Opinie o COMFORTBE-SOFTBE w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy COMFORTBE-SOFTBE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COMFORTBE-SOFTBE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COMFORTBE-SOFTBE w Marki

Tom

Widzę że firma stara się usuwać niewygodne opinie.Ponieważ moja opinia z przed roku została usunięta ale nic to wkleję ją jeszcze raz. Sprawa działa się przed rokiem i moja opinia była przydatna dla wielu potencjalnych klientów. Nie polecam tej pseudo firemki pana Tutakiewicza. 6 lipca zakupiłem łóżko piętrowe dla dzieci. Czas realizacji zamówienia wynosił 25dni, po tym terminie nie było ze strony Comfortbe żadnego kontaktu u przedłużającym się czasie realizacji. Pani ze sklepu nic nie wie, nic nie może i tylko daje nr tel do działu realizacji zamówień w którym bzdurnie się tłumaczą i sami nie wiedzą kiedy zlecenie zostanie zrealizowane (może do końca tygodnia - taka była odpowiedź). Mija tydzień, kontaktu ze strony Comfortbe co do realizacji zamówienia dalej nie ma, znowu telefon i znowu ta sama odpowiedź - do końca tygodnia towar będzie u Pana. Mija ponad tydzień i dalej nic. 2 września dzwonię do sklepu z zamiarem złożenia rezygnacji, pani odpowiada że ona nie może przyjąć rezygnacji i trzeba wysłać mailem na adres biuro@comfortbe.pl. Na wysłanego maila z rezygnacją nie otrzymuję odpowiedzi więc wysyłam następnego z żądaniem podania terminu zwrotu pieniędzy za nie zrealizowane zamówienie i tu niespodzianka - otrzymuję telefon od pani ze sklepu Comfortbe że łóżko za dwa dni może być u mnie. Ale nie nie drodzy Państwo rezygnacja poszła i żądam zwrotu pieniędzy. Oczywiście kontakt się urywa i pieniędzy dalej nie ma. Po wykonanych telefonach do sklepu i uzyskanych informacjach że pani nic nie wie i nic nie może zostaję odesłany pod nr tel do jakiegoś bezczelnego typa który musi sprawdzić sprawę i obiecuje za moment oddzwonić - i cisza...Następny telefon i wymówka że pan obsługuje klientów i oddzwoni jak skończy - i cisza... Kolejny telefon i pan twierdzi że wszystkie informacje i datę zwrotu pieniędzy otrzymałem w mitycznym niewidocznym mailu którego nigdy nie otrzymałem. Zapewnił mnie że pieniądze dostanę do 18 września. I pieniędzy jak nie było tak nie ma. Sprawę zgłosiłem na policji, pan podał nr do Tutakowskiego. Pan szefuńcio oczywiście o sprawie nic nie wie i nie ma czasu sprawdzić. Pan policjant chciał załatwić sprawę polubownie, na spokojnie ale pan Tutakowski nawydzierał się na policjanta i bezczelnie się rozłączył. O dalszych losach będę informował na bieżąco. Wszystkim poszkodowanym przez tego pana radzę zgłaszać się na policję/do prokuratury bo gość myśli że może kraść w biały dzień i nic mu za to nie grozi. EDIT: po interwencji policji otrzymałem zwrot pieniędzy, ale jeśli Tutakowski myśli że skasuję opinię to grubo się myli.

Ona
@Maja

To banda (usunięte przez administratora) Jak można niezrealizowac zamówienia, zabrać pieniądze i udawać że nic się nie stało? Tak właśnie oni potrafią. Sprawa na szczęście wygrana i muszą oddać pieniądze bo inaczej komornik sobie odbierze

Zając

Przestrzegam przed tą firma , zamówienie złożyłam 06.04.2023 t do tej pory nie uzyskałam ani towaru , ani zwrotu pieniędzy i oczywiście nikt nic nie wie. Brak odpowiedzi mailowej ( biuro), telefony z działu realizacji (500 140 344, 501 342945, 503 068 074) nie są odbierane, pracownik wprowadza w błąd - że są problemy z surowcem, a nawet ze towar został wysłany... nie dajcie się wprowadzić w błąd . Żałuję jakiegokolwiek kontaktu z tą pseudo firmą. Sprawę zgłaszam do urzędu ochrony praw konsumentów.

Krysia

Skąd pewność, że pracownicy świadomie wprowadzają w błąd? A ten problem z kontaktem to z czego wynika? Za mało osób zatrudniają do telefonicznej/mailowej obsługi klienta?

Jaka umowa obowiązuje w COMFORTBE-SOFTBE podczas okresu próbnego?

Karolka
@Elżbieta

no dobra a co ze składakami przy tym zleceniu? w razie czego nie musze się o nie zbyt specjalnie martwić? Mam na myśli sytuacje jeśli to faktycznie jedyny zakład pracy. i co ze stabilnością? Jaka jest rotacja?

Alka Nowy wpis

Do teraz nikt nie udzielił odpowiedzi na zapytanie o to jak skuteczna może być reakcja na zgłaszane przez pracownika problemy. tylko co mogło do nich należeć? Tak jak ktoś już zauważył od dłuższego czasu nie było opinii w tym zakresie, podkreślają również problemy z kasa, pracownicy też je maja?

Tom

Maja
@Tom

Haha widze ze temu Tomowi sie bardzo nudzi juz go (usunięte przez administratora) boli ze musi wstawiac opinie z przed roku .ja tam firme bardzo polecam i nie mam do niej zadnych zastrzezen

Ssm
@Tom

Dziekuje za tak cenna opinie. Mam bardzo podobny problem z ta śmieszna firma. Zamówiłam towar na który czekam już ponad 2 miesiące. Kontaktu brak ze strony tej firmy to cały czas ja kontaktuie się z tą firmą i za każdym razem dostaje odpowiedź ze za tydzień będzie zamówiony towar. Niestety mija już 2 bezskuteczny termin a towaru brak.

K
@Maja

Zostałam tak samo (usunięte przez administratora) Wyłudzenie. Sprawa zakończy się w sądzie .

@K

Ale już rozpoczęłaś jakieś postępowanie czy tylko grozisz?

@Tom

Mam dokładnie tak samo. Zwróciłam materac na ktory czekałam ponad miesiąc, bo był z pluskwa pościelową pod folia i nie mogę się doprosić zwrotu gotówki.

@Tom

Dopowiem. Zgłosiłem sprawę do prokuratury Rejonowej w Bydgoszczy. Spławiono mnie. Złożyłem skargę na decyzję Prokuratora i powiadomiłem o tym Prokuraturę Krajową, ta zaś zleciła Prokuraturze Okręgowej o wyjaśnienie. Tu kolejne odbicie piłeczki, bo Prokurator Okręgowy podparł się decyzją Prokuratora Rejonowego, czyli rączka rączkę myje. Jak tu nie domagać się poważnej reformy sądownictwa? Obecnie pozostaje jedynie telewizja i "Państwo w Państwie" program Przemysława Talkowskiego. Ciekawe kim jest pan T? Jeśli uda się wyemitować program poświęcony tajemniczej firmy Comfortbe-Softbe powiadomię. Nie spocznę, ponieważ pan T. jest mi winny odsetki i zadośćuczynienie, ale do sądu pójdę na koniec, jak wyczerpię wszelkie możliwości.

@Janosik

Przestań się cackać. Weź prawnika, złóż pozew i czekaj na termin rozprawy. Potem komornik i odzyskasz pieniądze.

K
@Tom

Witam. Udało się coś załatwić? Też padłam jego ofiarą n nie małe pieniądze. Temat ciągnie się już od roku.

@Tom

Niestety potwierdzam ogromne kłopoty z tą firmą, (usunięte przez administratora) klientów, nie ten towar i nie tej jakości co zamówienie, problemy z reklamacją, brak reakcji, traktowanie klienta jak powietrze kiedy już wpłaci pieniądze.

Ona Nowy wpis

Zając

@Zając

Urząd nie odzyska twoich pieniędzy. Tylko komornik po wygranej sprawie w Sądzie. Radzę od razu iść do prawnika i nie odpuszczać temu cwaniakowi!! A n przyszłość, trzeba czytać opinie przed zakupem w internecie.

@Była klientka

Z tym wspomnianym wprowadzaniem w błąd to czy poważnie myślicie, że pracownik z premedytacja to robi? tak czytam te komentarze i nagle pojawia się nawiązanie do sadu. Czy osoby zatrudnione mogą mieć z tego tytułu kłopoty?

Krysia Nowy wpis

Czy w COMFORTBE-SOFTBE jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kierowca

W dniu dzisiejszym byłem w Markach k.Warszawy na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierowcy. Pracodawca zaproponował mi umowę o dzieło na 3 miesięczny okres próbny twierdząc że umowy o pracę nie daje ponieważ nie wiadomo na jakiego pracownika się trafi. Niestety moja propozycja aby umowę o dzieło zastąpić umową na zlecenie nie spotkała się z Pana aprobatą. Pracy szukam już dość długo i było to moje drugie CV wysłane na te stanowisko a co ciekawsze poprzednio aplikowałem 3 miesiące temu. Już wiem czemu właściciel proponuje umowę o dzieło na 3 miesiące...

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w COMFORTBE-SOFTBE podczas okresu próbnego?

Elżbieta

umowa ? albo zlecenie albo żadna

Ooo
@Elżbieta

Od czego jest to zależne? Jeśli już lepiej chyba zlecenie brać? Są osoby, które wolą się ugadać bez? Z jakich ewentualnych przyczyn? I co się dzieje po takim okresie próbnym, w jaki sposób się go rozstrzyga?

@Ooo

Albo akceptujesz umowę zlecenie albo nie pracujesz lub pracujesz na czarno i w każdej chwili woonn bez kasy bez niczego

Elżbieta

nie ma okresu prubnego jest na czarno lub zlecenie

Karolka

Andrzej. M

Dotyczy zamówienia z dnia 19.02.2023r -ostateczny termin dostawy minął 25.03.2023r. Zamówienia nie otrzymałem do dnia dzisiejszego tj.12.04.2023. Zgadzam się z wcześniejszą w całości opinią na temat COMFORTBE-SOFTBE. Napisałem do w/w firmy , że jeśli nie otrzymam do 14.04.2023r zamówienia lub zapłaconej kwoty sprawę przekazuję organom ścigania.

Andrzej. M

Mario

Pracowalem w tej firmie 6 lat ale niestety musialem odejsc z problemów zdrowotnych .pensie mialem zawsze na czas czasem moze z 2 ,3 dni opóznienia .to co ludzie pisza to sa bzdury .jedna osoba moze nasmarowac 5 opini .Bede polecal ta firme napewno

Zuzanna
@Mario

Jak sam wspomniałeś - w firmie COMFORTBE-SOFTBE pracowałeś aż 6 lat - przez ten czas na pewno bardzo dobrze poznałeś tego pracodawcę. Dobrze, że płacą tam w terminie, ale mnie interesuje coś innego. Powiedz mi, czy zatrudniają tam osoby, które byłyby zainteresowane pracą jedynie na część etatu?

Tadzik
@Mario

Akurat pensja jest na czas, a "opóźnienie" 2 dniowe to żadne opóźnienie. Nigdzie nie ma tak, że wypłata jest np. 1 dnia każdego miesiąca, bo przelew może być zaksięgowany zarówno 2 dni wcześniej jaki i 2 dni później.

Nikt
@Tadzik

Dwa dni opóźnienia to dwa dni "A nie żadne" po za tym przelew robi się odpowiednio wcześniej tak by pracownik miał ma czas .

@Mario

Dziwne. Że ci płacił akurat tobie a wielu innym już nie. Jesteś osobą z biura i wystawiasz pozytywne opinie? ? Przyznaj się

@Mario

Co ty (usunięte przez administratora) że wypłaca. Może Tobie bo mi (usunięte przez administratora) nie wypłacił i osobom które tam pracowały też

Lidia

A jakim stażem pracy Ty możesz się pochwalić? Możliwe, że jeśli faktycznie robił to ok 6 lat to wpływało na jego osobiste warunki? jak docenia się tu w firmie staż pracy?

Czy w COMFORTBE-SOFTBE wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Wogole nie wypłaca wynagrodzenia to (usunięte przez administratora) jest

Elżbieta

Witam jeśli to nie problem to proszę o kontakt na e-mail elaszymon1@o2.pl będę wdzięczna pozdrawiam

Weronika

Jak to nie wypłaca? Ktoś to zgłaszał?

@Weronika

Zgłaszało to wiele osób. Co z tego przychodzą nowi. I dalej to samo. Popełniłem błąd który kosztował mnie brakiem wynagrodzenia za miesiąc pracy stratę czasu i kosztów dojazdu. Dodatkowa (usunięte przez administratora) nazwał mnie osoba psychiczna że domagam się zapłaty

Lidia

Jeśli faktycznie tak by było to dlaczego tak jak piszesz przychodzą te nowe osoby? tobie było coś wiadomo wcześniej na ten temat jeszcze przed zatrudnieniem się tutaj? kiedy to było? Starsi pracownicy nie rozmawiają z nowymi na te tematy?

Uwaga materace sa z odzysku skupuje stare sprezyny i wsadza w nowe poszewki prosze zagladac do srodka przed zakupem to zobaczycie

@Marek

Dokładnie sam widziałem jak jest to robione za czasów jak tam pracowałem w czynie społecznym bo nadal nie dostałem wypłaty

Aska
@Marek

Jaja sobie robisz? Mam chodzić po sklepie z nożem i rozcinać materace żeby zobaczyć sprężyny? Ja wiem, że większość tutaj to fejkowe opinie, no ale ta jest już tak niedorzeczna, że trudno w nią uwierzyć.

@Marek

I sprawdzać czy nie ma robaków w materacu przed rozpakowaniem a z kasa można się pożegnać .

@Marek

Zgadzam się dlatego bo tak jest. Pracowałem tam i widziałem. Jedyny błąd że nie nagrałem tego. Wypłaty też nie dostałem z resztą nie tylko ja

Elżbieta

Witam ale ja nagrałam i też nie dostałam ostatniego wynagrodzenia i podatek nie został zapłacony długa historia ale jak co mogę filmiki udostępnić pozdrawiam

TEREZA

Mnie też (usunięte przez administratora) Uwaga nie kupujcie- maja robaki w materacach..........

Mariusz
@TEREZA

Tereza to ty chyba robaka na oczy nie widzialas .po co takie klamstwa po co ci potrzebne jak taka mądra wyslij zdjecie .napisac kazdy moze

Mariusz
@Mariusz

Zdjęcia dostała firma na potwierdzenie reklamacji.Kłamac nie mam po co.Zwot dostałam dziś po wpisie swojej opinii.Szkoda moich nerw i innych klientów klientów.

@Mariusz

Nie znam pani tereza ale nie kłamie. Pracowałem tam i widziałem co jest grane . Materace oszczane brudne śmierdzące z rozbiórki trafiają w nowe poszewki. Tutek prowadzi od jakiegoś czasu recykling z tad ma tani materiał

Sylwia

Cóż, mam wyrok z 10/2022 o zwrot pieniędzy z odsetkami za 2 lata, za łóżko piętrowe dla dzieci, rygor natychmiastowej wykonalności. Myślicie ze p. Tutakowski sie przejął i oddał pieniądze??? Nic z tych rzeczy!! Zaraz będę miała klauzulę i ide do komornika by wszczął egzekucję.

@Sylwia

Ja powiadomiłem pana Przemka z Polsatu prowadzącego program "Państwo w Państwie". Będzie ciekawie, bo media są w stanie poradzić sobie z puszką Pandory.

@Janosik

Witam bardzo chętnie dołączę się do pani ja pracowałam u Pana Tutakowskiego teraz się sądzimy bo oskarżona zostałam o zniesławienie a ja tylko opisałam swoją historię że nie wypłacił ostatniej pensji do dziś nie został za mnie zapłacony podatek itp....

@Sylwia

Moje pieniądze też odzyskał komornik. Dostałam więcej niż zainwestowałam w ta żałosną firmę Comfortbe. Gratulacje dla pani i następnym razem proszę czytać opinie przed zakupem.

Elżbieta

Kochani potrzebóję pomocy PILNIE do wszystkich (usunięte przez administratora) osób przez pana P. TUTAKOWSKIEGO nie dość że zostałam przez niego (usunięte przez administratora) to nie wypłacił mi ostatniej pensji sprawa trafiła do PIP oraz do Zusu i innych instytucji wielmożny pan oskarżył mnie mimo wszystko o pomówienie i to teraz ja muszę udowodnić że ja jestem uczciwa a on to nie uczciwy pracodawca zwracam się do was kochani jeśli jest tu ktoś kto może mi pomóc i został też (usunięte przez administratora) lub pracował (usunięte przez administratora) u tego pana proszę o kontakt pod numerem 510976864 lub email elaszymon1@o2.pl czas uczciwie postawić sprawę i ukarać tego typka za wszystko ( każdą pomoc ) z góry dziękuję

@Elżbieta

Nie jesteś pierwsza osobą było wiele zgłoszeń do różnych instytucji i nic nie pomaga. (usunięte przez administratora) dalej robi ludzi w ciula klientów jak i pracowników. Sam też zostałem (usunięte przez administratora) Jaja (usunięte przez administratora) obciąć

@Elżbieta

Nic ci to nie da. Już bardzo dużo osób to zgłaszało do wielu instytucji i nik kasy nie odzyskal . Zresztą ja też.

Weronika

A Tobie ile są dłużni?

Świadoma

Jesteście wszyscy pierdołami jeśli nie potraficie odzyskać pieniędzy na wykonaną pracę. A może pracowaliście wszyscy na czarno? On celowo "zatrudnia" niezbyt inteligentnych.

@Świadoma

niezbyt inteligentnych co dzień człowiek upominał sie o umowę zawsze było jutro to załatwimy w końcu odeszłam bo mnie to irytowało a w zamian nie mam pieniędzy

Życzliwy
@Elżbieta

Z Panią spotkamy się w sądzie i zobaczymy jak będzie się Pani tłumaczyć ze swoich ciągłych kłamstw i oszczerstw. Policja już zabezpieczyła materiał dowodowy. Zobaczymy jak będzie się Pani tłumaczyć jeszcze przed ZUS i Urzędem Pracy za składanie fałszywych zeznań. W Urzędzie Pracy oświadczyła Pani ze nie była zatrudniona a w ZUS ze Pani była zatrudniona - wszystkie dokumenty zostały już tam wcześniej wysłane (jeden i drugi urząd był zdziwiony ponieważ składała Pani u nich sprzeczne oświadczenia). Tak samo jak PIP wszystko sprawdził i był zażenowany Pani zachowaniem. Na wszytko mamy potwierdzenia (wypłat, przelewów) i podpisane przez Panią dokumenty łącznie z umową i listami obecności. To Pani się skończyła umowa a nie że Pani sama odeszła. Wydzwaniała Pani i prosiła, że chce pracować dalej - to my nie chcieliśmy Pani dalej zatrudniać. Proszę już skończyć to żałosne zachowanie bo to dla nas tylko dodatkowy materiał dowodowy w sprawie sądowej.

@Życzliwy

ciekawe co się tu dowiaduję a urzad skarbowy do dziś nie ma od was rozliczenia podatku no właśnie zekomo podpisana umowa papier i blanko który uzupełniony na waszych warunkach zobaczyłam kupię dopiero w sądzie a za grudzień gdzie wynagrodzenie to ja was pozwę za kłamstwa inspekcje ja powiadomiłam i zus a nie wy a urzad wam od dawna się przygląda mam wiele osób (usunięte przez administratora) przez was będzie to pozew zbiorowy już koniec (usunięte przez administratora) i naciągania innych

Życzliwy
@Elżbieta

Kolejne kłamstwa. Urząd Skarbowy nie ma rozliczenia podatku? Proszę przestać pisać bzdury. Wynagrodzenie za grudzień zostało zapłacone na co jest potwierdzenie przelewów - co było też zweryfikowane przez PIP!! Tak powiadomiła Pani PIP (ciężko żebyśmy to my zrobili) ale co ustalili to już napisałem powyżej. Zus tez Pani oczywiście poinformowała i też byli zdziwieni - wysłaliśmy do nich cała dokumentację. Jak napisałem do ZUS i PIP wystąpiła Pani z informacją ze była Pani zatrudniona a w Urzędzie Pracy oświadczyła Pani, ze w tym czasie nigdzie nie pracowała - na co mamy dokumentację mailową (oraz kontaktowali się z nami telefonicznie w tej sprawie) z Urzędu Pracy - strzał w stopę. Odnośnie kwestii podpisania umowy to szkoda komentarza bo to tylko źle o Pani świadczy. Sprawę w sądzie to MY założyliśmy Pani !!

@Życzliwy

Kolejne kłamstwa są po waszej stronie nie pogrążajcie się to sąd to rozstrzygnie a z urzędem skarbowym kolejne kłamstwo ale to nic kolejna kontrola też pewnie nic nie wykaże ale jakoś przez 2 lata nie dotarł do mnie pit za żekomo zarejestrowane zaliczki i nie ma śladu na podatki.pl o w/w dokumentach typu PIT 11 szkoda gadać ciekawe na jakie kwoty są potwierdzenia bo ok poczta ok ale jakieś inne cyba że znowu podrobione kwoty tak jak i umowa inblanko która była podstępem podana do podpisu i jakimś cudem jest rejestracja w zus po kontroli pip ciekawe ZUS to samo ciekawe tak się zamotaliście w dokumentach fkcyjnych że złe daty były powpisywane ale nie szkodzi za grudzień potwierdzenie chciałabym zobaczyć i chętnie poproszę o ekspertyzę grafologiczną

Tomasz
@Elżbieta

To na jakiej umowie byłaś zatrudniona że nie były odprowadzane składki do ZUS? Inni pracownicy tez maja podobny problem czy tylko ty jesteś poszkodowana?

@Tomasz

na jakiej umowie nie wiem do dziś dokumentów nie otrzymałam co do innych nie wiem na jakich są umowach ja odeszłam z tej firmy więc nie wiem wcześniej każdy kto tam pracował narzekał ale nie mówiono kto na jakiej jest umowie była wielka tajemnica

@Elżbieta

Tajemnica z umowy? Bo zaraz wyjdzie, że z każdym na lewo jakieś warunki tutaj ustalali, skoro nikt chwalić się nie chciał. To tych dokumentów raczej już nigdy nie zobaczysz na oczy? :/

@Elżbieta

Jeśli chcesz możesz mnie powołać na świadka. Czas najwyższy, aby gość zapłacił za krzywdy wielu osób. Zgłosiłem ten problem do pana Przemka z Polsatu prowadzącego program Państwo w Państwie. Jestem też na etapie pozyskania polecenia od posła rzeczypospolitej, aby osobiście być w prokuraturze krajowej. Nie odpuszczę pan T. jest mi coś winien, ale i czas skończyć jego swawolę.

Donna
@Elżbieta

Jak zakończyła się pani sprawa?

TEREZA

Będę walczyć o zwrot za materac .Czekam już 2 miesiące i zostaje mi PISMO do Rzecznika i skarga na Policji. Opinie były pomocne szkoda ,ze ich wcześniej nie widziałam.

Żmija

Może tak było w Twoim przypadku....cóż. Ja około rok temu zamawiałam dwa materace i jakoś do miesiąca mi je przywieźli do domu. Transakcja ok, jakość i wykonanie materacy również bez zarzutu.

Michu

Pracuje tutaj ale nic podobnego nie słyszałem żeby policja do prezesa przyjeżdżała. Przecież gdyby tak było to cała firma by o tym huczała.

Aneta

U nas identyczna sytuacja. Sprawa trafiła do sądu. Nie ma ani pieniędzy, ani kontaktu.

Niko

Typowa zagrywka w wykonaniu Tutakowskiego. Nie ma jaj ani honoru!!! (usunięte przez administratora)

@Żmija

DOBRZE ZE PLUSKWY NIE BYŁO, BO U MNIE BYŁA I ZWROTU PIENIEDZY BRAK.

Janosik

Mili Państwo. Aby ukrócić przestępcze praktyki pana T, niestety musimy wnieść pozew zbiorowy. Powiadomiłem prokuraturę krajową o zaniedbaniach w prokuraturze rejonowej, niestety prokurator chroni prokuratora. Drugie wyjście pokazać panu T, że (usunięte przez administratora) ma krótkie ręce, pisać list za listem do ministra sprawiedliwości o interwencję. Ponieważ dałem czas panu T na zadośćuczynienie wobec mnie i nie wykorzystał go, to osobiście będę zabiegał o wizytę w Ministerstwie Sprawiedliwości. Jest to osoba perfidna, ale nie wierząca w cuda.

Maciej W

Informacyjnie dla wszystkich - unikać zakupów!! Moja przygoda z firma zaczęła się 6.04.22 w momencie zamówienia mailowo dwóch antresol sky tower z materacami które mają w swojej ofercie. Termin realizacji miał wynosić około 35 dni roboczych. Jak łatwo policzyć ten termin się kończył 30.05.22. Oczywiście nie został dotrzymany. Dzwoniłem parę razy i za każdym razem termin realizacji był przedłużony na magiczne "za tydzień na pewno będą". Po trzecim telefonie w dniu 15.06.22 gdzie rozmawiałem już z gościem z produkcji - nie znam imienia bo w tej firmie nikt się nie potrafi przedstawić usłyszałem że jestem okłamywany i łóżka są tylko muszą je do mnie przywieź, a nastąpi to w dniach 22/23 czerwca. Po rozmowie stwierdziłem że ok, pewnie będą, ale się zabezpiecze na wszelki wypadek wysyłając pismo z dodatkowym terminem realizacji do 30.06.22. Oczywiście łóżka nie przyjechały. Dzień później czyli 1 lipca wysyłam odstąpienie od umowy z terminem zwrotu gotówki w ciągu 7 dni od otrzymania pisma. Pismo doręczono w dniu 4.07.22 a więc do końca dnia11.07.22 zwrot pieniędzy powinnien zostać wykonany. NIESTETY NIE ZOSTAŁ WYKONANY !! Dlatego w dniu 12.07.22 o całej sprawie dowiedzieli się: - Izba Handlowa w Warszawie - w celu pomocy odzyskania pieniędzy. - Policja - została poinformowana o oszustwie na kwotę 2668 zł . - Parę innych instytucji o których nie będę pisał , ale zapewne mogą pomóc. Dodam że wszystkie moje kroki są na bieżąco konsultowane z prawnikiem więc moje działania są zgodne z obowiązującym prawem. Dodatkowo kancelaria adwokacka po zakończeniu postępowania w Izbie Handlowej jest w stanie sporządzić pozew do Sądu. Będzie to prawdopodobnie jedyna droga do odzyskania pieniędzy. Na razie czekam gdyż chce odzyskać pieniądze w sposób polubowny a zgodnie z prawem muszę wyczerpać możliwości. Na koniec : Jeśli są osoby mające problemy z tą firmą chciałyby porozmawiać na ten temat to zapraszam do kontaktu. Razem możemy więcej :) Nie bójcie się walczyć o swoje !! vitoss99@gmail.com Na wszystkie moje działania posiadam potwierdzenia wysłania i odbioru dokumentów , skany korespondencji mailowej itd.

DD78
@Maciej W

To co Pan wykonal jest jedyna droga do odzyskania pieniedzy. Milalem podobna sytuacje z materacem. W momencie kiedy chcialem odzyskac pieniadze przez wejscie na droge sadowa, firma przelala pieniadze na moje konto. Jest to skandaliczne ze jeden czkowiek robi takie (usunięte przez administratora) i izba chandlowa wiedzc nie podejmuje najmniejszego dzialani. Szkoda ze przysli klijenci zanim zrobia zakup w tej firmie nie zaczerpna najpierw dokladnej informacji o tej firmie oszustow.

Maciej W
@DD78

Dziękuję za odpowiedź. Izba handlowa ruszyła z postępowaniem , dzisiaj dostałem odpowiedź od nich. Mam nadzieję że szybciej odzyskam kasę niż po paru latach ale nie popuszczę. Moim błędem było nie czytanie opinii... Sąd to ostatecznosc. Na razie próbuje polubownie choć niestety nie da się. Koszty sądowe i kancelarii będą wysokie, a przy wygranej sprawie pokrywa je przegrany.

DD78
@Maciej W

Witam, prosze byc dobrej mysli, odzyska Pan swoje pieniadze. Co jest tragiczne ze firma Pana Piotra Tutakowskiego na nieuczciwych tranzakcjach zarabia pieniadze a izba handlowa zna dokladnie te wyczyny specymena handlowego jakim jest pan Tutakowski i nic w tych sprawach nie robi aby zaprzestac nieuczciwy handel. Zycze powodzenia i pozdrawiam. DD78

Hanna
@Maciej W

Hejo, i jak? Sprawa jakoś ruszyła przez miesiąc? Daj znać jak się wyjaśni!

@Hanna

Po złożeniu sprawy w Inspekcji Handlowej i otrzymaniu pierwszego pisma, w dzień przed planowaną wizytą na policji otrzymałem zwrot gotówki. Niestety straciłem nerwy i czas. Kasa odzyskana, nowe łóżka dopiero teraz stanęły u mnie w mieszkaniu a miał się remont skończyc w czerwcu...

Poszkodowana
@Maciej W

A ja właśnie dostałam wyrok, wcześniej próby polubownego załatwienia sprawy, potem pomoc rpk inspekcja handlowa w warszawie, wreszcie Sąd i wyrok po mojej stronie. Teraz tylko komornik, bo z własnej woli firma mi nie zapłaci

Dario

Póki nie złapiesz właściciela- pseudo biznesmena za gardło, to pieniędzy za lipne łóżko nie odzyskasz. Nie polecam.

@Dario

Z tym gardłem to przenośnia chyba? To w jaki konkretnie sposób udało Ci się odzyskać za to wspomniane łóżko?

Julia222

Właściciel dno materace jeszcze większe dni nie płaci to kretyn

@Julia222

Też miałaś problem z ostatnią pensją? I czy to prawda, że ludzie niechętnie o swoich umowach tutaj rozmawiali? Bo takie coś ktoś kiedyś napisał. Po co takie sekrety?

Mario
@Julia222

Kretyn to chyba Ty firma ma bardzo dobre meble kupuje od lat wiec nie gadaj głupot

@Mario

Nie żeby coś ale ona materac skrytykowała, nie same w sobie mebelki. Ale czyli dodatki do nich też są według Ciebie wysokiej jakości?

Zostaw merytoryczną opinię o COMFORTBE-SOFTBE - Marki

• Jak się pracuje w COMFORTBE-SOFTBE?

Zobacz opinie na temat firmy COMFORTBE-SOFTBE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COMFORTBE-SOFTBE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COMFORTBE-SOFTBE?

Kandydaci do pracy w COMFORTBE-SOFTBE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COMFORTBE-SOFTBE
3.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Ostrzycka 2/4
    04-043 Marki