Dailyflex

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dailyflex

Ania

Pracuje w tym biurze od dłuższego czasu. Zdecydowałam się na zmianę biura ponieważ w poprzednim biurze byli i są niekompetetni ludzie pracujący na stanowiskach. Dayliflex jest małym biurem i szczerze mówiąc wybrałam jak dla mnie najlepsze biuro ???? Patrząc na to co teraz się dzieje z biurami i słuchać ludzi jak ich kantują tutaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że biuro naprawdę jest godne polecenia ???? Wypłaty są na czas, a nawet i przed czasem. Zero problemów z koordynatorami a wręcz przeciwnie jak Ty masz problem oni zawsze są chętni Ciebie wysłuchać i pomoc jeżeli jest jakiś problem w pracy. Nigdy nie słyszałam przez telefon czy jak byłam w biurze "Anka daj spokój", "dobra zajmiemy się tym" (i cisza). Mają pracę, są wypłacalni, ludzie pracujący tam zawsze uśmiechnięci i z szacunkiem. Jeżeli chodzi o mnie to będę ich polecać, bo naprawdę robią kawał dobrej roboty ???????? P.S i naprawdę ludzie nie słuchajcie bzdurnych opinii na temat Dayliflex, bo takie opinie wystawiają tylko tacy co by chcieli wszystko za darmo i najlepiej by siedzieli w domu i żeby im biuro płaciło.

Stolk Flora

Jestem zadowolony ze współpracy z agencją. Uprzejma kadra pracownicza, z którą można załatwić wszystko bez żadnych problemów. Kiedy trzeba wyciągają pomocną dłoń, a w najmniej nieoczekiwanych momentach sami wychodzą z inicjatywą. Cieszę się, że trafiłem właśnie do tej agencji i nie zmieniłbym jej na żadną inną.

Pytanie Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy w Dailyflex?

Karina Nowy wpis

Biuro godne polecenia ????

Ania Nowy wpis
@Karina

Oczywiście że tak :)

Ania Nowy wpis

Zuza

Bardzo rzetelna firma zarobki na czas miła personel biurowy

@Zuza

Dziekujemy Pani Zuziu za komplement. Pozdrawiamy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dailyflex? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Stolk Flora

@Stolk Flora

Bardzo dziekujemy za taka mila opinie. Pozdrawiamy :).

Jeromir

Zero kompetencji brak szacunku do ludzi tragedia brak kierowców i ciagłe wciskanie kitu jeszcze się nie spotkałem z takim brakiem profesjonalizmu .Stracony czas jak dla mnie .

@Jeromir

Witam. Bardzo nam przykro, ze ma Pan jakies nieprzyjemne doswiadczenia dotyczace transportu. czy moglby Pan przyblizyc i merytorycznie wyjasnic co ma Pan na mysli brak profesjonalizmu. Szacunek do osob z ktorymi wspolpracujemy i profesjonalizm sa podstawowymi wartosciami, ktorymi sie kierujemy. Pana rzeczowa opinia moglaby w przyszlosci pomoc zapobiec tygo typu sytuacjom. Serdecznie pozdrawiamy.

OK zarobki

mialem 19 lat kwiaty i ogorki jestem sumienny i dokladny prawo jazdy b wozki widlowe

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Dailyflex w miejscowości Honselersdijk? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Dailyflex - Honselersdijk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dailyflex?

Zobacz opinie na temat firmy Dailyflex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dailyflex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dailyflex