Opinie o BETA aktiv GbR w Heidenheim

<p align="justify">Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo. <br/> Temat „Praca Niemcy” jest tematem nowym, skomplikowanym i przede wszystkim wymagajacym czasu. Chcesz tracic ten czas na robienie bledow, czy wolisz skorzystac z naszego fachowego serwisu skierowanego wlasnie do Ciebie? Dla Ciebie stalismy sie expertem, ktorego cechuje: – doskonala znajomosc niemieckiego medycznego rynku pracy – stale kontakty z renomowanymi, sprawdzonymi placowkami medycznymi na terenie calych Niemiec – wieloletnia wspolpraca z nimieckim czerwonym krzyzem oraz agencja pracy – perfekcyjna znajomosc jezyka niemieckiego oraz jezyka polskiego – zaangazowanie i wysoki poziom naszych uslug wobec kandydata ubiegajacego sie o prace za naszym posrednictwem <br/> Zaufalo nam juz ponad 400 pracodawcow! Zatrudnilismy juz ponad 400 pielgniarek, fizjoterapeutow, elektroradiologow, lekarzy, poloznych w Niemczech. Przeprowadzilismy juz ponad 400 nostryfikacji dyplomow oraz sprawdzili ponad 400 umow o prace. Od pieciu lat jestesmy dla Was na rynku niemieckim. Projekt: „Praca Niemcy” doprowadzil do tego, ze jestesmy Twoim wiodacym Headhunterem bialego personelu w Niemczech! </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BETA aktiv GbR w Heidenheim

aga

Krysia, moj jezyk jest komunikatywny, dostalam oferte od tej firmy do szpitala. dlaczego ty nie poszlas do szpitala? Moja kolezanka pracuje przez nich w szpitalu i jest zadowolona, ok, teraz bedzie zmieniala oddzial i znowu sie troszke boi jezyka, na starym oddziale juz wszyscy wiedza, ze jeszcze nie mowi plynnie.

krysia

Zrozpaczona ty masz trochę racji.Bez języka to myc i myc podopiecznych,posiłki przygotowywać,na wieczór rozbierać do łóżka wkładać i na okrągło dupy obesrane myc,praska to jest praca,z pielęgniarskich rzeczy jak mierzenie cukru,podawanie insuliny,robienie opatrunków,przygotowywanie i rozdawanie leków,nie wpolno ci piki nie masz urkunde i nie umiesz języka,taka tu praca was czeka kochane polskie pielęgniarki,bo w Altesheimach nikt nie chce pracować i za takie małe pieniądze,bo 1200 netto to malo,mieszkanie chcesz wynająć to mowia 1500 netto bo te 1200 to za malo,szeis nie praca,ja wracam do Polski bo niedługo to zapomnę wszystko bo do mycia i pielęgnacji ciał magistra nie trzeba,bez wyksztalcenia to robią przeważnie rurki,jugola E,ta firma to jakas wielka sciema,taka jest prawda harówka fizyczna

zrozpaczona

Wszystkim uczącym się niemieckiego polecam książkę ,,Wielka gramatyka J. Niemieckiego,,wyd.Edgard ,do matury,Goethe Zertifikat B2 C1.Super ksiazka i samemu można się uczyć i gdy na kurs się chodzi to bardzo przydatna Wszystkich pozdrawiam co zdecydowali się na wyjazd...uczcie się języka a będzie dobrze..pa.pa

kaska

czesc malinka - pracuje w szpitalu, musialam troszke wiecej finansowo zainwestowac w kaucje itd itd, ale jestem w miare niezalezna. jezyk znam w miare dobrze, ale mimo wszystko mam swoje problemy. zarobek bardzo dobry, policzyli mi wszystko, doswiadczenie oraz wyksztalcenie. wiecie, ze w Niemczech mozna negocjowac zarobki z pracodawca! Beta AKtiv powiedziala mi, ze mam smialo isc za 6-8 miesiecy i zapytac o podwyzke. podobno to calkiem normalne. musze podszkolic Niemiecki!

Pielęgniarka

Na spotkaniu kwalifikacyjnym byla szefowa firmy i Pani z Beta Aktiv,rozmowa przebiegala oczywiscie w jezyku niem.bardzo spokojnie,luzno i bez stresu. Od razu zdecydowalam,ze zostaje w tej firmie,otrzymalam umowe o prace do przeanalizowania w domu,rowniez w jez.polskim,po paru dniach podpisalam i odeslalam do firmy.Pracuje w Intensywnej Opiece przy pacjentach z rurkami tracheostomijnymi,na respiratorach i w spiaczkach.

Nie zaskoczylo mnie zadne pytanie,odpowiedzialam na kazde,otrzymalam wyczerpujace informacje,a na biezaco firma jest dostepna droga meilowa,telef.i w biurze zawsze ktos jest.

zrozpaczona

Kobieto tu ci nikt za darmo nic nie da,te 4 miesiące mieszkasz w miejscu pracy czyli Plegesheimie,220 euro musisz dać za to mieszkanko,jest to pokój z lazienka.Pozniej sama musisz mieszkania szukać,450-650,tak kosztuje wynajęcie,200 jedzenie,kurs 300 z tego polowa płaci pracodawca,jeśli na miejscu kurs to dobrze,jeśli musisz dojechać to 100-130 bilet,i dużo nie dostanie,1200 to nie za dużo,takie są realia w Reichu,a jeszcze raz powtarzam jeśli nie znacie dobrze języka to będą wami pomiatac,magister licencjat nie pomoże jeśli dobrze języka nie znasz,to rządzić będą wami wszyscy ci co lepiej mówią po niemiecku,tu musisz być twarda,żalu nie topić w wodce,uczyć się języka to moze będzie lepiej,nieraz zeby trzeba zacisnąć,lza niejedna poleci

Aaaa
@zrozpaczona

To ile trzeba mieć na wyjazd?

@Aaaa

racja a z kursem to jest tak że obiecuja że załatwią a jak co do czego to załatwiaj sobie sama. ja chociaż miałam szczęście że był kurs na miejscu ale nie zorganizowany przez beta aktiv tylko przez turczynke która koleżanki zwerbowała też turczynki i nas wzieli z łaski bo ta szkoła nie chce mieć nic do czynienia z firmą która sprowadza pielęgniarki do tych altenheimów na literę K bo to jak obóz pracy jak języka nie umiesz to ci mówią żebyś sie uczyła jak już załapiesz to żle za dużo z ludżmi rozmawiasz za dużo sie orientujesz za dużo wymagasz tak żle i tak nie dobrze ale ja miałam szczęście że poznałam tu w pracy fantastycznych ludzi którzy pomogli mi sie z tego bagna do którego beta aktiv ściąga ludzi wydostać i to nie byli polacy

malinka

slyszalam, ze maja oferty pracy w klinikach, czy juz ktos sprawdzil? jakie oddzialy? jaki wymog jezykowy? zarobek?

zrospaczona

Jeśli nie znasz języka to tylko zarobisz 1200netto,dadzą większe pieniądze ale jak będziesz reden Gut i papiery czyli dokumentacje musisz umieć wypełniać czyli Gut reden und schreiben to więcej zarobisz,a nie znając języka to moze 1lub 2 lata niskie place,najwazniejsza jest dobra komunikacja,bez tego to ciezka praca,

maria

kiedys w internecie znalazlam taki przelicznik, bylo jakos netto-brutto rechner, nie pamietam juz. ten program wyliczy wyplate. trzeba klase podatkowa wpisac. ja jestem po nostryfikacji i dostaje z dodatkami 1.800 - 1900 euro na trzeciej klasie podatkowej na reke. wanda sprawdz sobie tym programikiem - mam nadzieje, ze znajdziesz go w internecie.

@maria

na poczatek w altenheim dostaniesz 1800 euro brutto dodatek za święta to sobota od 16:00 nie całe 5% za godzine a niedziela czy jakieś czerwone święto to maź 10% a za noc 1euro brutto więc na początek jakieś 1100 a to uzależnione jest jeszcze w jakim progu podatkowym cie zakwalifikują

zrozpaczona

Ludzie jak nie umiecie płynnie mówić,to trzeba harować jak wol,malo co wolnego,trzeba do szkoły językowej chodzić,mieszkanie sobie załatwić,a upokorzenia to są na każdym kroku,tylko podopieczni są w porządku,wdzięczni,a reszta to gdzieś cię maja bylebys harowal,i tylko 1200 netto,te widełki od 1700 do 2500 to jakieś nieporozumienie,długo tylko 1200 ,nie jest łatwo.pa,pa

maria

ja czekalam 2 tygodnie, kolezanka tydzien. Mam pytanie: czy macie jakas fajna ksiazke do nauki jezyka niemieckiego? Cos z cwiczeniami i najlepiej plytka?

benio
@maria

kup sobie wielka gramatyke jezyka niemieckiego dla poczatkujacych i dla awansowanych gete, jest przydatna

asik

witam, pytanie do tych pielegniarek ktore podjely prace z firma beta. Jak dlugo trwa załatwienie wszystkiego od pierwszego kontaktu z beta aktiv do momentu podjecia pracy? pozdrawiam

bea

wiesz, jeszcze nie jestem na dobrym poziomie, wiec pierwsza rozmowa byla prosta, przedstawic sie, powiedziec, co do tej pory robilam i co robilam wczoraj

hej

hej..chcialabym sie dowiedziec mniej wiecej jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku...jakich pytan mozna sie spodziewac? z gory dziekuje

Salomeia

Dzięki za odpowiedź, ja niestety muszę się doszkolić...A zależy mi bardzo na czasie.. żeby jak najszybciej wyjechać:(

bea

Czesc Salomeia, ja przygotowuje sie juz intensywnie 3 miesiace na wyjazd. Beta dzwoni do mnie co jakis czas i sprawdza jezyk. w miedzyczasie chodze na kurs. musisz sprobowac. zadzwon do nich i zobaczysz, sprawdza cie i powiedza, czy wystarczy, czy nie. mnie martwi inna sprawa, chcialabym jechac do Monachium, wie ktos moze, jak tam wyglada sprawa z przedszkolem, ma ktos doswiadczenie?

Salomeia

Witam, mam obawy odnośnie znajomości języka... Mam dużo chęci i pochłaniam szybko wiedzę ale czy to wystarczy żeby pracować w Niemczech za pośrednictwem Beta..?

Oferty Pracy

Asystent ds. biurowych BETA aktiv GbR 2014-08-28 Żródło: Gowork.pl Heidenheim an der Brenz ( )   Firma Beta Aktiv GbR z siedzibą w Heidenheim an der Brenz jest niemiecką firmą oferującą zatrudnienie dyplomowanym pielęgniarkom i pielęgniarzom w klinikach  i domach opieki w Niemczech.     Zatrudnimy na stanowisko: Asystent ds. biurowych  Oferujemy:  pracę w młodym, dynamicznym zespole  możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,  miłą i przyjazną atmosferę pracy  wstępne wynagrodzenie: 1.500

benio
@Oferty Pracy

praca jest ciezka ,jak nie znasz jezyka to bedziesz musiala ciezko popracowac zarobki 1200 euro jako pielegniarka bezpapierow

anna

nie wiem dlaczego sie zastanawiacie. wszystko jest niezobowiazujace. jedzcie na hospitacje, tak jak ja to zrobilam, tam dowiedzialam sie bezposrednio od pracodawcy, ile bede zarabila (byla to ta sama kwota, ktora podaly panie z beta). jestescie dwa dni tylko z pracodawca, mozecie o wszystko wypytac, jezeli wydaje wam sie, ze beta klamie. pracuje juz od 3 miesiecy w niemczech, w szpitalu. jest ok, jezyk podszkalam. wszystko nowe.

Terri
@anna

zaraz kłamie...uwaga na słowa (do anna). A nie mówiłam, że nie doczekasz się konkretnej odpowiedzi, a tylko znów nic niewnoszący post (do kkkkasia), jakby obrona po porannej kontroli opinii przez pracownika biura. A teraz znów cisza zapadła... Żałosne te posty (przeanalizuj). Myślę, że musimy sprawdzić same wszystko...

renia
@anna

Na reke dostaniesz jako opiekunka ok 1100 euro

renia
@Terri

No faktycznie nie zobowiazujace, w razie niepowodzenia -2000 € mniej w kieszeni...

@renia

ale jeśli za dużo za dużo zaczynasz po niemiecku mówić i rozumieć to ci potrafią powiedzieć cytuję: Halt de klappe und gehts zu Arbeit

kkkkasia

witam wszystkim, właśnie zaczęlam przygotowania z beta do wyjazdu napiszcie prosze jak jest z zarobkami jako opiekunka i pielęgniarka?

Terri
@kkkkasia

Też ciekawa jestem zarobków prawdziwych a nie oferowanych przez BA. Mam mieszane uczucia co do powyższych opinii, mało który wątek z sensem jest, a odpowiedzi możesz się nie doczekać (tak jak ja). Czyżby większość tekstu utworzyła BA?? Od kwietnia śledzę tę stronę... Też chce wyjechać ale...

wera

pojechalam na hospitacje, niezobowiazujaco. dostalam prace i co najwazniejsze umowa o prace przyszla w zeszlym tyggodniu a zaczynam 01.08!!!! moge spokojnie sie zwalniac z pracy w Polsce. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o BETA aktiv GbR - Heidenheim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETA aktiv GbR?

Kandydaci do pracy w BETA aktiv GbR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETA aktiv GbR