Opinie o BETA aktiv GbR w Heidenheim

<p align="justify">Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo. <br/> Temat „Praca Niemcy” jest tematem nowym, skomplikowanym i przede wszystkim wymagajacym czasu. Chcesz tracic ten czas na robienie bledow, czy wolisz skorzystac z naszego fachowego serwisu skierowanego wlasnie do Ciebie? Dla Ciebie stalismy sie expertem, ktorego cechuje: – doskonala znajomosc niemieckiego medycznego rynku pracy – stale kontakty z renomowanymi, sprawdzonymi placowkami medycznymi na terenie calych Niemiec – wieloletnia wspolpraca z nimieckim czerwonym krzyzem oraz agencja pracy – perfekcyjna znajomosc jezyka niemieckiego oraz jezyka polskiego – zaangazowanie i wysoki poziom naszych uslug wobec kandydata ubiegajacego sie o prace za naszym posrednictwem <br/> Zaufalo nam juz ponad 400 pracodawcow! Zatrudnilismy juz ponad 400 pielgniarek, fizjoterapeutow, elektroradiologow, lekarzy, poloznych w Niemczech. Przeprowadzilismy juz ponad 400 nostryfikacji dyplomow oraz sprawdzili ponad 400 umow o prace. Od pieciu lat jestesmy dla Was na rynku niemieckim. Projekt: „Praca Niemcy” doprowadzil do tego, ze jestesmy Twoim wiodacym Headhunterem bialego personelu w Niemczech! </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BETA aktiv GbR w Heidenheim

Jaki jest wkład kierownictwa BETA aktiv GbR w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tom Nowy wpis

Uwaga: Firma "BETA aktiv GbR" już nie istnieje. Partnerzy biznesowi podzielili się w 2017 r. "BETA active - Elisabeth Sobiech" w Giengen / Niemcy pojawiła się jako nowa agencja dla profesjonalistów medycznych i jest prowadzona wyłącznie przez Elisabeth Sobiech. beta-active[kropka]pl

Damian

Czy jest szansa na zatrudnienie w Niemczech jeżeli zna się niemiecki na poziomie podstawowym? Chodzi mi o stanowisko pielęgniarza/fizjoterapeuty? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

@Damian

Istnieją różne stopnie wymaganej znajomości języka niemieckiego: A1 - Początkujący A2 - Podstawowa wiedza B1 - Zaawansowane użycie języka B2 - Niezależne użycie języka Wszystkie oferty pracy na beta-active[kropka]de/praca zawierają wskazanie wymaganych umiejętności językowych. Na przykład oferta pracy "Praca dla fizjoterapeutów - całe Niemcy": beta-active[kropka]de/praca/detal?i=TNHMGQXE

andy Nowy wpis
@Damian

Zdecyduj się może najpierw -pielęgniarz czy fizjoterapeuta? Co ukończyłeś? Z podstawowym niemieckim to może opiekun? Albo pomocnik murarza.

Jakie wartości są cenione w BETA aktiv GbR?

Tom Nowy wpis

Uwaga: Firma "BETA aktiv GbR" już nie istnieje. Partnerzy biznesowi podzielili się w 2017 r. "BETA active - Elisabeth Sobiech" w Giengen / Niemcy pojawiła się jako nowa agencja dla profesjonalistów medycznych i jest prowadzona wyłącznie przez Elisabeth Sobiech. beta-active[kropka]de/praca

Miro

Tak spokojnie na forum czyżby tak dobrze się pracowało i nie macie potrzeby napisania opinii?

Pielęgniarka

Na spotkaniu kwalifikacyjnym byla szefowa firmy i Pani z Beta Aktiv,rozmowa przebiegala oczywiscie w jezyku niem.bardzo spokojnie,luzno i bez stresu. Od razu zdecydowalam,ze zostaje w tej firmie,otrzymalam umowe o prace do przeanalizowania w domu,rowniez w jez.polskim,po paru dniach podpisalam i odeslalam do firmy.Pracuje w Intensywnej Opiece przy pacjentach z rurkami tracheostomijnymi,na respiratorach i w spiaczkach.

Nie zaskoczylo mnie zadne pytanie,odpowiedzialam na kazde,otrzymalam wyczerpujace informacje,a na biezaco firma jest dostepna droga meilowa,telef.i w biurze zawsze ktos jest.

Jak długo czekaliście na odzew z BETA aktiv GbR? Oddzwaniają zawsze?

Tom

"BETA active Agencja Elisabeth Sobiech" stara się odpowiedzieć na wszystkie zapytania tego samego dnia lub w ciągu 24 godzin: • Czy osoba kontaktowa posługuje się językiem polskim? Tak • Dalsze informacje i usługa oddzwaniania: beta-active[kropka]pl

Tereza

Jedna z porzadniejszych Firm rekrutujacych Personel medyczna.Ja tu jestem 5 rok,teraz pracuje w innej firmie,niemieckiej i mam lepsze warunki i urlop.ale jezyk jest tez na wyzszym poziome.Polecam ich bo nie wykiwaja czlowiek,zalatwia umowa i mieszkanie / meldunek jest wazny/ i co miesiac wyplata wplywa na konto.umowy jakie sie podpisuje z niemieckiej pracodawca sa realne.A pozniej to trzeba sie jezyk chwycic i ewentualnie szukac innych Stell.Polecam i pozdrawian.Teresa

@Tereza

Muszę powiedzieć, że bardzo przyjemnie czyta się właśnie takie opinie. Dziękuję Ci zatem za nią. Wspomniałaś w swojej wypowiedzi o istotnej kwestii, jaką jest niewątpliwie umowa - chciałabym pozostać na chwilę przy tym temacie. Powiedz mi jeszcze, jeśli oczywiście możesz, czy firma BETA aktiv GbR zapewnia pracownikom stabilny rodzaj umowy wraz ze wszystkimi jej przywilejami?

@Agata

BETA active • Będziesz zatrudniony bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy – bez pośrednikow, którym byś musiał placić prowizję. • Niemiecki system socjalny gwarantuje pełne ubezpieczenie - tzw. pakiet socjalny - ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, od bezrobocia, od wypadków przy pracy oraz zabezpieczenie w przypadku jeśli wymagasz stałej opieki czy pielęgnacji z przyczyn wiekowych. Dalsze informacje: beta-active[kropka]de/praca Uwaga: Firma "BETA aktiv GbR" już nie istnieje. Partnerzy biznesowi podzielili się w 2017 r. "BETA active - Elisabeth Sobiech" w Giengen / Niemcy pojawiła się jako nowa agencja dla profesjonalistów medycznych i jest prowadzona wyłącznie przez Elisabeth Sobiech.

@Tom

Właśnie takich informacji bardzo potrzebowałam - serdecznie Ci za nie dziękuję. Teraz już jestem ciekawa, jak w BETA aktiv przebiega cały proces rekrutacji. Czy możesz przybliżyć mi i ten temat? Byłabym wdzięczna.

@Agata

Wiele informacji znajdziesz na www.beta-active[kropka]pl • Tutaj znajdziesz konkretne oferty pracy • Często zadawane pytania i odpowiedzi • Możesz ubiegać się bezpośrednio o pracę • Lub poproś o bezpłatne i niewiążące oddzwonienie Pani Elisabeth Sobiech z BETA active odpowie wtedy na wszystkie pytania.

nick

Słuchajcie Beta aktiv to zwykłe przekrety teraz zmnieniły nazwe firmy na job agent samo to ze sie zminia nazwe to juz o czyms swiadczy, moj komentarz takze bedzie przez nich usuniety takze czytajcie poki mozecie

Becia
@nick

Jestem jedną z wielu , której pomogli . Jest nas już w jednym miejscu taka mała rodzinka dzięki BETAactiv

@nick

Becia

BETA aktiv GbR to firma , do której można mieć pełne zaufanie . W ciągu krótkiego czasu pomogła mi odnaleźć się naniemieckim rynku pracy i spełnić swoje marzenie zostania pielęgniarką w Niemczech . Zaznaczam , że próbowałam sama pokonać sprawy z Urkundą oraz znalezieniem dobrego pracodawcy i nie mam w tej kwesti zbyt wielu dobrych doświadczeń .Polecam firmę BETA activ w 100% Moje sugestie dla BETA aktiv GbR: Pozdrawiam serdecznie Lubię atmosferę w BETA aktiv GbR za: Sympatyczny pełny zaufania kontakt z pracownikami

Tom

Wpisy w Internecie dotyczące "BETA aktiv GbR" z Heidenheim / Niemcy są nieaktualne, firma już nie istnieje. Partnerzy biznesowi już podzielili się w 2017 r. Firma "BETA active - Elisabeth Sobiech" w Giengen / Niemcy pojawiła się jako nowa agencja dla profesjonalistów medycznych i jest prowadzona wyłącznie przez Elisabeth Sobiech. beta-active[kropka]de/praca

Iwona

Witam. Od 3 miesięcy pracuję w Niemczech . Pracę znalazła mi Bet Activ . Pomagają mi w załatwianiu różnych spraw. Nie mogę nic złego powiedzieć. Uważam ,że jest to poważna firma. Umowę mam z niemieckim pracodawcą . Praca jest ciężka ale mam nadzieję, że później znajdę inną . Pozdrawiam

Agata

Osoby zainteresowane współpracą z firmą zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, jakiego dla naszego portalu udzieliły współwłaścicielki BETA aktiv GbR. Znajdziecie w nim m.in. informacje na temat tego jak przedstawiają się widełki wynagrodzeń dla poszczególnych stanowisk oraz jak przebiega proces rekrutacji. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,593554,wywiad-elisabeth-sobiech-anna-maria-schimizek Jaka informacja zaciekawiła Was najbardziej?

Mechanik

Miałem okazję współpracować z Panią Anią i Panią Martą z Beta Aktiv . Pomijając, że moja praca w Niemczech niestety nie doszła do skutku nie mogę powiedzieć złego słowa o Beta Aktiv. Miałem podąć pracę w ATU niestety wyszło inaczej. Mimo wszystko będę nadal próbował. Jeśli kiedykolwiek będę miał jeszcze okazję współpracować z tą agencją będzie mi bardzo miło. Polecam wszystkim.

youth

A może wiecie jakich średnich zarobków można się spodziewać będąc początkującym pracownikiem? Dla mnie ważne jest to, że wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków, ale najważniejsze jest to, że każdy dba o pozytywne stosunki między pracownikami.

magda

pare tygodni temu bylam u nich na takich dniach probnych u wybranego pracodawcy. Odebrano mnie z dworca, zawieziono do pracodawcy. Tam przepracowalam 2 dni. Dostalam nawet zaplacony nocleg + wyzywienie. Teraz czekam na nostryfikacje, ktora ich zdaniem trwa do 2 miesiecy. Wiem od kolegi, ze Beta powaznie sie wyrobila w ciagu 2 miesiecy z nostryfikacja. Co mi sie podobalo, to ze przed wyjazdem dostalam widelki zarobkowe: od 2000 - 2400 euro brutto. czyli wiedzialam, ze minimum bedzie wynosilo 2000 euro brutto. Po dniach probnych moglam sobie sama wynegocjowac z pracodawca moj zarobek. Na dzien dzisiejszy jestem bardzo zadowolona i moge tylko polecic. Kolega juz pracuje u nich od 2 lat i to on mi polecil ta firme.

@magda

magda A uczyłaś się języja wcześniej? Jeśli Ci mają zrobić nostryfkację, to musisz znać dobrze język. Gdzie się uczyłaś, w jakiej szkole?

ket

finansowo jak w raju ? myślę ,że nikt nie powiedział Pani o kosztach utrzymania w Berlinie i proszę się zorientować czy kwota jaką Pani podali to netto czy brutto ..bo to wielka różnica :) Pozdrawiam i życzę dobrych decyzji :)

bardzo zadowolony

nie zastanawiaj sie! jestem tutaj juz od 3 lat za ich posrednictwem mam druga prace. dla mnie najwazniejsze bylo to, ze wszystko, co te Panie z Beta opowiadaly bylo prawda. zalatwily hospitacje u pracodawcy, sprawdzily umowe o prace, ubezpieczyly mnie w kasie chorych, dokladnie przeprowadzily przez wszystkie procesy rejestracyjne oraz zalatwily nostryfikacje dyplomu. Mamy ciagle kontakt i teraz nawet zalatwiaja prace dla mojej zony. zaplacilem za ich usluge 150 euro, ktore poszly bezposrednio do urzedu nostryfikujacego. Oplaca ich usluge moj pracodawca i wiem, ze nie odciaga mi tego z wyplaty, poniewaz zarabiam te same pieniadze co moi koledzy z pracy. A co najwazniejsze: widze, ze moj pracodawca bardzo szanuje Bete. jak ma zapotrzebowanie na personel to zawsze zglasza sie do nich, bo wie, ze maja pracownikow na wysokim poziomie!

MałaMi

Czy ktoś się orientuje jaki jest najkrótszy okres umowy w Beta Aktiv?

back

Pawel nie wiem, czy robisz dobrze. Ja juz sie pare razy przejechalem i znam ludzi, ktorzy tez mieli problemy. Mysle, ze jezeli posrednik nie pobiera od nas oplat za posrednictwo to co mamy do stracenia? Niemiecki pracodawca duzo latwiej moze wykolowac jednego pracownika niz cala firme. Ja skorzystam z ich uslug. Zapewniaja mi realne rzeczy a nie jakies nierealne kokosy. Bede mial zrobiona nostryfikacje dyplomu, sprawdzona umowe o prace i moge do nich zawsze zadzwonic, jakby sie cos dzialo. I nie kosztuje mnie to nic!

olololo

Miałam okazje współpracować z Paniami, faktycznie miłe, dotrzymują terminów itp. gorzej jeżeli się chcę z nimi rozwiązać umowę przed zrobieniem nostryfikacji. Rezygnowałam bo w szpitalu, do którego mnie wysłano jest po prostu mobbing, a poziom pracy porażający. Ponieważ wiem, że nie ma nic za darmo chciałam tą sprawę rozwiązać także finansowo mimo, że żadnego zobowiązania z firmą nie miałam. Szefowa zadzwoniła do mnie i powiedziała, że jeżeli nie współpracuje z nimi to wycofują papiery z urzędu. Zaproponowałam rozliczenie się z nimi, ale cena, którą usłyszałam to 2000 euro netto plus jakieś dodatki i nie wiadomo co jeszcze. Prosiłam o napisanie skąd te koszta informacji zwrotnej nie otrzymałam.

aga

Pawel, przeciez to my sami musimy zdawac ten egzamin jezykowy! Oni za nas tego nie zdaja! Jak mozna sfalszowac certyfikat jezykowy? Moze troszke podpowiesz, bo widze, ze duzo na ten temat wiesz. Ja jestem na bardzo dobrym poziomie B1 i Beta Aktiv mnie juz od paru miesiecy przygotowuje do egzaminu, ktory musze sama zdac. Bylam juz u nich na hospitacji u wybranego pracodawcy, mam umowe o prace i czekam teraz tylko na nostryfikacje.

@aga

Jasne, rozumiem. W Twoim przypadku jest to uczciwe. Znam jednak przypadki i firmy, które obiecują nostryfikacje w kilka miesięcy. Czy pracując na pełny etat, jest osoba w stanie nauczyć się języka od zera w ciagu 2-3 miesięcy na poziom B1 lub B2. W to już bardzo wątpie.... Pozdrawiam!

@aga

Aga, mam jeszcze jedno pytanie, a gdzie robisz egzamin językowy? Można siz apisać na taki kurs lub egzamin "z zewnątrz", czyli nie przez Beta Aktiv? Chodzi mi o to, że mam na oku pracodawcę i miejsce, w którym chcę koniecznie być, ale nie chcę być pośredniczony przez firmę... Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o BETA aktiv GbR - Heidenheim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETA aktiv GbR?

Kandydaci do pracy w BETA aktiv GbR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETA aktiv GbR