Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o. w Inowrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zainteresowany pracą
Kandydat

Szukają ślusarza-montażystę do pracy w Inodrogu. To praca na terenie firmy czy gdzieś na budowie drogi? Jak wygląda kwestia płac i godzin pracy?

Czy rotacja pracowników w Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o. na Spawacz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 25 listopada na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Pytanie Nowy wpis

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Operator. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

......... Nowy wpis

W tym roku to jakaś porażka do dziś 13tej pensji nie wypłacili.. mieli to zrobić w grudniu później w styczniu.. w lutym mówili że na koniec lutego.. roboty coraz więcej szybciej zaczęły się wyjazdy na budowy dróg.. a i tak na sam koniec człowiek usłyszy że za mało wydajni byli

platfus Nowy wpis
@.........

No niestety. Jak jest się z czego dzielić to się dzieli. Ubiegły rok był lichy jeśli chodzi o zyski. Zostało zakupione trochę nowego sprzętu, co jest konieczne żeby dalej działać. Z pustego to i Salomon.... Około 1,5 mln zł zjadły same podwyżki asfaltu - pretensje do Obajtka i jego hersztów bandy.

Nb n
@Pytanie

Po prostu każda ilość spawaczy jest potrzebna

@Nb n

To miło słyszeć, że tak potrzebują pracowników i trwa rekrutacja. Napisałbyś ile dają na początek? Żeby znowu nie zaczynać od najniższej krajowej ;)

Hvf
@Paweł

No to już kwestia indywidualna tego co wynegocnujesz na początku, czy też od umiejętności, ale nie jest to najniższa krajowa.

Heniek

ze 3 tys dostaniesz, brutto

@Hvf

Dzięki za info. Najważniejsze, że więcej niż te przysłowiowe 2 tysiące na rękę. Za nadgodziny jest ekstra stawka? Można w ten sposób dorobić?

Paweł Nowy wpis
@Heniek

Myślałem, że więcej. Tyle to na poczatek i jest szansa potem na podwyżkę? Mam nadzieje ze nie jest to już kwota docelowa?

Zainteresowany pracą

Hhhb
@Zainteresowany pracą

Na miejscu na warsztacie

Anna
@Hhhb

Jak na warsztacie w Inodrogu wyglądają godziny pracy? Czy są jakieś zmiany? :P Pracuje się poniedziałek-piątek? Dopytuje bo jestem ciekawa jak generalnie wygląda grafik pracy na przestrzeni miesiąca :) Nadgodziny jakieś bywają?

Nbb
@Anna

Nie ma zmian po prostu przychodzisz na 6 lub 7

Łukasz
@Nbb

A co z tymi nadgodzinami w Inodrogu tak jak pytała Ania? Zdarzają się? No i może podasz też ile konkretnie można tu zarobić? Nie ukrywam że mnie to ciekawi, więc daj znać!

Jhbb
@Łukasz

Zdarzają się nadgodziny to więcej zarobisz, wszystko zależne od stawki jaka ustalisz z pracodawcą

@Jhbb

Czyli każdy ma inna stawkę? Myślałem że pracując w nadgodzinach wszyscy dostają takie same wynagrodzenie. Ile mniej więcej mogą dać na godzinę?

Heniek

18 zł brutto

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku ELEKTRYK?
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Wyślij CV
logo firmy PRACA W KLUBIE Z NIEPRZECIĘTNĄ ATMOSFERĄ!
Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
S'OUVRE
(677 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Urszula

Cześć, mam nadzieję, że zaglądają tutaj pracownicy Inodrog. Szukam informacji na temat rodzaju umów, wynagrodzeń oraz grafiku. Jeżeli macie jakieś informacje na ten temat będę wdzięczna za pozostawienie komentarza. Zamierzam aplikować na stanowisko Operatora Ładowarki: https://www.gowork.pl/oferta/operator-ladowarki-nr-0682,1fZeaV44YhPpd8U2bRZHZt,inowroclaw

@Urszula

Nie polecam firmy. Chyba że chce ktoś się narobić i niezarobic to praca idealna. Najlepiej od 6 do 23 w pracy. Zwalniają cię po ponad pół roku bądź prędzej z blahego powodu

Pracownik 2
@Urszula

Nasze ładowarki są szaro bure ale za to oczywiste ???? Płacą na czas, płacą 13 pensje i świąteczne. Umowa o pracę normalna najpierw próbna po roku przeważnie na stałe. Praca dla ludzi z charakterem lub z całkowitym jego brakiem ????

@Pracownik 2

Umowa normalna? Na początku owszem, po czasie przed końcem umowy próbnej( następna powinna być na stałe) wchodzą zmiany w umowie pozwalające zwolnić bez powodu. Człowiek z charakterem? Raczej pracować tam nie może bo za uniesienie głosu bądź wyrażenie własnego zdania jesteś zwolniony. Praca raczej dla człowieka cichego zgadzający się na wszystko i kablujacy na innych pracowników.Takie wrażenie odnoszą byli pracownicy. Roboty mają full ale jak się nie spodobasz to nara.

Hihi
@Pracownik

Nie no bez przesady umowa jest normalna o prace , stawka jaka ustali się taka jest. Kto na ile się zgodzi za tyle pracuje, tu nie ma co płakać, a jak komuś się nie chce, to będzie ciągle narzekał. A jak komuś się chce pracować to będzie zadowolony. No nikt nikomu pieniędzy za siedzenie nie da.

Jaka jest umowa w firmie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Kierowca zatrudniają na umowę zlecenie?

Jggh

Umowa o pracę

Kierowca CE

Pierwsze wrażenie - świeżaki po egzaminie i dziadki przed emeryturą (odprowadzaja składki za nadgodziny). Zimą obowiązkowo kalesony- ze szpadlem na drodze,zamiatanie itp mimo rozpiski, że niby masz jeździć nastepnego dnia takie zagrania codzieność. Na 2 etaty 5 przyjęli ogloszenia nie zdjęli. Po miesiącu aneks pozwalający zwolnić szybko i bez powodu. Przed końcem okresu próbnego pretensje wyssane z palca i propozycja drugiej szansy za niższą stawkę. Ja podziękowałem.

Łopatowy
@Kierowca CE

Cześć kolega wyżej napisał święta prawdę młodziki po egzaminach i dziadki przed emerytura:) praca powyżej normy 10/15 godz pracy codziennie problemy z wolna sobota i problemy o to ze człowiek nie chce przyjść do pracy w niedziele (tato z synkami nadrobi trzy dni pracy w jednym dniu) totalnie porażka nie polecam ( tak to jest jak pracownik fizyczny staje się kierownikiem )

INO
Klient
@Kierowca CE

Od kiedy Odprowadzanie składek jest złe?

Jak się pracuje z ludźmi z Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o.?

Ino

Ok

Ostra Łopata
@Pytanie

Może z 20% pracowników to tak bym polecił z całego serca :) Biuro- z nikim nie idzie się dogadać Warsztat- zaraz problem ponieważ trza autko naprawić No i cala reszta pracowników to pożal się Boże ważne aby strzelić kogoś z (usunięte przez administratora)

Marta

@Coś a jaki dokładny adres tego miejsca?

Hynm
Klient
@Marta

Budowlana 38 Inowrocław

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o.?

Coś

Tak

Mirek

Pracodawca wymagający ale jednocześnie dobry więc nie przesadzajcie z narzekaniem bo czas jest bardzo niepewny.

Coffie
@Mirek

A czego wymaga oprócz przyjścia do pracy, wymaga to jedynie siedzenia godzin, zamiast zrobić pracę w godzinach od samego rana do 14 to jednak tu panuje zasada jak najniższa stawka a nadrobię bezsennownym ciągnięciem godzin. Co bardzo dużo pracowników lubi. Można to samo zrobić dużo szybciej za większe pieniądze no ale jeśli pracownicy nie mają po co wracać do domu to faktycznie niewiadomo kto tu jest nienormalny. Tak no i w czym pracodawca pomaga ? W comiesięcznej wypłacie? nie to żadna nowość tylko umowa o pracę.

Co jaki okres czasu w Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dildinator
@Pytanie

Pani Izabella z chęcią przyjmuje decyzję o podwyżkę co 6 miesięcy tylko musisz posiadać godzin w miesiącu powyżej 260 gdyż masz mniej to dostajesz podwyżkę godzin a nie wyplaty ;)

Stefan

W tej branży nie zawsze można skończyć o 16 pracę. Jeśli ktoś wybrał taki zawód to chyba wie co może być!!

Brick
@Stefan

Spokojnie da rade przed 16, pracując na pełnej mocy, robiąc przemyślanie każde zadanie. Natomiast, jesli ocenia się każdego, po liczbie godzin, kto więcej ten lepszy, wtedy jest motywacja, aby ruszać z pracą od 16 .

niki

Potrzebują do pracy jak traktorzysta, operatora koparki, itp. Powiedzcie czy warto starać się o tą pracę?

Ja
@niki

Tak warto, o 16 koniec, praca stawki nienajgorsze, sprzęty nowe lub sprawne.

fizol
@Ja

Koniec nawet o 15. Natomiast na budowie puki jasno i nie koniecznie jesteś w pracy za marne pieniądze. Brak 50 i 100. Wciąż tylko mało i pospolite dziś musimy to skończyć. Nie polecam, pracowałem i wiem. Szkoda zdrowia.

Monter

Firma pożal się Boże. Już dawno ten zakład powinna odwiedzić inspekcja pracy. Ludzi maja za śmieci

Slawa

Uważam ,że firma jest ok. Jak chcesz pracować, to zarobisz. Jak się nie podoba to fora że dwora. W tej formie się pracuję a nie leży.

Yeti
@Slawa

Zapraszamy do pracy na budowie, pokaż jak można zarobić pieniądze swoją ciezka praca, a znajdzie się wielu innych chętnych i co najważniejsze nie pijących i nie biorących innychh używek

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Brak słów !!!

Ta firma już dawno powinna być zamknięta za traktowanie ludzi i za sprzedany towar jaki mają do zaoferowania.W tej firmie już nie patrzy się na jakość lecz na ilość .Praca dwa miesiące w miesiącu ,a płaca no właśnie im więcej godzin to jest z czego urwać.Robisz i nie wiadomo za ile, bo co miesiąc jest inny przelicznik. Liczy się tylko kilka osób w tej firmie które trzymają palec w .......... . Nie polecam tej firmy, mniej godzin i lepsze zarobki oferują firmy drogowe takie jak Kobylarnia czy Budimex.

He'e Nalu
@Brak słów !!!

Stary, to może od razu do Strassbourga z tą firmą. Skoro łamią podstawowe prawa człowieka z Kim Dzong Un na czele tej firmy. Skoro Kobylarnia i Budimex to taka ziemia obiecana to pracuj tam i nie oczerniaj bezpodstawnie innych. Nikt tu nikomu nie urywa żadnych godzin, wszystkie są płacone i to z nawiązką. Są premie i w tym roku podwyżki w wysokości 1 dodatkowej pensji miesięcznej. Proszę pamiętać że wysokość pensji jest uzależniona od sytuacji rynkowej. Istnieje niestety konkurencja która te rzeczy weryfikuje. Jeśli wszystkie składowe wykonywanych robót się nie zamykają w cenach rynkowych - firmę trzeba zamknąć. Jeśli ktoś tego nie rozumie to musi znaleźć pracę w budżetówce gdzie wynagrodzenie nie zależy w ogóle od żadnej sytuacji na rynku, tylko od budżetu jednostki. Firma po chudych latach zaczęła inwestować z powrotem w nowe maszyny. W tym roku kupują nową rozkładarkę mas bitumicznych (raptem milion zł), ładowarkę i w planie jest również równiarka. Radzę zająć się sobą i nie oczerniać innych. Jest też inne wyjście - założyć firmę, zatrudnić pracowników i płacić im wymarzone pensje. Nie krytykujmy innych tylko sami starajmy się zmienić Świat na lepszy. Proszę pamiętać że bezpodstawne zniesławienie nie jest czynem za który należy się nagroda. Jeszcze jedna myśl. Wszyscy który narzekają na zarobki - jest proste rozwiązanie, chociaż dla piszących tu jest już za późno dlatego przekonujcie swoje dzieci żeby nie miały tak źle jak wy . Niech się lepiej uczą i dążą do jak najlepszego wykształcenia - czeka je lepsze i wygodniejsze życie;)))

Iii
@He'e Nalu

Ostatnie zdanie to chyba motywacja dla wszystkich aby odejść. Kiedy zrozumiecie że nie ma ludzi lepszych i gorszych, wszyscy jesteśmy równi. No ale tego nie da się nauczyć w "super szkole", a należy po prostu zaczac pracowac nad soba :-)

kirra

Dopoki ludzie godzą sie pracowac, za tak niskie pensje, tak dlugo ta firma bedzie istniec. Wniosek jest jeden, firma pozwala sobie tak traktowac pracownikow, jak oni sami pozwola na to. Sprzedaż gaci na targowisku nie ma tu znaczenia, tylko to co pracownicy maja do zaoferowania i na ile sa w stanie to wycenic, bo poki co to obie strony udaja, jedna ze placi druga ze pracuje, zero wspolpracy. Tak czy siak jesli komuś sie nie podoba to niech tu nie pracuje, bo to najgorsza odmiana hipokryzji, chodzić i mówić jak zle i niedobrze i pracować dalej 20h od 6 rano i przyjsc na 6 rano znowu. Pozdro dla kumatych :P

Edek z fabryki kredek

w Inodrogu skonczyly sie czasy ze ful przetargow nawygrywanych i do przodu po pieciu na budowie i od rana do wieczora bo musimy zrobic. nie placa setek ani piedziesiatek .Nawet ukraincy nie chca pracowac, bo nie masz zycia prywatnego , do tej roboty musisz byc twardy i odporny na widzimisie tej pani co sprzedawala majtki na targu ,potrafila domawiac mase okolo 17 tej 100 ton ,polozycie co tam.Nawet nie przystapili do przetargu na ul Blonie i ktos zadal pytanie co z lokalnymi firmami bo wygral BUDIMEX ,nie ma komu robic inie ma fachowcow ktorzy ta prace napedzali, kladlo sie 2 kilometry masy dziennie i kazdy wiedzial w jakim szeregu jest i co ma robic

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o. - Inowrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp. z o.o.