Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Moczek

Miejsce do pracy dające stabilne zatrudnienie a to w sumie dla mnie najważniejsze. Szczególnie teraz jak rynek pracownika juz sie skonczyl

@Moczek

4700 na rękę po 15 latach pracy jako spawacz, w tym wliczone wszystkie dodatki typu premia wydajnościowa, obecnosciowa. Ostatnia podwyżka to 50 groszy brutto do godziny!!! . Niech to da do myślenia tym co przez sekundę myśleliby żeby tu pracować

@Moczek

Rynek pracownika się skończył? To dlaczego wiecznie szukacie pracowników i dlaczego mało kto z nowych zostaje na dłużej?

@Moczek

A ja mam tylko takie pytanie, czy to nie jest żałosne że firma musi się zniżać do tego żeby tutaj na forum albo wynajmować kogoś do pisania nieprawdziwych opinii typu że wszystko spoko, albo kasa ok. Nikt z nich nigdy nie napisze ile to te ok wg nich :)) dziwne nie? Druga rzecz czy oni wg rozumieją że firma już ma złą opinię w środowisku i żadna reklama tego nie zmieni, tym bardziej że naprawdę wszyscy wiedzą że to najgorsza firma. Wiem, że ci przy korytku się nie zgodzą, ale tak obiektywnie proszę pokazać chociaż jeden zakład w którym doświadczony pracownik po 15 latach dostaje mniejsza wypłatę niż nowo przyjęci których trzeba jeszcze przyuczyć?! Do tych krzykacz przy korytku mówię, jedna firmę proszę wymienić

Stop
@J

Każdy wie że to nie są prawdziwe opinie. W dodatku usuwają komentarze, nawet takie w których nie ma wulgaryzmów czy obraz - wystarczy napisać że biuro pisze. Te wpisy też poleca. Firma już dawno upadła, przynajmniej w oczach pracowników i okolicznych mieszkańców. Stawki takie same, nieważne czy pracujesz miesiąc czy 15lat. Zero realnych podwyżek a jeszcze biorąc pod uwagę inflację to zarabiamy mniej niż parę lat temu. Takie ict dało podwyżki, zorganizowało transport do pracy, i dostają na święta coś więcej niż rzeżuchę. Jak się chce to można Niestety tutaj zarząd nie chce

Tymoteusz

Praca dość spokojna, wynagrodzenie ok.

@Tymoteusz

Mikołaj

Pracodawca zapewnia doskonałe warunki pracy fizycznej, dbając o bezpieczeństwo pracowników i dostarczając niezbędne narzędzia oraz sprzęt o wysokiej jakości.

@Mikołaj

Czyli wypełnia swoje podstawowe obowiązki? Dostarcza niezbędne narzędzia? Jaki ten zakład łaskawy, dzięki Bogu nie trzeba swoich narzędzi przynosić do pracy! Zakład tak dba o pracowników fizycznych, że nie jest wypłacane nawet szkodliwe i każdy na umowie ma ślusarz - spawacz, żeby nie musieć płacić

@Mikołaj

Gubinie 1000 podwyżki, imc 863, telemond 160 do tego odrazu premia w dół żeby odrobić pseudo podwyżki. Wiecznie im coś przeszkadza w tych podwyzkach, a to putin, co id, ceny energii, malarnia. Mieli dać dodatkowe premie to nawet to potrafili spier. lić, mają w systemie kto co robił, i ile, jak pracował itp itd, to teraz gość musi po 15 latach udowadniać że coś robił, po uj to całe odbijanie przewodników? Na dodatek niby to premia czasowa na miesiąc czy trzy a później znów trzeba się prosić. Uwaga a zgodę ma udzielić facet który nie ma pojęcia o produkcji tylko o tym czy dwóch stój na kawie. , tzw garbaty. System premiowania chwilowo testują, nie mogą dać odrazu bo jakby to było że nagle większosci się należą? Przepraszam, te prototypy o których mowa to same się robiły?? Zamiast realnego podejścia finansowego do pracownika to mamy opowieści o putinach, osiołkach na lodzie itp. Siedzi te całe gremium i debatuje co zrobić żeby ludzie nie uciekali na wolne i wgl z zakładu. No co można zrobić?? Pajace. Od dzisiaj będę wam robił dobry pr to na co zasługujecie.

Antony

bardzo dobra i mila atmosfera ,mozliwosc rozwoju,prace oceniam na bardzo dobrym poziomie

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Gop

Żenada Wiadomo że zieloni pójdą bo są pod butem i pilnują swoich tyłków, wiadomo że Ukraińcy pójdą. Ale że tyle bydła przyszło na piknik? Co z resztą? Co z wami ludzie? Nie macie żadnego honoru? Plują wam w twarz, rzucają rzeżuchę i ochłapy a wy idziecie na darmową zupę bawić się i upokarzać

Bully
@Gop

Człowieku nie dziel ludzi. Masz coś do firmy to idź do Elki i jej to powiedz lub wrzuć do skrzynki. Jestem z biura i poszedłem tam dla moich dzieci. W (usunięte przez administratora) mam Tele- mond za to ostatnie zachowanie. Ale nie będę swoim dzieciom odbierał możliwości zabawy to tak samo z moich pieniędzy jak i twoich. Nie chciałeś pójść to nie poszedłeś nie zrobiło to na nikomu wrażenia. Ale nie obrażaj innych bo nikt Ciebie nie obraża.

Fizyczny

Że zakład sięgnął dna to wszyscy wiemy i widzimy ale że pracownicy..... Ludzie ogarnijcie się w końcu. Po co się obrażać na forum. Trochę kultury.... Nie byłem.... Bo tak postanowiłem. Kto chciał poszedł i tyle. Ale po co obrażać.... To nie my pracownicy mamy wpływ na podwyżki..... Mają nas za nic to powinniśmy razem się trzymać. Wspierać a nie obrażać. Ubliżać i wyzywać. Najwyraźniej nie tylko zakład sięgnął dna. Przykre. Naprawdę. Raczej nie po to jest to forum i opinie. Ciągłe pisanie o Ukraińcach..... Masakra. Też uważam że nie tak powinno być. I co z tego. Nie powinno ich być w Polsce. Panoszą się. Fakt. Mam dość że nie potrafię tego opisać ale obrażać..... Ogarnijcie się. My razem pracujemy.... Po co to.... Lżej wam jak sobie poużywacie. Dajcie spokój. Też mnie szlag trafia.... Niestety.

J

A jak myślicie dlaczego sama nazwa ukrainiec w polskim języku to obraza? Z powietrza się to nie wzięło. Prawda jest taka że to zakład nas podzielił i dalej dzieli ta jawna niesprawiedliwością delikatnie mówiąc, oni wyższa stawka, nadgodziny, soboty, telefon, zero mierzenia wydajności, a my nawet po 20 latach dosłownie zero, i plucie w twarz podwyżka rzędu 5%, czyli 150 na rękę. Ktoś jeszcze rozumie co tu się dzieje?? Tzw góra sama tworzy konflikty, jakaś pa, to, la że przychodzi ukr ty go uczysz a on zarabia więcej od ciebie!!! Nic dziwnego że ludzie aż chcą żeby ich wyrzucili z roboty, bo nigdzie nie ma takiej(usunięte przez administratora).!!!

@Gop

Zobaczycie taki temat, jak się robi w tele chachmęty, gościu z ukry zwolnił się z emco, odczekał dwa miechy na robieniu fuchy i po wakacjach jak feniks wróci do tele jako pracownik tele. Zobaczcie sami na jaką hale trafi, to tak żebyście wiedzieli kto chachmęty robi :)) to niech wam da do myślenia jak jest w tele. Pozdro

jasam
@Gop

Panie Gop, Twoja niezbyt rozwinięta inteligencja nie bardzo rozróżnia pojecie imprezy i pikniku rodzinnego. przyszedł każdy kto miał na to ochotę - nikt nikogo nie zmuszał. Znów nieudacznik życiowy płacze, zamiast wziąć się do roboty i poszukać lepszego zajęcia!!!

Wojtek

Jest to pewne zajęcie, które umożliwia mi utrzymanie się. Wynagrodzenie jest akceptowalne, a wypłaty zawsze przychodzą na czas.

@Wojtek

archi

To już 4 miejsce w którym pracuje i wyróżnia się na tle poprzednich pracodawców. Terminowe wypłaty, luźna atmosfera. Wszystko jest ok

Szybka odpowiedź na wysłane cv, sprawna i niestresująca rozmowa kwalifikacyjna :) pierwszy miesiąc pracy za mną i jak na razie jest bardzo dobrze

Tomeg
@Tomek

Nie przyjęli by cię dwa tygodnie przed urlopem kolego, byłem w takiej sytuacji jak się przyjmowałem i kazali mi wrócić po urlopie więc ktoś tu kłamie :)

Super zaklad

Przypominam że w firmie telemond: - ludzie po 15 latach zarabiają 4700 ( w ict na początek dostają więcej) - nie docenia się pracowników i nie szanuje się ich - na święta dają rzeżuchę w ramach podziękowania - zwalniają ludzi za założenie związku zawodowego (co jest łamaniem praw pracownika, a przede wszystkim człowieka) - obcokrajowcy zarabiają więcej niż Polacy

Nie wiem czy wiecie ale firma zatrudnia nielegalnych imigrantów którzy nie powinni przestrzegać na terenie Polski .Agencje które współpracują z Telemond omijają prawo Polskie ,jest wszystko zamiatane pod dywan żeby nikt się nie dowiedział. TRZEBA TO NAGŁAŚNIAĆ DO INSPEKCJI PRACY I NIE TYLKO .

Przestańcie usuwać prawdę

Do wszystkich którzy rozważają rozpoczęcie pracy w telemondzie. Warto zapoznać się z reportażem uwagi na temat tego jak firma traktuje pracowników, którzy chcą korzystać ze swojego prawa zagwarantowanego w kodeksie pracy - mianowicie zwalnia ich i upokarza. Przestańcie usuwać, przecież to prawda. (usunięte przez administratora)

Janek

Warunki pracy w firmie są dobre, wynagrodzenie dośc konkurencyjne, zasadniczo praca dobra, szczególnie porównujac do innych firm tego typu w ktorych pracowalem

@Janek

@Janek

Janek a ile wynosi to dobre wynagrodzenie? Bo jeżeli zarabiasz tyle ile reszta, czyli 4700 bez sobót to nazywasz to dobrym wynagrodzeniem? W ict masz więcej na start, z ulicy niż tutaj ludzie którzy pracują po 15lat. Czekam na odpowiedź Janek czy te 4700 (i zero podwyżek mimo że inflacja szaleje już od dawna) uważasz za dobre wynagrodzenie. Chyba że w biurze zarabia się więcej, albo masz na utrzymaniu tylko rybkę czy chomika.

Zalosne

To jest chore że w 21 wieku firma zwalnia ludzi za założenie związku a jak sąd nakazuje przywrócenie ich do pracy to ich upokarza i nie wpuszcza na teren zakładu, to jest łamanie praw człowieka!! A później piszecie komentarze sami sobie że super pracodawca i fajna atmosfera? Właśnie w tym reportażu widać jaka super atmosfera

NieJestemZbiura

@Pracodawca jak się do tego odniesiecie? Dlaczego w waszej firmie nie można założyć związku zawodowego? Przecież to podstawowe prawo każdego pracownika!

Polecam

Praca jak praca - jest ok, bywają dni gorsze, lepsze. Ale atmosfera i zarobki bardzo spoko

Robert

Przypominam nie idziemy na Ten UPadliński piknik .Aaaa ci co przyjdą to wiadomo już ,że to fałszywce .

Siewca prawdy ;)

Cześć czołem! Praca w teleskopie była fajna i spoko,ale do czasu. Kasa też była fajna,ale również do czasu. Dziwne działania i decyzję firmy sprawiły, że jest jak jest i nie zanosi się aby było lepiej. No ewentualnie będą karmić znowu mrzonkami na temat podwyżek. Dlatego trzeba było się zwolnić,bo jest sporo firmy które zapłacą więcej i oferują lepsze warunki pracy. Na wielu portalach znajdziecie masę ofert. Czasami warto rozważyć nawet zmianę branży,bo człowiek idzie tam gdzie płacą więcej...jak najemnik. Po to się pracuje,a nie dla przyjemności. Trzeba podchodzić do tego na chłodno,bo nikt nie wykarmi rodziny czy nie zapłaci rat kredytu przy takich zarobkach w teleskopie,inflacji i braku podwyżek. Marne są tłumaczenia o inwestycjach firmy,bo szczerze każdy ma to w 4 literach. Dla ludzi liczy się to co na koncie i nic więcej. Wolą zatrudniać ludzi z Ukrainy (aż nie wierzę że piszę to bez przekleństw) niż Polaków. Zwalniają ludzi, "naszych" bo Ukraińcom boją się powiedzieć cokolwiek. Mają pełne gacie ,bo pośrednik zawinie pozostałych jak teleszopka ruszy któregoś... Na halach i w biurach pracują normalni ludzie niestety jest ich tak mało, że aż przykro. W firmie jest taka spychologia, nazatrudniali ludzi którzy są zbędni,równie dobrze mogą zwolnić 20-30% ludzi z biur a to będzie wszystko i tak działało,bo w końcu reszta wzięła by się rzetelnie za robotę. Na halach też coraz więcej ludzi z lewymi rękoma,których myślenie boli. Ale tak jak wspomniałem wyżej taka polityka firmy. Kumaci zdobędą doświadczenie i pójdą dalej się rozwijać i zarabiać pieniądze adekwatne do tego co robią i jakie umiejętności posiadają. Jutro feta teleszopu...będzie jak w zeszłym roku "ukraiński piknik". Nie dajcie się kupić jak dadzą 5% ,bo co to jest? Trochę wstyd dla tak dużej firmy,która kręci grube bańki,a daje grosze podwyżki ludziom którzy tę bańki generują. Wielu się zasiedziało z przyzwyczajenia chyba, nie ma co sie bać zmian. Trzeba się katapultować z teleszopu,bo od zawsze fascynuję mnie nie umieranie z głodu ???? Polecam wam to samo! Jeżeli rozważasz zacząć tu pracę na hali czy w biurze to zastanów się lepiej kilka razy czy to dobry wybór i kierunek... Dobrej zabawy jutro i udanego urlopu!

Kotorski

Praca w firmie zapewnia mi stabilne zatrudnienie, takie czasy, że warto mieć pewną robote

@Kotorski

Takie czasy że w każdej firmie szukają pracowników, w telemondzie też ale nikt nie chce tutaj pracować. Ukraińcy, naiwniacy co dali się nabrać na wasze piękne slogany o super benefitach i atmosferze długo nie pracują - przecież widzę że mało który nowy zostaje na dłużej. Garstka (usunięte przez administratora) co da sobie napluć w twarz za rzeżuchę i piknik raz w roku. No i ostatnia grupa starych pracowników którzy naiwnie jeszcze czekają ze może coś się zmieni, ale wkrotce też odejdą bo jeśli serio planujecie podwyżki 5% tylko to będą wasze ostatnie podrygi, po urlopie zobaczycie :)

Matei
@NieJestemZbiura

Powiem tak ,masz rację jeśli okaże się ,że dadzą 5% to odejdzie trochę pracowników bo z kim się nie rozmawia na tele czy montel będzie spore zdziwienie bo już nie ma komu pracować . Zasłużyli sobie na najgorsze za takie (usunięte przez administratora) Polaka noooo teraz Ukr jest w potrzebie .Koń by się uśmiał następna propaganda jak z srovidem.Ludzie obudźcie się i wyłączyć te zdradzieckie tv .Ukr to największy wróg polaka.Amen .Poooooo urlopie będzie dramat na zakładzie hahahahah(usunięte przez administratora)

Ashot

Praca jest naprawdę przyjemna - nie tylko nie jest ciężka, ale również dostarcza satysfakcji. Wynagrodzenie jest uczciwe, a co najważniejsze, zawsze wypłacane terminowo.

Szablewski

Współpracę z firmą zacząłem nie dawno ale jestem bardzo zadowolony że pracuje dla niej. Bardzo dobre warunki

Piknik

Przypominam o bojkocie piknika!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 542, z czego 224 to opinie pozytywne, 206 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop