Mariusz

Jakie szkolenia wam zapewniają ?

Mariusz

Jakie szkolenia wam zapewniają ?

@Mariusz

@Mariusz, Dzień dobry! Szkolenie zależy od aktualnej potrzeby projektowej. Pozdrawiamy, Dział HR

Tom
@Mariusz

Zależy w jakim dziale, w CAD/CAE nie ma żadnych szkoleń.

Natalia
@Tom

Cześć Tom, chciałabym jeszcze dopytać, co w sytuacji, w której pracownik FEVu sam znalazłby jakieś szkolenie, które by go interesowało i przełożyłoby się ono na np. jego jeszcze lepszą pracę i większe kompetencje? Czy w takiej sytuacji istnieje opcja dofinansowania takiego szkolenia przez pracodawcę? Czy raczej nie wchodzi to w grę?

KRISS
@Tom

Były pracownik pisze, że nie ma teraz szkoleń? Jeśli nie ma to dlatego że nie ma czasu bo tyle roboty jest, a projekty dają więcej wiedzy niż szkolenia. Nie ma problemu zawnioskować o szkolenie, nie ma szlabanu na szkolenia.

Tom Nowy wpis
@Natalia

Niestety poza wewnętrznymi, szybkimi szkoleniami, oraz szkoleniami wymaganymi przez klienta (obsługa software-u klienta) nie ma innych szkoleń.

Rekrutacja Nowy wpis
Kandydat

Czy w firmie w niedalekiej przyszłości jest planowana rekrutacja na stanowisko Inżynier elektryk?

FEV HR Team Nowy wpis
@Rekrutacja

Dzień dobry, Jesteśmy na etapie tworzenia pionu elektrycznego w dziale hamownii silnikowych. Zatrudniliśmy technika i inżyniera elektryka ale potrzebujemy jeszcze jednej osoby z mocnym doświdczeniem w projektowaniu. Ruszamy zatem z rekrutacją na stanowisko Inżynier Elektryk. Jednym z najistotniejszych wymagań jest min. 3 letnie doświadczenie w projektowaniu przemysłowych instalacji elektrycznych (E-PLAN) oraz doświadczenie inżynierskie w dziedzinie elektrotechniki. Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt na adres sowa@fev.com. Chętnie rozważymy doświadczonych kandydatów. Pozdrawiamy HR Team

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy w FEV POLSKA Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy w firmie FEV POLSKA Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Dział HR / FEV Polska
@Pytanie

Witam, Szkolenia się odbywają oczywiście. Działamy jednak bardziej w odpowiedzi na biznes niż narzuconą regularność ;-) W przypadku potrzeby szkoleniowej - zgłoszonej przez pracownika lub przełożonego analizujemy z działem rozwijającym biznes uzasadnienie takiego szkolenia i w przypadku pozytywnej opinii działamy. Mamy też możliwość dostępu do platform ze szkoleniami online, które albo w pracy albo w domu można wykonać. Pozdrawiamy!

dede
@Pytanie

Prawdziwa odpowiedź jeżeli chodzi o konstruktorów to nie. Jedyne szkolenie jakie przeszedłem przez 3 lata pracy w FEV to godzinny wstęp do CREO.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w FEV POLSKA Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

HR@FEV Polska
@Pytanie

Witam, FEV Polska jak najbardziej praktykuje współpracę ze studentami. Odbywa się to na różnych zasadach w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych oraz kompetencji studentów (praktyka, staż, umowa zlecenie i praca w niepełnym wymiarze). Otwarte wakaty dla osób studiujących zamieszczamy na naszej stronie internetowej w zakładce kariera. Zakładamy długofalową współpracę z osobami, które chcą u nas zdobyć doświadczenie. Miłego dnia! HR

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w FEV POLSKA Sp. z o.o.?

@Pytanie

@Pytanie, Dzień dobry! Standardowym rozwiązaniem praktykowanym w FEV Polska jest pierwsza umowa na czas okreslony (traktowany jako okres próbny czyli 3 miesiące). Druga umowa jest na okres 1 roku lub na czas nieokreślony - w zależności od postępów w trakcie okresy próbnego i aktualnej sytuacji projektowej. Pozdrawiamy, Dział HR

Employer Branding

Niedawno Fev Polska poszukiwał osoby na stanowisko specjalisty Employer Branding. Niestety rekrutacja chyba się już zakończyła. Czy w przyszłości planowane będzie rozszerzenie tego działu ( dodatkowe wakaty ?)

@Employer Branding

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie ! Rekrutacja została zamknięta z pozytywnym efektem :) w przypadku rekrutacji do Działu HR polecamy kontakt bezpośrednio z przedstawicielami tego działu - chętnie opowiemy bardziej szczegółowo o planach rozwojowych :) Pozdrawiamy, Dział HR

Czy FEV POLSKA Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Witamy, Tak, firma FEV Polska zapewnia szereg benefitów w tym także kartę multisport. Pozdrawiamy, Dział HR

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje aktualnie?

@Zainteresowany

Witamy, Aktualnie prowadzimy rekrutacje w Software Team, do działu Rozwoju Aplikacji i Wdrożeń - poszukujemy kilku Inżynierów Aplikacji. Ponadto mamy otwarte wakaty na stanowisko Programisty Java, Programisty Embedded oraz C/C++. Zachęcamy do aplikowania (recruitment@fev.com).

Paweł

Mam nadzieję , że tak dobrze się tu pracuje i dlatego przestaliście pisać. Szkoda liczyłem na opinie pracowników.

As96
@Paweł

Ja pracuję dosyć krótko..jak na razie sobie chwalę ..zobaczymy co będzie dalej ;)

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Fev Polska Sp. z o.o. Projektowa? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Tremendous_turtle

Pracował ktoś w dziale obliczeń i byłby na tyle miły, żeby podzielić się wrażeniami ?

Kolejny Anonim

Ciekawe, że tylu byłych pracowników (także tych, którym zasugerowano odejście z firmy) ma nadal w swoich profilach (LinkedIn itp.) FEV Polska jako aktualnego pracodawcę. Niektórzy już od kilku lat... Skoro 'dno totalne', to po co się z nim identyfikować???

Blzvb

Przestancie kopac firme ktora lezy, to nie ladnie, ale tu rodzi sie pytanie czy gdyby firma nalezycie dbala o swoich pracownikow to czy w chwili kryzysu pracownicy odwrociliby sie od niej? Na to pytanie niech odp. osoby ktore zarzadzaja firma.

gonek

Pozdrawiam wszystkich FEV-owcow :)

b6kowal

Podzieli się ktoś informacją o który numer Auto Moto Techniki chodzi? :) Chętnie poczytam :)

emp

Nie no, nie jest tak źle........żartowałem jest. To jest filia FEV Gmbh czy jakoś tak, tam jest wiedza a nie w Krakowie. W krk jest taka małe biuro outsourcingowe. Zrób to zrób tamto i tyle. Wiadomo mozna się sporo nauczyć ale nawet 5 lat w FEV Polska nie bedzie sie równało roku pracy w biurze z prawdziwego zdarzenia czytaj FEV Aachen. Tam są testy silników, tam jest bezpośredni kontakt ze specjalistami a w Krakowie no cóż..... chłopacy są dobrzy ale mogliby być jeszcze lepsi.

b6kowal

Oj się dostało FEVowi. Raz było dobrze, raz było źle, ale co do pensji trzeba powiedzieć jedno - są żenująco niskie. Jeśli absolwenci (po wcześniejszym rocznym stażu za grosze) dostają dalej na "start" mniej niż osoba na słuchawce w call center w Krakowie, to dziękuję. Wynegocjowanie podwyżki na jakimś godnym poziomie w zasadzie nie ma miejsca - pan HJ znajdzie milion powodów dlaczego nie możesz jej dostać ;) W przypadku braku projektów totalna stagnacja - można spędzić przy biurku nawet pół roku nie robiąc totalnie nic . Firma jako start całkiem ok zwłaszcza jeśli chodzi (a w zasadzie chodziło bo jak wynika z wpisów wyżej z tym koniec) o delegacje - namiastka pracy w międzynarodowych zespołach i możliwość podpatrzenia nowinek technologicznych wdrażanych za kilka lat. Jeśli chodzi o możliwości awansu - brak. Firma ma ścieżkę kariery składającą się z dwóch schodków - inżynier > starszy inżynier. Powód - zero struktury w biurze.

Ppp

Wizytówka dla firmy piękna ale chyba sobie fev zasłużyl na taką wizytówkę. Zarobki poniżej oczekiwań, atmosfera nie zbyt dobra, rozwój zawodowy nie możliwy. Ludzie zaczynają opuszczać firme, a szefy dalej nie widzą problemu. Może jak ci z największym doświadczeniem odejdą to polityka się zmieni. W końcu zostanie tak mało pracowników że bedą się mogli pomieścić w jednym pokoju a wtedy władze dojdą do wniosku że należało by zmienić lokalizacje biura bo wynajem jest za drogi i kupią kontener przemysłowy i postawią gdzieś na parkingu i wtedy wreszcie fev będzie miał własne biuro a nie wynajmowane.

dodna

piękna wizytówka firmy, nie ma co :)

Zostaw merytoryczną opinię o FEV POLSKA Sp. z o.o. - Liszki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FEV POLSKA Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.
FEV POLSKA Sp. z o.o.