Compal

Łódź

Opinie o Compal

Przywrócić Darsi na magazynek?

Zbieram głosy co by Darsi wróciła na magazynek:) Kto jest za niech głosuje.

Lubię kasztany
@Przywrócić Darsi na magazynek? 17 godzin temu
Zbieram głosy co by Darsi wróciła na magazynek:) Kto jest za niech głosuje.

Gdzie można oddać głos?

RPLek
@Lubię kasztany 15 godzin temu
Gdzie można oddać głos?

Napiszmy petycję i pójdźmy z tym wyżej.

Darsoo

Co powiecie o bga ? Za niedługo mam tam pracę zacząć a chętnie bym poznał opinie.

Grudzień
@Darsoo wczoraj, 07:51

najwiekszy procent ludzi myjących się ze wszystkich działów

5T***

Daliby ludziom 2000 netto i ludzie by robili tyle passów, że księgowy byłby w szoku. A tak zero motywacji, to jest wegetacja i ludzie spiepszają do lepiej płatnej roboty. Za obietnice cukierków i kawy z automatu (SIC) nikt nie będzie flaków sobie wypruwał. Liderów jest o 60% za dużo. Czy Marcin księgowy tego nie dostrzega?

Pastor
@5T*** przedwczoraj, 21:21

Podobno mogą dostać więcej niż 2000 netto tylko, żeby chcieli i umieli kłaść procesory skutecznie. Kto chce i potrafi, ten zarobi z tego co słyszałem.

wedwewe

Miłego weekendu tępe "*uje" z compala hahahahahahah

Pastor

Dobry wieczór! Wszystkim compalowiczom chciałbym podziękować za ostatnie wysiłki mające na celu poprawę wyników naszej firmie. Bardzo się cieszymy, że mamy wszyscy na celu dobro naszych pracowników i naszej firmy. Razem możemy osiągnąć wiele. Do zobaczenia w poniedziałek. Miłego weekendu.

Scrap

Kilka słów do Ojca Prowadzącego. Dlaczego zwalniacie lub przerzucacie ludzi naprawdę doświadczonych na inne działy? Czemu dajecie pracę polmozgom? Jest za to jakies super dofinansowanie? Nadal trzymacie ludzi bez matury w biurze i nieudaczników. Nie wstyd wam pozbywać się człowieka który pracował tam od początku? Jaki jest plan tej firmy? Pozdrawiam.

Teodorczyk
@Święta Faustyna patronka techników 4 dni temu
W sumie racja... Cobain nie żyje. Amy nie żyje i Morrison nie żyje. Ja też się słabo czuję...

Zgadzam sie pomijajac Morrisona, z tego co wiem jest z Elvisem i Michaelem na wyspie i bzykaja Monroe

Teka
@Scrap 5 dni temu

Kogo masz na myśli pisząc o biurze?

Wykpi..

Jestem najlepszy m technikiem w cep. Nikt mi mi nic nie zrobi. Wszystko robię zawsze najlepiej nawet donoszę na kolegów profesjonalnie tak że żaden o tym nie wie. Pozdrawiam Tomcio

Scrap

Do kiedy te drastyczne zmiany mają być? Dwa miesiące? Pół roku? Na zawsze?

Świerzak

Kiedy impreza

Takiego VAUa jak hala cała

Sofian ogłasza konkurs na hasło reklamujące Compal. Nagrodą będzie darmowy drink do odebrania podczas imprezy firmowej. Moja propozycja brzmi: "Najlepsza firma w Polsce - brutto 2000".

Darek

Czyli lipa za najniższe pieniądze. Dzięki za info, szukam gdzie indziej.

Xxx

Z dnia na dzień jest coraz gorzej... Szkoda Doris bo to sympatyczna osoba, która zawsze zarażała swoim optymizmem. Zobaczysz przyjdą takie osoby, które zgodzą się na sobotę dzień z odbioru czemu nie.!! przecież to jest Compal.

Nie cichociemny!

Pastor nie ma zielonego pojęcia jak funkcjonuje ta firma.Jeśli przekroczy cienką linię to rozp*ierdoli wszystko!nikt mu nie będzie jeb*ać za darmo!soboty do odbioru,raczej słabo to wygląda,kto mu się zgodzi przyjść w sobote a mieć np. wtorek wolny,niech znajdzie głupszego od siebie!jednakże śmieszą mnie ludzie z linii...zostali wyje*bani na 2 stanowiska a dalej idioci robią!-debile totalni!Mam wrażenie,że pastor bierze dopalacze,albo jest zwykłym pijakiem patrząc na jego gębe!

RPL.ka

szkoda Darsi :(

WkurzonyRPL
@RPL.ka tydzień temu
szkoda Darsi :(

Szkoda jak nie wiem co... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wszędzie będzie jej lepiej niż w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mam nadzieje, że ta " firma " szybko upadnie ..

RPL

1) Darsi z magazynku dostała od pastora wybór - albo przejdzie z magazynku komponentów do dużego magazynu, albo ma się zwolnić. Pretekst od pastora: "bo się ożeniła, i może zajść w ciąże." 2) Krupnik dostał od pastora również propozycje nie do odrzucenia: albo będzie podpierdzielał swoje dwie koleżanki - Karolinę i Jolę aby bezpośrednio przyczynić się do ich zwolnienia, albo sam odejdzie.

PU800
@RPL tydzień temu

3) Rafał z klatki ma wrócić na linie. Ciekawe jakie będą jeszcze zmiany personalne na dziale RPL po tym jak zasiądzie tam Pastor.

Ja ;)

To się popisali dziś :D Przypadek czy piątek 13? :P

Ty
@Ja ;) tydzień temu
To się popisali dziś :D Przypadek czy piątek 13? :P

Coś dzisiaj szczególnego się stało w wypizdówku?

Sialala

Moze ktos tu podac NIP agrncji PPT BALANS?

ktosss

Dużo ludzi już szuka pracy na wszelki wypadek

Technicy to leszcze
@ktosss 2 tygodnie temu
Dużo ludzi już szuka pracy na wszelki wypadek

Jak juz mowilem nikt tych badziewiazy nie zatrudni chyba ze na kasie w biedronce ...

Biedronka
@Technicy to leszcze 2 tygodnie temu

Na kasie w biedronce masz 2300 na reke hehe + podwyzki czasami - jako procent aktualnej pensji, oni by powariowali od nadmiaru kasy :)

bunt

jesli by sie okazalo, ze kierownictwo specjalnie obnizy punktacje pracownikow, pozmienia limity, progi pieniezne, lub co gorsza wycofa sie z obiecanych podwyzek. To wiekszość najlepszych technikow ma juz napisane wypowiedzenia, dzis o tym debatowali. Pan gówny ksiegowy sam bedzie sobie naprawial plyty i wyciskal z nich ile tylko sie da.

mmmmmm
@bunt 2 tygodnie temu

niestety technicy duzo szczekaja a nic nie robia wiec watpie by dali wypowiedzenia :}

takisobietam

szczerze mówiąc mi osobiście bardzo fajnie pracowało się w tej firmie, pomijając że płatna najniższa krajowa - na nadgodzinach można było sobie dorobić. Minusy? Minusy można samemu pooglądać na goworku. Ludzie. Ludzie zawistni, ludzie fałszywi, ludzie interesowni i zaszczuci sam nie wiem czym i kim. Jeżeli nie pasuje praca - to się ją zmienia. Na rynku jest mnóstwo ogłoszeń - wystarczy tylko dobrze poszukać, ale to przecież wymaga chwilę czasu i zaangażowania. Wielki szacunek dla liderów, bo mają cierpliwość do takich trujdup. Pozdrawiam serdecznie.

może nowa osoba ????

Za minimalną, poważnie ???? 2000 pln brutto ???? To chyba podziękuję ;)

może nowa osoba ????

Można się przerazić albo uśmiać czytając te komentarze ( przejrzałem kilka ostatnich stron )... nie wiadomo czy w to wierzyć czy nie, mam nadzieję, że większość z tych opinii jest przejaskrawiona ;) Miałem ostatnio tel. z agencji pracy tymczasowej... Techniczna 7 to miejsce pracy, więc raczej Compal; stanowisko - tester . Ktoś może powiedzieć jakie zarobki, czy jest sens w ogóle zaczynać w owym Compalu ????????? Pozdrawiam

kołchoz za minimalną
@może nowa osoba ???? 2 tygodnie temu

Mobbing w gratisie. Zależy co lubisz :)

C.M

Ruda na ktora idziesz jutro?

Michal.K

Nawet fajne dypu tam pracuja na I zmianie kto sie orientuje ktore sa wolne i dosc szybkie? ;)

Ruda

Jutro zaczynam pracę w tym miejscu. Jak tam rzeczywiście teraz jest? Na szkoleniu podobno spoko, ale faktycznie?

no jasne

taa yhym napewno

Może przyszły pracownik

Dostałem ofertę pracy w compalu jako operator/ tester elektroniki. Ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak to na prawdę wygląda? Nie obchodzą mnie opinie na temat ludzi tam pracujących tylko o rzetelną opinie na temat firmy, stanowiska i pracy na nim. Pozdrawiam

bunt

Bunt na rpl robimy jak nam przyjdą i powiedzą ze nie ma premi, nie ma podwyżek obiecanych w pazdzierniku jechac z Nimi !!!!

Andżej

słyszeliście że wchodzi nowy typ płyt głównych . Nimbus 2000 Same latają

Biutko

Info z biura, nadgodzin nie będzie ewentualnie do odbioru, premie -już pracują żeby je zabrać lub ograniczyc.

Wodnik

Tutaj z pensji już nie ma czego specjalnie ścinać. 200 godzin przepracować (32 nadgodziny, czyli cztery np soboty), żeby dostać 2200 w rękę? Nawet jak na Łódź to stawka nie robiąca szału. Jedyny atut tej pracy był taki, że przed tymi zmianami ostatnimi robota była kosmicznie lekka. Teraz i ten atut powoli niknie.

Czizus Hrist szupertars

Ludzie!!!Miłujcie się i szanujcie!dlaczego w Was jest tyle jadu i nienawiści!?bądzcie solidarni!zobaczcie co się dzieje na rpl.księgowy szuka oszczędności gdzie może a wy tak się dajecie!?jak wam obniży pensje o 50% też się zgodziecie!?miłujcie się,szanujcie,bądzcie ze sobą a nie przeciwko sobie...a wy takimi głupotami się zajmujecie.WSTYD POPROSTU!

Wodnik

Naprawili już dystrybutory z wodą? Jeden nie miał ciepłej wody, z drugiego ciurkało jak chciało. No no kuta nie szło kawy zrobić, herbaty, o zupie nie wspomnę :(

jeden z niebieskich

Mi też się coś obiło o uszy, ale ile tym prawdy...

lewak

Słyszałem że mają być darmowe obiady dla pracowników z lini . Potwierdzone info .

E.

Zgadaly sie te zawistne ... I teraz beda pojezdzac kazdemu bez podpisywania sie. Zauwazcie, ze nie urodzil sie jeszcze taki ktory swoim zachowaniem dogodzil wszystkim. Te komentarze sa od pojedynczych osob ktore nie maja co robic w wolnym czasie. Praca i nuda po niej bo w domu nie ma ciekawych zajec.

Sama prawda!

Compal to miejsce gdzie ludzie nienawidzą się z miłości i kochają z nienawiści!90% ludzi jest fałszywych,napier*dalają na siebie na wzajem i tak wkółko!Jednak z wypowiedziami powyżej ja się zgadzam.To są czarne owce co napisali przedmówcy.To się zgadza.Te uśmiechnięte sztuczne maski i robią swoje!

Ech! Fajnie się tutaj bawicie! Tak rzucanie anonimowo nazwiskami osób których po prostu nie lubicie i nie macie odwagi im tego powiedzieć prosto w twarz, a w poniedziałek będziecie ze sobą rozmawiać z usmiechem na głupkowatych twarzach. Może ja też się dołaczę do tej forumowej "zabawy", i porzucam paroma nazwiskami - Po Katarzynie to pewnie tak jeździ Łęgosz - nie jest tajemnicą, że bardzo jej nie lubi, i nie ukrywa tego w pracy wymyślając na jej temat różne kocopoły na poziomie typowym dla umysłowego inwalidy. Po Lidce jeździ Siemiński albo Wlajkowicz - oboje bardzo jej nienawidzą za płyty na ECO. Jest jeszcze Roszczypała łysa pała czy jak mu tam - nazwisko idealnie pasujące do jego inteligentnego wyglądu jak i samej inteligencji... Oczywiście jutro wszystkie wymienione powyżej osoby będą kłamały w oczy mówiąc "to nie ja piszę na GoWorku." "Jak tam w ogóle nie zaglądam.", "Nie czytam.", "Nie komentuję bo to nie ma sensu." Ale prawda jest taka, że to właśnie ci najbardziej zapierający się ludzie są najaktywniejszymi "anonimowymi" komentatorami tego forum.

Czesc

Adrian podobno dobrze przepychasz szpary

Flugel Gugel

Jest taka reguła. Każdy z nas plotkuje. Ale kiedy plotka zaczyna niszczyć komuś życie, doprowadza do mentalnej autodestrukcji, to już nie plotka a skurwysyństwo. Proponuję Panu A. z magazynku RPL pomyśleć nad swoim zachowaniem. Nie ma to jak się mścić na ludziach samemu nie widząc własnych wad, nieprawdaż? Co do Lidki - nie na miejscu jest wytykanie pochodzenia oraz ubliżanie rodzinie. A co do Katarzyny to zostawię bez komentarza bo szkoda czasu na ten wytwór MTV.

śmieszek

kto tam dziś rework stracił ? ;)))))))))))))))))

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Myślę, że wszyscy na forum ostatnimi czasy zapomnieli o tym, jaki jest główny jego watek. Forum nie powinno służyć do obrażania pracowników firmy, a rzetelnej i merytorycznej dyskusji. Czy może ktoś odnieść się do kwestii związanych z zatrudnieniem w Compal?

Kim Un Jest
@Edyta 26.09.2017, 09:00

Próbuj przez ambasadę Korei Płd.

Wołodia

Widzę wszystkich jutro w kołchozie o 6:00. Wsjo.

nick

Ludzie zachowujcie się, ile wy macie lat... nie jest wam głupio, że piszecie tak durne teksty? Niby dorośli a widzę, że komentarze na poziomie gimnazjum... żałosne Niech każdy z was który właśnie chciałby napisać coś beznadziejnego przemyśli pięć razy...szkoda, że nie widać waszych twarzy tak to bym wiedział na kogo mam nawet nie patrzeć.

Nieznajoma

Witam, dostałam propozycje pracy jako tester ktoś może mi coś wiecej powiedzieć o pracy warunkach atmosferze itp ?

Ktos kto tu pracowal

Gdyby byla mozliwosc pracy tylko na weekendy :-) to bym chetnie tutaj na troche wrocil :-p ja duzo tej firmie zawdzieczam :-) dzieki pracy tutaj odkrylem czym chce sie w zyciu zajmowac i poszedlem za ciosem :-) z perspektywy czasu uwazam ze bledem bylo isc na studia ... od razu trzeba bylo przyjsc do Compala.

Taki ktoś

No no...widzę,że pudełkowe "pięknisie" się odezwały...no tak...trzeba obsmarować jedynego normalnego człowieka na Waszym dziale :D Zazdrość jest ??? :D Bo to jedyna osoba u Was, która coś sobą reprezentuje. Otóż Pan Janusz jest inteligentny...nie śmierdzi i ma zęby w przeciwieństwie do niektórych z Was :P Chcecie człowiekowi namieszać w życiu? Mam nadzieję,że się Wam nie uda...żałosne kobitki...ech , jak na Was patrzę...to niedobrze się robi :(

Pączek mi smakował

Nie głupoty a compalowy monitoring:) Co by to jeszcze "twarze" były :D

Kick

Nie możesz napisać wprost bo nie wiadomo kto ma ci odpisać :) i sam lub sama mógłbyś czy też mogłabyś się podpisać ;) miło by było wiedzieć z kim się prowadzi rozmowę

Kick

No śmiało...

Obserwator

Danielu, jak sie pracuje po Twoim udzielaniu sie na forum? Chodzisz ostatnio zestresowany i smutny. Twoja najlepsza kolezanka ma problemy przez Ciebie? Odbilo sie to na niej przez jeden zmaczacy wpis tutaj? Do zobaczenia na naszej zmianie. Obserwuje Cie a za podbieranie plyt bedzie zgloszenie!!!

Zostaw opinię o Compal - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Compal