Compal

Łódź

Compal

Opinie o Compal

rpll

2 koleżanki z rpla takie fałszywe wobec siebie.jedna techniczka żeby tak obrabiala (usunięte przez administratora) drugiej od Eco.zal po prostu słuchac.

Oi

Katarzyna wal się na cycki

nick

czy po przejściu na firmę z agencji wzrasta pensja?

Bolo
@nick 10.12.2017 17:52

Nic nie wzrasta. Ta firma to wyzysk pracownika, a na górze mało inteligentni ludzie i konkretne wypłaty. Pracownika traktują jak g**no. NIE POLECAM! TO JEST KOŁCHOZ, JAK BOSH, INDESIT ITP.

3 x Tak

Pastor członek Tyci ma ogonek.

pastor

A tam dzi** wóda kryształ koks ... a potem mam czerwony nos

pastor

dzisiaj dam wam ciastka kawe jutro (usunięte przez administratora) a nie wypłate

Papież Franciszek
@pastor 09.12.2017 15:24

Mam ładny garniturek A w piwnicy sznurek Dużo szmalu tak tak tak Nie pytaj CZY tylko JAK

Franzmakamele
@Papież Franciszek 09.12.2017 16:05

Tu nie chodzi o wypłatę Ani o karnet na karate Dej nam podwyżkę A nie na bizcom zniżkę Czas to piniondz każdy wie To mój hajs gdzie je? Pasek cienki jak pół (usunięte przez administratora) Dziś nie pójdem na zakupy

Novy

dziewczyna w czerwonych włosachpotrzebne info

Sajmon

NIE POLECAM. Ta praca to tragedia. (usunięte przez administratora) dla ludzi z łapanki. Niebawem ta tłusta karolina zacznie łazić z nogą od krzesła jak kapo w obozie.

Compalowiec
@Sajmon 24.11.2017 23:41

Co ty pitolisz przeciez to swietna praca swietni ludzie swietna atmosfera:D

Robotnik
@Sajmon 24.11.2017 23:41

Sajmon, weź się do roboty albo wyp.... tu nie ma miejsca na obiboków takich jakich ty.

Sajmon
@Robotnik 25.11.2017 20:53

Jak się napatrzę na tych niebieskich bumelantów, to później to nygustwo na mnie przechodzi i mi się nie chce. W końcu na tablicy jest napisane: "ESTEŚMY ZESPOŁEM!!!" HAHAHAHAHA. Skoro jesteśmy przy tych wykrzyknikach:https://img8.dmty.pl//uploads/201101/1293965357_by_MariuszZz29_600.jpg

Compal = kołchoz
@Sajmon 24.11.2017 23:41

Też nie lubię tej grubej Karoliny. Nie dość, że brak rozumu to jeszcze śmierdzi od niej bo się nie myje. TFU!

bunt

jesli by sie okazalo, ze kierownictwo specjalnie obnizy punktacje pracownikow, pozmienia limity, progi pieniezne, lub co gorsza wycofa sie z obiecanych podwyzek. To wiekszość najlepszych technikow ma juz napisane wypowiedzenia, dzis o tym debatowali. Pan gówny ksiegowy sam bedzie sobie naprawial plyty i wyciskal z nich ile tylko sie da.

mmmmmm
@bunt 05.10.2017 17:22

niestety technicy duzo szczekaja a nic nie robia wiec watpie by dali wypowiedzenia :}

Buntownik
@bunt 05.10.2017 17:22

I co buntownicy? Pochwalicie ile teraz wyciągacie? 4000 czy 5000? Jakoś cicho sza...

@Buntownik 25.11.2017 20:59

chyba netto

Compal = kołchoz
@RPL 30.11.2017 00:33

Chyba w jenach ta wypłata HAHAHA.

Karolina Smalec

Robota nie na moje siły. Błazny i kłamcy u władzy, na dodatek bez rozumu bo szkoły brak. Ludzie też jacyś (usunięte przez administratora) ntam robią. 10% normalnych.

Webmaster

Shitzu

A teraz zagadka. Kto najlepiej w Compalu robi lody?

Nick

Algida

Shitzu
@Nick 14.11.2017 18:24

To w latach 90-tych. Ma trochę więcej lat

Agent
@Shitzu 14.11.2017 16:17

Czy to jest Shazza a przy tym mówi "bierz co chcesz" ;-) ??

@Agent 14.11.2017 23:13

Największe lody kręci biuro. Robi was w 'ch', jak chce. Dzieci we mgle...

BierzCoChcesz
@Shitzu 14.11.2017 16:17

Shazza :) Nie dość, że lody to jeszcze kręci wałki na eco którego nie chce robić :D Podwyżkę dostała - "wypięła się" na nas i nie robi eco bo nie umie :D

Nick
@Shitzu 14.11.2017 19:45

No nadal nie wiem, kto robi te lody w Compalu, a chciałbym zamówić waniliowego.

Brajan
@Nick 15.11.2017 17:41

Jej bojfrent ci nie pozwoli

Macierewicz
@Shitzu 14.11.2017 16:17

Jej bojfrend już zmierzył się z rzeczywistością i para ponownie pali do siebie wrotki... Idealni bo - Kto nie miał jej? Która nie miała jego?

She
@Macierewicz 16.11.2017 00:45

Ja go nie miałam. Do wczoraj. Mała tracisz czas bo on śpi u mnie

Ten

Nie pracuje w Compalu

Zasponsoruje dziewczyne 500 zl za spotkanie, 4-5 spotkan w miesiacu

OnanusDrugus
@Nie pracuje w Compalu 16.11.2017 13:03

Te quasimodo, użyj ręki. Taniej wyjdzie.

A31
@Nie pracuje w Compalu 16.11.2017 13:03

Popytaj o Karolinkę Orlik - ona jest chętna na sponsoring. Już paru w Compalu ją sponsorowało. Jeden to nawet jej pierścionek kupił ale nic z tego. nie wyszło

Ziomek

Siema. Ktore tam laski latwo wyrwac i sa chetne na co nieco? Mozliwy sponsoring jak otrzymam 1wyplate z compala;)

jaaktozbyinny
@Ziomek 16.11.2017 12:32

Sponsoring za wypłatę z compala. Buahahahaha. Co Ty chcesz im kupić? Gumę kulkę? :D

EL MARIACHI
@Ziomek 16.11.2017 12:32

Jest taka jedna ale niewiadomo czy hary portier się zgodzi

Madam Minet

Gdzie je Robert S znany jako stypa?!przecież kompal bez niego upadnie!mówią że wafel go nie lubił.Stypa tęsknimy za Tobą :);)

@Madam Minet 15.11.2017 19:23

Szkoda go. Dobry herbatnik z niego był.

Lipton

Czy mistrzyni opalarki i pani L potrafią coś więcej na tym reworku, poza biosami i wymiana usb? Najgorszy badziew dostają lepsi reworkerzy, a rozliczani są tak samo.

Reworker
@Lipton 14.11.2017 16:03

Żeby to było tylko usb ... cały czas ludzi obserwujesz ?

pu800
@Reworker 14.11.2017 17:01

Gorzej że reworker jest tak samo rozliczany jak osoba od eco

Gówniana sprawa

Które zwierze zesrało się do umywalki w męskiej toalecie? Kurwa ludzie, compal jaki jest taki jest, ale to już jest gruba przesada...

WTF
@Gówniana sprawa 11.11.2017 00:08

Ludzie chcą być blisko natury...

Tral
@Gówniana sprawa 11.11.2017 00:08

Pracodawca sra na was placac wam grosze to sranie do umywalki jest fifty fifty

Dżyngiz Schab

Pozdrawiam wszystkich osiołków i idiotów co się zdecydowali za darmochę pracować na 2 stanowiska.Jesteście totalnymi debilami i kretynami.Kombal właśnie potrzebuje takich bez mózgów jak wy!Powinniście na 3 pracować i po pampersie w majtach półgłupki.Łudzicie się,że dostaniecie premię,i tak was wydymają jak zawsze!Właśnie przez takich jak wy nie może być lepiej wy głupki!Na pohybel wam wszystkim przygłupy!

@Dżyngiz Schab 03.11.2017 20:10

Na początku premię będą dawać , żeby pozostałe (usunięte przez administratora) zostały zaczarowane perspektywą 500plus HAHAHA do wypłaty. Jak pozmieniają to się zacznie obcinanie, albo podnoszenie targetów bo coś tam coś tam. Jest podstawowa zasada. Mało płacisz, dużo wymagasz - nie oczekuj rezultatów. Po WC widać jak pracownicy szanują Compal.

Wołodia
@SanczoKutaczo 04.11.2017 15:56

Nawet Krycha na lenovo robi na dwa. Że ona dała się nabrać? :-O

Anty-Wazon
@Wołodia 05.11.2017 09:13

Brawo Krycha. W końcu ktoś w tej firmie pokaże jak się testuje na dwie ręce. Na 1 stanowisku pracują tylko niedojdy i wazony. Buahahaaa.

Krzys46

Niech zwolnia tego manka z magazunku bo gosc za duzo sobie pozwala co chwile przylazi i karze sprawdzac czesci lub wali jakies uwagi jak sie nie poslucha to cie sprzeda do lidera jelopowi nie chce sie wziasc plyty i samemu jej zlozy czlowiek dno i konfident nie jedna juz osoba przez niego zostala zwolniona....ahhh Ewelinka kobieta bomba :*

Auu

Jaki gość z magazynku? Jaka Ewelinka xD

A31 DELL
@Auu 02.11.2017 20:53

Ty chyba świeżak, skoro nie wiesz że poza magazynkiem z częściami jest też magazynek linii testowych a nawet inny duży magazyn.

Compalowiec
@Krzys46 02.11.2017 20:30

Mariusz .... na ma imię chyba o nim mowa.. Jak otworzy buzię to szkoda gadać. Co chwile jest k.... p..... .szkoda słów na niego

Chuciwde
@Krzys46 02.11.2017 20:30

Bo czesc operatorów to tepaki ktore nie potrafia czesci wkładać i odnoszą ze niby uszkodzone to sie nie ma co dziwic ze musza przynieść do nas zebysmy sprawdzili.... Tłumaczą wam cos a wy jak dzieci swoje i nie przyjmujecie nic do siebie jak sie ku**a nie sypnie to nie zrozumiecie to co sie dziwic.... Kradniecie czesci zamisat (usunięte przez administratora) ruszyc jeszcze porzadnym operatora podbieracie sprzed nosa bydło nie ludzie

Przywrócić Darsi na magazynek?

Zbieram głosy co by Darsi wróciła na magazynek:) Kto jest za niech głosuje.

Lubię kasztany
@Przywrócić Darsi na magazynek? 23.10.2017 16:45

Gdzie można oddać głos?

RPLek
@Lubię kasztany 23.10.2017 18:51

Napiszmy petycję i pójdźmy z tym wyżej.

Joas
@Przywrócić Darsi na magazynek? 23.10.2017 16:45

Nie ma komu siedzieć na facebook, gadac na messenger i uzalac sie nad swoim zyciem, ze chcecie ja spowrotem?

Adin
@Joas 24.10.2017 23:34

Ta... Jak my nie mieliśmy nigdy fb.. Jedyne na czym siedzimy to Skype co byście mieli szybciej zrobione zamówienia. Jeśli macie jakieś zażalenia to zapraszamy do nas. Pogadamy:)

☼ Czy wiecie, że...

Katarzyna z reworku bedzie miała 3600 złotych brutto? I nie, nie jest to żart, czy prowokacja, mająca na celu wywołanie tutaj awantury. Po prostu, bedzie miała 3600 złotych brutto.

liga
@☼ Czy wiecie, że... 03.11.2017 18:25

Nie 3600 tylko 3200 jak chcesz drążyć .

Adam
@☼ Czy wiecie, że... 03.11.2017 18:25

Z całym szacunkiem ale co musiała zrobić żeby dostać tyle siopy?

☼ Czy wiecie, że...
@☼ Czy wiecie, że... 03.11.2017 18:25

Mylisz się! 3200 to dostała większość reworkerów. Partacze i lenie dostali mniej, a Katarzyna dostała 3600. Z reszta nawet osobiście sie tym chwaliła kilku osobom. Będzie miała na solarium i rzęsy.

dree
@☼ Czy wiecie, że... 04.11.2017 08:51

punktacja nie pozwoliła by jej tyle mieć...

TO JEST BUJDA !
@☼ Czy wiecie, że... 04.11.2017 08:51

Katarzyna nie będzie miała 3600, a co najwyżej 3200 złotych brutto - i dokładnie tyle wychodzi jej z punktacji, a to punktacja decyduje o pieniądzach. A to 3600 złotych brutto to ona sama sobie wymyśliła, i sama rozpowiadała tym co się jej pytali. Mi też tak powiedziała. Naprawdę, nie traktujcie poważnie co prywatnie rozpowiadają pracownicy. 3200 złotych to górna granica, jaką w najlepszym przypadku mogą dostać reworkerzy.

dree
@TO JEST BUJDA ! 04.11.2017 10:07

Dla reworkera 3300 to górna granica

@☼ Czy wiecie, że... 03.11.2017 18:25

I niech ma. Przynajmniej nie dziaduje jak wy zazdrośniki(usunięte przez administratora)

Pomyliłeś się chlopcze!
@SanczoKutaczo 04.11.2017 16:11

To właśnie Katarzyna dziaduje najbardziej - najniższa elastyczność, podbieranie płyt na ECO, do tego dodac fakt, że nadal lutuje jak świeżak po 3 dniach szkolenia.

@Pomyliłeś się chlopcze! 04.11.2017 16:39

Chodzi o to, że ona kupuje wędlinę za 4 dychy/kg, a Ty Śląską w Lidlu za 6 zeta... Tępa sieroto.

Gucio
@SanczoKutaczo 04.11.2017 22:00

Chce zjeść ta wedline z jej pempka

Pomyliłeś się chłpcze!
@SanczoKutaczo 04.11.2017 22:00

Śląską z Lidla za 6 zeta to jesz ty biedaku, bo taką ci mamusia kupuje za marne grosze ze swojej malutkiej emeryturki... A tępa sierota to cię zrobiła. :)

@Pomyliłeś się chłpcze! 05.11.2017 08:42

Infantylny chłopczyku, dziadujesz więc plujesz jadem gdy ktoś ma lepiej od ciebie. Taka jest mentalność golasa finansowego. Dziewczyna lepiej się ustawiła od ciebie Jesteś życiowym nieudacznikiem, jak twój tate. To chyba rodzinne dymać za najniższą całe życie hehe. Będziesz miał emeryturkę jak on 950pln. Bo najniższą tępa sieroto to już masz i tak zostanie. Gul ci żulu lata, że dzieczynka będzie jadła szynkę za 40pln/kg, a ty Śląską po przecenie za 3.99pln, bo kolor zmieniła. P.S. Stać cie na mydło, czy śmierdzisz jak inne golasy?

Pomyliłeś się chłopcze!
@SanczoKutaczo 05.11.2017 09:24

Do swojego ojca też mówisz czhłopczyku? Małoletni pryszczu z reworku! Mam nadzieję, że nie zwracasz się tak do swojej mamy co ci pokój sprzata i pierze twoje brudne gacie. Nieudacznikiem to ty jesteś. O moją emeryturkę to ty sie nie bój. Pracuję dłużej niż ty żyjesz na tym świecie. A wracając do twojej bieda-koleżanki z Reworku - Niebawem to ona będzie dziadowała, bo niedługo wchodzi nowy system i technicy będą wybierać sobie reworkerów. Twoja solara-kaleka nadal nie potrafi lutować na repair-1 i wiemy to wszyscy na RPL więc nikt jej płyty na rework nie da. A śmierdzisz to ty, jak twoja mama całe dnie ogląda głupawe seriale w TV i nie ma czasu cie wykąpać. Teraz kończę tą czczą dyskusję ponieważ mądrzejszy musi ją zakończyć. Wracaj do piaskownicy pobawić się swoją ulubioną cegłówką, bo zabawy rozwijające intelektualnie nie są chyba twoimi ulubionymi. Bieda-reworkierze za 3200 brutto.

@Pomyliłeś się chłopcze! 05.11.2017 11:17

Ten "SanczoKutaczo" (jakże inteligentny nick!) to pewnie albo Siemiński, albo Roszczypała łysa pała, bo taki nick pasuje do ich poziomu inteligencji. W najmniejszym stopniu podejrzewam jedyną koleżankę Katarzyny, czyli stare pudło z BGA, zajmujące się plotkowaniem i obrabianiem tyłków innym. Tak "inteligentny" nick jak i komentarze na takim niskim poziomie mógł wymyślić tylko i wyłącznie jakiś przyszczaty małolat, najprawdopodobniej z bliskiego otoczenia Katarzyny. Ona praktycznie nie ma tutaj znajomych.

Listopad
@RPL 05.11.2017 12:30

Ale od Beti to się może odpierdol, dobra? Albo wiesz co, powiedz jej to prosto w twarz :)

@Listopad 05.11.2017 15:57

Zdaje się, że nie pod tym komentarzem odpowiadasz!

@Listopad 05.11.2017 15:57

... a może to stare pudło z BGA we własnej osobie się odezwało? Zajmij się pracą, a nie plotkowaniem i komentowaniem innych pracowników przy piciu wody ze swoją koleżanką. Własnego życia nie masz czy co? Tylko obserwujesz innych swoimi wrednymi oczkami i komentujesz kim są!

Wojtar

BUAHAHA testowanie płyt za 1500 pln? AHAHAHAHAHAAAAAA dzięki, ale nie. BUAHAHAHAHAAAAAAAA.

Jose

Technicy zadowoleni po podwyzkach? 6 tys brutto to kupa kasy, a większość tak dostała.

Eeee...
@Jose 02.11.2017 16:14

za szóstkę to mało komu z techników by się chciało przychodzić do roboty. Na szczęście sprawę ratują wszelkie premie jak i soboty, z których da się wyciągnąć drugie tyle.

Kim Un Jest

I jutro durnie za niespełnione obietnice, będą harować na dwa stanowiska. Firma oszczędza 1600, dając z tego pracownikowi 1/3, a praca za dwóch (14PASSów dziennie). A premie miesiąc w miesiąc to zobaczycie jak prosie niebo. Tak zawsze będzie przy rozliczaniu grupowym, które jest po to aby obcinać premię pod pretekstem jaki się tylko wymyśli. Suma summarum, na dwa test rigi będzie 200pln max. raz dadzą a dwa razy obetną bo coś tam coś tam. Zrezygnować po aneksie już nie można...

Scrap

Kilka słów do Ojca Prowadzącego. Dlaczego zwalniacie lub przerzucacie ludzi naprawdę doświadczonych na inne działy? Czemu dajecie pracę polmozgom? Jest za to jakies super dofinansowanie? Nadal trzymacie ludzi bez matury w biurze i nieudaczników. Nie wstyd wam pozbywać się człowieka który pracował tam od początku? Jaki jest plan tej firmy? Pozdrawiam.

Toto

Kogo znow wyrzucili?

She
@Scrap 18.10.2017 11:52

Plan to brak planu...totalny chaos, jeszcze nigdy tak źle nie było.

Święta Faustyna patronka techników
@She 19.10.2017 17:52

Ale niestety trzeba żyć dalej. Albo się na to zgadzamy i podejmujemy "wyzwanie" albo idziemy dalej. Nic się nie dzieje bez przyczyny. Smutno. Modlę się za nas wszystkich.

Twoj bog
@Święta Faustyna patronka techników 19.10.2017 20:30

Ty zamiast sie modlic uruchom myslenie i zdaj sobie sprawe, ze modlisz sie do nikogo, zacznij myslec samodzielnie wtedy twoje zycie bedzie milsze i szczesliwsze i nie przezyjesz go marnujac czas na tego goscia co usmierca 27 dzieci na minute.

Święta Faustyna patronka techników
@Twoj bog 19.10.2017 20:48

W sumie racja... Cobain nie żyje. Amy nie żyje i Morrison nie żyje. Ja też się słabo czuję...

Teodorczyk
@Święta Faustyna patronka techników 19.10.2017 22:16

Zgadzam sie pomijajac Morrisona, z tego co wiem jest z Elvisem i Michaelem na wyspie i bzykaja Monroe

Teka
@Scrap 18.10.2017 11:52

Kogo masz na myśli pisząc o biurze?

Matura to bzdura
@Teka 23.10.2017 22:55

Jak to kogo? W biurze jest tylko jedna osoba bez matury. To była liderzyca działu Lenovo, AG. Chodzą słuchy, że niedługo zostanie managerem :-)

@Scrap 18.10.2017 11:52

Bez matury, to nie powinni nawet na testera przyjmować. Liderzy bez wykształcenia to już apogeum infantylności. Tuki co nie znają się nawet na ortografii...

Ałdyt
@Matura to bzdura 25.10.2017 17:59

Jakiego działu?

Ponury Grabarz
@Ałdyt 31.10.2017 18:45

RMA

Ałdyt
@Ponury Grabarz 01.11.2017 12:40

Na RMA już jest menadżer więc masz źle info.

anonymous
@Ałdyt 01.11.2017 16:35

Ja wiem, że jest, ale ta Pani (Agnieszka G.) sama się jeszcze niedawno chwaliła, że cb lada chwila i wygryzie tę swoją wielką panią manager. Sama tak gada więc się okaże.

Grabarz
@Ałdyt 01.11.2017 16:35

Ja tylko powtarzam to co Ponury Grabarz (czy Grabosz) tam gada. A gada że managerem zostanie, po całej hali chodzi i tak gada.

5t***

Wysadź się pod Compalem. Będziemy mieli free reklamę.

Shakh-al
@5t*** 29.10.2017 09:03

باسم الله، أنا التفجير كل واحد منا

W piatekk

Rpl, bedzie szok :D

Rpl
@W piatekk 27.10.2017 00:34

E tam szok:) można było się spodziewać że Łukasz odejdzie. Także zostaje nam tylko Adrian :D

Życzliwy, poinformowany
@W piatekk 27.10.2017 00:34

Szykują oceny pracowników i podwyżki. Ten kto teraz odejdzie to leszcz.

Jasne
@Życzliwy, poinformowany 28.10.2017 00:17

Dadza wam podwyzke podstawy a obniza premie, ten kto zostanie to leszcz

@Jasne 28.10.2017 10:53

Podwyżka to będzie ustawowa od nowego roku (+100pln). Kity o podwyżkach w compalu Panie "poinformowany", włóż między bajki. Kity biurw nas nie interesują. Jak mają dać pączki, cukierki - to robią zebranie, a jak podwyżki to poczta pantoflowa na forum gowork? HAHAHAHA, ile Ty masz lat infantylny kłamczuszku? To są kity z satelity żeby ludzie nie pouciekali przed dużą dostawą, która będzie niebawem bo święta idą, a co za tym idzie - laptopy będą schodzić jak świeże bułeczki. Do tego Was potrzebują, a nie do dawania podwyżek. P.S. Żeby wymagać, trzeba wpierw zachęcić finansowo. W UK brali tyle na tydzień co Wy w miesiąc. Bez 2000 netto, ludzie uciekną do lepiej płatnej pracy, gdy tylko ją znajdą. Liderów o 60% za dużo. Już to pisałem. Zwróćcie uwagę na tych dwóch co siedzą w pokoiku na przeciwko magazynku. Dwaj leserzy, w tym jeden lowelas podrywający pracownice, bo myśli że wygląda jak Rudolf Valentino... 60% LIDERÓW DAJE ZŁY PRZYKŁAD PRACOWNIKOM, dlatego że to ludzie nie nadający się do tego stanowiska. Tacy ludzie z układów i łapanki. Jak mam robić więcej passów skoro widzę jak liderzy się meeega opieprzają za rozsądne pieniądze, a do mnie przychodzą i nawet nie umieją inteligentnie porozmawiać. Jest kilka wyjątków, ale to widać gołym okiem. 40% się naprawdę stara. Pozostałe 60% to ściemniacze i oszuści. Stwarzają otoczkę mega potrzebnych, a są zbędni. Wystarczy jak pójdą na urlop, a praca idzie lepiej bo ludzie nie widzą ich irytującego opieprzania.

ktos
@5T*** 29.10.2017 08:49

niech sobie na kamerach zobaczą jak liderzy linii na papieroski zapieprzają

Stara compalówa
@ktos 29.10.2017 13:54

Kiedyś się zapytałam dlaczego oni mogą tak często wychodzić zapalić to usłyszałam "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie".

ktos
@Stara compalówa 29.10.2017 14:33

no to teraz szybko im się smycz ukróci

Compalowy świr

Uwaga suchar! Jaka jest ulubiona ryba technika? Leszcz :-D

Ass
@Compalowy świr 26.10.2017 11:14

Moze konkurs na leszcza miesiaca?

Darsoo

Co powiecie o bga ? Za niedługo mam tam pracę zacząć a chętnie bym poznał opinie.

Grudzień
@Darsoo 23.10.2017 07:51

najwiekszy procent ludzi myjących się ze wszystkich działów

5T***

Daliby ludziom 2000 netto i ludzie by robili tyle passów, że księgowy byłby w szoku. A tak zero motywacji, to jest wegetacja i ludzie spiepszają do lepiej płatnej roboty. Za obietnice cukierków i kawy z automatu (SIC) nikt nie będzie flaków sobie wypruwał. Liderów jest o 60% za dużo. Czy Marcin księgowy tego nie dostrzega?

Pastor
@5T*** 22.10.2017 21:21

Podobno mogą dostać więcej niż 2000 netto tylko, żeby chcieli i umieli kłaść procesory skutecznie. Kto chce i potrafi, ten zarobi z tego co słyszałem.

4F675
@Pastor 23.10.2017 20:46

Pastor, nie ćpij... Echo, to nie Wieźmin...

wedwewe

Miłego weekendu tępe "*uje" z compala hahahahahahah

Pastor

Dobry wieczór! Wszystkim compalowiczom chciałbym podziękować za ostatnie wysiłki mające na celu poprawę wyników naszej firmie. Bardzo się cieszymy, że mamy wszyscy na celu dobro naszych pracowników i naszej firmy. Razem możemy osiągnąć wiele. Do zobaczenia w poniedziałek. Miłego weekendu.