Opinie o Drogi i Mosty Henryk Boczek w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Drogi i Mosty Henryk Boczek, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drogi i Mosty Henryk Boczek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogi i Mosty Henryk Boczek w Inowrocław

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Elektryk w Drogi i Mosty Henryk Boczek? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Automatyk w firmie Drogi i Mosty Henryk Boczek? Czy mogę liczyć na więcej niż 4800 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Michał Nowy wpis

@anonim a pod jaką nazwą istnieje ?

aaaaa

Czy wie ktoś czy zatrudniają pracowników na sezon i jak płaca?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Drogi i Mosty Henryk Boczek na stanowisko Automatyk? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Mechanik samochodów osobowych
Aplikuj na wiele ofert

istnieje pod inna nazwa

Rab Nowy wpis
@anonim

Istnieje istnieje pod tą samą nazwą i daje radę. Na sezon to do Inodrog bo Drogi i mosty nie wykonują robót, mają stałą załogę.

Res

Istnieje istnieje

ta firma już chyba nie istnieje

api

na pewno może się wydawać naprawdę ciężka, ale jest ok

ja

Firma porazka, pracuje sie ponad 400 h w miesiacu, niedziele wszystkie. Jak wezniesz L4 to wylatujesz, po urlopie tez trafiasz na czarna liste. 80 procent firmy to rodzina. A z rodziną to wiadomo jak sie wychodzi, szef do konca nie zdaje sobie z tego sprawy. Bardzo napiĘta atmosfera panuje itd. Może to dziwne ale sam szef jest bardzo w porządku, tak jakby to nie była w ogole jego firma.

operator

kolega "true" to albo został zwolniony albo zaraz bedzie i niech nie pisze takich bzdór kierownicy jacy sa kazdy wie nie wolno sie spoufalać bo firma to jedna wielka rodzina a co do wynagrodzeń to jakos mi sie stawka zawsze zgadzała i wyplata na koncie na czas i skladki liczone od calosci nie od najnizszej jak w nie ktorych firmach np u p. POL. czy p. SZC.

true

"też pracownik" najprawdopodobniej pomyliłeś filmy, bo w tej przycinaja godziny jak mogą. Za pracę we wszystkie soboty i jedna, czy dwie niedziele dostajesz premie, którą jak podzielisz na faktycznie przepracowane godziny to wychodzi Ci poniżej 3zł/godzinę. A przy tym czesto użerasz sie z "kierownikiem" (rodzinawłaściciela), który wydziera się na pracowników niczym na konkursie pt. Jak najbardziej pognębić drugiego człowieka..

też pracownik

[usunięte przez moderatora] . Pracuję w tej firmie ładnych kilka lat. Oprócz tego,że Szef jest solidny i za każdą godzinę płaci i tą wyrażnie naciąganą ! [usunięte przez moderatora]

kierowca

Praca jak każda daj z siebie wszystko a i tak szef cię zgani a jak coś zginie to zapłacisz jako że jesteś niskim stażem a jak przyjdziesz w sobotę do pracy to wylecisz szef nie wie że pracujesz na akcji zima po 30 godzi albo nie chce wiedzieć oczywiście za fri bo jak ma zapłacić skoro nie wie albo wie.OGÓLNIE TO KICHA i pełno donosicieli z rodzinki którzy kradną a ty jesteś winny

dan

Witam chciałbym się dowiedzieć co nieco o tej pracy jak tam jest bo te opinie jakoś mnie nie satysfakcjonują

Rex

Chlopie dlaczego tak cierpisz ja na twoim miejscu zwolnil bym sie natychmiast mysle ze nikt cie tam na sile nie trzyma! Troche znam ta firme i slyszalem pozytywne opinie.

Wcale tak nie jest odpisuja ludzia godziny ludzie pracuja za marne grosze zabrali 13 pensje wyzywaja ludzi i strasza zwolnieniami

Zostaw merytoryczną opinię o Drogi i Mosty Henryk Boczek - Inowrocław

Drogi i Mosty Henryk Boczek
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Budowlana 38
    88-100 Inowrocław
  • NIP: 5560000305 REGON: 090583885

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Drogi i Mosty Henryk Boczek