Świetlicy CARITAS przy parafii św. Maksymiliana w Tarnowie

Tarnów

Opinie o Świetlicy CARITAS przy parafii św. Maksymiliana w Tarnowie

Wychowankowie świetlicy

Siostra(usunięte przez administratora)coś knuje. niechcemy jej . wyrzuca dzieci, księży, i wynosi zabawki dzieciom. czujemy sie głupio ona nami rzadzi rozkazuje nam a nie opiekuje sie nami. mamdy tego dość!!!!!!!! chcemy zmiany siostry(usunięte przez administratora) na kogoś innego!!!! lepszego, który bd z nami wspulnie spedzac czas a nie wynosic rzeczy dzieciom. A pelujemy o zmiane opiekuna!!!!

Zostaw opinię o Świetlicy CARITAS przy parafii św. Maksymiliana w Tarnowie - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świetlicy CARITAS przy parafii św. Maksymiliana w Tarnowie