Opinie o West Flex w Maassluis

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West Flex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w West Flex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West Flex w Maassluis

makx

wszystko jest piękne ale życie jest okrutne poprostu trzymajmy formę trzeba żyć dalej pracować trzeba

Barb77

Czy wie ktoś jak rozliczani sa kierowcy z West Flex? Słyszałam że nie ponosza żadnych kosztów tylko musza wozić ludzi.Natomiast inni się chwalili że jeszcze im płaca za to że ludzi wożą.Prosze o komentarze

natalka

chciałam się zapytać o karę,czy to prawda że jak po tygodniu zjedziesz to płacisz tysiąc zł?

ktos

ludzie ogarnijce sie jesli wam nie odpowiada to zmencie bioro jest ich mnostwo pracowalam w tej firmie i teraz z checia bym wrucila!!!!pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie West Flex? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
czarny

proszę bardzo ,były pracownik (usunięte przez administratora)

milena

pracowalam w wf 7 miesiecy, na poczatku od pn do pt , pozniej od pn do soboty, nie mialam problemow z wyplatami, ale moje wspollokatorki czasami tak.raz mialam wieksze problemy ze zdrowiem, to dostalam sie do lekarza bez problemu, przyjechal kierowca i mnie zawiozl do de lier,. lekarz swoja droga taki ze tragedia, placilam 30 euro, ktore pozniej oddali mi w biurze. Poznalam duzo osob ktorym to biuro odpowiadalo i duzo osob ktorym nie odpowiadalo, takie ktore mialy z tym biurem problemy i ktore nie mialy.

Ludzie wlasnie dzisiaj bylam tam WSulecinie na rozmowie,duzo ludzi bylo,jezeli jest tak zle jak piszecie to trzeba to naglasniac,mi juz wystarczylo,napewno tam nie pojade,nigdy w zyciu!

mateusz

witam kto jedzie 19 czerwca z swiebodzina lub okolic pisac na (usunięte przez administratora)

siwa

potrzebuję nr tel do biura Westflex w Sulęcinie ???

kierowca

pracowalem w tej firmie ponad poltora roku prace mialem caly czas z wyplatami tez niebylo problemu moze ze trzy razy sie spoznili ale najwiekszymi qrwami w tej firmie sa te dwa barany od tankowania pedal kuba i pedal andrzej bo mysleli ze sa od aut to im wszystko wolno i moga robic ludzia (usunięte przez administratora) w papierach a oto przyklad oddalem auto na serwis to pedal mijalski wysypal mi reklamowke smieci w busie i powiedzial ze niesprzatam w aucie, a najlepsze bylo ze w tym miejscu siedziala 40 letnia kobieta i wygladalo na to ze ona nasmiecila co do reszty to szkoda sie wypowiadac taki turas nasi (tempo tempo) czy klas (siedzi w biurze i baki zbija) na aske niemoge powiedziec zlego slowa bo jak ktos dla niej jest wporzadku to ona odwdzieczy sie tym samym jak chcesz tam sie wybrac to zycze powodzenia

marcyśka982

Romek - to ci się źle wydaje, wakacyjne jest wypłacane dwa razy w roku...

Romek

A mi sie wydaje ze przy kazdym zjezdzie do polski wyplacane jest wakacyjne

miron

teraz wakacyjne wyplacaja 2 razy do roku,(usunięte przez administratora)szkoda tylko tych ktorzy tam pracuja,w innych firmach maja o wiele wiecej za 40h pracy

Emiliano

A moze ktos by mi pomogl w znalezieniu pracy.

majka

(usunięte przez administratora) nie mila atmosfera w biurze.

mistrz

nie polecam tej firmy jezeli chcesz siedziec bez pracypo 2-3 tyg to zapraszam(usunięte przez administratora)

Emiliano

Mam zamiar sie tam wybrac. Warto ? Jakie zarobki(mam21lat)? Jakie mieszkanie? Gdzie odprowadzone sa skladki(mam nadzieje ze w holandii)? Jak jest z nadgodzinami? Wybieram sie sam i troche sie boje. Sa tam ludzie w moim wieku chodzi o dziewczyny? Prosze o odp.

Emiliano

Ja tam jade. Zadna praca nie hanbi. Czy to w polsce czy w holandii i tak warunki te same a w holandii placa lepsza.(usunięte przez administratora)

nikku

a ma ktos zdjecia? mieszkan w nl?

robol

czy ktos wie czy w nl jest jakis szef holender ktory ma wplyw na agencje w sulecinie i ktory moze pomoc tam pracujacym polakom

Zostaw merytoryczną opinię o West Flex - Maassluis

• Jak się pracuje w West Flex?

Zobacz opinie na temat firmy West Flex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West Flex?

West Flex