Solgaz Sp. z o.o.

Dzierżoniów

Opinie o Solgaz Sp. z o.o.

aaa

Wszystko super, tylko nie sa juz w dzierzoniowie a w swidnica

Patryk

Minimalna krajowa plus premia.

Uuuu

Jakie zarobki? Ile dają na początek?

antex

wszystko super, staz wakacyjny mialem

Misiorek

Omijajcie tę firme z daleka zero poszanowania dla czlowieka mialem zamiar kupic ich sprzet jak sie dowiedzialem jak traktują ludzi to nigdy nie kupie nic od nich i bede namawial wszystkich znajomych do bojkotu tej firmy zawsze bylem za wspieraniem polskich firm ale nie w tym przypadku

Jan

Ta konkurencja to chyba nie spi :) Swietna firma, hulajnoga na produkcji i w ogole super atmosfera

ex

brak kompetencji kadry zarządzającej, bałagan, brak wiedzy handlowej.

Majlo

NIE SŁYSZAŁEM NIC DOBREGO O TEJ FIRMIE. SZTYWNA ATMOSFERA, PRACOWNICY W BIURZE NAPOMPOWANI Z PRZEROŚNIĘTYM EGO. SPRZĘT WADLIWY, NIBY OPATENTOWANA NOWOŚĆ A INNE FIRMY W KRAJU I EUROPIE PRODUKUJĄ TAKIE URZĄDZENIA.

xxx

szkoda czasu na tą firmę...

Sienek

Pracowałem dorywczo przez 4 miesiące, bardzo fajna firma. Można się dużo nauczyć, ogólnie kulturka, pieniadze na czas

Zostaw opinię o Solgaz Sp. z o.o. - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solgaz Sp. z o.o.