Media Markt

@Ktos 05.08.2017 20:32
Bardzo ciężka praca, nie odekwatna do zarobków, i zmianowa

A kasjer tez ma ciezko?

Adi

Z dala jak najdalej od Media Markt w Markach.Kierownicy kawał .........

Anonim

W Media Markt w Markach oszukują na premii swoich pracownikow

fafarafa

Panu kierownikowi administracyjnemu potrzeba by trochę głowę schłodzić bo nadęty jak balonik chodzi, zresztą wszyscy wiedzą jak jet hehe, jest jeszcze cudowna kadra Nowych Medii co mówią jedno a za chwile drugie albo i trzecie, a Pan starszy serwisant pan O. spędza czas na oglądaniu Youtube i kwejka w pracy od czasu do czasu pogada z kierownikiem sprzedaży o swoim awansie na kierasa. Tyle w temacie.

Nieznany

Najgorszy sklep proszę omijać go szerokim łukiem niewykwalifikowana kadra z kierownikiem na czele

PRACOWNIK

zATRUDNIAJĄ NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZA WIEKSZE PIENIĄDZE NIZ ZDROWYCH LUDZI OD KTÓRYCH WIECEJ WYMAGAJA, DODATKWO ZWALNIAJĄ ZDROWYCH LUDZI Z RODZINAMI BY DOROBIĆ SOBIE NA CHORYCH. DYREKTOR POTWIERDZAM LEWY I TO DOSŁOWNIE,

były pracownik

Praca dla samotnych lub młodych jeszcze bez rodziny - pensje średnio 1500- 1800 na rękę . Atmosfera zależy od działu niektórzy kierownicy za bardzo się podniecają władzą jaką daje im stanowisko i nadużywają tego - ale nie wszyscy. O podwyżce zapomnij ludzie pracują po kilka (10 lat) za te same psie pieniądze. Dyrektor lewy.

pierdu

Ciężka praca, niektórzy ludzie przede wszystkim kierownicy to niewykwalifikowana kadra. Ciężko sie z nimi dogadać, bo są strasznie zaściankowi(poza NAPRAWDĘ NIELICZNYMI PRZYPADKAMI). Dyrekcja niby daje premie ale nigdy jej nie ma lub, oczekuje nie wiadomo czego za prace za 1,500 złotych i stania po 12 godzin na nogach. Są jak najbardziej dodatki w stylu wczasy pod gruszą, bony świąteczne ale w pracy i na szkoleniach robią Pranie mózgu, czyli jak okłamywać klienta aby móc spać spokojnie z czystym sumieniem. Nie polecam pracownikom ani klientom.

Zostaw opinię o Media Markt - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Markt