Opinie o P.W. Hemont w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.W. Hemont. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w P.W. Hemont o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Hemont w Gdańsk

Generał

No i dokładnie, ale marudzą głównie osoby, które zostały kiedyś zwolnione z pracy za rozmaite przewinienia, a teraz po prostu sobie przychodzą i się mszczą, dla mnie to jest nieprofesjonalne i naprawdę świadczy źle o tych ludziech, a nie o firmie, która jest ok

Mieszkaniec Pwlplina
@Generał

Ty Generał piszesz takie głupoty że mnie ściska Dowiedz się najpierw ile osób zostało zwolnionych w tych latach a potem pisz takie pierdepiuty

Kuumaty II

Nie oczernia firmę tylko politykę jej Najwyraźniej nie znasz tej firmy sądząc po twojej wypowiedzi lub jesteś nie złym dupowłazem jak co po nie którzy w tej firmie

Kuumaty II

Wiktotr nawet nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie Oczerniać coś A oczerniać kogoś to jest różnica Jeśli znasz ta firmę bardzo dobrze to wiesz jakie tam są relacje miedzy ludzkie

Wiktoria

@anonymous, nie używaj proszę wulgarnych słów na forum. Jest to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w P.W. Hemont - czy możesz napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @Kumaty, na forum nie obrażamy innych osób. Czy możesz w takim razie napisać "jak jest"? W firmie aktualnie poszukują osoby chętnej na stanowisko montera instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Czy ktoś z Was będzie aplikował na to stanowisko?

@Wiktoria

Szef nie jest zły tylko szkoda że interesuje go bardziej kasa na koncie swoim niż pracownicy co tą kasę wypracują A atmosfera w tej firmie jest do poprawy starzy pracownicy to starzy wyjadacze i co po nie których powinno się usunąć kombinatorzy nic więcej oszukują na wszystkim co się da A że poszukują ciągle pracowników bo kto by chciał przyjść za takie stawki co innego na papierze a co innego na koncie

Mazur

Firma jest godna polecenia.Zarówno zarobki jak i atmosfera panująca w firmie jest bardzo pozytywna.Polecam zatrudnienie się w HEMONCIE.

@Mazur

Atmosfera w firmie jest dobra??? To jakiś żart, jeden drugiego podpier.... Jaja sobie człowieku robisz...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.W. Hemont? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mieszkaniec Starogardu Gdańskiego

W tej firmie pracuje mój znajomy. I wiadomo marudzic można zawsze. Nigdy nie jest tak, że będziemy w 100% zadowoleni z szefa, pensji czy współpracowników. Jak kolega wspominał to najważniejsze jest to, że zawsze jest pensja na czas. Można sobie dorobic po godzinach bo pracy jest bardzo dużo. Jak komuś się chce pracowac to na pewno nie będzie miał źle.

Kumaty
@Mieszkaniec Starogardu Gdańskiego

Co ty (usunięte przez administratora) wiesz o tej firmie???pajacu,zatrudnij się i zobacz jak jest....

Dziwnym trafem mój i podobny komentarz, który tutaj widziałem został usunięty, więc zapewne inne podobne także. Niech ludzie wiedzą co to za firma i co za pracodawca. Zarobić można dobrze - owszem, ale tylko wtedy, gdy zgadasz się na warunki szefa i jesteś zatrudniony na najniższej krajowej, reszta pod stołem. Za pewne większość pracowników na to się zgadza nie myśląc o swojej przyszłości i o tym co może się wydarzyć i zgadza się na takie coś, robiąc krzywdę nie tylko sobie, ale oszukując także Skarb Państwa. Nadgodziny są, można zarobić dodatkowo, a wręcz trzeba, bo jeżeli ktoś nie może zostać dłużej, a tym bardziej nie chce to nie jest to mile widziane. Suma sumarum, jak lubisz dużo zarabiać, siedzieć po godzinach, nie jest dla Ciebie ważne ile masz na umowie polecam. Zaznaczę jeszcze, że na rozmowie kwalifikacyjnej szef nie informuje o swoich przekrętach z umowami i wypłatami. A jak chcesz zrezygnować z pracy to lepiej nie rób nadgodzin, bo na koniec szef Ci nie zapłaci za te godziny.

@były pracownik

B. przestań wypisywać głupoty

Patryk
@były pracownik

"były pracownik " napisał samą prawdę tak więc wieloletni/dozgonnie oddani pracownicy firmy H proszę nie odbierać tego jako zemstę.

Były robol
@anonymous

Glupota to ty jestes

Kamaz

Pensja jest zawsze na czas, wszystkie nadgodziny i premie są wypłacane na czas, zgodnie z tym co się przepracowało i z szefem ustaliło. Jeśli chodzi o atmosferę to patrząc z perspektywy pracy w innych firmach to atmosfera w Hemoncie jest ok, tak samo jest z monterami i serwisantami i biurem. Osobiście nie znam osoby która w Hemoncie pracując rzetelnie i uczciwie nie byłaby zadowolona z warunków pracy, pensji czy umowy. Niezadowoleni są Ci co mają problem z pracą, ze wszystkimi wokół i nie robiąc nic chcieliby mieć dużo;)

myślę że nigdy człowiek nie będzie w 100% zadowolony z pracy u kogos ale tu faktycznie nigdy nie działo się dobrze... teraz pewnie też...

tomek79

Ogulnie to jest ostry zapierdziel ale jeśli ktoś chce pracować to można sporo zarobić bo placą za nadgodziny.Ja wysłałem cv i przedzwonili żeby umuwic sie na spotkanie.Roboty maja od groma wiec mozna smialo dzwonić.

Pracowałem kiedyś w tej firmie. Zarobki niezłe, życzliwi współpracownicy, atmosfera ogólnie ok.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Hemont - Gdańsk

• Jak się pracuje w P.W. Hemont?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Hemont tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Hemont?

P.W. Hemont