Opinie o Cityboard Media w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cityboard Media. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cityboard Media o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie działań online marketing SEO, SEM, SM, e-mail

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cityboard Media w Warszawa

Cześć, W Cityboard Media pracowałem jako konsultant przez równy rok czasu. „Pracowałem” ponieważ postanowiłem zmienić branże. Z mojej perspektywy, czyli jako podejścia firmy do jednostki, jak i stosunku do wszystkich pracowników, nie mogę powiedzieć złego słowa Citybord media. Team w jakim pracowałem od początku podchodził bardzo pozytywnie i wyrozumiale, osoby pracujące na innych stanowiskach (również osoby decyzyjne) podchodziły bardzo uczciwie do wykonywanej pracy. wchodząc w struktury firmy, nie wiedziałem czy te wszystkie negatywne opinie są prawdziwe, teraz mogę stwierdzić, że jeżeli w 100% wywiązujesz się ze swoich zadań, to współpraca z Cityboard Media jest bardzo przyjemna i opłacalna. Pozdrawiam Marcin

Tomek Mikulski

Mnie sie wydaje, że dziś (bezrobcie 5,9 proc) trzeba podchodzić bardzo portnerssko do pracowników, to ważne.

@Tomek Mikulski

Z pewnością masz trochę racji. Ale proponuję, żebyśmy się skupili na nieco innych kwestiach. Wiemy, że priorytetem Cityboard Media jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej. Jednakże mało wiemy o warunkach pracy, na jakie mogą liczyć pracownicy tej firmy. Wiesz może, czy pracodawca ten motywuje swoich pracowników, oferując im premie uzależnione od skuteczności ich pracy?

Hortti

Ja wychodzę, z założenia, że w firmie liczą się ludzie. Organizacja czy biuro, to tylko rzeczy poboczne.

Anna_89

JA sobię cenie pracę w City. Pozdrawiam

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Cityboard Media? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Account Manager ds. sprzedaży digitalu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Rafael

Jakkolwiek w firmie nie jest, to w takim miejscu jak GoWork, zawsze będą pojawiali się hejterzy i ludzie, którzy piszą dla samego pisania, bo leczą kompleksy itd. . Wejdzcie sobie na konta takich „świetnych” pracodowaców jak PWC czy Google. Niby takie dobre firmy, a i tak opinii krytycznych morze…Do wszystkiego trzeba podchodzić z rozumiem.

@Rafael

@Rafael, nie piszę frazesów, nie wylewam żalów, tylko same konkrety. W każdej firmie zdarzają się wpadki, tak samo w Cityboard Media. Jeżeli firma nie słucha współpracowników, tylko głos zamieszczony na Gowork wymusza zmiany w działaniach firmy, to chyba dobrze.

Aktualny wspolpracownik

Nie do konca sie zgadzam z opinia CBM-007. Ja w Cityboard Media pracuje od kilku lat i mam inne doswiadczenia. Benefitow jest sporo. Poczawszy od opieki medycznej, przez dzien rodziny, wyjazdy (na Slowacje na narty) i wyjscia integracyjne, az po nagradzanie za rozne dzialania, czy tez staz pracy. Jakis czas temu mielismy zorganizowany przez firme trening rowerowy z Czeslawem Langiem. Dzieje sie wiele J

Alicja

@CBM-007, powiedz jeszcze jak czy w Cityboard Media istnieje możliwość rozwoju? Czy pracodawca organizuje dla pracowników szkolenia bądź kursy, dzięki którym pracownicy mogliby się dokształcać?

@Alicja

Hmm... Czy nasiadówy działu sprzedaży można nazwać kursami? Raczej to motywowanie do działania "jak więcej sprzedać". Wszystko we własnym gronie. Zdarzyło się parę razy, że ktoś wpadł z zewnątrz od sali konferencyjnej, pogada godzinę i tyle. Nie można tego nazwać szkoleniem - jest to liźnięcie wiedzy, żeby być w temacie. Nie słyszałem, żeby kogoś wysłano na zewnątrz firmy celem szkoleń. Firma nie dba o wyszkolenie pracowników, bo to nie są jej pracownicy, tylko współpracownicy zatrudnieni na B2B. Nie ten pracownik, to następny z rynku. I jak to rozliczyć? Pracownik nie pracuje, mamy mu wynagrodzenie wypłacić?

Alicja

@CBM-007, to dosyć surowa opinia. Jesteś pewien, że po za atmosferą pracy nie da się napisać nic pozytywnego odnośnie pracy w Cityboard Media? Jestem ciekawa czy pracodawca oferuje dodatki do podstawowego wynagrodzenia. Mógłbyś powiedzieć jak wygląda pakiet socjalny dla pracowników Cityboard Media?

@Alicja

Może i surowa opinia, ale prawdziwa. Dodatkiem do wynagrodzenia jest podstawowy pakiet medyczny. Na święta dostaje się książki, które Cityboard zdobył na wymianie barterowej + plus poczęstunek na sali konferencyjnej. To jest cały pakiet socjalny. Cityboard Media nie ma pracowników, tylko współpracowników na umowie B2B. W ten sposób ma z głowy pakiety socjalne.

Alicja

W tym momencie firma Cityboard Media poszukuje nowych pracowników - specjalisty do spraw druku wielkoformatowego, konsultanta do spraw mediów oraz new business digital managera. Które z tych stanowisk możecie polecić, które z nich wydają się Wam najbardziej atrakcyjne? A może ktoś już aplikował i może napisać coś o przebiegu swojego procesu rekrutacyjnego? Szczegóły na temat ofert znajdziecie na stronie internetowej firmy lub pod tym linkiem: https://cityboard.pl/kariera

@Alicja

Szukają i za chwilę zapewne ponownie będą szukać. Chcąc się zatrudnić w Cityboard Media należy założyć własną działalność, a tak naprawdę jest to zwykły stosunek pracy w godzinach 9-17. I jest to minimum czasu który spędzasz w firmie. Coraz to nowe obowiązki narzucane przez zarząd wydłużają czas pracy. Góra cały czas podkreśla, ze Cityboard nie jest korporacją, ale rosnąca biurokracja, kontrola, monitoring, raportowanie, sprawozdawczość, nasiadówy coraz bardziej przypomina dzieło Orwella "Rok 1984". Ale w tym wszystkim jest ukryte drugie dno - szukanie haków w celu obcięcia wynagrodzenia. Są zapisy w umowach mówiące o zmniejszeniu wynagrodzenia lub też przeniesienie odpowiedzialności finansowej z Cityboard na Twoją firmę. Przy realizowaniu zadań (pomijać ich efektywność i niepokrywanie się z obowiązkami), trzeba wykazać się samodzielnością - najlepiej własne finansowanie, własny sprzęt (telefon, samochód i najlepiej mieć własny komputer, bo firmowe to złomy), nauka we własnym zakresie. Może przy wręczaniu faktury koszty zostaną Ci zwrócone, albo i nie. Albo faktura utknie podczas akceptacji i rozważaniu, czy możemy pozwolić na taki duży wydatek (czytaj - firma jest w trudnej sytuacji finansowej). Wtedy okaże się, że wynagrodzenie zostanie zapłacone z dużym poślizgiem. Atmosfera - ataki złości głównodowodzących, trzaskanie drzwiami, krzyki są na prządku dziennym. Chimeryczność zarządu jest co najmniej śmieszna, a postępowanie na poziomie podstawówki. Za przykład podam nagrodę dla pracownika miesiąca. Zdarzało się, że kapituła składająca się z zarządu przyznawała sobie nagrody. Tak jak w reklamach - "a nagrodę w tym miesiącu... dostaję ja". :) Firmę ratuje dobra atmosfera wśród załogi. Ale czy to wystarczy, żeby przesłonić pozostałe wady? Jeżeli lubisz ryzyko z niewypłacalnością przed US, realizowanie zachcianek zarządu, wykonywaniu zadań niezwiązanych z Twoim zatrudnieniem, dokładaniu z własnej kieszeni do Cityboard Media - czemu nie. Jest ryzyko, jest zabawa.

Agent

Jaka jest przyczyna , że tak dawno nikt nie pisał?

ninka
@Agent

Nie ma o czym pisać wystarczy popatrzeć na ekspozycje _ krzywe tablice na zardzewiałych słupach ratuje zieleń przysłaniająca ekspozycję. Co do pracy to bywa różnie zależy od poziomu współpracownika

Alicja

Czytaliście już wywiad przeprowadzony przez naszą Redakcję GoWork.pl z Cityboard Media? Możecie go znaleźć pod linkiem - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,59903,wywiad-marcin-wojda Coś w nim Was zaskoczyło?

Serwis

Za dobrych czasów było na prawdę ok- kasa w terminie Od 2009 roku zaczęła robić się bardaszka tzn -zmiany stawek -brak płatności w terminie, na wynagrodzenie dla ludzi musiałem brać kredyty, a skarbowy i zus nalicza kary za brak wpłat w terminie -mobing -mobing -mobing Nośniki cbm zagrażają bezpieczenstwu- ostanio remontowane w 2009 a wiadomo tablicę są drewniane. Praca na wysokosci bez względu na warunki pogodowe. Ogólnie hoojoffka nie polecam

tomek

Poszukuje opinii osób pracujących w Warszawie jako konsultanci działu sprzedaży. Zastanawiam się nad aplikacją na te stanowisko, a warunki zatrudnienia wydają się zachęcające.

tamara

Dowiedziałam sie, że już kogoś mają na to stanowisko, ale moze sytuacja jest dynaniczna, nie zaszkodzi zaproponowac swoich usług - szczescie sprzyja odważnym...

Rajmund

sk, dzięki za info. Specjalista od PR to ciekawa opcja dla mnie. Będę próbował. Czy wiesz jak to wygląda od wewnątrz? Mam doświadczenie i chęci - w agencjach i mediach.

Angelo Futuro

Wszyscy domagają się samochodu, komórki socjalu jak w Szwecji. Pytanie - Ile przyniosłeś pożytku firmie? Jeżeli przychodzisz na pogawędkę to lepiej siedź w domu, w necie możesz czatować. Zrób biznes , sprzedaj nośniki - zarobisz. Cityboard nie sprzedaje samochodów i telefonów. Ot, prosta recepta, wyrwać trochę Stroerowi albe byc krok przed.

Jurek

jestem po studiach i szukam miejsca dla siebie i pracy , która pomoże mi wejsc na rynek pracy i w przyszłosci będzie dobrze wyglądała w CV. Przeszedłem kilka staży, pracowałem na umowę zlecenie, na słuchawce i kelnerowałem. Jestem teraz w Cityboard Media i jak na razie nie jest źle. Ucze się nowych rzeczy - jak sprzedawać. Może to nie do końca moja bajka, sle od czegoś trzeba zacząć. Dobrzy ludzie wokół i miłe warunki pracy. Zobaczymy jak dalej. Opinie są różne o firmie. Przekonam się.

TAMARA

Tyle złego w tej firmie, że dziwne, że jeszcze ktoś w niej pracuje. Wszystko można zinterpetować na NIE, nawet kwestie kawy, herbaty, cukru i kubka - i tu Januszu sie mylisz - można pić do woli firmową kawę i herbatę z firmowej szklanki.... Cityboard Media wywiazuje sie ze swoich zobowiazań wobec dzierżawców i ludzi, którzy tu pracują - a spóźniją sie wszsyscy... to jest problem, ale nie tylko tej firmy. Dobrze wiemy jaką politykę cenowa stosują inne firmy z branży, ale każdy jest odpwiedzialny za swój biznes i kieruje sie rachunkiem ekonomicznym... Żyjemy wszyscy w domu WIELKIEGO BRATA - czy kamery na ulicach i windach i centrach handlowych Ci nie przeszkadzają? To nie jest złe miejsce by pracować, choć zawsze można lepiej trafić, ale proszę o minimum obiektywizmu, nawet ze wzgledu na ludzi, którzy właśnie tu i teraz dla Cityboarad Media pracują.

Caryca

każdy ma prawo do sądu..., ale ja przedstawiam moje doświadczenia, a nie jestem naiwną panienka, która się chce zasłużyć. Doceniam pracę i pieniądze, które za nia dostaje. Jestem dorosłam i świadomie akceptuje warunki, na jakich się tu pracuje. Negatywne emocje i doświdczenia, krzywdy z przeszłości (czy realne?) czasami nie pozwalaja na obiektywną ocenę. Czy polecam pracę w Cityboard Media? Tak. Poznaj tylko dokładnie zasady i zaakceptuje je, jesli Ci odpowiadają...

Janusz

Firma ma taką politykę ze generalnie opóźnia płatności wszystkim - dzierżawcom od kliku miesięcy do roku i więcej, firmom dostarczającym energię - dlatego ok 30% nośników nie jest oświetlonych, firmy klejące opóźnienia w płatnościach średnio ok 3 mcy, pracownicy to bywa różnie pierwsze 3 miesiące tzw okres próbny starają sie zapłacić powiedzmy w terminie ( opóźnienia max 2 tyg ), zawsze musisz mieć własną działalność termin na fakturze 14 dni z tym ze CityBoard nie liczy tego jak od dnia wystawienia faktury a o dnia kiedy faktura dotrze do działu finansowego czyli znowu kilka dni w plecy jak nie jesteś z Warszawy, firma ma problemy z płynnością finansową, miejsca pracy komputery z połowy lat 90tych, oprogramowanie na nich darmowe :) zapomnijcie o jakimś pakiecie office + ich własny program do zarządzania siecią nośników. W biurze monitoring tzn kamera - zamontowana niezgodnie z prawem ale co tam :) godziny pracy 9-17 z tym ze lepiej być 5 min przed niż 5 po bo ma się rozmowę dyscyplinującą :)czyli ktoś tam z nudów patrzy w te kamerki i monitoruje godziny przyjścia. Chora atmosfera generalnie w pracy aczkolwiek ludzie przyzwoici - cały czas pier..... o tym ze przed kryzysem było super i ze kiedyś bedzie lepiej to apropos zalegania z płatnościami itd., nośniki w coraz gorszym stanie technicznym - praktycznie brak remontów, za mojej bytności w tej firmie nie został postawiony żaden nowy nośnik a zlikwidowane kilkanaście. Co do zarobków handlowców - 5 tys netto + VAT + prowizje z tym zde trzeba dzwonic na liste klientów z racji ze dużych graczy, globalnych obstawiają ludzie z centrali, to dla lokalnych biuro pozostaje dzwonnienie po potencjalnych klientach z bazy czyl np zakład fryzjerski Jola, hydraulik Mietek i takie klimaty :) czyli 8 godzin telemarketing i może jeden do 2 sukcesów na 2 tys telefonów :)polityka cenowa na nośniki to tez komedia im nośnik w gorszej lokalizacji ( mniej sie wynajmuje ) tym jest droższy bo przychód powinien zbilansować koszt jego utrzymania - blednę koło.Ktoś tu pisał o samochodzie służbowym czy dają ? hahahahahaha . Nie wiem czy nawet dyrektor zarządzający ma samochód służbowy :) Aha i jedyne co jest darmowe to woda w biurze, cukier herbatę, kawę, kubek należy mieć własne.

Zostaw merytoryczną opinię o Cityboard Media - Warszawa

• Jak się pracuje w Cityboard Media?

Zobacz opinie na temat firmy Cityboard Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cityboard Media?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cityboard Media