Opinie o BETA aktiv GbR w Heidenheim

<p align="justify">Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo. <br/> Temat „Praca Niemcy” jest tematem nowym, skomplikowanym i przede wszystkim wymagajacym czasu. Chcesz tracic ten czas na robienie bledow, czy wolisz skorzystac z naszego fachowego serwisu skierowanego wlasnie do Ciebie? Dla Ciebie stalismy sie expertem, ktorego cechuje: – doskonala znajomosc niemieckiego medycznego rynku pracy – stale kontakty z renomowanymi, sprawdzonymi placowkami medycznymi na terenie calych Niemiec – wieloletnia wspolpraca z nimieckim czerwonym krzyzem oraz agencja pracy – perfekcyjna znajomosc jezyka niemieckiego oraz jezyka polskiego – zaangazowanie i wysoki poziom naszych uslug wobec kandydata ubiegajacego sie o prace za naszym posrednictwem <br/> Zaufalo nam juz ponad 400 pracodawcow! Zatrudnilismy juz ponad 400 pielgniarek, fizjoterapeutow, elektroradiologow, lekarzy, poloznych w Niemczech. Przeprowadzilismy juz ponad 400 nostryfikacji dyplomow oraz sprawdzili ponad 400 umow o prace. Od pieciu lat jestesmy dla Was na rynku niemieckim. Projekt: „Praca Niemcy” doprowadzil do tego, ze jestesmy Twoim wiodacym Headhunterem bialego personelu w Niemczech! </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BETA aktiv GbR w Heidenheim

alina

mam 53 lata, podstawy niemieckiego. wysylalam aplikacje do 5 pracodawcow. wszedzie brak echa. w przyszlym tygodniu jade do Beta Aktiv. wiek nie byl problemem. zorganizuja prace probna razem z inna pielegniarka, rowniez w moim wieku. najpierw chcialam sie wycofac, myslalam, ze ta druga to konkurencja dla mnie, okazalo sie, ze dali mi namiary na ta druga pania, bardzo sympatyczna. pracodawca potrzebuje dwie pieleganirki. beta twierdzi, ze bedzie nam razniej, jestesmy obie po 50-tce. kolezanka mowi lepiej po niemiecku, pomoze mi. jestem tak zdesperowana, ze sprobuje. mysle, ze tak jak iza pisze, na poczatek to kazda pomoc jest dobra, nie musimy za nia nic placic i mi jest obojetne, kto placi bete, wazne, ze ja bede miala prace na dobrych warunkach. sama bym sie nie podjela banku, kasy chorych i skarbowki. a co dopiero umowa o prace??? mam 53 lata, zycie mnie nauczylo samodzielnosci. jak beta zrobi to, co zrobila dla izy to bede zadowolona. na wiecej nie licze, wiec nie bede rozczarowana.

beata

a jak z uznaniem dyplomu Izo? zrobili Ci go? bo duza mowia na ten temat, ale czy rzeczywiscie moga zrobic uznanie? nawet jak sie nie spelnia wymogow dyrektywy czyli nie posiada sie certyfikatu b2? bo z tego co sie orientuje nie jest latwo o uznanie jezeli sie nie mowi po niemiecku na odpowiednim poziomie, pozdrawiam

iza

Witam wszystkich , moge podzielic sie opinia poniewaz pracuje od 2012 r.w Niemczech za posrednictwem wlasnie tej firmy ...otoz po pierwsze , biora tak duze pieniadze za posrednictwo ze beda szukaly miejsca dla klientki tak dlugo az znajda ....nawet z mni.niemieckim i to jest ok jesli komus bardzo zalezy ...czy pomagaja ? Zameldowanie , kasa chorych, nr nip to sa rzeczy niezbedne do podjecia pracy i do podpisania umowy , zajmuje im to ok 2 godz ijednorazowo i na tym koniec , owszem na poczatku pytaja czy pracodawca jest zadowolony itd -prawdopodobnie do otrzymania kasy na konto , potem pracodawce wiaze umowa bo zaplacil a ciebie bo podpisalas zobowiazanie i kropka , rozwiazuj problemy sama ....taka prawda , nie zmienia miejsca pracy poki nie skonczy sie czad zawarty w umowie 6-12 mc-y ...nie beda za wami tylko zawsze za pracodawca bo tutaj jest deficyt personelu i za miesiac maga znowu kogos podeslac ..i znowu zarobek ...po przepracowaniu tego co musialam , zlozylam u 6 pracodawcow podania -rynek pracy jest ogromny i po drugim spotkaniu wybralam prace , na super warunkach , bez posrednika i mozecie nie wiezyc , w tym kraju jestesmy cenione jako pracownicy bo znaja nasze doswiadczenie i pomimo slabego niemieckiego mamy takie dame warunki jak niemki a nawrt lepsze jako egzaminowane pielegniarki ....wiec czy warto korzystac z uslug beta aktiv? Decyzja nalezy do was , pozdrawiam

julia

dla porowania: po przeczytaniu wszystkich opinii pomyslalam, ze trzeba BA dac szanse. przede wszystkim ludzie, ich usluga jest za darmo!!!! wiec dlaczego wybrzydzac? a wiec pojechalam, najpierw do szpitala z panem (usunięte przez administratora) (inna firma), tzn. pan (usunięte przez administratora)mial byc podczas rozmowy, ale nie dojechal. szefowa szpiatala byla troszke rozczarowana a pod koniec rozmowy mialam wrazenie, ze to nie pierwszy raz. po hospitacji w tym szpitalu, pana (usunięte przez administratora). nadal nie mialam okazji poznac pojechalam na umowiona hospitacje w firmie Beeta Aktiv. panie mnie zmusily do przyjazdu do biura, wiec agato masz racje, nie obejdzie sie z reguly bez tego, ale ma to pozytywne strony. pozniej razem ze mna pojechaly do innego szpitala. i moge tylko powiedziec, po tym, jak pracodawca rozmawial z pracownica firmy beta moge powiedziec, ze to dobra firma. rozmowa byla pelna szacunku i zrozumienia dla mojego niemieckiego i mojego zdenerwowania. beta bardzo dobrze mnie wprowadzila w ta rozmowe. czulam sie nie zostawiona sama a jednoczesnie dumna z tego, ze moge tylko w momentach,kiedy nie rozumialam dialektu prosic o tlumaczenie. w kwietniu zaczynam prace. dostalam wszystkie warunki zarobkowe oraz zaswiadczenie, ze moge sie zwalniac z obecnej pracy w polsce. bede miala hotel pracowniczy. juz sie nie moge doczekac, chociaz przyznam, ze sie bardzoobawiam.

becia
@julia

jaka ich usluga jest za darmo z ksiezyca spadlas ?? kto ci dzisija robi uslugi za darmo widac ze nie znasz zycia pozdr

Pielęgniarka

Na spotkaniu kwalifikacyjnym byla szefowa firmy i Pani z Beta Aktiv,rozmowa przebiegala oczywiscie w jezyku niem.bardzo spokojnie,luzno i bez stresu. Od razu zdecydowalam,ze zostaje w tej firmie,otrzymalam umowe o prace do przeanalizowania w domu,rowniez w jez.polskim,po paru dniach podpisalam i odeslalam do firmy.Pracuje w Intensywnej Opiece przy pacjentach z rurkami tracheostomijnymi,na respiratorach i w spiaczkach.

Nie zaskoczylo mnie zadne pytanie,odpowiedzialam na kazde,otrzymalam wyczerpujace informacje,a na biezaco firma jest dostepna droga meilowa,telef.i w biurze zawsze ktos jest.

agata

mam 46 lat, ucze sie od paru miesiecy niemieckiego, nie jest rewelacyjny, ale udalo sie!!!! pomimo tego, ze pracownicy firmy BETA-AKTIW mowili, ze jest slaby i moga byc problemy!!! pokazalam im, ze stanelam na wysokosci zadania i tak miedzy nami, bylam bardzo wzruszona, jak pracownica tej firmy byla podczas rozmowy zakonczeniowej po hospitacji i byla tak dumna, ze jednak przeszlam jezykowo, ze mysle, ze to dobrzy ludzie. opowiadla mi o paniach, ktore juz 3 lata za ich posrednictwiem pracuja, jest wiele niezadowolonych z pracy w Niemczech, ale jakos nikt nie chce wracac do Polski. ja postawilam wszystko postawic na jedna karte. obserwowalam waznie watki wypisywane na ich temat i przyznam sie, ze mialam kontakt z panem l.w. proponowal znajac moja znajomosc jezyka niemieckiego cuda w szpitalu i nic z tego nie wyszlo!!!! zaczne od domu opieki i moze tam zostane. dowiedzialam sie, ze BETA-AKTIW ma zatrundionych prawie 250 pracownikow, pielegniarek. do tego dochodza nieudane hospitacje, wiec przez ich biuro przeszlo bardzo duzo pielegniarek. zastanawiam sie, czy niektore zle opinie na temat tej firmy to nie efekt tego, ze za duzo wymagamy???

danka

wlasnie wrocilam z zorganizowanej przez ta firme hospitacji w szpitalu, niestety nie udalo sie, po 15 latach przerwy w pracy w szpitalu (pracowalam tylko w domach opieki i srodowisku) brakuje mi doswiadczenia. mimo wszystko na wlasna prosbe i mimo ostrzezen pan z beta aktiv chcialam przyjechac. panie z beta aktiv odebraly mnie z dworca, zaplacily za nocleg w czasie hospitacji. pojechaly ze mna do pracodawcy a w czasie drogi moglam zadawac wszystkie pytania, jakie mi przyszly na mysl. byly obecne podczas rozmowy kwalifikacyjnej i kontaktowaly sie dziennie w czasie hospitacji zarowno ze mna jak i z pracodawca. jedyne, co moge zarzucic, to fakt, ze musialam przyjechac do biura firmy a nie bezposrednio do pracodawcy. zaoszczedziloby mi to troszke urlopu, ale panie przekonaly mnie, ze jest waznym, zebym poznala biuro i wszystkich pracownikow, z ktorymi bede miala pozniej kontakt. teraz zastanawiam sie nad przyjeciem innej oferty tej firmy, prace w srodowisku, warunki sa w miare dobre, firme beta aktiv juz poznalam, wiem co mnie czeka. poszperam troche w internecie, i jak nie znajde nic lepszego to sie do nich ponownie zglosze.

pielegniarz

100 % na tak !!!!!

pielegniarka
@pielegniarz

pielegniarz, pracujesz tam dalej czy wrociles do polski?

Urszulka

Ja pracuje w Beta Aktiv od stycznia z pracy jestem zadowolona i wynagrodzenia tez. Mam tylko problem z miejscem w ktorym mieszkam, ciasno i moze nie koniecznie to jest to czego oczekiwalam ale jeszcze troche to uskladam sobie pieniazkow i wynajme cos innego i przyjedzie do mnie maz, nikt nie mowil za na poczatku jest z gorki, dobrze chociaz ze prace mam.

pielegniarz

Nie wiem jak reszta z was ale ja jestem zadowolony, bylem w zeszlym tygodniu na dniach probnych, odebrali mnie zawiezli do biura powiedzieli jak mam sie zachowac na rozmowie z szefostwem. Potem zawiezli mnie do pracodawcy uczestniczyli przy rozmowie, ale pozniej zostalem sam co wiadome bo przeciez nikt nie bedzie przy mnie 3 dni chodzil.(usunięte przez administratora)

gosc

zgadzam sie z opinia Iwony 560 .ze te pozytywne wpisy sa pisane przez pracownikow Beta-Aktiv,bo sa pisane w tym samym stylu jezykowym,(usunięte przez administratora)

gosc

odradzam (usunięte przez administratora)jesli jezyk jest za slaby ODRADZAM

pielęgniarka

odradzam współprace z firmą Beta Aktiv. Ja im zaufałam że mi pomogą a tu się okazało że musiałam wszystko sama załatwiać. Dokumenty na Anerkenung też sama złożyłam dzięki pomocy innym Polkom.Bałam się wyjazdu myślałam że przez firmę będzie łatwiej ponieważ znałam słabo niemiecki. Ale Panie z Beta Aktiv twierdziły że mój niemiecki jest dobry, co okazało się później w pracy nieprawdą. Odradzam współpracę z tą firmą.

Jola
@pielęgniarka

A gdzie robilas nostryfikacje? I jakie dokumenty byly Ci do tego potrzebne bo tez chce robic tylko nie wiem jak sie do tego zabrac. Pozdrawiam

@Jola

Dokładnie taką samą mam opinie o tej firmie,przez telefon panie są b.miłe, tak hospitacje załatwią, tak przez telefon twierdzą ze nasz język jest na poziomie wystarczającym-to bzdura.Najwidoczniej i napewno pieniażki za naszą osobę za chęć podjęcia przez nas pracy otrzymują na poziomie naszej hospitacji. I na tym się kończy ,żadnej pracy nie otrzymamy.

BIALA
@Jola

witaj bardzo prosze moze pomozesz mi znalezdz prace w niemczech dostalam oferte z tej firmy ale juz sie obawiam po tych wpisach pozdrawiam

R.K.

Haniu nie bądz taka hop, bo cie wilki pożrą. wyobraź sobie, ze sama musiałam, ale na szczescie poznalam polki ktore mi naprawde pomogly, a nie te pozal sie boze panie, sama wszystko sobie zalatwilam i jak mowie wszystko to mam na mysli ze uznanie dyplomu tez.

Hania
@R.K.

(usunięte przez administratora)To jak taka jestes obrotna to po co chcialas wyjechac za posrednictwem firmy Beta Aktiv ? Moglas sobie sama wszystko zalatwic a nie naciagac biuro na koszty. Szkoda na ciebie slow. Powodzenia w dalszym sciemnianiu i oczernianiu ludzi ktorzy ci pomogli.

ALA

Witam czy ktos mógłby napisac, jak wyglada praca w domu seniora w Niemczech? Jestem świezo po studiach i wybieram się do pracy za zachodna granice.Pozdrawiam

Barbara

Witam wszystkich niezadowolonych ze współpracy z firmą Beta-aktiv. Ja pracuję już rok w Niemczech i właśnie za pośrednictwem beta-aktiv i 12.grudnia podpisałam już umowę z moim pracodawcą na czas nieokreślony. Panie z Beta-aktiv bardzo mi pomogły i zawsze są do dyspozycji i nie muszę płacić żadnej kary. Podejrzewam,że te osoby, które piszą o karze to po prostu same nie wiedziały co tak naprawdę chcą robić i czy na pewno chcą pracować w Niemczech, ponieważ w pierwszych rozmowach z paniami z Beta-aktiv już wiadomo, że musimy wyjechać na minimum rok. Jestem zadowolona ze współpracy z paniami z tej firmy i bardzo polecam Beta-aktiv jako pośrednika w szukaniu pracy na terenie Niemiec.

Siostro, o czym to piszesz, podjelam niedawno wspolprace z(usunięte przez administratora) aktiv i nie podpisywalam zadnych umow, w ktorych byla mowa o 4000 kary. (usunięte przez administratora)

R.K.
@Ewa

Droga Ewo a nie kazali Ci podpisac ze masz do zaplaty 2000 euro?

Hania
@R.K.

O R.K. sie reaktywowała :) To co Anerkennung sama zrobilas ? :D Sama biegalas po urzedach i ponosilas koszty urzedowe ? Sama kompletowalas wszystkie wnioski i przedkladalas w Urzedach? Powiedz bo jestem ciekawa?

do Ewa
@Ewa

Jesteśmy pielęgniarkami-nie żadnymi"siostrami".

biala

witam napisz mi czy masz jakos fajno firme bede wdzieczna pozdrawiam

bogna

przepraszam a na poziomie jezykowym pani podjela prace,dziekuje za odpowiedz

MWN

Czytam te wszystkie komentarze na temat firmy Bata Aktiv z Heidenheim i jestem tym wszystkim naprawdę wstrząśnięta. Ja dzięki właśnie tej firmie mam cudowną pracę i mieszkam w Niemczech z całą rodziną. Wszystko to co firma Bata Aktiv obiecywała zostało spełnione, stanęli na wysokości zadania. Nikt ode mnie nie chciał pieniędzy i wszystkim się zajęli. Zawsze mogę do nich zadzwonić i zwrócić się o pomoc, której udzielają. Panie z Beta Akti są cudowne, nie mydlą oczu, wszystko załatwiają od A do Z. Nie jest to żadna lipa, nie nabijają ludzi w butelkę. Gorąco polecam tę firmę, jest uczciwa w 100%

@MWN

Ładna ocena własnej firmy kochana pani z beta activ, te super plusy napisane są przez pracowników tejże firmy,pamiętajcie o tym.

Milena

Tak naprawde Firma Beta Aktiv od początku staneła na wysokości zadania dobrze zorganizowane szybka i miła obsługa która do dzis dnia służy pomoca, porada. Moj przyjazd i pobyt stał sie o wiele lepszy, przyjemniejszy i latwiejszy do zaakceptowania. Dzieki tym cudownym kobietom moje zycie stało sie lepsze i to co osiagnełam to w duzej wierze ich zasługa . Goraco polecam wszystkim:)

@Milena

Przecież tu nie o hospitacje chodzi,tylko o otrzymanie oferty pracy, hospitacja tak na plus, rozmowy przez telefon też na plus, ale na tym się kończy,bo panie z beta activ tutaj już otrzymują za próbę zwerbowania nas do pracy. Pózniej radż sobie sama, o ile wogóle otrzymasz pracę. Zapamiętaj-najgorsze są takie zniemczałe Polki, napewno nie pomogą.

Iwona

Nie mam zastrzeżeń co do organizacji hospitacji ze strony Firmy Beta Aktiv. (usunięte przez administratora) po moim przyjeździe do Niemiec odebrała mnie z dworca, ugościła w swoim biurze, następnie zawiozła do umówionego domu starców. Tam zapoznała mnie z personelem placówki. Przydzielono mi ładny pokoik z łazienką (za darmo). W dniu powrotu odebrała mnie o umówionej godzinie i z powrotem odwiozła na dworzec autobusowy. Po moim powrocie do Polski już następnego dnia zadzwoniła i była zainteresowana moja opinią o pobycie w Niemczech. Kontakt z właścicielką firmy był i jest bardzo dobry.

Zostaw merytoryczną opinię o BETA aktiv GbR - Heidenheim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETA aktiv GbR?

Kandydaci do pracy w BETA aktiv GbR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETA aktiv GbR