Centrum Tańca Wasilewski-Felska

Opinie o Centrum Tańca Wasilewski-Felska

Pseudooboz

Jako rodzice często spotykaliśmy się z opinia innych rodzicow o niskim poziomie kształcenia dzieci. Ale kolonie to jest dopiero to!!!! Dziećmi opiekuja sie dzieci-kadra w stu procentach bardzo młoda, w tym niektóre osoby opryskliwe i niemiłe. Cóż... ZUS kosztuje.Jedynie tzw. ciocia pielęgniarka wygląda na posiadajaca jakieś doświadczenie. Chamska pani kierownik obozu, przypadki zastraszania dzieci. Dziesiecioletnie dziecko w trzecim dniu obozu wyznalo ze lzami, ze się boi. To co robi na obozie chwilami sie podoba, ale panie sa straszne. Tak relacjonuje wrazenia. Biorac pod uwagę fakt, że jest to piaty oboz w życiu, na ktorym jest i na żadnym innym - u innych organizatorów nie mialo takich wrazen-twierdzę, ze wie co mowi. Zwlaszcza, że sama bylam swiadkiem kilku przesadzonych zachowan tzw. kadry.Merytorycznie obóz bardzo infantylny,może dobry dla 6-7 latkow, ale na pewno nie dla dziesieciolatkow. Ogólna porażka!!! Plusem sà dosyć czyste pokoje i ładnie podane jedzenie. Największym minusem-chamska opieka nad dziećmi-krzyczaca młodzież z przesadzonym poczuciem władzy nad kimkowiek-tu akurat dziećmi. Chamska także w stosunku do doroslych. Wstyd, żeby taką kadrę zatrudniać do małych dzieci!!! Oczywiście nie wszyscy, ale na pracę Pani Agaty i Agnieszki należałoby zwrócić uwagę. Zdecydowanie odradzam!!!!

sążałośni
@Pseudooboz 25.07.2017 19:38

bo oni zatrudnią każdego kto zgodzi się pracować. Osoby które nie mają nawet matury są zatrudniane bez mrugnięcia okiem, jeżdżą na kolonie a firma tak kombinuje żeby to nie wyszło przed kuratorium :)

Ano.

Pracowałam dwa lata. Z perspektywy czasu prace wspominam bardzo pozytywnie, ale było tez duzo minusów, ktore skłoniły mnie do odejścia. Praca z dziecmi - świetna, mimo wyczerpania fizycznego wracałam do domu szczęśliwa. Ale musiałam spędzać mnóstwo czasu w domu na papierkowej robocie- wypełnianie dzienników, Smsy i telefony do rodziców, uzupełnianie raportów z wpłat, przygotowywanie kolorowanek, koszulek itd.. z dniem wolnym w środku roku szkolnego ciezko, na zwolnienie tez poszłam w ostateczności, kiedy juz byłam tak chora, ze dwa tygodnie brałam antybiotyk. Jesli chciało sie dobrze zarobić- trzeba było miec pod opieka duzo dzieci- co automatycznie sprawiało, ze nie wyrabiasz sie na zakrętach i nie nadążasz ze wszystkim. Każde kolonie odchorowywałam i odsypiałam przez kilka dni. Ale swoje dziecko z pewnoscia wysłałabym na taki obóz- wychowawcy byli w pracy 24/7.

echhhh

A niby dlaczego @Małgorzata czy to takie dziwne, że ktoś może mieć pozytywne odczucia to ja nie wiem? Jak piszą dobrze to już, że kłamstwo a jak źle no to wtedy na pewno to prawda..Polska po prostu

Małgorzata

Co to za firma?! Jedna wielka masakra. Sami sobie piszą pozytywne komentarze tutaj na polecenie pani dyrektor.

lejdim

Ocena: niedostateczna

xyz

moja znajoma pracowała, nie poleca.

ania

Jak dla mnie to jest to strata czasu. Wszystko pięknie mówione przez blond panią dyrektor, która na siłe próbuje być miła, a w rzeczywistości chamka.

mamam

Moja córka chodzi na tance do Pruszkowa w szkole i powiem szczerze ,że nie zabardzo mi sie podoba to .Pani młoda i chyba nie za bardzo ma pojecie o tym co robi .Córka zapamietala jeden uklad ktory wiecznie cwicza i trwa 10 sekund.Chodza jej kolezanki a dlamnie to kasa w błoto .Nie polecam

ona

Agnes masz rację. Ta Dyrektorka mówiła do mnie jak do dziecka, czułam się chwilami jak w piaskownicy a nie na poważnej rozmowie kwalifikacyjnej. Reszta też nie za fajna.

Agnes

Byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na "asystenta dyrektora" Dziewczyny uprzedzam, nie za wiele to ma wspólnego z byciem asystentem. To co mi zaproponowała p. dyrektor było śmieszne. Nie polecam. Dodatkowo ta kobieta mówiła do mnie jak do dziecka. Jej akcentowanie słów było nie do zniesienia. ODRADZAM!

REN

ZGADZAM SIE W 100%, NACIĄGANIE, BRAK ODLICZEŃ ZA FERIE I ŚWIĘTA I POKAZY POLEGAJĄCE NA TYM, ŻE DZIECI NIE ROBIĄ NIC SAMODZIELNIE TYLKO NAŚLADUJĄ CAŁY CZAS PANIĄ OD TAŃCA, BŁAGAM PRZEDSZKOLAKI ROBIĄ WIĘCEJ.

Rodzic

Nie powiem o pracę ale jeżeli chodzi o dziecko - to tylko zmarnowali czas i wyrzucone pieniądz za pól-roku. Dużo reklamy i zero skutku.

Hehe! A ja pracuję i mi się podoba :-) jak wszędzie -są minusy jest ciężka praca, ale dla mnie jest więcej plusów, a we wszystko wierzyć nie warto:-) lepiej sprawdzić samemu ;-)

koza

Czasem potrafią zaleźć za skórę człowiekowi ale praca z dziećmi i ich wdzięczność dużo wynagradza:)

Małka

A ja się zastanawiam moi mili czy do szkoły przyjmują tylko osoby, które ukończyły jakieś kursy czy pasjonatkę też by przyjęli?

gosia

Słyszeliście może, czy w Centrum Tańca Wasilewski-Felska da sie dorobić, typu wziąc jedna grupę i mieć tylko z nimi zajęcia 2-3 razy w tygodniu?

kasia

Powiem tak, pracowałam w tej firmie jakiś czas.. Weksel do umowy zabezpiecza pracodawce od wcześniejszej rezygnacji z pracy, ciężko w czasie trwania roku szkolnego znaleźć kogoś na zastępstwo, a tymbardziej wyszkolić. Zajęcia same w sobie są ok, nie zgodzę się z wcześniejszą opinią, o tym że po pracy człowiek wygląda jak wygląda. Praca z dziećmi wymaga wiele cierpliwości I poświęcenia, ale również wiele satysfakcji, więc jeśli ktoś się decyduje to musi być świadomy co robi. Brać kasę I siedzieć na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciągle narzekając że coś nie pasuje to w każdej firmie tak można. 5 godzin dziennie po 45 minut to myślę, że nie jest dużo jak na czas pracy. Jeśli chodzi o warunki umowy, to umowa o pracę podstawa+prowizja od dziecka. Tyle ile uda Ci się wydusić od rodziców kasy to masz, więc pracujesz na siebie( uważam, że jest motywujące) (usunięte przez administratora)

zła

Nie polecam, byłam na szkoleniu i na rozmowie - wszystko ładnie pięknie do momentu kiedy wręczono lojalke

Ciekawe te opinie tutaj hehe. Aż mi się buzia uśmiecha gdy to czytam bo jestem pracownikiem tej firmy i nie spotkałam się z mobbingiem a wręcz przeciwnie Pani Dyrektor zawsze cierpliwie wyjaśnia, pomaga, dostaję premie i to czasem nie małe. (1000zł). Czuję się doceniona słownie ale finansowo. Nie ma ukrytych kamer tylko było to jawnie ogłoszone pracownikom wcześniej. Nie było problemu jeśli chorowałam ze zwolnieniem. Mam czas na znajomych i na swoje zainteresowania i nikt nigdy nie wymagał ode mnie swojego samochodu. Dziwię się wypowiedziom, które personalnie obrażają kogoś bo to jest właśnie brak profesjonalizmu z ich strony. Na koniec dodam, że nie jestem żądną grubą rybą w tej firmie tylko zwykłym animatorem.

@pracownik 13.10.2013 22:28

Witam, Stanowczo odradzam pracy w tej firmie każdej osobie która ma do siebie szacunek a to kilku faktów: - każda umowa jest tak opracowana że nie posiadasz żadnej możliwości wcześniejszej rezygnacji z pracy co jest obarczone karą 5kPLN – dla pracodawcy liczy się tylko ZYSK z danego terenu - firma nie zapewnia samochodów służbowych w niektórych przypadkach a wynagrodzenie eksploatacyjne za korzystanie z prywatnego samochodu w wysokości 100zł za miesiąc jest zbyt niską kwotą w stosunku do potrzebnych kosztów napraw samochodu który ulega naturalnemu zużyciu przy tak dużej ilości kilometrów - samochody służbowe w niektórych przypadkach są w fatalnym stanie wręcz zagrażają życiu kierowcy, to z powodu oszczędności na elementy eksploatacyjne…… - ciągła gonitwa o ilość dzieci i stosowany wszechobecnie mobing - praca w rzeczywistości ponad normę za którą i tak nie zostaniesz wynagrodzona (praca papierkowa, dojazdy, szkolenia, kolonie…..wszystko robisz w ramach normy 8h pracy za free) - brak zapisu odnośnie premii w umowie o pracę co stanowi tak naprawdę duży dodatek do twojego podstawowego wynagrodzenia, jak będą chcieli to dadzą jak nie to nie - brak jasnych informacji na papierze odnośnie sposobu przyznawania premii - ciągły nabór nowych pracowników na nowy rok szkolny, brak stałej obsady z powodu dużej ilości rezygnacji po pierwszym przepracowanym roku (przypominam temat że nie możesz się wcześniej zwolnic co jest zapisane w umowie) - zapomnij o zwolnieniu chorobowym, dziewczyny pracują z wysoka gorączką, jak już wcześniej napisałam liczy się tylko zysk firmy a nie człowiek - ogólnie firma jest bardzo zabezpieczono prawnie w umowach na każdym kroku zabezpieczenia a to co jest dla pracownika korzystne nie jest wyszczególnione w umowach. Podczas wyjazdu na kolonię pierwszą rzecz jaka musisz podpisać to dokument o pełnej odpowiedzialności za dzieci to tak w razie ,,W’’ jak by któryś z rodziców miał roszczenia w sądzie to firma posiada kozła ofiarnego. - MOBING- straszenie o braku pensji jeśli nie zbierzesz odpowiedniej ilości wpłat za zajęcia od rodziców, pracodawca nalega aby go informować o tym czy planujesz ciążę a wręcz wskazuje na to odpowiedni termin dostosowany do potrzeb i zyskowności firmy, - Praca podobna do prowadzenia własnej firmy z małą różnicą w wynagrodzeniu Pozdrawiam Pracownik

opinodawca

nie dostajesz wynagrodzenia za nadgodziny, niby masz możliwość odebrania za nadgodziny dni wolnych których w konsekwencji nie masz możliwości wziąć

opinodawca

początek?takie same wynagrodzenie dostajesz przez cały rok niezależnie od tego czy masz doświadczenie czy nie. Twoja pensja to podstawa +prowizja( x % z tego ile wpłacają rodzice za zajęcia taneczne)

?

święte słowa kto pracował to wie, ludzie nie pakujcie się w to! jedna wielka ściema z miłą atmosferą w pracy [usunięte przez moderatora]

o nie

w co ja się wkopałam

heh

i najlepiej jak posiadasz swój samochód

Anonim

O widzę. że utworzyło się nawet forum na temat tej firmy, dobrze znać opinię wcześniej zanim podejmie się współpracę z tą firmą.

Byłam na szkoleniu...nie polecam.

koczek

Mój znajomy pracował w tej i szczerze jak go widywałam po jego godzinach pracy, to nie wiem czy ktoś chciałby tak wyglądać. Tam długo nikt nie popracuje, także życzę firmie powodzenia.

masakra

będąc na szkoleniu poznałam politykę tej firmy, cieszę się, że nie zgodziłam się na pracę w tej firmie, po tym jak dowiedziałam się wielu ciekawostek na jej temat od ich pracowników, jednym słowem SZOK.

Nie polecam tej firmy, generalnie nie musisz mieć ani doświadczenia w tego typu pracy ani odpowiedniego wykształcenia, z tego co dało się zaobserwować szkoda czasu!

hahaha

( usunięte przez administratora ) Dostałam propozycje pracy, wszystko pięknie, zarobki aż można nie dowierzać, uśmiechy itp., a na koniec zobowiązanie na 5000zł, śmiech na sali.

job

pracę dostaje każdy, bo Ci ludzie szukają tylko maszynek do zarabiania na siebie kasy.

ja

od razu dostajesz umowe o prace, i weksel na 5000 zł. nie mozesz odejsc z pracy wczesnej niz w lipcu. umowe dostajesz na rok.

ja

Umowa lojalnościowa jak ktoś ją tu nazwał dalej obowiązuje. Rekrutacja, jak każda inna. Pięknie ładnie się uśmiechają, opowiadają o cudownej firmie i nie trzeba byc tancerzem aby dostac prace w tej firmie. A jeszcze apropo karalności postów jak ktoś tu wyżej napisał, to jest pisana prawda co się dzieje w tej firmie. Tyle w tym temacie.

janka

czy ktos prowadzi lub zostal zaproszony na rekrutacje na stanowisko : Animator do prowadzenia zajęć ruchowych dla dzieci . ? jak wygladala rekrutacja i praca? prosze o opinie

dawny pracownik

Nikt się nie podniecił tylko pewnie miał okazję pracować w tej "cudownej" firmie jak większość wypowiadających się :)

stara pracowniczka :)

potwierdzam, firma daje duza mozliwosc rozwoju w roznych dziedzinach, mozliwosc szkolen dodatkowych za ktore placi, jesli pracownik roku dobrze dla fimry i chce sie rozwijac...daje tez mozliwosc awansu, co winnych firmach jest naprawde trudne, a tu mozna sprobowac sil, jesli sie udowodni, ze sie chce i zalezy pracownikowi by byc dobrym pracownikiem! ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

stary pracownik

Ja przepracowałam w tej firmie dość dużo czasu, i zdecydowanie polecam, a żadnego michała nie pamietam, a mam stały kontakt z pracownikami! Kolonie to chyb ajanwyzsza jakos z tych na ktore sama jezdzilam jako wychowawca, a co do atmosfery i warunkow pracy, to jesli ktos jest wporzadku to i firma też, wiec jak ktos olewa prace i firme, to trudno zeby byl za to nagradzany... Ja bylam bardzo zadowolona z zarobkow i atmosfery, wiadomo roznie bywa, zalezy kto pracuje.. ale ogolnie zdecydowanie na plus....

dawny pracownik

Nie wiem za bardzo o czym mówicie przepracowałam 3 lata w firmie, może nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik ale dużo zależy od waszego podejścia i charakteru. pozdrawiam

Zostaw opinię o Centrum Tańca Wasilewski-Felska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Tańca Wasilewski-Felska