Fontijne Grotness BV

Vlaardingen

Opinie o Fontijne Grotness BV

Słowa kojarzące się z Fontijne Grotness BV (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): wymagająca kreatywności. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią (brak materiałów w języku angielskim). Atmosfera i ludzie tam pracujący są w większości bardzo mili. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2250 euro brutto. Najbardziej podobało mi się w Fontijne Grotness BV: maszyny do produkcji felg i prasowania odpadów radioaktywnych. Najbardziej nie podobało mi się w Fontijne Grotness BV: podejście do kontrahenta podczas podróży służbowej.

Zostaw opinię o Fontijne Grotness BV - Vlaardingen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fontijne Grotness BV