Opinie o BETA aktiv GbR w Heidenheim

<p align="justify">Jestesmy niemiecka firma z siedziba na poludniu Niemiec zajmujaca sie juz od ponad pieciu lat rekrutacja polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, osrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, intensywnej opiece w domu pacjenta oraz w opiece srodowiskowej. Dzieki wieloletniej obecnosci na medycznym rynku pracy oraz dokladnej jego znajomosci jestesmy w stanie zaoferowac Ci prace odpowiadajaca Twoim kwalifikacjom, prace, ktora Cie spelni zawodowo i usatysfakcjonuje finansowo. <br/> Temat „Praca Niemcy” jest tematem nowym, skomplikowanym i przede wszystkim wymagajacym czasu. Chcesz tracic ten czas na robienie bledow, czy wolisz skorzystac z naszego fachowego serwisu skierowanego wlasnie do Ciebie? Dla Ciebie stalismy sie expertem, ktorego cechuje: – doskonala znajomosc niemieckiego medycznego rynku pracy – stale kontakty z renomowanymi, sprawdzonymi placowkami medycznymi na terenie calych Niemiec – wieloletnia wspolpraca z nimieckim czerwonym krzyzem oraz agencja pracy – perfekcyjna znajomosc jezyka niemieckiego oraz jezyka polskiego – zaangazowanie i wysoki poziom naszych uslug wobec kandydata ubiegajacego sie o prace za naszym posrednictwem <br/> Zaufalo nam juz ponad 400 pracodawcow! Zatrudnilismy juz ponad 400 pielgniarek, fizjoterapeutow, elektroradiologow, lekarzy, poloznych w Niemczech. Przeprowadzilismy juz ponad 400 nostryfikacji dyplomow oraz sprawdzili ponad 400 umow o prace. Od pieciu lat jestesmy dla Was na rynku niemieckim. Projekt: „Praca Niemcy” doprowadzil do tego, ze jestesmy Twoim wiodacym Headhunterem bialego personelu w Niemczech! </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BETA aktiv GbR w Heidenheim

Frau L.

Proszę nie przepraszać. Pracowałam na Gewerbe jako opiekunka, a jak wiadomo nie ma obowiązku opłacania składek emerytalnych. W międzyczasie zrobiłam studia licencjackie i uczyłam się , uczyłam się języka niemieckiego.No i dopięłam swego !!I Podstawiona? Wkurza mnie jak ktoś tylko umie narzekać i czekać aż mu dadzą wszystko wyłożone na tacy. A to praca za ciężka, a to za mało płacą, a to nie pomagają, a to....chłopa ni mam, itd...Pozdrawiam . Wszystkim POLECAM firmę BETA AKTIV

R.K.

Droga koleżanko jeżeli zwracam sie z pomocą do firmy, która ma za zadanie mi pomóc i bierze za to pieniądze (i to niemałe!!!) od firmy w której pracuję to chyba mogę wymagać jakieś pomocy, czyż nie mam racji??? Fajnie, ze pracujesz w szpitalu, ale czy pracowałaś jak ja w domu opieki i to w takim, ze naprawde lepiej z tad uciekac. Nie oczekuję, że ktoś mnie poprowadzi za rękę ale mimo wszystko da jakieś minimum pomocy, ktora była mi obiecana, a jednak zawidoły we wszystkich możliwych aspektach, a i jeszcze ta dziwna umowa, którą dają do podpisu po niemiecku najpierw, a potem uświadamiają po polsku. Ludzie po prostu brak słów!!!

@R.K.

Droga Koleżanko R.K.a co ciebie interesuje kto i ile zarabia? To jest chyba nie twoja sprawa. A jeśli to TY byś prowadziła firmę i miała do czynienia z takimi paniami co wszystko CHCĄ i po miesiącu rezygnują z pracy to CO ? pytam się !! Oczywiście robiłabyś to za darmo tak? O naiwności!!~! Usiąść i płakać - cóż to myślenie?

@Frau L.

Po pierwsze nie jestem pani koleżanką, a po drugie zrobiła pani studia licencjackie w niemczech? przezież tutaj nie ma wyzszej szkoły jezeli chodzi o pielęgniarstwo.... a poza tym w umowie jest wyraźnie napisanie jaki zakres uslug MAJĄ ŚWIADCZYĆ te panie....

Hania
@R.K.

Kolezanko (usunięte przez administratora) zal czytac tych twoich komentarzy. Tytul licencjata pielegniarstwa mozna zrobic w Polsce poprzez np. studia zaoczne. Frau L gratuluje determinacji i uzyskania tytulu:) (usunięte przez administratora) przyjezdzasz do Niemiec do pewnej pracy u pewnego niemieckiego pracodawcy, masz dach nad glowa, ida z Toba do Ratusza cie zameldowac do banku otworzyc ci konto, do Urzedu Skarbowego zalatwic sprawy podatkowe, przechodza caly proces ubezpieczeniowy ( ty sobie nie mysl ze to wszystko jest takie proste), wioza cie do pracodawcy, sa przy pierwszej rozmowie z pracodawca. Czego ty jeszcze oczekujesz ze beda cie prowadzic za reke i raz w tygodniu uzupelniac ci lodowke ? Kobieto ogarnij sie bo jak by nie oni to bys dzisiaj siedziala w Polsce na bezrobociu albo pracowala za 1500 zl.

@R.K.

Witam panią (usunięte przez administratora) po wolnym.Szkoda,że pani nie chce być moją koleżanką , bo gdyby pani była to dowiedziałaby się jak to zrobiłam i osiągnęłam sukces.Nie moim koleżankom nie zdradzam swoich tajemnic.A tak w ogóle to sama sobie dobieram towarzystwo.Niech sobie sama pomyśli i poszpera - NIC gotowego, nic na tacy! Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

@Hania

Dzięki Haniu. Masz całkowitą rację.Podpisuję się pod twoją wypowiedzią. Pozdrawiam

@Frau L.

Dla twojej informacji Haniu, nie zawiozły mnie do pracodawcy, nie były przy podpisaniu umiowy, sama do ratusza musialam isc, konto otworzylam tez sama, jedyne co zrobily to tylko urzad skarbowy i to wszystko a tak to zero odzewu

Hania

A Anerkennung pewnie tez pani zrobila sama ? :D

R.K,

Ja jestem rozczarowana postawą tych pań.... jak pisano wyżej spóźniaja się, nikt nie był przy podpisaniu umowy z pracodawcą, a wyraźnie sobie tego życzyłam, mają gdzieś, że potrzebuję mieszkania i musiałam zwrócic się do polaków tu mieszkających o pomoc bo ludzie naprawde ciezko znalesc mieszkanie bedac samemu w obcym miescie i obcym kraju!!! poza tym czemu te panie załatwiają tylko prace w domach opieki??? a co z lepiej płatnymi klinikami, szpitalami gdzie nas chętniej przyjmą??? a i praca lżejsza jest.

Frau L.

Dzięki Beta Aktiv GbR otrzymałam pracę o jakiej marzyłam.Jestem w Niemczech już ponad 10 lat, ale dopiero teraz pracuję na swoją przyszłą emeryturę.Panie w biurze są profesjonalne, zaangażowane, bardzo pomocne w każdym przypadku,a robią to wszystko nie pobierając ani centa!W szczególności pani Ela Sobiech-pozdrawiam.U nas w firmie pracuje już 5 osób za pośrednictwem Beta Aktiv i wszyscy są bardzo zadowoleni. Niektóre osoby dostały nawet pomoc finansową na zadomowienie się w nowym miejscu.Jest to ciężka praca, ale kto powiedział,że będzie łatwo?Proszę sobie nie wyobrażać,że bez znajomości języka niemieckiego mając tylko wykształcenie osiągnie się sukces. Na to trzeba zapracować sobie samemu !Znalazłam tę firmę w internecie,nawet się nie zastanawiałam. Zadzwoniłam i po 2 tygodniach miałam już pracę.Cenię te panie za profesjonalizm.Znają bardzo dobrze realia zarówno polskie jak i niemieckie. Odwagi i determinacji życzę wszystkim. WARTO.

Pielęgniarka

Na spotkaniu kwalifikacyjnym byla szefowa firmy i Pani z Beta Aktiv,rozmowa przebiegala oczywiscie w jezyku niem.bardzo spokojnie,luzno i bez stresu. Od razu zdecydowalam,ze zostaje w tej firmie,otrzymalam umowe o prace do przeanalizowania w domu,rowniez w jez.polskim,po paru dniach podpisalam i odeslalam do firmy.Pracuje w Intensywnej Opiece przy pacjentach z rurkami tracheostomijnymi,na respiratorach i w spiaczkach.

Nie zaskoczylo mnie zadne pytanie,odpowiedzialam na kazde,otrzymalam wyczerpujace informacje,a na biezaco firma jest dostepna droga meilowa,telef.i w biurze zawsze ktos jest.

PORAŻKA

TA FIRMA TO POMYŁKA - 2013-09-28 23:03:53 Kochani nie nawiązujcie współpracy z tą firmą ponieważ jest nastawiona tylko na zyski, a Pielęgniarki mają - nie napiszę gdzie bo to słowo jest niecenzuralne. Pozdrawiam nierozważnych. Zgadzam się z tymi opiniami powyżej

TA FIRMA TO POMYŁKA

POSZKODOWANA

Odpowiedź do postu ...zdrowy... wypowiedzi wcześniejsze jasno wskazują w jaki sposób firma Beta Aktiv z Heidenheim postepuje z ludźmi, więc nie będę się powtarzać. Odradzam współpracę z firmą Beta Aktiv z Heidenheim.

zdrowy

POSZKODOWANA, w jaki sposób oszukało Cię BETA aktiv GbR? chodzi o wynagrodzenie? czy jest jakiś inny powód?

Anula

Jestem pielęgniarką,planuje wyjazd do Niemiec,czy mógłbyś mi napisać coś ,,bliżej,,nie wiem z jaką firmą nawiązać współpracę:aneczka1111@vp.pl Serdecznie Pozdrawiam

Do Marty

Droga Marto,jestem pielęgniarką,chcę wyjechać do pracy do Niemiec,czy mogłabyś mi doradzić z jaką firmą nawiązać współpracę,skoro firma Beta Aktiv jest nieuczciwa

ochrona zdrowia

Firma Beta Aktiv to porażka, odradzam współpracę.(usunięte przez administratora)Jest wiele innych ciekawych firm które mają o wiele korzystniejsze oferty pracy.

michał

Pani pielęgniarko ze Śląska. Czy mogłaby mi Pani podać maila.Chciałabym z Panią porozmawiać o firmie Beta activ-priv.Serdeczne dzieki.Pozdrawiam

michał

o co chodzi z tymi problemami i tymi karami beta activ.czy to prawda że trzeba je płacić?

Alex

Jaka firme proponujesz ?

biala
@Alex

jaka to firma

cris

mozesz powiedziec jaka to firma.

Monika z Beta Aktiv

Stokrotka - 2013-08-30 11:15:29 No widzisz juz masz nawet zainteresowanie swoja osoba z ich strony :) Napisz do nich oni nie gryza :) Przesylam pozdrowienia pani Moniko dla was wszystkich i dzieki raz jeszcze za wszystko :) Dziekujemy i my tez pozdrawiamy :) P.S. nie ma za co to nasza praca :)

Stokrotka

Monika z Beta Aktiv

cristal - 2013-08-30 10:59:46 a jak dlugo czekalas na nostryfikacje i ile na poczatku zarabialas netto?Witam :) jestem pracownikiem firmy Beta Aktiv, jesli ma pani jakies pytania odnosnie pracy prosze o kontakt meilowy office@beta-aktiv.de, postaram sie odpowiedziec na wszystkie nurtujace pania pytania :) Pozdrawiam serdecznie Monika :)

cristal

a jak dlugo czekalas na nostryfikacje i ile na poczatku zarabialas netto?

cristal

przepraszam a jak z mieszkaniem? jak dlugo mozna mieszkac w sluzbowym ?

?

Ja pracuje juz tutaj 11 miesiecy i jest BARDZO ZADOWOLONA!!!! Panie z Beta Aktiv prowadza caly proces uznania dyplomu!!!! Pomagaja w formalnosciach, oraz zawsze sa gdy ich potrzebuje!! POLECAM

cristal

a czy ty tam pracowalas?czy pracujesz?niedlugo chce tez wyjechac czy mozesz mi cos powiedziec?

Zostaw merytoryczną opinię o BETA aktiv GbR - Heidenheim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETA aktiv GbR?

Kandydaci do pracy w BETA aktiv GbR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETA aktiv GbR