Opinie o Centrum Tańca Wasilewski-Felska w Marki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Tańca Wasilewski-Felska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Tańca Wasilewski-Felska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Tańca Wasilewski-Felska w Marki

Tymon

Zastanawiam się jaki jest powód tego milczenia?

Alutka
@Tymon

Tymon...faktycznie nastała cisza w reakcji Agnieszki

Alutka

Pracowałam w Centrum Tańca 5 lat temu.Ludzie w zespole na których można liczyć w każdej ciężkiej chwili.Praca faktycznie wymaga sporego zaangażowania i determinacji, ale radość z pracy z dziećmi przeogromna.Kolonie....naprawdę kadra jest tam na 300%zaangażowana w pracę z dziećmi i jest jej oddana .Dzieci to od razu czują.Z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć że w przyszłości swoje dzieci na 1 kolonie tylko z nimi puszczę.Co do tych dziwnych dokumentów- A jaka firma w dzisiejszych czasach nie daje takich kwitków skoro wkłada ogrom pracy w przeszkolenia.Nie jest to lekka praca, ale daje satysfakcję (również finansowa).

Marcyś

A ja powiem tak wszędzie dobrze gdzie nas nie.Nie wydaje mi się żeby w dzisiejszych czasach pracodawcy zatrudniali dla zasady żeby tylko "trzymać" kogoś dla widzimisie, przecież wszystko kosztuje, a zatrudnia się w konkretnym celu- wykonania określonej pracy.Łatwo jest negować, ale kiedy otwiera się swój biznes człowiek pokornieje.Doświadczenie zdobyte w tej firmie zostanie we mnie na zawsze.Jako "absolwentka" Centrum Tańca mogę powiedzieć jedno...szkoła życia, która dała mi fundament na dziś.

Emilia

@Agnieszka, po Twojej opinii wnoszę, że pracowałaś w Centrum Tańca Wasilewski-Felska. Dużo napisałaś o jednej osobie, a czy możesz powiedzieć coś na temat samej pracy? Czy jest ciężko, jak wygląda praca, czy jest możliwość awansu? Widziałam na stronie internetowej firmy, że aktualnie poszukują animatora tańca dla dzieci - czy możecie polecić to stanowisko? Warto aplikować?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum Tańca Wasilewski-Felska.
Dawid

Centrum na opinię dobrego pracodawcy. Szkoda, że pracownicy nic nie piszą.

Ano.

Pracowałam dwa lata. Z perspektywy czasu prace wspominam bardzo pozytywnie, ale było tez duzo minusów, ktore skłoniły mnie do odejścia. Praca z dziecmi - świetna, mimo wyczerpania fizycznego wracałam do domu szczęśliwa. Ale musiałam spędzać mnóstwo czasu w domu na papierkowej robocie- wypełnianie dzienników, Smsy i telefony do rodziców, uzupełnianie raportów z wpłat, przygotowywanie kolorowanek, koszulek itd.. z dniem wolnym w środku roku szkolnego ciezko, na zwolnienie tez poszłam w ostateczności, kiedy juz byłam tak chora, ze dwa tygodnie brałam antybiotyk. Jesli chciało sie dobrze zarobić- trzeba było miec pod opieka duzo dzieci- co automatycznie sprawiało, ze nie wyrabiasz sie na zakrętach i nie nadążasz ze wszystkim. Każde kolonie odchorowywałam i odsypiałam przez kilka dni. Ale swoje dziecko z pewnoscia wysłałabym na taki obóz- wychowawcy byli w pracy 24/7.

echhhh

A niby dlaczego @Małgorzata czy to takie dziwne, że ktoś może mieć pozytywne odczucia to ja nie wiem? Jak piszą dobrze to już, że kłamstwo a jak źle no to wtedy na pewno to prawda..Polska po prostu

lejdim

Ocena: niedostateczna

xyz

moja znajoma pracowała, nie poleca.

alka

Wiele dobrych rzeczy słyszałam o nich, tez chciałabym się do nich załapać chociażby na jakiś staż, jestem akurat po pedagogice, mam doświadczenie w pracy z dziecmi duże, poza tym mam kursy wychowawcy kolonialnego.orientujecie się czy przyjmują stażystów?

romek

mi przypadła do gustu oferta pracy jako animator zajęć ruchowo-tanecznych bo można coś z dzieciakami sie powygłupiac i kasa też dobra, a atmosfera to akurat tylko od Ciebie zale,ży jaka jest.

tanecznie

@panna kasia to chyba nie jest ich jedyna oferta pracy, bo mają też na pomoc biurową, ale trzeba pamiętać, że taka praca wymaga wiele cierpliwości, ale satysfakcja jest ogromna

Agnes

Byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na "asystenta dyrektora" Dziewczyny uprzedzam, nie za wiele to ma wspólnego z byciem asystentem. (usunięte przez administratora)Nie polecam. (usunięte przez administratora) ODRADZAM!

Rodzic

Nie powiem o pracę ale jeżeli chodzi o dziecko - to tylko zmarnowali czas i wyrzucone pieniądz za pól-roku. Dużo reklamy i zero skutku.

Hehe! A ja pracuję i mi się podoba :-) jak wszędzie -są minusy jest ciężka praca, ale dla mnie jest więcej plusów, a we wszystko wierzyć nie warto:-) lepiej sprawdzić samemu ;-)

koza

Czasem potrafią zaleźć za skórę człowiekowi ale praca z dziećmi i ich wdzięczność dużo wynagradza:)

Małka

A ja się zastanawiam moi mili czy do szkoły przyjmują tylko osoby, które ukończyły jakieś kursy czy pasjonatkę też by przyjęli?

gosia

Słyszeliście może, czy w Centrum Tańca Wasilewski-Felska da sie dorobić, typu wziąc jedna grupę i mieć tylko z nimi zajęcia 2-3 razy w tygodniu?

kasia

Powiem tak, pracowałam w tej firmie jakiś czas.. (usunięte przez administratora)Zajęcia same w sobie są ok, nie zgodzę się z wcześniejszą opinią, o tym że po pracy człowiek wygląda jak wygląda. Praca z dziećmi wymaga wiele cierpliwości I poświęcenia, ale również wiele satysfakcji, więc jeśli ktoś się decyduje to musi być świadomy co robi. Brać kasę I siedzieć na dupie, ciągle narzekając że coś nie pasuje to w każdej firmie tak można. 5 godzin dziennie po 45 minut to myślę, że nie jest dużo jak na czas pracy. Jeśli chodzi o warunki umowy, to umowa o pracę podstawa+prowizja od dziecka. Tyle ile uda Ci się wydusić od rodziców kasy to masz, więc pracujesz na siebie( uważam, że jest motywujące) dodatkowo wyjazdy kolonijne I zimowiskowe( męczące ale zawsze z pozytywną dawką energii) (usunięte przez administratora) Ogólnie rzecz biorąc w każdej pracy coś nie jest tak jakby się chciało. Prowizje wszelkieo rodzaju doliczane do wypłaty też mile widziane.. Apropos kamer to chyba nie jest coś dziwnego, bo w wielu firmach jest monitoring I ludzie nie narzekają. więc dla zastanawiających się, powiem że warto spróbować. :)

Ciekawe te opinie tutaj hehe. Aż mi się buzia uśmiecha gdy to czytam bo jestem pracownikiem tej firmy i nie spotkałam się z mobbingiem a wręcz przeciwnie Pani Dyrektor zawsze cierpliwie wyjaśnia, pomaga, dostaję premie i to czasem nie małe. (1000zł). Czuję się doceniona słownie ale finansowo. Nie ma ukrytych kamer tylko było to jawnie ogłoszone pracownikom wcześniej. Nie było problemu jeśli chorowałam ze zwolnieniem. Mam czas na znajomych i na swoje zainteresowania i nikt nigdy nie wymagał ode mnie swojego samochodu. Dziwię się wypowiedziom, które personalnie obrażają kogoś bo to jest właśnie brak profesjonalizmu z ich strony. Na koniec dodam, że nie jestem żądną grubą rybą w tej firmie tylko zwykłym animatorem.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Tańca Wasilewski-Felska - Marki

• Jak się pracuje w Centrum Tańca Wasilewski-Felska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Tańca Wasilewski-Felska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Centrum Tańca Wasilewski-Felska