniku hali :-) do pań pracujących w biurze w Garwolinskim Topazie?.Bardzo uprzejmie i przesympatyczne panie w przeciwieństwie do tych, które pracują na hali(najmocniej przepraszam, nie piszę tu o wszystkich), odpowiedzialne i rzetelnie wykonujące swoje obowiązki a ty prawdopodobnie pracowniku hali nie dość że nie szanujesz tego że wogule masz pracę to jeszcze na forum obrażasz swoje koleżanki.

tajemniczy klient
@Driver

a kto powiedział że tam pracuję

Tadek

Interesująca jak jest kierownictwo spoko, jak się dorwie chamstwo do koryta to tak jak wszędzie lepiej się zwolnić i mieć święty spokój bo jak TY się nie zwolnisz to Ciebie zwolnią z par 33

koll

Praca w Topazie..... hmmmmm . A pani kierownik z Topazu 18 (Mińsk ul. Targowa)jest okropną kobietą, która rozładowuje swoje frustracje na pracownikach. Dlugo by pisać ale sobie daruję. Godziny pracy to parodia, powinna się wziąć za nich inspekcja pracy.

fdyhrtgfcjh
@koll

niedawno zaczelam tam prace, i chyba zaczynam zalowac. niby dostalam umowe o prace a zachowuja sie tak, jakbym pracowala na zlecenie... robia grafik w ktorym daja mi wolne trzy dni a potem dzwonia ze mam jednak przyjsc do pracy, gdzie juz zaplanowalam sobie ten czas.

tajemniczy klient

topaz garwolin i kierownictwo hahaha nie polecam

kinia

jak wygląda praca w Topazie na stanowisku mięsnym ? zastanawiam się, czy złożyć cv na to stanowisko. Ciężko jest?

ala

powinni was wszystkich pogonic do pracy i zaczac placic od efektow i niewiele by zostalo tej wyplaty lenie

iwi

Niebawem otwiera sie u nas w mieście Topaz, są ofert pracy i chciałam zapytać jak u Was w sklepach było na początku?? jakie daja umowy?? czy pracujecie w godz nocnych? i czy są jakieś profity np bony itp?

PełenLuz

Hehehe......o ludzie kochani jesteście tacy zabawni a ty myster unkas przebiłeś poziomem swojej wypowiedzi wszystkich, którzy tu się rozpisywali. Nie będę tu się rozgadywał ale o właściciela się nie martw, zapewne ma się bardzo dobrze zresztą jak cała sieć TOPAZ i na przeciw konkurencji oby tak dalej.Jednak pracownicy nie doceniają tego co mają,sami sobie szkodzą pisząc takie bzdury jak to wam źle.Zapraszam do Pol-Argos w Oziemkówce tam wam będzie dużo lepiej G.Ł.Ą.B.Y. wy kapuściane.......

unkas

Pracuje w firmie pracującej dla Topazów i muszę powiedzieć że pracownicy są tam źle traktowani.Cały prawie nadzór jest niemiły a nawet złośliwy.Atmosfera w sklepie jest zawsze napięta.Nie wiem czy o Paczuski chciał żeby jego firma tak wygladała.Niłatwo teraz bedzie odbudować mu reputację.Cały czas zastanawiam sie dlaczego daje szanse wykazania się tak tępym ludziom.Myslę że to rodzinka.

stały klient

Tak to prawda, przydałoby się trochę tym ściemniarą wyrobić ruchy. Jest kilka pracownic, które pracują w pocie czoła a reszta przychodzi do pracy na pogaduszki i po to, żeby tylko innym tyłek obrobić. Potworzył się kółka wzajemnej adoracji i poza plotami nic ich nie obchodzi. Nie wiem za co pracodawca im płaci. Przydałyby się zmiany w personelu w Garwolinie bo niektóre Panie przychodzą do pracy tylko się lansować a nie pracować.

misjonarz
@stały klient

A które to panie z personelu tak się lansują po Topazie?;-)

babilon
@misjonarz

jest kilka pracownic, które by chętnie wyrwał,ale kiedy pracują to ciężko na bajerke :-))))

Foto-szpieg

Topaz Garwolin?wystarczy przyjść na zakupy do Topazu np.w taką niedzielę po południu i widać pracowników,którzy pracują i te gęsi które tworzą przy pólkach 2-3 osobowe grupy i tylko szepczą zamiast zająć się swoimi obowiązkami,więc zapewne te śmieszne panie plotkary właśnie tutaj się rozpisują jakie to kierownictwo jest złe itp. śmieszne jesteście,przy najbliższej okazji robiąc zakupy w Topazie garwolińskim nagram te panie które tylko udają ze pracują i wstawię filmik na ogólnym forum,gdzie każdy będzie mógł waszą pracę obejrzeć i co najlepsze skomentować, zobaczycie jak się czuły panie które zostały obrażone na tej stronie, poczujecie na własnej skórze jak to jest być poniżonym na forum bądzcie czujne drogie paniusie bo pobawię się w szpiega :-))))))))jutro będę o 19 na zakupkach a może o 20? pozdrawiam :-))))

nowa

NOWA oznacza nowy pracownik hali sprzedaży, jeśli aż tyle słów potrzeba aby zrozumieć. Jestem od ponad roku pracownikiem jednego ze sklepów, a wcześniej pracowałam w Biedronce więc mam porównanie. Warunki pracy nie do porównania. Jeśli chodzi o atmosferę, to zależy ona przecież od ludzi tworzących zespół, a nie zastanawialiście się czy aby przypadkiem powodem złej jest również zła współpraca ludzi, Ci z biura tez przed kimś muszą się tłumaczyć i tez za nas zbierają, jestem ciekawa jak byście Wy wszyscy "rządzili" i kierowali sklepami z takimi kombinatorami z jakimi również przychodzi mi niestety pracować. Chciałabym zobaczyć co po niektórych jak spinają d..y przed tzw "górą" kiedy tłumaczycie błędy swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski - Grójec

• Jak się pracuje w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski?

Kandydaci do pracy w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski