Quality Watch Sp. z o.o.

Opinie o Quality Watch Sp. z o.o.

Paulina

Rozumiem, że były problemy w Quality Watch z umowami i terminowością wynagrodzeń. Czy ktoś to gdzieś zgłaszał? Jak wygląda aktualnie sytuacja? Czy coś zmieniło się w tej kwestii? Ważna to będzie informacja dla osób zastanawiających nad pracą tajemniczego klienta.

cv

@Magda a wiadomo czy taka sytuacja miała wcześniej miejsce?

Magda

Nie polecam, na zlecenie wykonane w maju wynagrodzenie wpłynęło w pazdziernku. Firma każe wysyłać umowy zlecenia i dzieło bez daty, manipuluję płatnościami. Nierzetelni koordynatorzy.

oczekujaca

rozliczenie z a firma to jakas masakra, umowa kaze odsylac bez daty, po otrzymaniu twierdza ze umowy poszly do zaksiegowania, i mijają tygodnie a przelewu brak,dzwoniąc otrzymuję informaje ze dadza znac kiedy bedzie przelew i co... dupa

Paweł

Firma tragedia - oszukali mnie. Umowe chcieli zebym wysłał bez daty i kwoty ale podpisana - przeciez to jest niezgodne z PRAWEM !!! W dodatku, od miesiaca czekam na wynagrodzenie i nic - telefon nie odpowiada, email nieaktualny, nawet ten z oficjalnej strony. Złoże zawiadomienie do prokuratory może ktoś z nimi zrobi w końcu porządek. KATEGORYCZNIE ODRADZAM!!!!!

walus329

Witam Ja pracuje na śląsku. Na koordynatora nie narzekam ,zawsze odbierał, wyjaśniał wątpliwości, miło nam się rozmawia :). Co do stawek porównywalnie jest u konkurencji, wcale nie jest źle. Kasę dostałam przed terminem,więc się zastanawiam skąd te komentarze, ale może to zależy od regionu.

rfdzzek

Współpracownicy są aroganccy, niemili. Źle się z nimi współpracuje, a do tego niekompetentni. Szkolenia i premie?-zapomnij. Po wypłatę czasem trzeba się upominać.

Paulinka

Czytam i nie rozumiem... pracowałam z QW przez kilka miesięcy. Stawki może i bez szału, ale na rynku są słabsze firmy. Tu przynajmniej masz poważne zadania, a nie jakieś musztardy. Potem nawet przez miesiąc ściągnęli mnie do biura do pomocy. Ludzie młodzi i z jajem!

asdfgh

Hm, a to nie jest tak, że koordynator tylko bierze zlecenia, a nie jest pracownikiem firmy? btw. może już dawno dostał twoją kasę, tylko nie raczy się podzielić?

jacek_pomorskie

Zgadzam się, nie płacą w terminie. Czekam na wynagrodzenie za badanie realizowane w listopadzie 2013 roku. Koordynator nie jest w stanie powiedzieć kiedy dostanie pieniądze za wystawioną fakturę. Pracownicy aroganccy. Koordynator z naszego województwa oszukuje na stawkach, przycina na ryczałcie za dojazdy, nie płaci za wpisanie ankiety pomimo tego że dostaje od Q pieniądzę. Ostrzegam przed tą firmą i tym koordynatorem

nikos

Kiedyś płacili całkiem dobrze i nie było problemów z terminami. Dzisiaj oferują śmieszne stawki za audyty. 25zł za godzinny nagrywany audyt, który trzeba wpisać w ciągu 24h, dodatkowo trzeba załączyć nagranie i zdjęcia materiałów to śmieszne pieniądze. UWAŻAJCIE NA DOJAZDY!!!! Mnie za przejechane 1300 km zapłacili "ryczałt" 240zł:-) Śmiech na sali

Ankieter

Nie polecam !!! Walczę już 4 miesiące o pieniądze /telefonów nie odbierają/ Koszmar/ Przestrzegam wszystkich nie warto !!! / Czy komuś nie wypłacili w ogóle ? Dziwna polityka firmy !!!

Ankieter

Nie polecam tej firmy. Niestety nie wypłacają wynagrodzeń na czas. Czas oczekiwania to nawet 6 miesięcy. Pracownicy niestety nie wszyscy są mili.

...

Nie polecam tej firmy !! Nie wypłacają wynagrodzenie nawet przez ponad 6 miesięcy !! Pracownicy są bardzo aroganccy !! Po wykonaniu badań kompletny brak kontaktu !!

Zostaw opinię o Quality Watch Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality Watch Sp. z o.o.