Opinie o COMFORTBE-SOFTBE w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy COMFORTBE-SOFTBE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COMFORTBE-SOFTBE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COMFORTBE-SOFTBE w Marki

Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie, pracodawca jest niewypłacalny, pensje płacona są z bardzo dużym opóźnieniem oraz w kilkunastu ratach, natomiast po odejściu z firmy nie można odzyskać zarobionych pieniędzy!!!

Jaro

Serio? Doprawdy niewiarygodne. Mnie tam co miesiąc płacą i nie wiem skąd takie tutaj opowieści dziwnej tresci.

@Jaro

Serio? Doprawdy niewiarygodne... Co miesiąc chyba szef Ci płaci ale za wystawianie takich bzdurnych, pozytywnych komentarzy... Kto pracował dobrze wie że nie ma czegoś takiego jak pensja cała i na czas....więc proszę nie pisać takich idiotyzmów.

@Jaro

Ja też nie otrzymałem wynagrodzenia już 9 miesiącu

Dobrze wiedzacy

Wszystkie dobre komentarze wystawiaja panie z biura nakrecaja na najwyzsza jakosc produktow ktore sa dziadowskie i przywozone z odpadow z lodzi pracowalem tam jako kierowca i nie dostalem do konca wyplaty i wiem co robi firma jedne wielkie (usunięte przez administratora)

Zuza

A ty pracowałeś w Comfortbe? Jesteś klientem? Czy może "ot tak" znalazłeś się tutaj?

Jolasia

(usunięte przez administratora) Brak towaru i pieniędzy. Omijać z daleka. Sprawa zgłoszona na policję i do sądu.

Kierowca

W dniu dzisiejszym byłem w Markach k.Warszawy na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierowcy. Pracodawca zaproponował mi umowę o dzieło na 3 miesięczny okres próbny twierdząc że umowy o pracę nie daje ponieważ nie wiadomo na jakiego pracownika się trafi. Niestety moja propozycja aby umowę o dzieło zastąpić umową na zlecenie nie spotkała się z Pana aprobatą. Pracy szukam już dość długo i było to moje drugie CV wysłane na te stanowisko a co ciekawsze poprzednio aplikowałem 3 miesiące temu. Już wiem czemu właściciel proponuje umowę o dzieło na 3 miesiące...

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Krzysztof

Zapewne jak każda firma tak i ta ma zadowolonych i niezadowolonych Klientów. Ja akurat jestem szczęśliwym posiadaczem kolejnego materaca. 5 lat temu kupiłem materac termoelastyczny i trochę się obawiałem ale wszystko skończyło się sprawnie. Wiec ja ich polecam

Leon

Zlego słowa nie napiszę, bo zamówione łózko i materac dotarly do mnie na czas, a z ich wygladu i jakości jestem zadowolony. Ode mnie jest pozytywna opinia.

Arkadius
@Leon

My mamy łóżka dla dzieciaków tej firmy. Wszystko z nimi OK, mamy mniej więcej od roku.

Rysia
@Arkadius

Mam takie samo zdanie. Przecież każdy kupuje to co widzi. Zawsze można zapłacić kilka razy więcej u innego producenta i nie wylewać pomyj na forum.

Oszukana
@Rysia

Jesteś pewien? Kupić kupisz co widzisz. A co ci przywiozą do domu to inna bajka. Stelaż metalowy łóżka nie dość, że przyszedł bez zabezpieczeń przeciwko przesuwaniu się materaca, to jeszcze źle zespawany, niedomalowany i uwaga - (po włożeniu w otwory) nogi łóżka wystawały powyżej poziomu ramy o kilka centymetrów. To co radzisz? Dziury w materacu zrobić i dokupić puszkę farby, plus kilka książek pod ramę główną jak spaw puści? (usunięte przez administratora)

Oszukana

Jak odzyskać pieniądze od tego człowieka??? To przechodzi wszelkie wyobrażenia!!!! Od 2 miesięcy zwodzi ciągłymi obietnicami!!! Do jakich instytucji to zgłosić?

Arnika

Jak to łatwo kogoś osądzać. To typowe dla polaków-cebulaków. Dla mnie to normalny sklep. Od kilku lat mam łóżko z Comfortbe i trzyma się super.

@Arnika

Ale to nie forum o salonach ani jakości wykonania łóżek (chociaż ich wykonanie pozostawia wiele do życzenia... a raczej ich brak:))). To forum opiniuje pracodawcę. Tutek pracodawcą jest marnym, nie ma wiecznie kasy na pensje, nie ma na paliwo dla kierowców, mydli oczy obietnicami. Kto lubi pracować ku chwalę i żywi się powietrzem - proszę bardzo.

Anka Skakanka

Ja też mam łóżko z tego sklepu i nie mam temu meblowi nic do zarzucenia. Nie rozwala się, jest solidne. Nie wypowiem się na temat pracowników, bo nic mi nie wiadomo. Ale raz jeszcze napiszę, że z łóżka comfortbe jestem zadowolona.

Karo

@Zc Firma też jest mi winna pieniądze za nie przyjęty przeze mnie towar beznadziejnej jakości. Chcę pójść do sądu, ale nie wiem czy komornik ma szansę na odzyskanie od Comfortbe moich pieniędzy? Proszę o podzielenie się doświadczeniami, nie chciałabym iść w dodatkowe koszty.

Jedna ze szczęśliwych odbiorców może było po dostawie towaru i użyli nowej pianki

No i brawo!!! ????????

katarzyna

A te gwiazdy pracujące w Markach co wstydza się podpisać pod mailem tez sie zwolniły?

Asiek

Znam większość kierowców w firmie i nie kojarzę żeby pracowali po 14 godzin. Chyba za bardzo się zagalopowałeś?!

@Asiek

Większość? To tam jeszcze został jakiś kierowca? I przeżył? Asiek ja znam takich co pracowali nawet i więcej niż 14 godzin i po dwa tygodnie w domu nie byli... Zamykanie wszystkich salonów z prędkością światła o czymś świadczy, że zdaje się że i Gdynia też upadła. Uciekać i nie oglądać się za siebie!!!

Dziewczyny jaki styl panuje w COMFORTBE-SOFTBE?

kozar

Tutak wielu klientom wisi pieniądze i (usunięte przez administratora) zapłaci z nawiazką. Koniec tej firmy jest bliski a wy pójdziecie z torbami.

Armada

Ale o jaki styl ci chodzi? Styl łóżek? Mebli? Nie wiem, może styl pracy? xD Ja mam tapicerowane łóżko i taką dużą ławkę w wiatrołapie. Styl glamour bym powiedziała, bo akurat taki mi się poodba i taki chciałam.

Anka
@Armada

Czy mają duży wybór tkanin i czy robią też niestandardowe zamówienia? Ja mam szafę z wnęką i właśnie ją chciałabym obić czarnym "misiem".

Armada
@Anka

No ja właśnie też mam z wnęką szafę i mam tam tapicerkę z "misia" ;) Realizują zamówienia indywidualne, ja takie miałam. Materiałów obiciowych mają na tyle dużo, że podejdzie od pod każdy styl.

Tamaryszek
@Armada

Czekaliśmy około 3 tygodni na łóżko i duży materac. Dla kogoś może to długo, ale nam od razu powiedzieli ze trzeba tyle czekac, wiec problemu w tym nie widze. Dostawa na czas i w terminie. Ani do lożka ani do materaca, ich jakości i wykonania, nie mamy zastrzeżeń.

Maria

Zainteresowała mnie ta praca w Comfortbe. Wiecie może, ile trwa okres wdrożeniowy? I na jaką umowę zatrudniają. Dzięki.

Aga
@Maria

Na początek 3 miesiące umowa, a później to zależy, albo na rok, albo na czas nieokreślony. Bta. sprzedaż czy produkcja?

Powell

Ja tam nie wiem o co ta cała kłótnia. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Mnie akurat pasuje ta praca, w tamtym roku skończyłem szkołę i to moja pierwsza praca. Tu głów nie ucinają, a najwięcej mają do powiedzenia ci, którym nie chce się robić. Zresztą od pewnego czasu tu zaglądam, czytam opinie i jestem przekonany, że większość jest napisanych przez ludzi, którzy w Comfortbe nigdy nie byli.

Maria
@Powell

Opinie są bardzo różne, tak jak doświadczenia różnych osób. Napisałeś, że to Twoja pierwsza praca. A czy COMFORTBE oferuje jakieś szkolenia, żeby móc poszerzyć kwalifikacje?

Licek

Jestem pracownikiem od 4 miesięcy (Warszawa). Powiedzieć moge tyle, że placa na czas a umowe miałem od pierwszego dnia. Praca czasami ciężka, ale lubię ją i mam satysfakcje z dobrze wykonanych mebli.

KAMA
@Licek

Jak jestes pracownikiem w Wawce to jak możesz mieć mieć satysfakcję z doborze wykonanych mebli skoro tam się ich nie robi ????. Możesz mieć satysfakcję np z obrotów jeżeli jesteś pracownikiem salonu.Sprecyzuj.

Sultan
@KAMA

Na Ostrzyckiej jest główna siedziba firmy i największy salon w Polsce, tak więc sporo ludzi tam pracuje. Osoba nie napisała w jakim charakterze pracuje.

Zuzanna
@Sultan

Dobrze, że ktoś aktywnie uczestniczy w tej dyskusji. Nie wiem, czy dobrze wnioskuję - sam pracujesz w COMFORTBE, czy może wypowiadasz się jako obserwator firmy? Jeśli posiadasz jakieś informacje a propos rekrutacji w tej firmie, to będę Ci wdzięczna za przekazanie mi jej.

Sultan
@Zuzanna

Tak, jestem pracownikiem na Ostrzyckiej. Odezwałem się, bo nie zgadzam się z wcześniejszym komantarzem.

Zuzanna
@Sultan

Rozumiem. Masz oczywiście pełne prawo do tego, by nie zgadzać się ze zdaniem innych osób, ale byłoby lepiej, jakbyś powiedział coś więcej. Wiem już, ze pracujesz w COMFORTBE-SOFTBE. Co myślisz o tym pracodawcy? Czy oferuje dogodne warunki zatrudnienia?

@Sultan

Na Ostrzyckiej się mebli nie robi przecież,..., dlatego napisałam żeby ta osoba doprecyzowała gdzie pracuje. Na Osyrzyckiej jest przecież tylko salon, jeżeli mowa o głównej siedzibie to raczej Marki chyba bo tam siedzą dziewczyny z biura i stamtąd przychodzą rozkazy...

Sebastian
@Kama

Dzięki za sprostowanie, a czy mogłabyś odnieść się również do zapytań @Zuzanna? Pytała o opinię dotyczącą tego pracodawcy i warunki zatrudnienia. Też jestem tego ciekawy.

Jax

Ładne obicia tapicerskie na łóżka i nie tylko. Materiał przyjemny w dotyku, dobrej jakosci i nie ma problemu z czysxzczeniem chemicznym. Dostawa w niecałe 3 tygodnie - termin czekania dla mnie w porzadku.

Lipaaa
@Jax

Ja tam zamawiałem nie łóżko, a właśnie obicie siedziska w wiatrołapie oraz wezgłowia łóżka. Świetnie to wygląda i nowocześnie. Firma wywiązała się ze zlecenia, wiec nie mam zastrzeżeń.

Manieczka
@Jax

Mam łóżko tapicerowane z tej firmy i najlepsze co może być do czyszczenia to Karcher! Wszystkie plamy znikają bez intensywnie chemicznych środków piorących. Natomiast sam materiał jest dobry i polecam brać ten plamoodporny.

Baśka

Klienci powinni swoje uwagi kierować na adres firmy natomiast to jest forum pracownicze!

Aston
@Baśka

A tu niestety 90% to klienci (albo konkurencja jak ktoś to poniżej napisał), a nie pracownicy.

Cymesik
@Aston

Bo niewiele jest miejsc, gdzie można podzielić się opinią, więc pewnie dlatego tutaj pisze każdy. Ja nie mam nic do zarzucenia Comfortbe, bo łóżka robią solidne.

Fred
@Cymesik

Łóżka i materace są ok, ale tutaj nawięcej zarzutów dotyczy dostawy i długiego okresu oczekiwania. Ja też raz dzwoniłam do firmy z zapytaniem o termin dostawy, ale powiedzieli, że na 100% będą w ciągu następnych 3 dni. I byli :)

Ximi
@Fred

Może mieli jakieś problemy z dostawą. Może mieli fatalnych kierowców, nie wiem i nie mnie to oceniać. W każdym razie ja dostałam łózko i materac na czas.

Żmija

Jak widać niektórym trudno dogodzić. Czemu więc kupujecie tanie materace, a później narzekacie? Kupcie materac za 5000zł, a nie 500zł, to będziecie zadowoleni.

Jozin

Narzekają i a to i na to. Odnoszę wrażenie, że ktoś im po prostu za to płaci.

Joanna

Jak to właściciel bawił się za Twoje pieniądze? Ja rozumiem, że poślizg może zdarzyć się każdemu, tym bardziej w okresie świąteczno-noworocznym, ale żeby od razu tak atakować? Dla mnie jakość łóżek i materacy Comfortbe jest bardzo wysoka.

Żmija

Jak widać na Waszym/ Twoim przykładzie nie zawsze towar zostanie dobrze zrobiony, ale pamiętajmy, że te meble robią ludzie, a nie maszyny i faktycznie może się zdarzyć pomyłka. Trzeba prosić o ponowną wymianę niepasujących części, firma na pewno to uczyni. Czytając Pani opinie sądzę, że nie prezentuje Pani czepiającego się o wszystko klienta, a więc tym bardziej proszę tam zadzwonić i zażądać wymiany wadliwych elementów.

Angelika
@Żmija

I co? Wymienili? Jestem ciekawa jak potoczyła się sprawa, bo na dniach zamierzam kupić tam łóżko piętrowe i 2 materace. Byłam w sklepie, dotykałam i to prezentuje się solidnie i ładnie.

Betty
@Żmija

Nawet jak komuś trafił się źle wykonany materac czy łóżko, to po to nas od małego uczą komunikacji żeby potrafić otworzyć buzie i powiedzieć, że jest coś nie tak. Na pewno zepsuta część zostanie wymieniona na nową.

Obserwator
@Joanna

Poślizgi z wynagrodzeniem o dzień dwa rozumiem anie o prawie miesiąc. I tak jest co miesiąc, każdemu pracownikowi zalega z płatnościami są tacy co jest szef im winien nawet 6-7 tys zł to o czym ty mówisz.

Znachor

Łóżka solidne i bardzo eleganckie. Jakość zdecydowanie lepsza niż u konkurencji. Łóżko przywieźli w terminie. Nie mam nic do tej firmy i śmiało ją polecam, a w negatywne opinie szczerze wątpię. Zasnatawiam się nawet, czy nie są one celowo pisane...

Mokka

Może ta obsuwa była dziełem przypadku? W każdej firmie się to zdarza, tym bardziej jak jest pełno zamówień, a materace nie stoją w magazynie tylko produkują się "na bieżąco".

Zostaw merytoryczną opinię o COMFORTBE-SOFTBE - Marki

• Jak się pracuje w COMFORTBE-SOFTBE?

Zobacz opinie na temat firmy COMFORTBE-SOFTBE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COMFORTBE-SOFTBE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COMFORTBE-SOFTBE?

Kandydaci do pracy w COMFORTBE-SOFTBE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COMFORTBE-SOFTBE
3.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Ostrzycka 2/4
    04-043 Marki