Opinie o BETA aktiv GbR w Heidenheim

<p align="justify">Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo. <br/> Temat „Praca Niemcy” jest tematem nowym, skomplikowanym i przede wszystkim wymagajacym czasu. Chcesz tracic ten czas na robienie bledow, czy wolisz skorzystac z naszego fachowego serwisu skierowanego wlasnie do Ciebie? Dla Ciebie stalismy sie expertem, ktorego cechuje: – doskonala znajomosc niemieckiego medycznego rynku pracy – stale kontakty z renomowanymi, sprawdzonymi placowkami medycznymi na terenie calych Niemiec – wieloletnia wspolpraca z nimieckim czerwonym krzyzem oraz agencja pracy – perfekcyjna znajomosc jezyka niemieckiego oraz jezyka polskiego – zaangazowanie i wysoki poziom naszych uslug wobec kandydata ubiegajacego sie o prace za naszym posrednictwem <br/> Zaufalo nam juz ponad 400 pracodawcow! Zatrudnilismy juz ponad 400 pielgniarek, fizjoterapeutow, elektroradiologow, lekarzy, poloznych w Niemczech. Przeprowadzilismy juz ponad 400 nostryfikacji dyplomow oraz sprawdzili ponad 400 umow o prace. Od pieciu lat jestesmy dla Was na rynku niemieckim. Projekt: „Praca Niemcy” doprowadzil do tego, ze jestesmy Twoim wiodacym Headhunterem bialego personelu w Niemczech! </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BETA aktiv GbR w Heidenheim

niki

beta obiecala mi, ze moge pojechac na hospitacje, zeby zobaczyc, jak to na miejscu wyglada. byl juz ktos na hospitacji? dostalam od nich oferte z dotacja do kursu jezykowego, na ktory moge chodzic w czasie godzin pracy i na dofinansowanie do mieszkania (ok. 200 euro bedzie mnie wtedy kosztowalo, reszcze kosztow ponosza oni). jest tez wymieniony zwrot kosztow podrozy do 90 euro. kurcze, nie wiem, co robic, oferta jest fair. Poradzcie prosze.

aisa
@niki

niki, ja też czekam na wieści. Myślę, że powinnaś jechać i zobaczyć. Wtedy dopiero zadecydujesz. Zobaczysz jakie warunki (w tym finansowe) Ci zaoferują i jak Cię przyjmą. Daj znać.

Mila

pol roku jesteś związana z beta,i przez pol roku nie wolno ci się zwolnic,beta ma duże frycowe za to,i dlatego podpiszesz taki aneks do umowy,ze się nie zwolnisz,a później to (usunięte przez administratora) jak najszybciej z Altesheimu...

aisa

Czy ktoś wie, czy z Beta podpisuje się jakąś wiążącą umowę, czy tylko z pracodawcą? a co, jak pojadę i nie przepracuję roku i będę chciała zrezygnować? Szykuję się do wyjazdu i uważam, że trzeba zapłacić frycowe za nieznajomość języka i zarabiać mniej na początku. Jestem na to przygotowana. Mycia (usunięte przez administratora) też się nie boję. Robię to w Polsce od 25 lat za 2 tysiące w szpitalu. Myślę, że po roku to ja będę rozdawać karty.

ala

Bardzo dziękuje za informacje. Niestety język jest bardzo ważny. Jeśli go się nie zna, to wszędzie w Niemczech jest ciężko. A jak dziewczyny z wypłatą w B-A?

Pielęgniarka

Na spotkaniu kwalifikacyjnym byla szefowa firmy i Pani z Beta Aktiv,rozmowa przebiegala oczywiscie w jezyku niem.bardzo spokojnie,luzno i bez stresu. Od razu zdecydowalam,ze zostaje w tej firmie,otrzymalam umowe o prace do przeanalizowania w domu,rowniez w jez.polskim,po paru dniach podpisalam i odeslalam do firmy.Pracuje w Intensywnej Opiece przy pacjentach z rurkami tracheostomijnymi,na respiratorach i w spiaczkach.

Nie zaskoczylo mnie zadne pytanie,odpowiedzialam na kazde,otrzymalam wyczerpujace informacje,a na biezaco firma jest dostepna droga meilowa,telef.i w biurze zawsze ktos jest.

Aga

Czesc Oliwka, ja pracuje w szpitalu, beta zalatwila mi prace w klinice w Monachium i ipowiem Ci dostalam i dostaje dalej w d... poniewaz moj jezyk jest na niewystarczajacym poziomie abym mogla sie swobodnie porozumiewac i dobrze wykonywac czynnosci jakie mie powierzaja. czasem mysle, ze zle zrobilam. pomimo, ze praca w altesheimie jest ciezka nie ma takiej odpowiedzialnosci jak w szpitalu a czas ten moozna tez wykorzystac na nauke jezyka. tu czy tu nie jest latwo jak sie nie potrafi dobrze mowic ich jezykiem. pracuje ze mna tez mloda pielegniarka, ktora rowniez dostala sie tam przez bete. kierownictwo szpitala zastanwia sie nad zwolnieniem jej. nie daje rady. tak wiec Ala w jednym i drugim przypadku nie jest latwo. ale poddaje sie bo wiem ze kiedys bedzie lepiej. trzymajcie sie dziewczyny.

olivka

Ja pracuje w Altesheimie i z tego co wiem to firma raczej do tego gowna ściąga polskie pielęgniarki.Bo Altesheim to Szeis Gross szeis.Harujesz ciężko pracujesz,kręgosłup cię boli i myślisz tylko jak się języka naucze to spierdalam z rad moze do szpitala jak znasz język to masz inne szanse,ja myślę o szpitalu,myślę ze mi się uda,te pol roku przepracowalam dla bety,szeis nie firma ściąga polskie pielęgniarki do gowna,uwierz mi to szeis nie robota,nie idź do Altesheimu,od razu do szpitala ale oni nie wiem czy komuś szpital załatwili z tego co wiem to dziewczyny swoimi silami po ciężkiej harowce próbowały do szpitala,nie idź do Altesheimu...

ala

Chce wyjechac do pracy przey firme b-a.Prosze o opinie od pielegniarek pracujacych w szpitalu lub klinice.

olivka

Tak jeśli uznają ci dyplom a nie znasz Gut języka to dalej 1200 netto,tutaj potrzebują Leute do fizycznej harówki,za małe pieniądze jak na Niemcy,A tak na początek to jak bedzisz miała jakiś wolny dzień to będzie to dla ciebie Kreta..ha.ha.

marlena

hej, dziewczyny, ojej, jak czytam Wasze wypowiedzi, to szczerze mowiac "strach sie bac", ale ja postawilam na jedna karte i wyprobuje "uslugi" z bety. Od wielu kolezanke, ktore pracuja za ich posrednictwem slyszalam, ze owszem, szefowa jezdzi dobrym autem (co w sumie mi jest obojetne), ale jako jedna z nielicznych firm przeprowadza nostryfikacje dyplomu nawet tym pielegniarkom, ktore slabo znaja jezyk. a przeciez majac uznany dyplom mozna wreszcie wiecej zarobic. malo tego. mozna pracowac w szpitalu. to jest moj cel, do ktorego zmierzam. i masz racje Kreta, nareszcie bede mogla placic mojej rachunki (hahaha). pozdrawiam Was wszystkie.

Zainteresowana

Witam wszystkich, ja także szykuje sie do wyjazdu. Czy może ktoś pracuje jako fizjoterapeuta? Bardzo proszę o informacje. Gdzie sa oferowane miejsa pracy za jakie faktycznie pieniądze, jak z mieszkaniem na początku? Czy dam radę z B1 ? Bardzo proszę o informacje jeśli ktoś juz tak pracuje. Dziękuje.

kreta

czesc wszystkim, prosze napiszcie mi jak wyglada hospitacja? chce ich sprobowac, rozmowy sa fajne, na poziomie. nie przeszkadza mi BMW od szefowej, jak chce, niech sobie dwa kupi - ja pojade do Niemiec i bede mogla przynajmniej biezace wydatki placic a nie ciagle na dlugach. kto byl na hospitacji? kto moze pare slow napisac?

krysia

Tak masz racje to (usunięte przez administratora) Beta ściąga wykształcone kobiety do obozu pracy.Beta ma z tego pieniądze,szefowa nowym BMW jeździ.A w altescheimach to im na rękę idzie ze takie wykształcone kobiety za małe pieniądze,pracują.Ja szukam innej pracy,dość poniewierania,ciorania i przytakiwania,bo oprócz Bewlnow to cię kazdy ma gdzieś...

art

czesc Jolka, witam w kregu zadowolonych. Jak znasz swietnie jezyk to zglos sie do nich, maja fajne oferty w szpitalu, ja bylam w zeszlym roku na hospitacji w szpitalu, niestety troszke mi brakowalo jezykowo. pracodawca czeka na mnie, w marcu przyjezdzam jeszcze raz. super zarobek i fajna atmosfera i rozumie ich, ze jezyk musi siedziec. czego nie rozumie to fakt, ze sa wsrod nas pielegniarki, ktore podobno z przekonania wykonuja ten zawod a chca w Niemczech pracowac w szpitalu bez znajomosci jezyka!!! Dziewczyny!!!!???? Co sie z wami dzieje. przeciez nikt was nie zmusza, zebyscie poszly do domu opieki, w ktorym trzeba ciezko pracowac. W polskim domu opieki jest przeciez to samo. nazwiecie to tez bagnem? ja wrocilam do Polski, moglam tez isc do tego "bagna" ale po przepracowaniu tam dwoch dni doszlam do wniosku, ze naucze sie jezyka i pojde od razu do szpitala. i pojde tam z Beta bo uwazam, ze do niczego nas nie zmuszaja, mamy zawsze wybor, mamy dwa dni probne i jak nam oferta odpowiada, to pracujemy, jak nie, to wracamy.

krysia

Jak dobrze znasz język to i urkunde będziesz miała niedługo,bo przecież firmy chcą Pflegefachkraft,a to i lepsza praca pieniądze lepsze,odpowiedzialność też wieksza,są szanse dla tych co znają dobrze język.Ja popracuje jeszcze bo i język lepiej mi idzie,ale początku są ciężkie.Moze do beta nie mam pretensji,bo co mogą to załatwia,mnie oczekiwania trochę przerosły.Mowia co cię nie zabije to cię wzmocni.Piszcie tym ci się udało,bo potrzebujemy prawdy,ale łatwo nie jest.pa.pa.

aga

krysiu, inne firmy nie placa wiecej, wiem z doswiadczenia. wyjechalysmy w czworke, do niemieckiej firmy. wynajeli nam jakies dziwne mieszkanie, zaplacili kurs jezykowy. wszystko wygladalo tak fajnie. jak przyjechalismy to wyplata sie nie zgadzala, nostryfikacji nikt nie robil a pracy do nas nie bylo. dziewczyny wrocily do polski, z dlugami, bo trzeba wrocic za kurs jezykowy. ja ucieklam do bety. mam prace, niemiecka umowe, zarobek taki sam jak w tamtej firmie - ten obiecany. bylam przy negocjacjach mojego zarobku. od bety otrzymalam widelki - od do. powiedzano mi, ze po pozytywnej hospitacji beda ze mna negocjowali, ile dostane, ze minimum z tych widelek mam gwarantowane, wiecej dostane, jak sie dobrze pokaze na hospitacji. i tak bylo. bylam przy tej rozmowie. zaproponowano mi nawet, ze moge sama negocjowac moja wyplate, Beta gwarantuje to minimum, ktore znamy przyjezdzajac na hospitacje. uwazam, ze to jedna z nielicznych firm, ktore nie upiekszaja niczego i patrza, zeby bylo dobrze.

krysia

Piszesz tak jak byś nigdy nie pracowała ciężko,podopieczni to starzy ludzie 80-99 lat,wszędzie jest podobnie,to cięzka fizyczna praca za małe pieniądze,tu żeby jakoś żyć te 1500 netto by musiało być,1200 to wenig,mieszkania drogie,trudno coś znaleźć z taka niska umowa,a jak nie masz oszczędności z Polski to ciężko,kaucja za mieszka i 3krotny czynsz,prowizja ,a mieszkanie przeważnie nieumeblowane albo stary sprzęt,taki są realia w Deutsch,1500 netto to nie jest za dużo,a 1200 to taka sama bieda jak w Polsce,a jak szukać pracy to samemu przed niemiecka firmę,więcej płacą,na szczesie moje 6 miesięcy to jestem i tyle musiałam odrobić Beta,juz nie jestem z nimi związana,

Maryla

ojej Krysiu, przykro mi bardzo. A gdybys sie zwrocila do Beta aktiv i porozmawiala z nimi na temat przeniesienia w inne miejsce? moze jest taka opcja. sprobuj. pytanie nic nie kosztuje. sa przeciez gdzies normalne domy opieki, w ktorych pracuja tez normalni ludzie. jak myslisz?

krysia

Marylo dobrze ze ci się udało,czyli rok dałaś sobie szanse,ja jestem dopiero 6 miesiąc,chodzę na szkółkę ale mam juz dość,bo praca to trudna,i pieniądze małe, Moze jeszcze te pol roku wytrzymam a później zobaczę,ale jest ciężko,praca tak jak pisałam ciezka,ja jestem w tym okresie takiego załamania,piszcie komu się udało.

Maryla

Krysiu, z ciekawoscia przeczytalam Twoja wypowiedz i musze powiedziec ze sporo w tym co piszesz prawdy. Ale nie tak do konca. owszem poczatki sa takie jak piszesz. Tez tak zaczynalam tzn. mycie d.. i podawania posilkow. Rok tak pracowalam, chodzilam na kurs, moj jezyk sie poprawil na tyle, ze wyslano mnie na dodatkowy kursz szkolacy na "Wohnbereichsleitung" - oddzialowa (tak by to mozna przetlumaczyc). Skonczylam go. i nie musze myc nikogo, chyba ze ktos wzial zwolnienie lekarskie i musze to za niego zrobic. Tak wiec dziewczyny, opanowanie jezyka w stopniu dobrym otwiera wiele drzwi i pomaga w rozwoju zawodowym.

monia

czesc wszystkim, slyszalam od kolezanki, ze ta firma wielokrotnie sprawdza jezyk niemiecki, zanim sie dostanie do pracy. Podobno az do zadawalacego skutku. czy ktos mi moze cos blizszego na ten temat powiedziec?

Zostaw merytoryczną opinię o BETA aktiv GbR - Heidenheim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETA aktiv GbR?

Kandydaci do pracy w BETA aktiv GbR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETA aktiv GbR