Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

jaaktozbyinny

"3. Kablowanie jest w naszej firmie karalne. " Ta firma opiera się na kablowaniu. Nikt nigdy nie przyjdzie powiedzieć Ci w twarz, że coś robisz źle. Pójdzie (usunięte przez administratora) do przełożonego i jeszcze cieszy michę.

Pracownik z linii

To co zadna mloda atrakcyjna singielka sie nie skusi na tygodniowy waypoczynek w cieplych krajach ? Gwarantuje dyskrrcje ...

K.
@Pracownik z linii

Ja chętnie się przelece tzn wybiorę. Znajdź mnie w poniedziałek przystojniaku :-*

@K.

Zalezy mi na dyskrecji wiec podaje tu adres email wczasy2017zima@gmail.com ogolnie sprawa wyglada tak ze budzet mam do 10 tys na dwie osoby wiec jak jest jakas fajna dziewczyna i zamiast kanarow woli jakas egzotyke np bali czy zanzibar lub wyspy zielonego przyladka problemu raczej nie bedzie :-) powinnismy sie w budżetcie zmiescic :-D wypad z tui lub itaki. Cos o mnie singiel w wieku 32 lat, ponoć nie brzydki, nie mam za duzo kolezanek a samemu jechac na wakacje mi sie nie widzi. Dalbym ogloszenie na fb ale od razu kazdy by wiedzial kim jestem a tego nie chce... Fajnie jesli w odpowiedzi zalaczycie zdjecie - moze byc twarz zaslonieta + krotki opis swojej osoby :-) Ogloszenie jak najbardziej prawdziwe ... wyjazd chcialbym zabookowac do konca miesiaca

Jaw

To która w końcu laska z RPL jest w ciąży????

Karnister Heg
@Jaw

Ja żem słyszał rze nijaka Monicka ze Stypkiem...bedom ładne Monstypki :DDD

Taki jeden, ale nie interesuj sie kto!

Ten, co tak obsmarował chłopaka z magazynku to "reworkier", co wraz ze swoją koleżanką z reworku panoszą się i podbierają płyty Repair-1 i Rework starym reworkerom, co pracują na Compalu juz kilka lat i potrafią lutować. Oboje nie potrafią lutować, tylko kładą konektory opalarką. A wypisując teksty typu "Kablowanie jest w naszej firmie karalne" jest dowodem, że nigdy nie widzieli Compalowej umowy o pracę, bo jest tam punkt najkazujący właśnie kablowanie, gdy jest się swiadkiem jakiejś nieprawidłowości w Naszej firmie, w dodatku za donos jest nagroda finansowa.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
sdkarta

Od kiedy "3. Kablowanie jest w naszej firmie karalne." ??? ta firma od poczatku opiera sie na kablowaniu:) Pokaz lidera i tych wyzej ktorzy nie kabluja (rudy mistrz), jesli myslicie ze to nieprawda to jestescie w bledzie :) Ta firma zeszla na psy widze, pelno nienawisci, zazdrosci, cwaniakow. Jedyne co mozna tu ossiagnac to....nerwice. Ale jesli ktos musi siedziec w tym bagnie to bedzie.

DR

Miej w nosie zazdrosnych pajacow. U was na magazynku jest chociaz spokoj od tych fałszywych mord. Gdyby nie wy to nie było by z kim pogadać i gdzie się chowac bo ostatnio plyt mało. Jestem za tym by Lukasz był liderem

Tu ten drugi z magazynku :) PS. Chociaż się podpis

"Łukasz na lidera 2017-09-15 13:37 " - jeśli masz odwagę to ujawnij się zamiast pisać anonimowo :) Parę słów do Ciebie... Źle się czujesz siedząc na magazynku to omijaj nas szerokim łukiem. Jeśli coś z mojej strony Cię "złego" spotkało to mi to powiedz prosto w oczy. Dużo tu piszesz, tak bardzo się mną interesujesz więc dlaczego kręcisz się po naszym kwadracie? Swoją drogą: przychodzicie do nas, gadacie, opowiadacie, "kablujecie" - nie da się nie wdać w rozmówki z kolegami i koleżankami z jednego działu. Reasumując: źle Ci na magazynku to weź co masz zabrać z sobą i idź na swoje stanowisko. I przestań klepać dziobem o tym jak Ci bardzo przeszkadzam. Inni którzy często kręcą się na magazynku nie robią tego z musu a raczej z chęci wymiany kilku zdań :) Zatem zanim następny raz napiszesz tu coś głupiego i zaczniesz siać panikę, przyjdź do mnie i podyskutujemy o tym co Ci leży na sercu.

Łukasza dajcie na menagera
@Tu ten drugi z magazynku :) PS. Chociaż się podpis

Serio lajkujecie tego typa? Ludzie on was (usunięte przez administratora) Macie problem to gadajcie z Łukaszem bo on jest najbardziej lojalnym i mądrym facetem.

Ta tamta
@Łukasza dajcie na menagera

Dawaj smialo kogo podpier... I z czym. Co Ci zrobil nowy na magazynku? Lukasz ma wiedze ale na tematy nie zwiazane z praca nie wchodzi. Nie ma sensu porownywac chlopakow bo jeden pracuje 2 miesiace a drugi 3 lata. Osobiscie lubie ich obu i kolezanke ktora z nimi siedzi.

Taki jeden, ale nie interesuj sie kto!

Ty! "reworkier"! Ty to się tutaj tak nie wymądrzaj, bo dobrze wiemy kto Ty jesteś! (teraz na popołudniowej zmianie) I nie pisz "w naszej firmie" bo ty agencyjny, więc nie pracujesz u Nas! Nie potrafiący lutować partacz, kładący konektory na opalarkę. Też nie jesteś niezastąpiony, żeby Cię nie móc podmienić! Zwłaszcza, że kilka osób jest już wnerwionych na szroty od Ciebie, które ktoś inny musi po Tobie naprawiać! Robisz u nas zaledwie kilka miesięcy, ale kombinowanie wraz ze swoją koleżanką płyt na Repair-1 i Rework przed starymi reworkerami na Compalu i komentowanie na GoWorku opanowałeś do perfekcji.

Pracownik z linii

Szukam singielki na wyjazd w grudniu - 7-8 dni, wyspy kanaryjskie, hotel 4 gwiazdki, all inclusive - ja sponsoruje. Jakas chetna sie znajdzie ? Termin do ustalenie.

Łukasz na lidera

Kilka słów do Pana numer dwa z magazynku RPL. 1.Piszesz książkę, że tak chcesz o każdym wiedzieć? 2. Twoje żarty są poniżej pasa. 3. Kablowanie jest w naszej firmie karalne. 4. Nie jesteś niezastąpiony, żeby Cię nie móc podmienić. 5. Za podryw zajętych lasek można dostać przysłowiowy (usunięte przez administratora) br /> 6. Weź się za robotę. 7. Bierz przykład z Łukasza.

Compal

@Olaboga. bawią mnie teksty typu "twoja profesionalna wiedza jest nikla" wypisywane przez totalnych laików, czerpiacych "profesjonalną wiedzę" jedynie z internetufff, no ale w internecie na forach to standard, więc twoje teksty absolutnie mnie nie zaskakują! Albo zobaczyłeś wytłoczony napis Foxconn na złączu w swoim laptopie i stwierdziłeś żę Foxconn produkuje tylko części komputerowe. Niestety, ale nadal bredzisz! Compal Electronics, Qanta Computer i Foxconn produkują nie tylko podzespoły, ale calutkie komputery dla znanych marek. Działa to na takiej zasadzie - taka firemka DELL, albo Apple składa zamówienie do firemki Foxconn, w którym to zamówieniu jest design urządzenia oraz szczegółowe informacje jak ma wyglądać jego konfiguracja a taka firemka Foxconn od A do Z realizuje jego wykonanie łacznie z zapakowaniem do pudełka. Jest to tak zwany ODM (Original Design Manufacturer). W niektórych tylko przypadkach dostarcza nieposkręcane elementy gdzie np. taki DELL tylko skręcał do kupy w swojej montowni na Olechowie. No ale co ja się znam pracując w branży komputerowej dobre ponad 12 lat! Domorosły chałupnik-ekspert z wiedzą wyczytaną na portalach internetowych i tak "wie" i lepiej. Na zakończenie napiszę ci tylko jako ciekawostkę (bo i tak nic na ten temat nie wiesz!) Że składane przez Della na Olechowie serwery i macierze dyskowe sprzedawane pod znaczkiem DELL to tylko rebrandowane serwery Foxconna a więc jest to OEM (Original Equipment Manufacturer), gdzie klient płaci bardzo duże pieniądze za rozszerzoną gwarancję i przyklejone logo znanego koncernu, ale nie będę wysilał się z dalszym tłumaczeniem paru innych rzeczy, bo i tak niedługo pojawia się tutaj twoje wypociny i nowe teorie, poprzedzone standardowym "twoja wiedza jest nikła" lub podobnym, albo zupełnie nowym tekstem typu "znam się lepiej bo handluję laptopami na Allegro i OLX".

Strzelam z gumy :D

Pocisk poszedł :) Pozdrawiam jutrzejszą ranną zmianę - do zobaczenia! :) ACLUB, ADM70, VAZZZZZ, ale który? :D :P

Cookie
@Strzelam z gumy :D

Zajmij się robotą a nie strzelaniem z gumek i wyciaganiem plotek od ludzi. Nie kozacz nie kozacz bo się jeszcze przejedziesz..

Compal

@Olaboga. Jak się domyślam, twoja "profesjonalna wiedza" ogranicza się jedynie do tego, że producentem komputera jest firma ze znaczka na jego obudowie. he! he! he! Nic bardziej mylnego! Wyjaśnię ci to - na świecie jest tylko 3 (słownie: trzech) producentów komputerów. Sa to: Compal Electronics, Quanta Computers i Foxconn. Produkują one tak zwane "kadłubki" zwane też White Book"ami dla duzych znanych marek takich jak Dell, Acer, Lenovo i cała reszta. Dla przykładu komputery, iPhony iPady dla Apple produkuje Foxconn, który produkuje również serwery i macierze dyskowe sprzedawane pod marką DELL. Gdybys był kumaty, to byś poszukał sobie dokumentacji swerwisowych komputerów znanych marek, i szybko dowiedziałbyś się kto co i dla kogo produkuje.

Olaboga
@Compal

Compal widze ze twoja profesionalna wiedza jest nikla... Oj mala. Producent podzespolow a producent komputerow to 2 rozne rzeczy ale pewnie ci ciezko to ogarnac. To ze twoja firma produkuje troche pewnego typu komponentow do tabletow, laptopow i telefonow nie swiadczy o jej produkcji komputerow. Heh to tak jakby producent cegiel chwalil sie ze buduje domy. Uruchom myslenie

Compal

@Ktos. Mało prawdopodobne aby zmienili serwis na obcy. Compal Electronics mając swoje własne centrum serwisowe (czyli nas) nie musi płacić za komponenty wymieniane na ich płytach bo przysyła je nam z własnego magazynu komponentów używanych do produkcji. Do tego serwisując u kogoś z zewnątrz płaciliby dużo więcej za usługi serwisowe. Do tego płaciliby jeszcze za komponenty, bo serwisy zewnętrze biorą komponenty wyłacznie z hurtowni co bardzo dużo kosztuje. A Compal Electronics jako jeden z największych na świecie producentów komputerów bierze je bezpośrednio od producentów w gigantycznych ilościach a co za tym idzie kupuje je za grosze.

Olaboga
@Compal

Czlowieku co ty (usunięte przez administratora) Compal Electronics jako jeden z największych na świecie producentów komputerów.... Jak wy wszyscy co tu piszecie macie taka wiedze jak ten powyzej. To idzcie umieszczac wpisy na wiocha a nie tu. Amatorzy bez wiedzy...

Compal

@Chochlik. Łódzki serwis jest oficjalnym oddziałem tajwańskiego koncernu Compal Electronics, a nie samodzielną firemką, i tylko oni mogliby go zamknąć, więc będzie się to ciągnęło chyba że tajwańczycy zdecydują się zamknąć ten łódzki oddział, ale mało to prawdopodobne.

Ktos
@Compal

Zawsze moga zmienic serwis w dosłownym tego znaczeniu ;-) W cale bym sie nie zdziwil gdyby Compal Electronics doplacał do utrzymania tego pierdolnika z tego co ja wiem Compal sprzedaje swoje produkty na terenie UE a to wymaga serwisu na terenie UE wiec zamknac go nie zamknal ale mogą go przenieść lub zlecic naprawe innym serwisom ;-)

Oth

Kiedy Compalòwka??

Chochlik

Dziwie się że tego pierdolnika nie zamykają...no ale poczekajcie...przecież taki "Pastor" ma za duże profity...za duże dotacje przychodzą z zasranej unji i siłą rzeczy ciągnie ile się da...taki harlej troche kosztuje...

Tak.

Nynek

Czy to prawda że jedna z dziewczyn na RPL jest w ciąży z gościem z Compala?

Technicy to leszcze

To chyba logiczne ze jak nie ma plyt to nie bedzie bonusow i nadgodzin. Co wiecej zaden technik slowem sie nie odezwie bo bedzie sie bal ze prace straci a z takimi kwalifikacjami to co najwyzej prace na magazynie dostanie ...

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.