Opinie o FM Logistic w Jarosty

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FM Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FM Logistic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Jarosty

Juniorosenior

Referatu by brakło. Ale do początku: Na twoją wypłatę (bo sądzę, że głównie o to chodzi) ma wpływ kilka czynników 1. Norma czyli Twoja efektywność. Najlepiej mieć ok 80%. Problem w tym, że jest tak wyśrubowana, że pracownicy pracujący po kilka lat, muszą mocno na nią pracować (niektórzy bardzo mocno). Aby ją osiągnąć musisz zacząć oszukiwać, tzn. pisać świadczenia na czas stracony który wykorzystałeś na inne cele niż wyciąganie palet z naczepy czy kontenera (firma sama do tego zachęca, ponieważ pieniądze ze świadczeń które wypisałeś to czysty zysk firmy) . Dzięki temu wzrasta Ci produktywność a co za tym idzie premia którą wypracowujesz sobie co miesiąc. Przez pierwsze trzy miesiące ciężko jest wyrobić 60%. Od 60% zaczyna się premia. I najważniejsze!!! NORMY NIKT SOBIE SAM NIE WYLICZY!!!! NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI!!!! 2. Uszkodzenia Miesięcznie możesz narobić szkód na 300 ojro. Problem w tym, że wystarczy, że wbijesz się widłami towar na palecie i możesz być w plecy nawet 100 ojro, przy 200-250 dziennie paletach szansa na to, że coś odwalisz jest spora. Poza tym, sam nie musisz nic przebić, by Tobie szkodę przypisano. Wystarczy, że retrakowiec czy kwm (załadunki) wbije się widłami w twój towar, sam do tego się nie przyzna i winę zrzuci się na Ciebie. Szkoda idzie na Twoje konto. Przy przekroczeniu progu 300 ojro miesięcznie tracisz premię i otrzymujesz samą podstawę. A żeby było śmieszniej nie masz szans się obronić przed uszkodzeniem ponieważ nie ma do tych uszkodzeń zdjęć (wyrok zapadł bez możliwości odwołania). 3. Nadgodziny. 8 godzinny dzień pracy to mit. To, że mówią, że trzeba czasami zostać, też się mija z prawdą. Zostawać trzeba bardzo często. 2-3 razy w tygodniu przynajmniej. Także licz sobie nie 8 godzin pracy a średnio 9-10. Był czas, że jeśli przyszedłeś jednego dnia do pracy na 12 godzin, to na drugi dzień szedłeś na 8. Teraz jest bardzo dużo pracy, więc o tym zapomnij, trzeba zostać ponieważ ...zostaną wyciągnięte wobec Ciebie konsekwencje. Poza tym, jeśli masz zbyt dużo nadgodzi, to dostaniesz z dużą dozą prawdopodobieństwa uszkodzenie, a co za tym idzie premia będzie niższa :)))) 4. Stres. Jeśli jesteś osobą mało na stres odporną to daj sobie spokój. Serio. Na dziesięciu przyjętych po miesiącu zostaje czterech. Po roku 2????? maxxxxx. To nie jest ta sama firma co kiedyś. Teraz, tak jak w kauschwitzu, stawiają na ilość a nie jakość. Nie wiem co ci więcej napisać. Jeśli masz możliwość pracy w innym miejscu ......to tam idź

bryyyy

ta firma to jedna wielka kpina, teraz też wprowadzili nowe rozwiązania w systemie tak, by udupić pracowników, nie polecam i omijajcie FM Jarosty z daleka, pracodawca w postaci pani dyrektor nutrii, jej giermka pieja oraz kierowniczków służących jej za wycieraczki do butów próbują na każdym kroku cię oszukać, praca jest dobra, ale dyrektorstwo z kierowniczkami to banda zwykłych oszustów, złodziei i kundli

wikary

Pracuję w FM Jarosty od dwóch miesięcy. Zmusiła mnie do tego sytuacja finansowa jak tylko będzie coś lepszego to (usunięte przez administratora) . z tej firmy. Niektórzy pseudo szefowie to chyba po podstawówce. Kasowo robią w lewo na premii i chorej wydajności.Omijajcie tą firmę z daleka.Jak już ktoś awansował wyżej to myśli ,że jest najmądrzejszy. Jedna wielkie skupisko robocików wraz z panią dyrektor.

Jerzy

To że proszą o powrót osoby które kiedyś zostały zwolnione,świadczy o firmie.Pracodawca który ma określony,przynajmniej dobry status na rynku pracy,nie błaga osób których kiedyś wyrzucił o powrót do pracy.W fm biorą każdego jak leci,więc osoby szukające pracy sami mogą sobie odpowiedzieć na pytanie co to za firma. Dla ludzi ambitnych polecam ominięcie tej firmy szerokim łukiem(piszę o fm a nie o IKEA).Pracowałem tam dziesięć lat więc wiem o czym piszę.Poznałem dogłębnie system promowania ludzi,sposoby comiesięcznych oszustw z premiami.To co piszą powyżej o Jarku i poprzednich dyrektorach to prawda i te dobre czasy już nie wrócą.Teraz rządzi pani nieduża ,i odkąd przejęła pałeczkę jest tragedia(oczywiście dla pracowników,nie dla przełożonych we Francji).To co napisałem z małej litery zrobiłem celowo,to nie błąd tylko brak szacunku do byłego pracodawcy.Jeśli ktoś nie musi,niech szuka innej pracy,choć wiem że w Piotrkowie nie jest łatwo.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FM Logistic spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
paleta

witam ,pracowałem tam chwilke ale poznałem(usunięte przez administratora).a pare uczciwych zwolnili za ...za ....dla zasady. Jak żądził(usunięte przez administratora). to było ok ,to jest zdolny facet,a nie ta mała wywłoka. ciekawe co usuną z tego mojego pisania .a miałem tam żone ściągnąc ,dzięki bogu nie udało się.

heh

Praca dobra, niestety wielu szefów ekip to włazidupy, typowe czopki, którzy brak talentu organizacyjnego nadrabiają niskim lotów cwaniactwem, starzy chcą uciekać, nowi uciekają

dildo

1300 zl mozna zarobic

IKEA

Witam , Czy Potrafi się ktoś obiektywnie wyrazić na temat pracy w Ikeii na stanowisku Operatora ? Obecnie ogłaszali , że poszukują - zapewniają elastyczny system pracy , obiady oraz dojazd !! Ile w tym prawdy , jakie zarobki na rekę podstawy a ile premii ? pozdro

Ywokzów

Dyrekcja mogłaby się wziąć za kombinatorów typu; pewien MI-ły CZ-łowiek, który ściemnia na zwolnieniu miesiąc, firma i ZUS mu płaci, a on dorabia na boku u brata w dachach albo w tartaku. A my płacimy na takich z naszych podatków. No fakt musi ten kudłaty pan dorobić bo mu się ilość osób na utrzymaniu powiększyła nagle o trzy ...

obserwator forum

Dlaczego jest usuwana czesc tekstow czego sie boja wkoncu to jest forum niech wszyscy wiedza co ktoi jak. Wodocznie firma ma duzo do ukrycia podro.

smoczyca

FM Piorunów...polecam zdecydowanie zmianę pani (usunięte przez administratora). Odlotowi ludzie, którzy pomogą w razie potrzeby..Pozdrowienia dla całej zmiany:):)jesteście KOCHANI

co

oj tam;) - 2013-01-23 19:29:39 pracowalem kiedys tam nie żałuje:) jak sie niechce pracować to wszędzie żle pozdrawiam starych fm -owcow.bo pracowales jeszcze za czasow kiedy jakos ta firma funkcjonowala teraz sa tylko zebrania z Pania(usunięte przez administratora)powinni te firme do sadu pracy podac za nie przepisowe postepowanie. Nie wspomne juz o zebraniach organizowanych przez Pania(usunięte przez administratora) ktore sa monologami Pani dyrektor pyta a nikt sie odezwac nie moze bo jak ktos powie swoje zdanie to wylatuje albo nagany. Nagany i upomnienia to typowe za byle co za to stoisz w nie tym miejscu za to ze zyjesz i ze egzystujesz za to ze jestes tylko czowiekiem. Po prostu zenada, najlepiej posadzic tych szefow na wozki niech tyraja i pokarza przyklad ludowi robotniczemu ale nikt jezdzic nie umie hihi to sie nazywa przywodztwo menedzerow sikajacych na siedzaco w damskich toaletach i spiacych na nocach

fm

Ludzie ogólnie OK ale kierownictwu poprzewracało się w (usunięte przez administratora) Na stanowiskach kierowniczych debile bez pojęcia o pracy na magazynie . Nowe pomysły na porządku dziennym tylko ze na utrudnienie pracy zamiast na ulepszenie . Szefowie ekip to dwulicowe (usunięte przez administratora) sprzedające pracowników . Kierownictwu życzę wszystkiego najgorszego.

oj tam;)

tede

blee - 2012-11-12 20:26:09 Fabryka Robotów. Cieszę się że tam już nie pracuję. Ludzie ok,ale całe kierownictwo do wymiany.kierownictwo jak w większości krajowych firm jest po znajomościch nie można zatrudnić w tej materii nikogo kto jest wykształcony zarówno emocjonalnie jak i praktycznie. Nie można awansować nikogo kto przewyższa inteligencję dyrekcji muszą to być osoby ze skrajnią psychiką z tendencją do donoszenia nie znający nic poza tym że mają przyjmować wszystko co im powie dyrekcja i starać się za wszelką cenę nie ulepszać organizacji bo nie mają takiej wiedzy lecz pogrążać pracowników kretyńskimi powodami do nagan

blee

Wszyscy jedziemy na tym samym wózku panowie(usunięte przez administratora)

blee

dino

były - 2012-10-19 12:24:54 A ja wiem jedno machloje raz, jeżeli chodzi o szefów ekip to jedno jest pewne są tacy u których bywałem na zmianie, w szczególności jeden który sika do damskiej toalety bo chyba boi się w męskiej śpi całą zmianę pracuje po 8 godzin a tu z niczego bierze odbiór godzin?Facet najwidoczniej pisze sobie, że zostaje a później odbiera co jest nie prawdą.To była jedna osoba która przez mój krótki okres niebywale rzuciła mi się w oczy. Nie ma sprawiedliwości tam i nie było teraz to już nie jest tak dla mnie istotne jak kiedyś bo już tam na szczęście nie pracuje. Ale ostrzegam z góry.hehe dobre ciekawe który to taki mądry jest, mądry tam takich nie ma zapomniałem.

były

tomek

Ja nie pracuję w Jarostach od 8 miesięcy i nie wiem co się tam dzieje dzis bo mi to zwisa , ale wiem co działo się jak tam pracowałem. Ktoś pyta co ukrywa się przed Ikeą ja wiem co ukrywało się jeszcze w styczniu tego roku. (usunięte przez administratora) 2. Ukrywanie uszkodzeń magazynowych przez kontrole jakości ( tam się cuda działy z uszkodzonymi towarami) 3. Kanciarstwo na terminalach ( jedna paletę woziło kilku operatorów,stary numer ale w nowej wersji jaszcze nie odkryty przez kierownictwo) 4. Załadunek uszkodzonych palet (osobiscie mój wynalazek , po prostu dobrze zrobione zdjęcia ale mało kto wie jak i reklamacja musi być odrzucona ) Jest jeszcze wiele innych \\\"numerów\\\" ale szkoda pisać. Większość jak sami wiecie to nie celowe oszukiwanie Ikei ale FMu, bo inaczej ciężko dostać premię , dlatego ja się nie dziwię. Wszystkim tam pracującym życzę wszystkiego najlepszego , wytrwałości i nowych pomysłów na łatwiejszą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Jarosty

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

FM Logistic