Opinie o TP Reflex Polska Sp. z o.o. w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TP Reflex Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TP Reflex Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP Reflex Polska Sp. z o.o. w Żarów

Operatorka

Widziałam ostatnio Dawida na zarzeczu w Świdnicy wygląda normalnie chyba tam pracuje więc wyszedł na prostą tu w TP wyglądał na wypalonego,a teraz żeśki uśmiechnięty bez śladów wypadku a i widziałamm i gadałam też z drugim ustawiaczaem nie pamiętam imienia już bo krótko pracował ten to się dopiero ustawil kończy studia inżynierskie, ma stanowisko dobre.

@xD

Teraz pracuja tu prawie sami Ukraińcy i wszystkich rozstawiaja po kątach.Przejeli ster władzy rządza sie jak u siebie.Panosza się i ciagle im cos nie pasuje

Firma TP Reflex Polska Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

@Japan

Operator w granicach 2700 netto

Joanna Nowy wpis

Hej. Czemu jest tak, że Operator wózka widłowego ma wprost napisane ile będzie zarabiał po zatrudnieniu, a Operator ekstrudera już nie? chłopak już ma wstępne doświadczenie w pracy z innego zakładu i chciałam się dowiedzieć czy pod względem finansowym nie będzie mu tu przypadkiem lepiej. Pracuje ktoś teraz i oceni?

Siemka, jak teraz wygląda sprawa pracy operatora? widziałem co prawda wygasła już ofertę w sieci ale byłem nią zainteresowany. Po przeczytaniu niektórych opinii interesuje mnie określenie atmosfery, bo widzę ze chyba nie każdemu leżą pracownicy z UA. Do teraz wszyscy normalnie się dogadują? Wole mieć normalna atmosferę

Operatorka

Leszek

To nikomu nie zależy na wydajności i zrobieniu premii? Czemu masz aż tak negatywne podejście?

xD
@Leszek

Co za różnica ile zrobisz 100% czy 160% i tak wypłata będzie taka sama i znając życie najnisza krajowa? Pracodawca może jedynie dobrym wynagrodzeniem podziękować pracownikowi za dobrą pracę a tu tego nie ma. Czy pracujesz dobrze czy byle jak masz zawsze te grosze, więc po co robić za dwoje? Tutaj wielu przyzwyczaiło się, że na niektórych stanowiskach jest ok, ale nie wiedzą, że to dzięki pracownikom. Dopiero kiedy ich zabraknie budzą się w panice. Dobrego pracownika się docenia dając mu zadowolenie chociaż na minimalnym poziomie. Ktoś tam jeszcze dostaje premie ? Za moich czasów dostawali znajomi liderów. Nastają ciężkie czasy i aby zatrzymać filary trzeba dać coś więcej niż tylko pracę bo inaczej będą ludzie odchodzić. Ceny idą w górę , więc wypłaty też idą w górę a tu stoją w miejscu. Kto normalny będzie robił dziennie ponad normę aby dostać na koniec miesiąca parę groszy więcej? To tak nie działa a jak ktoś próbuje tak działać traci dobrych pracowników bo dobry wie że da radę pracować szybciej i ciężej gdzie indziej, ale za odpowiednie wynagrodzenie.

@xD

To pracując ponad normę, ile można dostać takiej premii? I na każdym stanowisku podstawą jest najniższa krajowa? Czy jak to wygląda?

@Justyna

Jako takiej premi za normę nie ma. Premia jest za szkolenia innych,ponadprzeciętne przysluzenie się zakładowi. Do premi wystawia lider jedną osobę w miesiącu. Taka premia to 280-350 zł brutto. U nas głównie liderka daje premie swoim koleżanka,dostałam w końcu po 10 latach,nieważne że ci się należała wcześniej. Jeśli chodzi o place to po 16-tu latach mam 3803 brutto.

Maria
@Nelly

A dla całkiem nowej osoby ile będzie tej podstawy? Takiej bez doświadczenia? Córkę bym wysłała do pierwszej pracy, niech się przyuczy

@Maria

Najniższa krajowa.

Maria

To niewiele mniej od tych z długim stażem? Dacie jeszcze znać czy to praca zmianowa i w jakich godzinach się tu pracuje? Ciężko się tu dostać do pracy?

Ewa Nowy wpis
@xD

Hej, znalazłem ofertę pracy na stanowisko Automatyk UR do ich firmy, ktoś napisałby mi czy warto do nich aplikować? Trochę nie wiem co myśleć, bo z tego co piszecie to kwoty oscylują okolicach najniższej krajowej i premie też nie są jak dla mnie zadowalające kwotowo, czy na stanowisku automatyka, też takie kwoty proponują? Napisali w tym co oferują, że dysponują własnym transportem, co to znaczy dla pracownika? Zapewniają dojazd do pracy?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie TP Reflex Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kadr? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

John

Pracowałeś tam już wcześniej, że kojarzysz kierownika? Mógłbyś coś więcej napisać, jakie plusy i minusy roboty tam? Jacy ludzie wokół i jakie stawki?

stary operator wozka.

Nie polecam pracy w magazynie na wózku, ponieważ zainstalowali kamery, zwolnili wózki widlowe także się na pewno nie wyrobisz z wozeniem polproduktow i wyrobów gotowych. Jest nowy kierownik magazynu - brak szacunku do pracownika. Załoga się rozpada wózkowi się zwalniają, dla tego jest nabór do pracy. Jeżeli paletę postawisz tam gdzie nie trzeba szykuj się na fotkę i upomnienie lub nagrane. Kamery SA w całym magazynie.

@stary operator wozka.

A ile można zarobić miesięcznie na takim wózku? Chodzi mi o pensję miesięczną stałą. Ile tego jest? To jest stanowisko Operator wózka widłowego, czy jakoś inaczej to się nazywa?

@stary operator wozka.

Hej. A taka praca na magazynie na tych wózkach to jest praca zmianowa? Czy są też nocki? Ciekawi mnie to, szczególnie jeśli te nocki są, to czy wtedy firma zapewnia ciepły posiłek?

Wózkowy
@Olga

Na rękę 2600. I normalnie się nazywa wózkowy

@Wózkowy

O, taka to pensja zasadnicza, tak? To jakąś stawka początkowa, a potem rośnie? Albo może premie dochodzą? No bo to jest pensja taka raczej nie za wysoka. Taki wózkowy ma opcje dorobienia do tej pensji?

Japan

Interesuje mnie tylko pensja ile mam pewne na rękę

@Japan

Operator w granicach 2700 netto

Czy rotacja pracowników w TP Reflex Polska Sp. z o.o. na Specjalista Ds. Zakupów jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 28 sierpnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Witek

Hejo widzę że TP szuka kierownika działu wtrysku a kiedyś pracowałem tam na nowej hali , któryś nie dał rady ( jak tak to Który?) Czy to całkiem nowy nabór, bo myślę żeby kandydować do was

Kacha
@Witek

Też jestem ciekawa tej pracy. Na tym dziale wtrysków, kierownik ile zarabia? Znacie konkretną pensję, albo widełki płacowe? Możecie tez podać, czy ten kierownik pracuje na zmianę jedną czy kilka?

jacek
@Kacha

2 zmiany, ok 8 brutto ,

Wojtek
@jacek

Jak ta kwota ma się do obciążenia obowiązkami? I czy przed ogłoszeniem rozglądano się wśród pracowników, kto by tę posadę mogł oraz chciał objąć?

Szukacie kierownika działu wtryskarek? Bo obecny nie dał rady ??? Jak widać KARMA wraca przyjacielu ...

Jan

hello , mam pytanie szukam na ustawiacza na nową halę, są przyjęcia?

@Jan

Dodam od siebie kwestię, jaką umowę na start dostaje taki Ustawiacz na początek pracy? Czy jest szansa dostać UoP na czas nieokreślony?

Piotrek

Pracowałem tam na nowej hali , szału nie ma , jak się zwalnielm zarabiałem ok 3600 na rękę teraz z nadgodzinami dochodzę do ponad 6 koła, i mam fajny zespół, spoko dyrektora . RAZ NA JAKIS CZAS jestem zapraszany na obiady z przełożonymi. A w TP ?? Kiero tylko złorzeczył, a szkoda bo praca bylo spoko .

kilos

praca fajna od 7 iesiecy tutaj jestem ,polecam

Czy pracownicy muszą wypisywać urlopy podczas postoju? czy jest przeprowadzany profilaktyczny pomiar temperatury ciała pracowników i/lub gości odwiedzających firmę? Jeśli tak to czy jest to uregulowane w obowiązujących przepisach zwłaszcza w zakresie RODO?

TP Reflex Polska Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Ślusarz kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 3800 będą osiągalne?

Ons

Tak trzeba sie zglosic

Izabela
@Ons

czyli osiągalne na spokojnie? A jaki byłby taki racjonalny pułap maksymalny, na co można się nastawiać?

Ons
@Izabela

Trzeba sie umowic na rozmowe

Nelly

Jest karta medyczna ale płacisz za to z wypłaty. Dlatego większość zrezygnowała

@Nelly

A ile się płaci za tę kartę medyczyną?

Operator

Hej, widziałem ogłoszenie jako operator cnc. Wypowie się ktoś jak wygląda tu praca i na jakie faktycznie zarobki można liczyć?

@Operator

Gdzie widziałeś takie ogłoszenie?? Podziel się, pokazałabym mężowi.

@Operator

Nie wiem jak operator CNC. Ja pracownik produkcji z 16-letnim stażem zarabiam 3200 brutto. Zwrócę uwagę na wieloletni kryzys z miejscami parkingowymi jak przyjeżdżają biura 8-16, stoimy na chodnikach ryzykując mandatami. W tej kwestii nic się nie zmieni ewentualnie mogą nam zrobić parking w mrowinach lub za aks-em. Socjal na ten rok 1660 brutto. Raz w roku premia stazowa suma zależy od wypracowanych lat zaczyna się chyba od 2 lub 3 roku przepracowanego

Podobno w tp jest z góry nakazne wypisywanie urlopów kiedy sobie tego góra chce

Takkk
@Marta

No tak jak jest np. przestój to trzeba brać urlop. Nieraz tydzień nieraz dwa zależy jakie maszyny idą.

@Takkk

Tak właśnie o tym słyszałam, ale z jakiej racji skoro na przestój należy się postojowe a pracodawca nie może wymusic urlopu ponieważ to po prostu nie jest legalne i właśnie dlatego jednak zrezygnowałam z tej firmy

Hbn
@Marta

Z takiej racji, że w firmie pracują głównie osoby z Ukrainy w dodatku w większości z agencji pracy. . Myślisz że ktoś z nimi debatuje i pyta się jak chcą aby było? Polacy są mniejszością a mniejszość nie ma nic do gadania. Jak się nie podoba to na twoje miejsce jest kilku innych pracowników z agencji pracy. To nie jest tak, że w tej firmie ludzie z Ukrainy czy polski są źle traktowani bo to nie prawda, ale są pewne minusy jak wszędzie i co zrobisz ? Związek zawodowy widoczne słabo pracuje i zajmuje się tym czym nie powinien. Z resztą chciałabyś 80 procent z minimalnej wypłaty? Minimalna wypłata w dodatku na 3 zmiany jest ultra żałosna a co dopiero 80 procent. W tym zakładzie trzeba iść czasem na kompromis jak wszędzie i już . Nie ma pracy idealnej zawsze są jakieś minusy i plusy np w TP plusem są pracownicy zawsze pomocni. Nieraz można się dogadać jeżeli chcę się okienko więc też często idą na rękę . Dużo osób chodzi notorycznie na zwolnienia .. i jakoś dalej pracują więc aż tak tragicznie nie jest. Niestety wynagrodzenia są bez setek słabe najniższe jeżeli chodzi o pracę fizyczną ..a najważniejsze w pracy to dobra atmosfera, ludzie i pieniądze za pracę . Ludzie ok praca ciężka wysokie normy a pieniądze słabe więc lepiej szukać czegoś innego.. trzy zmiany wykańczają w dodatku 15 minut przerwy to jakieś nieporozumienie. Nie zdążysz zjeść czegoś porządnego a praca jest często ciężka i nużąca.

Ona
@Marta

Pierwsze słyszę a pracuje tam 4 lata.

Gg
@Ona

A ja tam pracuje już ponad dwa lata i urlopy są wypisywane tak jak góra powie :)

@Marta

Nie podobno tylko szczera prawda. Nie ma pracy wypisz urlop i idź do domu

,,,

Tam z tego co widziałem to Ukrainki szukają aby tylko liderzy się nimi interesowali. A oni udają że nie wiedzą o co im chodzi a później wychodzą sytuację komiczne. Nikt nikomu nie powie co widzi ale każdy z nas wie że nawet ostatnio były nowe afery z tym związane. Ciekawe tylko kiedy tylko kierownictwo zajmie się tym jaki tam (usunięte przez administratora) się robi.

Aneta

Raczej nie jesteś jedną z pracownic, tylko chcesz sprowokować bo widzisz zainteresowanie. Serio, czytają Was ludzie ciekawi czy warto przyjść na produkcję, a Wy robicie kabaret. Możesz napisać jak człowiek, czy macie jakiś socjal do pensji?

Chętny

Czy na nowej hali macie ustawiacza form, widziałem ofertę i chce złożyć papiery. Proszę o odpowiedź.

Ureguluje
@Chętny

Na 3 hali jest ustawiacz ten sam co ma 1 i 2 hale

On 30

Czy gdy by Dawid chciał wrócić, był by przyjęty?

Jarek
@On 30

Tak, owszem, podstawa to stawka operatora, 3 zmiany i każda sobota w pracy, Uciekinierów tak się traktuje nie ma pobłażania.

K
@On 30

Przyjmiemy każdego kto chce pracować. Byli pracownicy też mogą tu pracować. Nie ma zakazu.

Julia
@K

Każdy chętny do pracy w TP Reflexie jest przyjmowany? :P Nie trzeba spełniać określonych wymagań? Jak wygląda wobec tego rozmowa o pracę w firmie?

@On 30

To tam chce ktoś wracać?he he

Zostaw merytoryczną opinię o TP Reflex Polska Sp. z o.o. - Żarów

• Jak się pracuje w TP Reflex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TP Reflex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TP Reflex Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TP Reflex Polska Sp. z o.o.

TP Reflex Polska Sp. z o.o.