Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

: )

Ta praca do tragedia... Co roku zabierają frekwencje, ukraińców jest więcej niż Polaków. Mam nadzieje że w końcu to spadnie z rowerka bo to co się tam dzieje to jest jakaś totalna masakra. Gdy przyjdzie ktoś nowy automatycznie wszyscy pracownicy mówią mu żeby stąd uciekał i nie marnował czasu. Compal się już skończył możecie się pakować bo ukraińcy was wygryzą, poczekajcie na ATF'y ! : )

Zielony fartuch
@: )

To że Ukraińców jest jeszcze więcej to nie wszystko. Coraz więcej jest Filipińczyków, a nawet jeden Hindus z Indii który ubiega się o stanowisko technika na RPL wymądrzając się przy tym niesamowicie.

Czy w Compal poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Krzysiu Pi

Świadczenie dodatkowe jest wówczas gdy szefowa oświadczy, że o żadnej dodatkowej kasie mowy nie ma, bo nie ma targetów.

Anton

Fajna firma. Przyjmują Ukrainę, wyrzucają Polaków. Na plus.

твій батько
@Anton

Ми позбавимось усіх вас ; )

co
@Anton

Nie ma tam żadnego ukraińca C: tylko jeden z RPL(usunięte przez administratora)

mick
@твій батько

jesteście niewolnikami compala więc nam to wisi i powiewa do roboty po 16 godz. na dobę bo już tyracie po 12 godz. za michę ryżu będziecie (usunięte przez administratora) głodna ukraino , compal was urządzi

Dloadx

Witam, serdecznie po 4 letniej przerwie. Pracowałem u was parę miesięcy, dostałem pracę na dziale Della to był chyba RPL. Na dzień dobry, zmieszano mnie z błotem. Gość który mnie przyjmował powiedział do liderki że się do niczego nie nadaję, wsadzono mnie do jakiejś klatki i kazano wbijać jakieś płyty do koszy. Umowa mi się skończyła następnej nie podpisałem. Po paru latach powiem wam że dobrze zrobiłem odchodząc. Dziś jestem kierownikiem działu technicznego, działam dalej w elektronice w systemach bezpieczeństwa i zarabiam 2x tyle netto co w compalu dostawałem brutto. Co nie jest dziwne bo firma zatrudnia na pensji minimalnej. Atmosfera w pracy na działach jest grobowa. Szczerze zatrudniając się w tej firmie spodziewałem się czegoś więcej, a to zwykły młynek w którym jesteś zwykłym trybem. I po paru latach widzę że dalej nic się nie zmieniło.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Montero

ej najpierw sie robi vfire czy qc3 bo zapomnialem muwcie bo nie wiem co robic

Czy w Compal wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

heh

Tak, liderzy nawet wypłacają je z własnych kieszeni

Stety niestety pracowałem w tej fimire przez około rok czasu w dwóch okresach. 2017 praca najpierw na 3 zmiany, później na dwie. Praca siedząca, przy testowaniu płyt. Praca na jednym stanowisku. Wiadomo najniższą krajową i agencja żeby nie było za kolorową Ale jak na początek dla osoby młodej to ok. Rok czasu i uciekać bo nie ma w zasadzie co tam robić itp. Wróciłem w roku 2020 i to już było niewolnictwo, Ludzie pracowali już na 2 stanowiskach, ale byli tacy chętni co robili na 3 zaraz będą robić na 4 lub 5. Firma chce co raz więcej płyt zrobionych a najlepsze jest to że płyt nie ma albo dostawy są wszystrzymane. Premie w tej firmie są jakieś śmieszne a i tak robią wszystko żebyś jej nie dostał taka motywacja :). Co do liderów to porażka jeden chodzi między liniami i sprawdza czy wszystko w porządku. A tak po za tym to nic nie robi. Ale jest jeszcze Dominika ona to by zrobiła karierę podczas 2 światowej u Niemców oczywiście. Czepia się ludzie wszytskiego est niemiła do pracowników. Poziom ich intelektualny to porażka. Jednym pracowników przedłużana jest umowa na miesiąca a innym na 3 miesiące dziwne zjawisko. Zieloni fartuchy to już nawet na wodę nie chodzą tak pracują na swoje wysokie premie. Masakra Ale jak ktoś chce być niewolnikiem i popychadlem to można iść zobaczyć. Ale nie radzę.

Były

Da się zarobić lepiej.

Sajmon

NIE POLECAM. Ta praca to tragedia. (usunięte przez administratora) dla ludzi z łapanki. Niebawem ta tłusta karolina zacznie łazić z nogą od krzesła jak kapo w obozie.

Compalowiec
@Sajmon

Co ty pitolisz przeciez to swietna praca swietni ludzie swietna atmosfera:D

Robotnik
@Sajmon

Sajmon, weź się do roboty albo wyp.... tu nie ma miejsca na obiboków takich jakich ty.

Sajmon
@Robotnik

Jak się napatrzę na tych niebieskich bumelantów, to później to nygustwo na mnie przechodzi i mi się nie chce. W końcu na tablicy jest napisane: "ESTEŚMY ZESPOŁEM!!!" HAHAHAHAHA. Skoro jesteśmy przy tych wykrzyknikach:https://img8.dmty.pl//uploads/201101/1293965357_by_MariuszZz29_600.jpg

Compal = kołchoz
@Sajmon

Też nie lubię tej grubej Karoliny. Nie dość, że brak rozumu to jeszcze śmierdzi od niej bo się nie myje. TFU!

Slodki

Pracowałem tam z 6-7 lat temu widzę że nic się nie zmieniło

rpll

2 koleżanki z rpla takie fałszywe wobec siebie.jedna techniczka żeby tak obrabiala (usunięte przez administratora) drugiej od Eco.zal po prostu słuchac.

Oi

Katarzyna wal się na cycki

nick

czy po przejściu na firmę z agencji wzrasta pensja?

Bolo
@nick

Nic nie wzrasta. Ta firma to wyzysk pracownika, a na górze mało inteligentni ludzie i konkretne wypłaty. Pracownika traktują jak g**no. NIE POLECAM! TO JEST KOŁCHOZ, JAK BOSH, INDESIT ITP.

3 x Tak

Pastor członek Tyci ma ogonek.

pastor

A tam dzi** wóda kryształ koks ... a potem mam czerwony nos

pastor

dzisiaj dam wam ciastka kawe jutro (usunięte przez administratora) a nie wypłate

Papież Franciszek
@pastor

Mam ładny garniturek A w piwnicy sznurek Dużo szmalu tak tak tak Nie pytaj CZY tylko JAK

Franzmakamele
@Papież Franciszek

Tu nie chodzi o wypłatę Ani o karnet na karate Dej nam podwyżkę A nie na bizcom zniżkę Czas to piniondz każdy wie To mój hajs gdzie je? Pasek cienki jak pół (usunięte przez administratora) Dziś nie pójdem na zakupy

Novy

dziewczyna w czerwonych włosachpotrzebne info

bunt

jesli by sie okazalo, ze kierownictwo specjalnie obnizy punktacje pracownikow, pozmienia limity, progi pieniezne, lub co gorsza wycofa sie z obiecanych podwyzek. To wiekszość najlepszych technikow ma juz napisane wypowiedzenia, dzis o tym debatowali. Pan gówny ksiegowy sam bedzie sobie naprawial plyty i wyciskal z nich ile tylko sie da.

mmmmmm
@bunt

niestety technicy duzo szczekaja a nic nie robia wiec watpie by dali wypowiedzenia :}

Buntownik
@bunt

I co buntownicy? Pochwalicie ile teraz wyciągacie? 4000 czy 5000? Jakoś cicho sza...

RPL
@Buntownik

chyba netto

Compal = kołchoz
@RPL

Chyba w jenach ta wypłata HAHAHA.

Karolina Smalec

Robota nie na moje siły. Błazny i kłamcy u władzy, na dodatek bez rozumu bo szkoły brak. Ludzie też jacyś (usunięte przez administratora) ntam robią. 10% normalnych.

Webmaster

Shitzu

A teraz zagadka. Kto najlepiej w Compalu robi lody?

Algida

Shitzu

To w latach 90-tych. Ma trochę więcej lat

Agent
@Shitzu

Czy to jest Shazza a przy tym mówi "bierz co chcesz" ;-) ??

SanczoKutaczo
@Agent

Największe lody kręci biuro. Robi was w 'ch', jak chce. Dzieci we mgle...

BierzCoChcesz
@Shitzu

Shazza :) Nie dość, że lody to jeszcze kręci wałki na eco którego nie chce robić :D Podwyżkę dostała - "wypięła się" na nas i nie robi eco bo nie umie :D

@Shitzu

No nadal nie wiem, kto robi te lody w Compalu, a chciałbym zamówić waniliowego.

Brajan

Jej bojfrent ci nie pozwoli

Macierewicz
@Shitzu

Jej bojfrend już zmierzył się z rzeczywistością i para ponownie pali do siebie wrotki... Idealni bo - Kto nie miał jej? Która nie miała jego?

She
@Macierewicz

Ja go nie miałam. Do wczoraj. Mała tracisz czas bo on śpi u mnie

Ten

O kim mowa?

@Ten

O twojej starej.

Ziomek

Siema. Ktore tam laski latwo wyrwac i sa chetne na co nieco? Mozliwy sponsoring jak otrzymam 1wyplate z compala;)

jaaktozbyinny
@Ziomek

Sponsoring za wypłatę z compala. Buahahahaha. Co Ty chcesz im kupić? Gumę kulkę? :D

EL MARIACHI
@Ziomek

Jest taka jedna ale niewiadomo czy hary portier się zgodzi

Madam Minet

Gdzie je Robert S znany jako stypa?!przecież kompal bez niego upadnie!mówią że wafel go nie lubił.Stypa tęsknimy za Tobą :);)

SanczoKutaczo
@Madam Minet

Szkoda go. Dobry herbatnik z niego był.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal