eurofoam poznań

Janikowo

Opinie o eurofoam poznań

craisler

dokładnie, tylko się cieszyć, że na miejsce fabryki i produkcji wybrali właśnie nasz kraj, bo jednak zapewniają zatrudnienie wielu poznaniakom i nie tylko, generalnie chodzi o województwo wielkopolskie. poza tym jest stabilność zatrudnienia co zawsze jest ok

anioł

Hehe anioły :-) Pracujesz tam od niedawna? To już wiemy skąd te aniołki hehe :-) Popracuj tam z 5-6 miechów a aniołkom skrzydełka odpadną :-) Miłej pracy w anielskiej atmosferze ;-)

xxxxxxxxxx

witam wreszcie mam szanse wypowiedzieć się o tej firmie. pracuję tam od niedawna, ale kierownictwo jak i reszta personelu to po prostu anioły. jeszcze nie pracowałem w takiej firmie jak ta kiedy co chcesz to masz i nie traktują Cię w kategorii kabla czy coś takiego. ogólnie praca jest super tylko trochę małe zarobki ale to tak jak wszędzie nigdzie nie ma kokosów:):)

Zostaw opinię o eurofoam poznań - Janikowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eurofoam poznań