Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

Dell

Technicy sraja wyzej niz siedza... takie kozaki, ze to co oni nie robia a tu przez tych badziewiazy ktorzy nie maja pojecia o naprawach plyt firma traci klienta. RPL nie dlugo ktos cie sprowadzi na ziemie ... i ustawisz sie w kolejce do posredniaka ... jestescie zbedni, plyty beda testowane tutaj a naprawiane przez wykwalifikowanych pracownikow np w chinach. Mozna was w kazdej chwili zastalic z dnia na dzien, taka jest niestety prawda. Przyjdzie ciecie kosztow i wy w pierwszej kolejnosci polecicie bo pojecia o testowaniu nie macie ...

Dell

Technicy sraja wyzej niz siedza... takie kozaki, ze to co oni nie robia a tu przez tych badziewiazy ktorzy nie maja pojecia o naprawach plyt. RPL nie dlugo ktos cie sprowadzi na ziemie ... i ustawisz sie w kolejce do posredniaka ...

Nie będzie imprezy

A skąd ma być kasa na imprezę jak trzeba zapłacić ogromną karę finansową firmie Lenovo? Nie będzie imprezy!

Impreza

A co z imprezą zakładową? Wiadomo kiedy będzie? Czy jeszcze w tym roku się doczekamy? Bo miała być w czerwcu, a tu już prawie wrzesień i cisza.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
RPL

Żal tyłek ściska niektórym pracownikom linii testowych, bo nie zarabiają tyle co dobrzy technicy. Na RPL siedzi elita naukowo-techniczna. To na RPL technicy muszą samodzielnie dochodzić co nie działa, do tego mając wybrakowaną dokumentację serwisową lub bardzo często jej brak. A czym mogą się pochwalić pracownicy linii? Analfabetami co rozśmieszają techników poziomem opisu usterek na ticketach? A może K. Orlikową - rozchylającą nogi przed chłopakami absolwentką rachunkowości na Uniwersytecie Łódzkim, czy może "ramką" - śmierdzącym smażoną cebulą testerem co na szczęście już nie pracuje? Linia testowa w trzech słowach: brud smród i ubóstwo. Pamętacie, jak z dwa lata temu manager chodził po linii testowej i psikał dezodorantem bo śmierdziało? Testerzy mogą sobie jedynie wylewać swoje gorzkie żale tutaj na forum, ale i tak to nie zmieni faktu, że to RPL jest motorem napędowym całego serwisu, i pisząc tutaj swoje komentarze nie zmienicie rzeczywistości. W wielu innych serwisach komputerowych w ogóle nie ma linii testujących np. w wrocławskim serwisie firmy Acer. To Technicy naprawiają i samodzielnie testuja płyty. Natomiast nie da się stworzyć serwisu z samymi testerami. To jest dowód na to, że serwis bez linii testującej może funkcjonować. Na odwrót - nie. Dlatego testerzy niech się nie mądrują, bo wcale nie są potrzebni w funkcjonowaniu firmy.

Haha

Ej ludziska a co to za akcja była z tym CS'em ¿ Kto przykonfidencił?

Kura
@Haha

klepacz

tla
@Kura

Niebieskie smerfy magazynku

NA WŁASNE OCZY
@tla

Ludzie pracuje tu już chwilę takiego (usunięte przez administratora) jeszcze nie było. Gdzie nie spojrzeć tam się sypie. Zaczęli zwalniać ludzi a teraz po robocie ludzie sami się zwalniają. Kasa najmniejsza z możliwych no oprócz RPL. NAWET w biurze kto mądrzejszy dochodzi piorunska a dziś mówili że ta Nowa też zresztą współczuję pracy z szanownym p astorem a w końcu ktoś zaczął się nami interesować. LZudzie czas na zmiany.

hahaha miejcie jakikolwiek honor

Oj widzę tu głębszy sens , tak .. coś cię chyba w (usunięte przez administratora) uwiera , zluzuj poślady . Nie bez powodu technicy zarabiają więcej od was i pracują na tym samym stanowisku latami , choć byście chcieli to i tak nie dorównacie . I to jest to co chyba najbardziej boli , co nie ?? ;D zapomniałam że dla was szczyt ultra umiejętności jest podłączyć kabelki i wciskać klawisz xD z takimi umiejętnościami wszędzie was wezmą w ciemno hahaha i powiedz mi , jakie trzeba mieć doświadczenie i wykształcenie żeby się dostać na tak skomplikowane i odpowiedzialne miejsce jak twoje ?? i za te super kokosy co macie hahaha naprawde pogrążacie się z każdym komentarzem . I nie oczekujcie szacunku bo na niego trzeba sobie zasłużyć ;D firma ma się już dostatecznie dobrze , i to właśnie dzięki technikom i reworkerom o ile w ogóle się orientujesz... w co i tak wątpię :) ciesz się swoim cudownym miejscem w firmie puki możesz , bo do końca miesiąca możesz otrzymać łamiący życie papierek z okresem wypowiedzenia :)

nic trudnego
@hahaha miejcie jakikolwiek honor

a u was na rpl co takiego ciężkiego nauczyć się 3 schematów płyt pomiarów i sprawdzania błędów za pomoca karty szyfrującej a potem wymienić jeden komponent na płycie a jak sami nie wiecie jak to zrobić to oddajecie płytę na BGA i to wasza cała robota.

Dell

Malpy to sa na rplu, bo to pewnie ktorys technik kupą po scianach uczyl sie pisac w toalecie ... w szkole nie dal rady bo byl za tempy i musial isc do technikum lub zawodowki - ten sam poziom prezentuja co dzieci specjalnej troski. Technicy z lapanki ... bladego pojaecua nie maja jak cos dziala ... plyta no video wraca po naprawie no power - juz lepiej bylo by plyty wysyłać do naprawy w chinach, moze Sophian kiedys w cieli swoj pomysl w życie bo z takimi technikami ta firma padnie np przykład lenovo ... i lcfc ...

Ziellony

Idzcie i powiedzcie to technikom w twarz. Ale nie liczcie na dobre płyty :D

rrrr

Skoro tak twierdzisz to nie przyłaźcie do nas że KBC wybuchło bo źle kabelki odpinaliście a macie spasowaną płyte i szkoda stracić . Od teraz takie płyty będą scrapowane z mojej strony . Mi nie zależy , i tak mi lepiej płacą . Skoro nieuki nie umiecie docenić to trudno . Smęty zostaw dla swojego psychologa .

@rrrr

Scrapowane, to nawet KBC nie potraficie wymienic ... ciezka patologia na tym RPLu jest, nadajecie sie do naprawy ale kabelkow od glosnikow w testrigu jak urwue i nic wiecej ... mysli ze jak skonczyl technikum to ze jest kims ... a ty prosze brak studiow wyzszych bo pewnie nie dal sobie rady na uczelni prywatnej hahaha

linia

Wiecie jak zrobić z dobrej płyty scrapa ? Dać technikowi do naprawy :-D RPL prawda boli ...

dell

Frustracja bierze górę co nie pionki testujące ?? Zapraszamy są osoby z linii którym na repairze się nie powiodło . I tak na szczęście co możecie to tutaj nam cisnąć . Spokojnie , nie pochlastamy się przez to . Nam jest dobrze .

Rework

target jest , premia też , tylko później jak spasujecie płyte i coś urwiecie to i tak przyjdziecie do nas . i to od nas zależy co dalej . A i zróbcie coś z tym smrodem bo jak się wchodzi za troleje to WAS dosłownie CZUĆ .

Reworker

No widzicie , takie lepaki z linii lubią tutaj podskakiwać a w pracy na smyczy bez prawa głosu . śmiało , wysłuchamy gorzkich żali xd

@Reworker

Zrobiłeś target czy znowu na śniadanko bedzie chleb z maslem ... w pracy jak cygan szukasz grzecznie płyt na repair1. Haha

RPL

...bios biosem, czasem kabeceka dadza reworkerowi do wymiany...szczyt szczytow diagnozowania buhahahahaa

RPL

@Technicy to leszcze - Ty mądrusiu! Nauczysz się lutowac w miesiąc??? - zapraszamy! Zobaczymy! Zdecydowana większość kandydatów na reworkera nie jest w stanie się nauczyć lutować i odpadają, a ci co zostają reworkerami to wybór trochę mniejszego zła bo większość z nich też nadal nie potrafi lutować, a wyboru zbyt dużego nie ma więc bierze się trochę mniejszego paproka. Na RPL według ciebie nie diagnozują płyt tylko wymieniają BIOSy??? - To widać że twoja wiedza na temat podstaw elektroniki jest zerowa! BIOSy na RPL robią reworkerzy i nie wymieniają tylko programują, poza sporadycznymi przypadkami uszkodzonych kości (jak bardzo twoja wiedza musi być zerowa że nawet nie wiesz co się robi z BIOSami!) A jak nadal chcesz być takim mądralą to przyjdź na RPL - Dostaniesz płyty na: niestabilny system, niedziałające USB, brakujące lub nieprawidłowe wartości napięć w różnych miejscach płyty, Blue Screeny, samoczynne wyłączanie się, brak dźwięku i inne. Powymieniasz sobie BIOSy i zobaczymy ile z nich zacznie działać buhahaha! I jeszcze jedno - leszczy to sobie szukaj w domu rodzinnym! Tu na RPL zdecydowana większość ludzi ma wykształcenie techniczne w kierunku związanym z elektroniką w przeciwieństwie do ludzi z łapanki na linii, i to tam na linii można znależć starych alkoholików, meneli, złodziei, śmierdzieli, prostytutki, absolwentów uczelni wyższych po bezwartościowych i nieprzyszłościowych kierunkach i innych głąbów co to nie potrafią odróżnić gniazd USB od HDMI i wpychają tam pendrivy psując gniazdka na płycie, a później narzekają że "płyty nie działają. Na koniec: Wiedz o tym że na linii bardzo łatwo jest zastąpić testera innym człowiekiem bo wykonujecie jedynie proste małpie czynności. Na RPL tak nie jest! Na liniach testowych jest ogromna rotacja ludzi i po kilku miesiącach większość to nowi ludzie, bo kalekom umysłowym nie przedłużają umów. Natomiast na RPL są technicy pracujący nawet 9 lat! I to tylko technicy mają możliwość przyczynienia się do wymiany testera a nie na odwrót, więc nie mądruj się bo zakończysz karierę w naszej firmie!

@RPL

RPL gdyby Ciebie zwolnili to bys pewnie wyjechal do niemiec zbierać ogòrki, tacy z was technicy a zadna inna firma takich badziewiazy jak was nie chce zatrudnic. Jak mnie zwolnia to sie uciesze i poszukam lepszej pracy. W najgorszym wypadku zawsze bede mogl wrocic tutaj i zostac technikiem ...

RPL

@Delluś Nie nasza wina, że na linii pracują kaleki co to nie potrafią poprawnie podłaczyć tasiemki do konektora! Do tego jeszcze dodać zeskrobywanie elementów z układów graficznych przy użyciu pędzelka z maksymalnie skróconym włosem - bardzo powszechne na linii! "płytę oddaje Wam na "No Video "przychodzi" No power " - to naucz się poprawnie wtykać wtyczki i tasiemki i resztę elementów test-rigu do złącz to płyty będą działać. Tak się składa, że każdy egzemplarz płyty jest sprawdzany po naprawie i o dziwo działa przed wysłaniem na linie, a po wysłaniu z powroten wraca na RPL jako "no power" z widocznymi wypaleniami od źle wetkniętej wtyczki. I na koniec jeszcze jedno: "Śmiech na sali. 3/4 z Was nic nie umie" - Przyjdź do nas mądrusiu, to sprawdzimy jaką masz wiedzę na temat elektroniki - zaczniemy od najprostszych podstaw, nawet nie z technikum a z zawodówki. Mogę się założyć, że nawet nie wiesz jak działają dioda i tranzystor. O metodologii diagnozowania najprostszych układów elektronicznych, czy umiejętności lutowania nawet nie spomnę, więc nie mądruj się tak i nie oceniaj co kto umie lub nie umie bo nie jesteś do tego upoważniony. To my musimy męczyć się i główkować co zepsuliście na linii.

repair

A co cie K****obchodzi co robią inni ?? zajmij się swoj (usunięte przez administratora) i pracą a nie szczekasz .

Delluś
@repair

Co mnie inni interesują? Interesuje mnie to, że jesteście zwykłymi robolami, którzy nic nie robią. Pato i nic więcej. Zawsze jak coś się dzieje to linia obrywa bo przecież, każdy Pan technik taki wyszkolony, zdolny.... Śmiech na sali. 3/4 z Was nic nie umie, płytę oddaje Wam na "No Video "przychodzi" No power " polityka Rpl-a po co naprawić jak można z niej zrobić Scrapa.

Delluś

A może RPL się wypowie? Jak chodzą na 45 minutową przerwe.(nadgodziny ) A ty siedzisz na linii i spóźnisz się dosłownie 2 minuty z przyczyn nie od Ciebie zależnych i dostajesz (usunięte przez administratora) Chociaż w tygodniu jest spokój i Ty nie widzisz tego jak większość sobie idzie. Pierwsze damy Compala to łamią zasady co chwile, nie dość, że zostały zatrudnione odrazu na firmę, to siedzą przy stanowisku z kawą, woda, jedzą zachowują się jak prostaczki. A co do niebieskich papieros wchodzi w grę tylko na nocnych i popołudniowych zmianach. Rano tylko i wyłącznie do godziny 7 - 7-30

Ch**** w dupe asystentom
@Delluś

Zaskocze Cię. Biuro wychodzi na papierosa co chwilę. Każdy lider ma swoją super wtyke w biurze.

Edyta

@Człowiek to, że liderzy znają się ze sobą w pracy i poza nią, nie jest powodem do ich oczerniania. Ważniejsze jest to czy wykonują swoje obowiązki i czy plany są wyrabiane? Pamiętajmy, że dla osób, które poszukują tutaj informacji na temat Compal liczą się przede wszystkim fakty.

DELL
@Edyta

Tak jak wyżej jest wspominane liderzy nic nie robią, nie wykonują swoich obowiązków w 100%, co podejdziesz do ich biurka to siedzą w telefonach zapatrzeni w Facebooka, oglądają ciuchy na aliexpres, lub wycieczki za granicę. Czekasz jak ten głupek, aż smerfik przestanie oglądać i możecie udzielić Tobie informacji. Nie jestem zadowolony z ich pracy, jest na hali telefon stacjonarny w razie jakich kolwiek wypadków powinni korzystać z tego. Pisałem prośbę o wniesienie telefonu z racji tego, że nauczyciel potrzebuje w razie jakich kolwiek kłopotów z moja córka w szkole kontakt ze mną osobisty. Moja prośba została odrzucona- to nie jest aż tak ważny powód, żeby posiadać telefon . A taki młody smerfik nie ma dzieci, nie ma aż tylu problemów - za to jego problem jest czy w trakcie pracy zamówić daną rzecz czy nie.

Notabene
@DELL

Proponuję niebieskim i byłym niebieskim skończyć szkołę mimo wszystko. Bo, jako jedyna umiejętność to podpieprzanie innych, to raczej żadna w CV. Smutne, że naprawdę utalentowane osoby są tłamszone przez bezmaturalną megalomanię. Polecam encyklopedię, bo pewnie czytając to nie znają takich mądrych słów.

Bomba
@Notabene

A widzieliście tego małego z hr ostatnio zaczal się kręcić na BGA nawet fartucha nie nosi pewnie w końcu ta nowa szefowa go popedzila ona ciągle się po hali kręci ładna i podobno nie glupia. Wszyscy się boja o swoje tyłki

Defacto
@Bomba

Ogólnie na hali nikt na fajkę nie może wychodzić a państwo niebiescy i byli niebiescy wychodzą co chwila. Brak matury to przepustka do większych praw.

compal
@Edyta

Faktem jest że pewna pani team lider dostała posadę managera a nigdy nie powinna dostać się na takie stanowisko. Biorąc po uwagę to ile projektów uwaliła w normalnej firmie zostałaby zwolniona z wielkim hukiem. Wiadomo że mowa o Karolinie L. Kolejnym faktem jest sprawa wycieku danych osobowych do których każdy pracownik posiadający dostęp do komputera firmowego miał możliwość podglądu skopiowanie etc. Również za to nikt nie odpowiedział a tzw szef IT czyli zawodowy kucharz Stefan dalej pracuje. Jedyną osobę na którą próbowali wszystko zrzucić był zastępca francuza czyli Mariusz G który był wtedy na urlopie. Technicy też mają w swoim zespole kapusiów i cwaniakow np Tomasz jąkała który jest uwielbieńcem swoich kolegów. Na koniec dowód na nepotyzm czyli zatrudnianie na stanowiska technika ludzi nie posiadających żadnej wiedzy. Wszystko to dzięki "uprzejmości" i za przyzwoleniem Pawła K pseudonim "lider". Ile jeszcze faktów wymienić żeby ta "firma" przestała funkcjonować???!!! Prośba do administratorów forum Goworka nie usuwajcie tego wpisu niech ludzie się o tym dowiedzą. TO SĄ FAKTY.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal