Opinie o FM Logistic w Jarosty

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FM Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FM Logistic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Jarosty

ble ble ble

Piszcie jak jest naprawde. Co sie dzieje, jakie walki sa krecone, co jest ukrywane przed ikeą. Moze dotrze to do odpowiednich osob i cos sie zmieni

jan

witam Byly w FM-mie podwyżki wyobraźcie sobie iz wszyscy znowu nie dostali a czesc po 80zl i czesc tylko sie nie wystraszyc po 20zl!!! Taka firma tak sie szczyci a po 20zl daja . Dziwne ile podwyżki dostało kierownictwo.

ddd

Czyżby kierownictwo wystraszyło się opinii o tej firmie i poprosiło administratora o ich usunięcie, bo coś mi znikło około 2/3. Ja ogólnie nie polecam tam pracy, ze względu na brak mądrego kierownictwa, dla mnie to zlepek niedouczonych ludzików. Wystarczy ,że szkoły kończą dopiero teraz kiedy awansowali.Kompletny brak motywacji do pracy , bo pensje nie wzrastają od 4 lat a premie obcinane do minimum. Za te pieniądze znajdzie się prace bardzo szybko i mniej stresującą.

ktos

witam Ruszyla ankieta menagera. Jak prognozujecie , kto z kierownikow osiagnie (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FM Logistic spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
rara

Te świadczenia to od lat jest wielka ściema. Co najmniej 50% to lipa. Pamiętam czasy ,że zdjęcia na repalki robiło się nawet w regałach. O innych ś(usunięte przez administratora) - proszę bardzo ale coś za coś.A tu z zarobkami coraz większa lipa. Premie obcinane niemal do minimum. (usunięte przez administratora)okazali by nam swoje. Oni o naszych wiedzą wszystko a my o ich nic. Faktem też jest ,że większość z kierowniczków to półgłówki ,szkoły pokończyli całkiem niedawno a zgrywają jakąś "elitę". Ale w tej firmie wszystko jest możliwe , (usunięte przez administratora)

No i właśnie dwóch znalazło i nie podpisali aneksów, które degradowały ich na OWW. Następnych dwóch też jest po rozmowach z nowymi pracodwacami. A na recepcji chyba 5 lub 6 jeżdzi na rozmowy to tu to tam. Najgorzej jak znajdą naprawdę jakąś lepszą robotę i odejdą hurtem. Więc niech młodzi szkolą się jak najszybciej. (usunięte przez administratora)

ktoś

Różnie mówią o tej (usunięte przez administratora) ale podobno wszyscy w jakości się jej strasznie boją.Nie wolno się sprzeciwić , a broń boże mieć jakieś swoje zdanie - jesteś spalony. No i ponoć za byle co , jak tylko jest okazja to zabiera im z premii i to nie małą kasę.A weż się tylko odezwij , że chcesz porozmawiać o swojej premii - to ona ma zawsze rację!Wszyscy się jej tam boją, bo by ich(usunięte przez administratora) - właśnie przez nią.

Faktycznie to co sie teraz wyprawia w (usunięte przez administratora) pozdrawiam wszystkich , nara

jan

a co tam w f-mie.porazka pieju na kierownika w kauflandzie sie poznali na nim i nie zatrudnili a tu wielka szycha lizus i donosiciel z poczatkowych lat pracy w jarostach i ma sie stolek.

xl

Bo jak się nic nie potrafi (nawet myśleć) to trzeba czymś nadrabiać. Ale filozofowie z nich najwieksi.

pati

hej czy przyjmuja u was

XXL

PODOBNO CIEKAWIE JEST NA PIERWSZEJ ZMIANIE SIELSKA ATMOSFERA NAJCIEKAWIEJ NA PALARNI ZAWIAZYWANIE TRWALYCH ZWIAZKÓW

była

jesli chodzi o pania KASIE fajna babka pozdrawiam wszystkich fm cow

cyc

[usunięte przez moderatora] na dyra, [usunięte przez moderatora] kierownikiem magazynu - i słusznie. Na kierownika recepcji pani " porażka '. I nic więcej.

Stary FM-owiec

Napiszcie co nowego w Jarostach. Podobno kierownictwo się pozmieniało ? Kto za kogo ? Pozdrawiam wszystkich normalnych !

ala

Praca jak w każdym magazynie. Tylko traktują ciebie jeszcze gorzej niż gdzie indziej, szczególnie jak jest mniej pracy to jesteś śmieciem. Jak jest więcej pracy to jesteś 'wpożo' bo potrzebne są twoje ręce do roboty. Gwiazdą w takim traktowaniu pracowników jest pewna szefowa ekipy. Ogólnie jest gorzej niż w Kauflandzie ale lepiej niż w Unilewerze.

ziaja

Od nowego roku będzie nowy kierownik magazynu. Więc nowe pomysły na pracę magazynu ( czy mądre zobaczymy). Życzę wszystkim wytrwałości bo na wyższe pensje to nie macie co liczyć.

ciekawy

.....to musi znaczyć ze jakieś przyjęcia były :)

lulu

Wszyscy z 2 zmiany wiedzą o kogo chodzi !!!

były

A ja pracowałem tam niezbyt długo i nie było tam tak źle. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich pracujących w Jarostach.

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Jarosty

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

FM Logistic