Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

Takiego VAUa jak hala cała

Sofian ogłasza konkurs na hasło reklamujące Compal. Nagrodą będzie darmowy drink do odebrania podczas imprezy firmowej. Moja propozycja brzmi: "Najlepsza firma w Polsce - brutto 2000".

Darek

Czyli lipa za najniższe pieniądze. Dzięki za info, szukam gdzie indziej.

Xxx

Z dnia na dzień jest coraz gorzej... Szkoda Doris bo to sympatyczna osoba, która zawsze zarażała swoim optymizmem. Zobaczysz przyjdą takie osoby, które zgodzą się na sobotę dzień z odbioru czemu nie.!! przecież to jest Compal.

Nie cichociemny!

Pastor nie ma zielonego pojęcia jak funkcjonuje ta firma.Jeśli przekroczy cienką linię to rozp*ierdoli wszystko!nikt mu nie będzie jeb*ać za darmo!soboty do odbioru,raczej słabo to wygląda,kto mu się zgodzi przyjść w sobote a mieć np. wtorek wolny,niech znajdzie głupszego od siebie!jednakże śmieszą mnie ludzie z linii...zostali wyje*bani na 2 stanowiska a dalej idioci robią!-debile totalni!Mam wrażenie,że pastor bierze dopalacze,albo jest zwykłym pijakiem patrząc na jego gębe!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
RPL.ka

szkoda Darsi :(

WkurzonyRPL
@RPL.ka

Szkoda jak nie wiem co... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wszędzie będzie jej lepiej niż w tym (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mam nadzieje, że ta " firma " szybko upadnie ..

RPL

1) Darsi z magazynku dostała od pastora wybór - albo przejdzie z magazynku komponentów do dużego magazynu, albo ma się zwolnić. Pretekst od pastora: "bo się ożeniła, i może zajść w ciąże." 2) Krupnik dostał od pastora również propozycje nie do odrzucenia: albo będzie podpierdzielał swoje dwie koleżanki - Karolinę i Jolę aby bezpośrednio przyczynić się do ich zwolnienia, albo sam odejdzie.

PU800
@RPL

3) Rafał z klatki ma wrócić na linie. Ciekawe jakie będą jeszcze zmiany personalne na dziale RPL po tym jak zasiądzie tam Pastor.

Ja ;)

To się popisali dziś :D Przypadek czy piątek 13? :P

Ty
@Ja ;)

Coś dzisiaj szczególnego się stało w wypizdówku?

Sialala

Moze ktos tu podac NIP agrncji PPT BALANS?

ktosss

Dużo ludzi już szuka pracy na wszelki wypadek

Technicy to leszcze
@ktosss

Jak juz mowilem nikt tych badziewiazy nie zatrudni chyba ze na kasie w biedronce ...

Biedronka
@Technicy to leszcze

Na kasie w biedronce masz 2300 na reke hehe + podwyzki czasami - jako procent aktualnej pensji, oni by powariowali od nadmiaru kasy :)

takisobietam

szczerze mówiąc mi osobiście bardzo fajnie pracowało się w tej firmie, pomijając że płatna najniższa krajowa - na nadgodzinach można było sobie dorobić. Minusy? Minusy można samemu pooglądać na goworku. Ludzie. Ludzie zawistni, ludzie fałszywi, ludzie interesowni i zaszczuci sam nie wiem czym i kim. Jeżeli nie pasuje praca - to się ją zmienia. Na rynku jest mnóstwo ogłoszeń - wystarczy tylko dobrze poszukać, ale to przecież wymaga chwilę czasu i zaangażowania. Wielki szacunek dla liderów, bo mają cierpliwość do takich trujdup. Pozdrawiam serdecznie.

może nowa osoba ????

Za minimalną, poważnie ???? 2000 pln brutto ???? To chyba podziękuję ;)

może nowa osoba ????

Można się przerazić albo uśmiać czytając te komentarze ( przejrzałem kilka ostatnich stron )... nie wiadomo czy w to wierzyć czy nie, mam nadzieję, że większość z tych opinii jest przejaskrawiona ;) Miałem ostatnio tel. z agencji pracy tymczasowej... Techniczna 7 to miejsce pracy, więc raczej Compal; stanowisko - tester . Ktoś może powiedzieć jakie zarobki, czy jest sens w ogóle zaczynać w owym Compalu ????????? Pozdrawiam

kołchoz za minimalną
@może nowa osoba ????

Mobbing w gratisie. Zależy co lubisz :)

C.M

Ruda na ktora idziesz jutro?

Michal.K

Nawet fajne dypu tam pracuja na I zmianie kto sie orientuje ktore sa wolne i dosc szybkie? ;)

Ruda

Jutro zaczynam pracę w tym miejscu. Jak tam rzeczywiście teraz jest? Na szkoleniu podobno spoko, ale faktycznie?

no jasne

taa yhym napewno

Może przyszły pracownik

Dostałem ofertę pracy w compalu jako operator/ tester elektroniki. Ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak to na prawdę wygląda? Nie obchodzą mnie opinie na temat ludzi tam pracujących tylko o rzetelną opinie na temat firmy, stanowiska i pracy na nim. Pozdrawiam

bunt

Bunt na rpl robimy jak nam przyjdą i powiedzą ze nie ma premi, nie ma podwyżek obiecanych w pazdzierniku jechac z Nimi !!!!

Andżej

słyszeliście że wchodzi nowy typ płyt głównych . Nimbus 2000 Same latają

Biutko

Info z biura, nadgodzin nie będzie ewentualnie do odbioru, premie -już pracują żeby je zabrać lub ograniczyc.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal