COMFORTBE-SOFTBE

Marki

Opinie o COMFORTBE-SOFTBE

użytkownik zarejestrowany

@Anonimowo czy nie miałaś podpisanej żadnej umowy z firmą COMFORTBE-SOFTBE? Czy na rozmowie powiedzieli Ci ile godzin będziesz pracować? Warto porozmawiać z pracodawcą o temperaturze i zasugerować jakieś zmiany, może to pomogło by coś.

użytkownik zarejestrowany

@Ania rozumiem, że tylko z atmosfery w firmie byłaś niezadowolona. Niestety nie mamy wpływu na to z kim pracujemy. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie COMFORTBE-SOFTBE? Czy są jakieś benefity?

@Joanna 22.09.2017, 11:38

Tak, z atmosfery byłam niezadowolona. Często przebywałam na hali zimą i latem. Owszem, w lecie było gorąco pomimo wentylatorów (na każdej hali to normalka), a w zimie było ok 16-19 stopni, tak więc nie było zimno. Oczywiście napięte stosunki z pracownikami nie tyczą się wszystkich :) Dodam jeszcze, że wypłata byla na czas przelewem na konto.

Ania

Jakie plusy i minusy? Plusem była umowa od pierwszego dnia i okres ochronny. Kolejnym plusem były premie, dodatki. Kiedy potrzebowałam wziąć urlop, bo chorobowe na dzieci już wyczerpałam, nie było z tym problemu - byli po prostu wyrozumiali, bo sami mają dzieci. Natomiast minusem byli głównie pracujący tam ludzie. Podstawianie świni, obgadywanie - to nigdy nie jest miłe. Są ludzie, którzy idą do pracy, bo potrzebują pieniędzy na chleb i opłaty. Są też tacy, którzy mieszkają u rodziców, zarabiają na własne widzimisię, nie szanują pracy i traktują ją jak przygodę robiąc zamęt i krzywdząc innych. Jednak od strony pracodawcy wszystko było OK.

Dimon

Nie jest źle. Finansowo również ok. Umowa na pełen etat i traktowanie człowieka z szacunkiem. Wystawiam ocenę pozytywną.

użytkownik zarejestrowany

@Ania wspominasz, że każda praca ma swoje plusy i minusy. A jak to wygląda w COMFORTBE-SOFTBE? Mogłabyś wymienić kilka z nich? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do tej firmy. Piszesz, że dobrze wspominasz tę pracę. Mogłabyś opowiedzieć o niej coś więcej? Jak wyglądał Twój typowy dzień pracy?

Anonimowo
@Joanna 11.07.2017, 10:52

W zimę zimno. Latem gorąco na hali. Za wypłata musisz jeździć. Umawiają się na inna stawkę przy wypłacie okazuje się o innego. Umowy zero .tyrasz czasem nie 10h tylko dłużej. Pan Tutakowski nie szanuje ludzi. Ma ich gdzies. Pracowałam przy produkcji tych materacy. W zimę na nieszczęście. 3 pary spodni dresowych 5 par skarpet i kilka podkoszulek koszulek z długim rękawem bluzy 3 i bezrękawnik i zimno ..... Nie polecam tam pracy!

Ania

Pracowałam tam jakiś czas temu i nie ma co narzekać. Zmieniłam pracę z uwagi na odległość od domu i trochę żałuję. Wiadomo, że każda praca ma swoje plusy i minusy ale ogólnie dobrze wspominam pracę w Comfortbe

Ktoś

Witam Wykonywałem dla tej firmy podzespoły metalowe do łóżek i powiem ze na początku było w miarę ok ale co się potem działo to jawna kpina zostałem oszukany na dość sporą sumę. Że jeszcze sie ktoś nie wziął za tą rzekomo firmę to ja nie wiem nie polecam chyba że chcecie robić za darmo

oij
użytkownik zarejestrowany

Na stabilne zatrudnienie zawsze można liczyć, bo dbają o to, żeby pracownicy mieli stabilizację w życiu, a jak jeszcze do tego dochodzą odpowiednie bony to jeszcze lepiej o nich świadczy. A wypłata terminowa?

kasieńka

folks i kejk, żebyście się tylko nie zdziwili :)

MO

Zapach może pochodzić także z pokrowców którymi są obszyte materace tej firmy a do szycia których używane są stare pokrowce poplamione i pokrwawione, pochodzące np z domów opieki w Niemczech i po prostu byle jak wyprane.Praca w tej firmie to mobbing na co dzień, brak wypłat w terminie i brak umowy o pracę , właściciel preferuje umowę o dzieło.Odradzam pracę w tej firmie.

tutek psiutek

Wynagrodzenie to opóźnienie ok miesiac chyba ze jest sie rozgarnietym kierowca i zabiera sie kase która kkienci daja za materace. Logistyka ? Z pewnością nie wiedza co to jest. Dwie "damy" ze sklepu z marek-zero kompetencji. Sam wlascicel Tutakowiak to osoba, która probuje oszukac jak tylko moze. Aha w samochodoach zawsze brak paliwa i kazdy, ale to kazdy kierowca staje na trasie bo brakuje paliwa :/ pracownicy "stali" wyznali, ze kierowca jest co miesiac nowy... szkoda nerwow... praca min 15h dziennie. Piotrek ! -wez Ty zacznij ludzi szanowac i dawaj umowy i kase.

klient
@comfortbe uzytkownik 26.12.2014, 15:43
Ja znam firmę Comfortbe. Kupiłam tam materac i jestem bardzo niezadowolona. Jakość jest naprawdę niska, a cena przystępna ale...

Potwierdzam jako klient. Beznadziejna obsługa klienta. Zero kontaktu nie odbierają telefonów, przekładane dostawy lub nie stawiają się w umówionym terminie. Absolutnie nie polecam, tragedia.

Majka
@klient 10.08.2017, 18:27

Czyżby antyreklama? Dziwne, bo materac otrzymałam po 4 dniach od zamówienia i wszystko było z nim ok!

Gość

nawet nie składajcie tam CV Żenada lepiej jest ulice zamiatać.

kuba

Nie polecam, firma ma problemy z regulowaniem swoich należności. Wypłata nigdy nie była wypłacona na czas i w całości.

ostrzegający

(usunięte przez administratora) napiszę tylko,że serdecznie odradzam

Cześć , może ktoś coś więcej napisac o pracy w tej firmie? jak to wygląda. Pozdrawiam

pezet

Dzięki za te opinie. Właśnie chciałem podjąć tam pracę;) pozdrawiam tych ,co mnie ostrzegli:)

jaro

witam tak jak kolega wyżej napisał to wszystko prawa dobrze ze juz nie pracuje tam pozdrawiam

Zostaw opinię o COMFORTBE-SOFTBE - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COMFORTBE-SOFTBE