Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

Lipton

Czy mistrzyni opalarki i pani L potrafią coś więcej na tym reworku, poza biosami i wymiana usb? Najgorszy badziew dostają lepsi reworkerzy, a rozliczani są tak samo.

Reworker
@Lipton

Żeby to było tylko usb ... cały czas ludzi obserwujesz ?

pu800
@Reworker

Gorzej że reworker jest tak samo rozliczany jak osoba od eco

Gówniana sprawa

Które zwierze zesrało się do umywalki w męskiej toalecie? Kurwa ludzie, compal jaki jest taki jest, ale to już jest gruba przesada...

WTF
@Gówniana sprawa

Ludzie chcą być blisko natury...

Tral
@Gówniana sprawa

Pracodawca sra na was placac wam grosze to sranie do umywalki jest fifty fifty

Dżyngiz Schab

Pozdrawiam wszystkich osiołków i idiotów co się zdecydowali za darmochę pracować na 2 stanowiska.Jesteście totalnymi debilami i kretynami.Kombal właśnie potrzebuje takich bez mózgów jak wy!Powinniście na 3 pracować i po pampersie w majtach półgłupki.Łudzicie się,że dostaniecie premię,i tak was wydymają jak zawsze!Właśnie przez takich jak wy nie może być lepiej wy głupki!Na pohybel wam wszystkim przygłupy!

@Dżyngiz Schab

Na początku premię będą dawać , żeby pozostałe (usunięte przez administratora) zostały zaczarowane perspektywą 500plus HAHAHA do wypłaty. Jak pozmieniają to się zacznie obcinanie, albo podnoszenie targetów bo coś tam coś tam. Jest podstawowa zasada. Mało płacisz, dużo wymagasz - nie oczekuj rezultatów. Po WC widać jak pracownicy szanują Compal.

Wołodia

Nawet Krycha na lenovo robi na dwa. Że ona dała się nabrać? :-O

Anty-Wazon
@Wołodia

Brawo Krycha. W końcu ktoś w tej firmie pokaże jak się testuje na dwie ręce. Na 1 stanowisku pracują tylko niedojdy i wazony. Buahahaaa.

Krzys46

Niech zwolnia tego manka z magazunku bo gosc za duzo sobie pozwala co chwile przylazi i karze sprawdzac czesci lub wali jakies uwagi jak sie nie poslucha to cie sprzeda do lidera jelopowi nie chce sie wziasc plyty i samemu jej zlozy czlowiek dno i konfident nie jedna juz osoba przez niego zostala zwolniona....ahhh Ewelinka kobieta bomba :*

Auu

Jaki gość z magazynku? Jaka Ewelinka xD

A31 DELL
@Auu

Ty chyba świeżak, skoro nie wiesz że poza magazynkiem z częściami jest też magazynek linii testowych a nawet inny duży magazyn.

Compalowiec
@Krzys46

Mariusz .... na ma imię chyba o nim mowa.. Jak otworzy buzię to szkoda gadać. Co chwile jest k.... p..... .szkoda słów na niego

Chuciwde
@Krzys46

Bo czesc operatorów to tepaki ktore nie potrafia czesci wkładać i odnoszą ze niby uszkodzone to sie nie ma co dziwic ze musza przynieść do nas zebysmy sprawdzili.... Tłumaczą wam cos a wy jak dzieci swoje i nie przyjmujecie nic do siebie jak sie ku**a nie sypnie to nie zrozumiecie to co sie dziwic.... Kradniecie czesci zamisat (usunięte przez administratora) ruszyc jeszcze porzadnym operatora podbieracie sprzed nosa bydło nie ludzie

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Przywrócić Darsi na magazynek?

Zbieram głosy co by Darsi wróciła na magazynek:) Kto jest za niech głosuje.

Lubię kasztany
@Przywrócić Darsi na magazynek?

Gdzie można oddać głos?

RPLek
@Lubię kasztany

Napiszmy petycję i pójdźmy z tym wyżej.

Joas
@Przywrócić Darsi na magazynek?

Nie ma komu siedzieć na facebook, gadac na messenger i uzalac sie nad swoim zyciem, ze chcecie ja spowrotem?

Adin
@Joas

Ta... Jak my nie mieliśmy nigdy fb.. Jedyne na czym siedzimy to Skype co byście mieli szybciej zrobione zamówienia. Jeśli macie jakieś zażalenia to zapraszamy do nas. Pogadamy:)

☼ Czy wiecie, że...

Katarzyna z reworku bedzie miała 3600 złotych brutto? I nie, nie jest to żart, czy prowokacja, mająca na celu wywołanie tutaj awantury. Po prostu, bedzie miała 3600 złotych brutto.

liga
@☼ Czy wiecie, że...

Nie 3600 tylko 3200 jak chcesz drążyć .

@☼ Czy wiecie, że...

Z całym szacunkiem ale co musiała zrobić żeby dostać tyle siopy?

☼ Czy wiecie, że...
@☼ Czy wiecie, że...

Mylisz się! 3200 to dostała większość reworkerów. Partacze i lenie dostali mniej, a Katarzyna dostała 3600. Z reszta nawet osobiście sie tym chwaliła kilku osobom. Będzie miała na solarium i rzęsy.

dree
@☼ Czy wiecie, że...

punktacja nie pozwoliła by jej tyle mieć...

TO JEST BUJDA !
@☼ Czy wiecie, że...

Katarzyna nie będzie miała 3600, a co najwyżej 3200 złotych brutto - i dokładnie tyle wychodzi jej z punktacji, a to punktacja decyduje o pieniądzach. A to 3600 złotych brutto to ona sama sobie wymyśliła, i sama rozpowiadała tym co się jej pytali. Mi też tak powiedziała. Naprawdę, nie traktujcie poważnie co prywatnie rozpowiadają pracownicy. 3200 złotych to górna granica, jaką w najlepszym przypadku mogą dostać reworkerzy.

dree
@TO JEST BUJDA !

Dla reworkera 3300 to górna granica

@☼ Czy wiecie, że...

I niech ma. Przynajmniej nie dziaduje jak wy zazdrośniki(usunięte przez administratora)

Pomyliłeś się chlopcze!
@SanczoKutaczo

To właśnie Katarzyna dziaduje najbardziej - najniższa elastyczność, podbieranie płyt na ECO, do tego dodac fakt, że nadal lutuje jak świeżak po 3 dniach szkolenia.

@Pomyliłeś się chlopcze!

Chodzi o to, że ona kupuje wędlinę za 4 dychy/kg, a Ty Śląską w Lidlu za 6 zeta... Tępa sieroto.

Gucio
@SanczoKutaczo

Chce zjeść ta wedline z jej pempka

Pomyliłeś się chłpcze!
@SanczoKutaczo

Śląską z Lidla za 6 zeta to jesz ty biedaku, bo taką ci mamusia kupuje za marne grosze ze swojej malutkiej emeryturki... A tępa sierota to cię zrobiła. :)

@Pomyliłeś się chłpcze!

Infantylny chłopczyku, dziadujesz więc plujesz jadem gdy ktoś ma lepiej od ciebie. Taka jest mentalność golasa finansowego. Dziewczyna lepiej się ustawiła od ciebie Jesteś życiowym nieudacznikiem, jak twój tate. To chyba rodzinne dymać za najniższą całe życie hehe. Będziesz miał emeryturkę jak on 950pln. Bo najniższą tępa sieroto to już masz i tak zostanie. Gul ci żulu lata, że dzieczynka będzie jadła szynkę za 40pln/kg, a ty Śląską po przecenie za 3.99pln, bo kolor zmieniła. P.S. Stać cie na mydło, czy śmierdzisz jak inne golasy?

Pomyliłeś się chłopcze!
@SanczoKutaczo

Do swojego ojca też mówisz czhłopczyku? Małoletni pryszczu z reworku! Mam nadzieję, że nie zwracasz się tak do swojej mamy co ci pokój sprzata i pierze twoje brudne gacie. Nieudacznikiem to ty jesteś. O moją emeryturkę to ty sie nie bój. Pracuję dłużej niż ty żyjesz na tym świecie. A wracając do twojej bieda-koleżanki z Reworku - Niebawem to ona będzie dziadowała, bo niedługo wchodzi nowy system i technicy będą wybierać sobie reworkerów. Twoja solara-kaleka nadal nie potrafi lutować na repair-1 i wiemy to wszyscy na RPL więc nikt jej płyty na rework nie da. A śmierdzisz to ty, jak twoja mama całe dnie ogląda głupawe seriale w TV i nie ma czasu cie wykąpać. Teraz kończę tą czczą dyskusję ponieważ mądrzejszy musi ją zakończyć. Wracaj do piaskownicy pobawić się swoją ulubioną cegłówką, bo zabawy rozwijające intelektualnie nie są chyba twoimi ulubionymi. Bieda-reworkierze za 3200 brutto.

@Pomyliłeś się chłopcze!

Ten "SanczoKutaczo" (jakże inteligentny nick!) to pewnie albo Siemiński, albo Roszczypała łysa pała, bo taki nick pasuje do ich poziomu inteligencji. W najmniejszym stopniu podejrzewam jedyną koleżankę Katarzyny, czyli stare pudło z BGA, zajmujące się plotkowaniem i obrabianiem tyłków innym. Tak "inteligentny" nick jak i komentarze na takim niskim poziomie mógł wymyślić tylko i wyłącznie jakiś przyszczaty małolat, najprawdopodobniej z bliskiego otoczenia Katarzyny. Ona praktycznie nie ma tutaj znajomych.

Listopad
@RPL

Ale od Beti to się może odpierdol, dobra? Albo wiesz co, powiedz jej to prosto w twarz :)

@Listopad

Zdaje się, że nie pod tym komentarzem odpowiadasz!

@Listopad

... a może to stare pudło z BGA we własnej osobie się odezwało? Zajmij się pracą, a nie plotkowaniem i komentowaniem innych pracowników przy piciu wody ze swoją koleżanką. Własnego życia nie masz czy co? Tylko obserwujesz innych swoimi wrednymi oczkami i komentujesz kim są!

Wojtar

BUAHAHA testowanie płyt za 1500 pln? AHAHAHAHAHAAAAAA dzięki, ale nie. BUAHAHAHAHAAAAAAAA.

Jose

Technicy zadowoleni po podwyzkach? 6 tys brutto to kupa kasy, a większość tak dostała.

Eeee...
@Jose

za szóstkę to mało komu z techników by się chciało przychodzić do roboty. Na szczęście sprawę ratują wszelkie premie jak i soboty, z których da się wyciągnąć drugie tyle.

Kim Un Jest

I jutro durnie za niespełnione obietnice, będą harować na dwa stanowiska. Firma oszczędza 1600, dając z tego pracownikowi 1/3, a praca za dwóch (14PASSów dziennie). A premie miesiąc w miesiąc to zobaczycie jak prosie niebo. Tak zawsze będzie przy rozliczaniu grupowym, które jest po to aby obcinać premię pod pretekstem jaki się tylko wymyśli. Suma summarum, na dwa test rigi będzie 200pln max. raz dadzą a dwa razy obetną bo coś tam coś tam. Zrezygnować po aneksie już nie można...

Scrap

Kilka słów do Ojca Prowadzącego. Dlaczego zwalniacie lub przerzucacie ludzi naprawdę doświadczonych na inne działy? Czemu dajecie pracę polmozgom? Jest za to jakies super dofinansowanie? Nadal trzymacie ludzi bez matury w biurze i nieudaczników. Nie wstyd wam pozbywać się człowieka który pracował tam od początku? Jaki jest plan tej firmy? Pozdrawiam.

Toto

Kogo znow wyrzucili?

She
@Scrap

Plan to brak planu...totalny chaos, jeszcze nigdy tak źle nie było.

Święta Faustyna patronka techników
@She

Ale niestety trzeba żyć dalej. Albo się na to zgadzamy i podejmujemy "wyzwanie" albo idziemy dalej. Nic się nie dzieje bez przyczyny. Smutno. Modlę się za nas wszystkich.

Twoj bog
@Święta Faustyna patronka techników

Ty zamiast sie modlic uruchom myslenie i zdaj sobie sprawe, ze modlisz sie do nikogo, zacznij myslec samodzielnie wtedy twoje zycie bedzie milsze i szczesliwsze i nie przezyjesz go marnujac czas na tego goscia co usmierca 27 dzieci na minute.

Święta Faustyna patronka techników
@Twoj bog

W sumie racja... Cobain nie żyje. Amy nie żyje i Morrison nie żyje. Ja też się słabo czuję...

Teodorczyk
@Święta Faustyna patronka techników

Zgadzam sie pomijajac Morrisona, z tego co wiem jest z Elvisem i Michaelem na wyspie i bzykaja Monroe

Teka
@Scrap

Kogo masz na myśli pisząc o biurze?

Matura to bzdura
@Teka

Jak to kogo? W biurze jest tylko jedna osoba bez matury. To była liderzyca działu Lenovo, AG. Chodzą słuchy, że niedługo zostanie managerem :-)

@Scrap

Bez matury, to nie powinni nawet na testera przyjmować. Liderzy bez wykształcenia to już apogeum infantylności. Tuki co nie znają się nawet na ortografii...

Ałdyt
@Matura to bzdura

Jakiego działu?

Ponury Grabarz

RMA

Ałdyt
@Ponury Grabarz

Na RMA już jest menadżer więc masz źle info.

@Ałdyt

Ja wiem, że jest, ale ta Pani (Agnieszka G.) sama się jeszcze niedawno chwaliła, że cb lada chwila i wygryzie tę swoją wielką panią manager. Sama tak gada więc się okaże.

Grabarz
@Ałdyt

Ja tylko powtarzam to co Ponury Grabarz (czy Grabosz) tam gada. A gada że managerem zostanie, po całej hali chodzi i tak gada.

5t***

Wysadź się pod Compalem. Będziemy mieli free reklamę.

Shakh-al
@5t***

باسم الله، أنا التفجير كل واحد منا

W piatekk

Rpl, bedzie szok :D

Rpl
@W piatekk

E tam szok:) można było się spodziewać że Łukasz odejdzie. Także zostaje nam tylko Adrian :D

Życzliwy, poinformowany
@W piatekk

Szykują oceny pracowników i podwyżki. Ten kto teraz odejdzie to leszcz.

Jasne
@Życzliwy, poinformowany

Dadza wam podwyzke podstawy a obniza premie, ten kto zostanie to leszcz

@Jasne

Podwyżka to będzie ustawowa od nowego roku (+100pln). Kity o podwyżkach w compalu Panie "poinformowany", włóż między bajki. Kity biurw nas nie interesują. Jak mają dać pączki, cukierki - to robią zebranie, a jak podwyżki to poczta pantoflowa na forum gowork? HAHAHAHA, ile Ty masz lat infantylny kłamczuszku? To są kity z satelity żeby ludzie nie pouciekali przed dużą dostawą, która będzie niebawem bo święta idą, a co za tym idzie - laptopy będą schodzić jak świeże bułeczki. Do tego Was potrzebują, a nie do dawania podwyżek. P.S. Żeby wymagać, trzeba wpierw zachęcić finansowo. W UK brali tyle na tydzień co Wy w miesiąc. Bez 2000 netto, ludzie uciekną do lepiej płatnej pracy, gdy tylko ją znajdą. Liderów o 60% za dużo. Już to pisałem. Zwróćcie uwagę na tych dwóch co siedzą w pokoiku na przeciwko magazynku. Dwaj leserzy, w tym jeden lowelas podrywający pracownice, bo myśli że wygląda jak Rudolf Valentino... 60% LIDERÓW DAJE ZŁY PRZYKŁAD PRACOWNIKOM, dlatego że to ludzie nie nadający się do tego stanowiska. Tacy ludzie z układów i łapanki. Jak mam robić więcej passów skoro widzę jak liderzy się meeega opieprzają za rozsądne pieniądze, a do mnie przychodzą i nawet nie umieją inteligentnie porozmawiać. Jest kilka wyjątków, ale to widać gołym okiem. 40% się naprawdę stara. Pozostałe 60% to ściemniacze i oszuści. Stwarzają otoczkę mega potrzebnych, a są zbędni. Wystarczy jak pójdą na urlop, a praca idzie lepiej bo ludzie nie widzą ich irytującego opieprzania.

ktos
@5T***

niech sobie na kamerach zobaczą jak liderzy linii na papieroski zapieprzają

Stara compalówa
@ktos

Kiedyś się zapytałam dlaczego oni mogą tak często wychodzić zapalić to usłyszałam "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie".

ktos
@Stara compalówa

no to teraz szybko im się smycz ukróci

Compalowy świr

Uwaga suchar! Jaka jest ulubiona ryba technika? Leszcz :-D

Ass
@Compalowy świr

Moze konkurs na leszcza miesiaca?

5T***

Daliby ludziom 2000 netto i ludzie by robili tyle passów, że księgowy byłby w szoku. A tak zero motywacji, to jest wegetacja i ludzie spiepszają do lepiej płatnej roboty. Za obietnice cukierków i kawy z automatu (SIC) nikt nie będzie flaków sobie wypruwał. Liderów jest o 60% za dużo. Czy Marcin księgowy tego nie dostrzega?

Pastor
@5T***

Podobno mogą dostać więcej niż 2000 netto tylko, żeby chcieli i umieli kłaść procesory skutecznie. Kto chce i potrafi, ten zarobi z tego co słyszałem.

4F675
@Pastor

Pastor, nie ćpij... Echo, to nie Wieźmin...

Darsoo

Co powiecie o bga ? Za niedługo mam tam pracę zacząć a chętnie bym poznał opinie.

Grudzień
@Darsoo

najwiekszy procent ludzi myjących się ze wszystkich działów

wedwewe

Miłego weekendu tępe "*uje" z compala hahahahahahah

Pastor

Dobry wieczór! Wszystkim compalowiczom chciałbym podziękować za ostatnie wysiłki mające na celu poprawę wyników naszej firmie. Bardzo się cieszymy, że mamy wszyscy na celu dobro naszych pracowników i naszej firmy. Razem możemy osiągnąć wiele. Do zobaczenia w poniedziałek. Miłego weekendu.

Wykpi..

Jestem najlepszy m technikiem w cep. Nikt mi mi nic nie zrobi. Wszystko robię zawsze najlepiej nawet donoszę na kolegów profesjonalnie tak że żaden o tym nie wie. Pozdrawiam Tomcio

Scrap

Do kiedy te drastyczne zmiany mają być? Dwa miesiące? Pół roku? Na zawsze?

Świerzak

Kiedy impreza

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal