Opinie o Media Markt w Marki Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 51

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Media Markt. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Media Markt o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Marki Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 51

Jakie narzędzia pracy zapewnia Media Markt? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Klient Nowy wpis

Nie wiem czy to wina sklepu, działu transportu czy braku kompetencji, nie mnie to oceniac ale składająć zamówienie 6 grudnia nadal nie mam towaru, czat głuchy jak mantra TV dojedzie... Telefony tak samo, niczemu winne dziewczyny w call center tłumaczą niekompetencje innych a wynik jaki że mamy 16 a ja nadal nie mam towaru. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Czy w Media Markt są szkolenia zewnętrzne?

Zdegustowany. Nowy wpis

Skąd oni biorą tych niekompetentnych sprzedawców i ich jeszcze lepszych przełożonych ? Zapewne nie wszyscy tacy są. Myślę tu o przeterminowanym nastolatku w średnim wieku, który oprócz wprowadzania w błąd klientów sklepu próbuje raz na jakiś czas sprzedać AGD. W tej parodii jest też kierownik,na pierwszy rzut oka facet ,który w całym swoim życiu nie strzelił z procy . Mają rozmach. Omijać szerokim łukiem.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Media Markt? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Bardzo zmartwił mnie obszerny wpis jednego z byłych pracowników o podejściu do sprzedawców jak i samych klientów. Chciałąbym uczciwie sprzedawać a nie manimulować i jawnie naciągać nieświadomych ludzi na sprzedaż. Czy da się tu pracować nie stosują jednak nieuczciwych sztuczek. Po prostu być dobrym sprzedawcą a nie dobrym naciągaczem?

MK
@Marta

Niestety odpowiedź brzmi NIE ponieważ głównym produktem jaki masz sprzedać klientowi to G+

Agnieszka
@MK

Nie jestem pewna, więc wolę dopytać. G+ oznacza jakąś poszerzoną gwarancję? Bo jeśli tak to chyba dobrze, że jest ona dołączana do produktu czy właśnie z tym występowały tu jakieś problemy?

mała mi

Witam . Bardzo dziekuje Panu z M1 z działu telefonów o wybranie mi odpowiedniej klawiatury gamingowej Genesis Thor 210 dnia 5/02/2022 około godziny 13. Przemiłe podejście do klienta i bardzo duża wiedza. Pozdrawiam Serdecznie.

Ewelina

Jak wyglądała sytuacja pracowników podczas pandemii? Były jakieś obniżki wynagrodzeń, obcięcie premii albo zwolnienia? Czy osoby, które w tym czasie pracowały zdalnie, mogły liczyć na sprzęt potrzebny do wykonywania obowiązków? Z góry dziękuję. Tak pod kątem przyszłości...

Tomaszzaczek7@gazeta.pl

Chciałbym bardzo pochwalić Pania Karoline z sklepu Marki Piłsudskiego 200 za zaangażowanie wkład osobisty w pracy podczas realizacji reklamacji urządzenia oraz wyrażam prośbę o wyróżnienie Pani Karoliny

Media Expert Marki
@Tomaszzaczek7@gazeta.pl

Na Piłsudskiego 200 w Markach jest Media Expert a nie Media Markt :-) Miło, że Pan chwali i docenia pracownika, ale z Media Expertu tu tego nie zauważą.

Sam

Czy są jakieś normy tu do wyrobienia miesięczne?

Arczi

Założona folia zelowa na telefon która z niewiadomych przyczyn odpadła z wyświetlacza telefonu i reklamacja nie uwzględniona bo jak usłyszałem od kierownika który bezczelnie sie smial ze to mój problem ze ja zgubiłem brak kompetencji pracowników nie mila obsługa zgryźliwe komentarze i bezczelne uśmiechy pieniądze wyrzucone w błoto nigdy więcej zakupów w tym sklepie ????

Gustaw

@Bartek Takie uwagi lepiej kierować do firmy a to jest forum pracownicze!

Bartek

Media Markt Marki M1 tragiczna obsługa klienta przy reklamacji. Koordynator serwisu ma gdzieś klienta. Ma gdzieś że jest gwarancja. Kupiłeś zepsuł się sprzęt, co mnie to obchodzi ja tego nie przyjmę. Chociaż jest gwarancja. To jest za duży gabaryt nie przyjmę tego. Dobre podejście do klienta. I wyzwiska do klienta. Tak działa obsługa i kierowniczka działu serwisowego czy reklamacji. Tragedia jednym słowem. Byłem tam wczoraj 08.06.2020r.

Czy Media Markt organizuje staże dla studentów?

Prawy

A dlaczego pytasz?

Rafał
@Prawy

Ja mam nieco inne pytanie. Mianowicie chciałbym ustalić, czy możliwa jest praca w Media Markt tylko i wyłącznie w same weekendy? Być może pracodawca daje możliwość, aby móc dorobić sobie pracując właśnie w weekendy.

Zatroskany

Spędziłem tam sporo czasu. I mogę powiedzieć, że jest to chyba najgorsze miejsce pracy jakie może być. Wszechobecny mobbing objawia się tym, że pracownicy boją się stać w jednym miejscu z obawy, że dyrektor, który może mieć zły humorek i powywala ich bez powodu. Najlepsze było gdy przez jakiś czas trzeba było dzwonić do menedżera czy można wyjść po godzinie 17 poza sklep. Niby nic. Ale to ustalenie obowiązywało nawet, gdy nie było go w pracy. A co jeśli nie miałeś numeru? Radź sobie. Czekałem tylko na to, aż trzeba będzie prosić o pozwolenie na pójście do toalety. Oczywiście traktowanie pracownika jak potencjalnego złodzieja jest normą. A propos złodziei. Nie mogę pojąć jak można mieć pretensje do pracownika, że ktoś coś ukradł?! Dyrektor wręcz wymaga, by pracownicy pełnili rolę ochroniarzy. Dlaczego? Bo szkoda pieniędzy na dodatkowych ochroniarzy. No sorry Winnetou, ale jeden ochroniarz (odświętnie dwóch) na taką halę, to są jakieś jaja. Ale to nie jest po prostu wymóg. Padła wręcz groźba, że jeżeli ktoś coś ukradnie, to pracownik działu poniesie za to odpowiedzialność finansową, bo można tak zrobić z jednej linijki ich regulaminu, który co najlepsze wcale nie wspomina o konsekwencjach wynikających z takiej sytuacji Wręczanie przez pracodawcę wypowiedzenia też jest hitem. Nie ma co liczyć na jakiś termin wypowiedzenia. Dają ci tylko jeden wybór, zgadzasz się na ich propozycję, czyli "za porozumieniem stron". Nie musisz. Wtedy kierownik będzie siedział non stop na monitoringu i czekał, aż popełnisz błąd, by mógł cię zwolnić dyscyplinarnie. Ale nic nie pobije tego co się tam działo, gdy nadeszła fala upałów. Średnia temperatura na hali wynosiła jakieś 33 stopnie Celsjusza. Pot lał się strumieniami. Oczywiście szary pracownik, który za to nie odpowiada musiał słuchać pretensji klientów, którym to przeszkadzało. Jeszcze ten początkowy zakaz chodzenia w szortach. Jakieś żarty. Jaka była argumentacja kierownictwa na pytanie czemu nie działa klimatyzacja? Uwaga, nie ma pieniędzy. No to jest jakiś cyrk. Szczerze naprawdę żałuję, że nie poinformowałem o tym wszystkim Państwowej Inspekcji Pracy. Napluli wszystkim w twarz i nie ponieśli żadnych konsekwencji. Pracownicy jakoś sobie radzili rozstawitając wiatraki. Kolejny hit, przychodzą pracownicy administracji, którzy siedzą w klimatyzowanych pomieszczeniach i nakazują wyłączyć wiatraki, bo one powodują zbyt duże zużywanie energii. Większość szkoleń w jakich udział biorą pracownicy jest o tym jak skutecznie naciągnąć klienta. Tam nie ma stanowiska Doradcy Klienta. Jest (usunięte przez administratora) klienta. Oczywiście w momencie niewyrobienia planu jest się od razu nacenzurowanym przez kierownika. Zasada jest prosta. Albo tańczysz jak ci zagrają i się nie odzywasz, albo spróbujesz mieć własne zdanie i won. Podsumowując. Jeżeli lubisz, gdy się tobą pomiata, nie masz za cholerę własnego zdania, a posiadasz talent do naciągania i oszukiwania ludzi, lubisz mobbing oraz pracę w saunie, chętnie dasz się wywalić na zbity pysk przez zły humorek dyrektora, lubisz jak ci plują w twarz, to jest to praca w sam raz dla ciebie.

Eryk

Spoko firma tylko trzeba pracować a z tym niektóry mają problem!

Napol

Sądząc po opiniach to mało poważny sklep.... Jak pracownicy tak sobie jadą to co dopiero klientów czeka? Omijałbym...

zofia

(usunięte przez administratora) działają w zmowie z ubezpieczycielem i naciągają na wykup dodatkowego ubezpieczenia.Byłam stałą klientka do czasu kiedy mnie a raczej mojego dziecka nie oszukali wyłudzając wykup dodatkowego ubezpieczenia na laptop

SAM

pracować tam się nie da. albo jesteś za dobry i zwalniają cie bo sie boją o wlasne tyłki albo za słaby i zwalniają cie bo nie masz wyników. widziałem tam już wiele dobrych i zaangażowanych ludzi....aż przykro patrzeć. Jedną taką osobę zwolnili to prawie cała hala płakała....Radzę unikać ks i kierownictwa na nowych mediach...chociaż to nie trudne bo to drugie zazwyczaj siedzi pod biurkiem u pierwszego i "pracuje" na utrzymanie się na stołku. Dyro chyba udaje że nie widzi jak po kolei odstrzeliwani są najlepsi pracownicy.

Aliquis
@SAM

"pracować tam się nie da." - jak się nie chce, to się nie da. "albo jesteś za dobry i zwalniają cie" - ciebie to nie dotyczy i na pewno nigdzie nie spotka. "albo za słaby i zwalniają cie bo nie masz wyników" - dobrze, że wiesz dlaczego musiałeś odejść. "widziałem tam już wiele dobrych i zaangażowanych ludzi....aż przykro patrzeć." - jak awansują i się rozwijają zawodowo? Faktycznie, to dla ciebie musi być przykre. "Jedną taką osobę zwolnili to prawie cała hala płakała...." - z radości, że już narzekań nie muszą wysłuchiwać. "Radzę unikać ks i kierownictwa na nowych mediach..." - tak, potwierdzam, jeśli ktoś robi sobie przerwę 1,5 godz. dziennie lub 7-8 razy wychodzi na papierosa, a wyniki sprzedażowe osiąga dzięki romansowi z "Byłą" i rabatom przyznawanym przez nią, to trzeba ich unikać, a najlepiej to w ogóle się nie zatrudniać. "to drugie zazwyczaj siedzi pod biurkiem u pierwszego i "pracuje" na utrzymanie się na stołku." - SAM żeś szukał awansu przez łóżko "Byłej" i myślisz, że inny muszą zniżać się do twojego poziomu, tzn. poniżej zera? ŻENADA. Swoją drogą zastanawiam się coś ty w niej widział? Stara, pomarszczona, piegowata z krzywymi zębami, z zerową inteligencją... Warto było dosiadać "Naszą Szkapę" dla kariery? "Dyro chyba udaje że nie widzi jak po kolei odstrzeliwani są najlepsi pracownicy." - decyzję o zwolnieniu pracownika podejmuje Dyrektor (po rozmowie z kier) i zawsze wybiera tych "najlepszych" co się najlepiej do tego nadają... (a ty przynajmniej raz w tej firmie byłeś w czymś "najlepszy") - gratuluję! Ps. Po twojej (mała litera zamierzona w całej opinii) pisowni widać, że byłeś w szkole przepychany z klasy do klasy :)))

Magdalena

Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale firma Media Markt w dalszym ciągu poszukuje nowych pracowników, co zapewne wiąże się z jej ciągłym rozwojem. Chętnych zapraszam do odwiedzenia ich oficjalnej witryny internetowej: https://praca.mediamarkt.pl/ Tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje odnośnie rekrutacji. Oferują tam: regularne, terminowe wynagrodzenie, przestrzeganie czasu pracy i przepisów bezpieczeństwa. Czy ktoś z forumowiczów zdecyduje się na aplikowanie?

Była

Mobbing, niesprawiedliwość, kiepska kasa i jeszcze raz mobbing. Genialny kier potrafi bez mrugnięcia okiem uciąć premię PROWIZYJNĄ za krzywe ekspozycje. Jedna z kierownic pracuje tam naście lat nie potrafiąc posługiwać się exelem...ale trzyma się bo jak tylko pojawi się ktoś kto ma predyspozycje do awansu to go zwalnia. Druga za to tylko siedzi przy biurku albo pod biurkiem (wiadomo) i matłacząc też pozbywa się lepszych od siebie...ta przynajmniej ogarnia do czego służy komp ale myśli narządami rozrodczymi a nie próbuje nawet uruchomić tej pustej makówki.... Reszta kierownictwa trzęsie się z obawy o utratę stołka. A szary pracownik zostaje tam uiszczony w roli parobka, zera, numeru w tabelkach.

@Była

@Była Nie ulega wątpliwości fakt, że masz bardzo złe mniemanie o tym pracodawcy. Wspominasz już nawet o mobbingu, który oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Jeśli rzeczywiście takie rzeczy mają miejsce w Media Markt, to powinnaś to zgłosić wyżej postawionym instytucjom. Skłaniasz się ku temu?

SAM
@Magdalena

@Była...zgadzam się z twoją oceną w stu procentach.

@SAM

@SAM Oczywiście - masz prawo zgadzać się w pewnych kwestiach z użytkownikiem @Była. Ale z chęcią poznalibyśmy Twoje osobiste zdanie o firmie Media Markt jako pracodawcy. Proszę zatem, abyś napisał nam coś więcej o nim. Jak na przykład, z Twojej perspektywy, wygląda atmosfera między pracownikami?

Remigiusz Mróz
@Była

Witam skoro jesteś taka Mądra wytłumacz co znaczy słowo matłacząc bez kopiowania Wikipedii

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt - Marki

• Jak się pracuje w Media Markt?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt?

Media Markt