BETA aktiv GbR

Lublin

BETA aktiv GbR

Opinie o BETA aktiv GbR

pielegniarka Lusi

witam Panie pielęgniarki pragne podzielić sie zkoleżankami opinią na temat Firmy .w sierpniu tego roku spotkałam osobiście (usunięte przez administratora)-szefa,która,zajęła się moją osobą po przyjezdzie jak matka .zamieszkałam w hoteu, -Andreas Garni wHEJDENHEIM ,kierownik zatroszczył się o moje dobre samopoczucie, miałam zagwarantowane posiłki -Sniadanie obiad kolacje.jestem bardzo zadowolona zpobytu w tym hotelu.następnego dnia po Sniadaniu przyjechała (usunięte przez administratora) SZEF FIRMY BETA. PANI (usunięte przez administratora),-zawiozła mnie do ALTERHAUS.w... PRZYJĄ nas PANkierownik,BARDZO UPRZEJMY ,P.sobiech przedstawiła mnie jako kandydata do pracy chcę zaznaczyć ze uczę się niemieckiego od niedawna.wzasadzie to P.Sobiech wykonała całą pracę za mnie.JEST to ważne dlakoleżanek, które są na początku drogi ,nauki j.niemieckiego.Dlatego gorąco polecam Firme -BETA AKTIV,dla niezdecydowanych ,tych któremają obawy .BĘDZIECIE miały wsparcie, pomoc,życzliwość od momentu przyjazdu ,hospitace, do podpiania umowyo pracę.,gwarantowaną pomoc w rejestracji w urzędach niemieckich,oraz przy nostryfikacji dyplomu pięlęgniarki.Jeszcze raz POLECAM KOLEŻANKOM PIELĘGNIARKOM,FIRMĘ -BETA-AKTIV

Zostaw opinię o BETA aktiv GbR - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BETA aktiv GbR