Opinie o FM Logistic w Jarosty

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FM Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FM Logistic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Jarosty

Zniesmaczony

fm piorunów - pracowałem tydzień (5 dni). Ostry zajob, ale to nic - rządzą Polakami ukraińcy (zaciąga śledzikiem prawie co trzeci pracujący). Wrzeszczą, bo przeważnie towar jest tandetny: różne zagniecenia, na pudełkach i kto jest winny? - pracownik Polak vel Polka. Pakuje się szybko towar, też byle jak- a kto pakuje? Jakaś gówniara ukrainka, ale w myśl przyjętych tu zasad lux. Omijajcie to draństwo szerokim łukiem. Nikomu nie polecam, może tylko idiocie.

wiesio

jak tam juz sie pozbieraliscie po wypowiedzeniach tych co poszli do Leroy Merlin?

Uwaga rolnicy, będą zmiany!
@wiesio

pozbieraliśmy, ponieważ widząc ich na kasach fiskalnych, charujących w pocie czoła i poprzebieranych w głupie firmowe ciuszki, sprawia nam dziką przyjemność dopominanie się o produkt dnia

jerzyk

mam pytanie do pracownikow: posiadacie dla Ikei tylko produkty z Polski czy zwozone sa do Was jeszcze w kontenerach z Chin? Pozdrawiam

nick
@jerzyk

produkujemy na miejscu, również pozdrawiam

łelkam

Zdzichu, nie wierz w plotki, na "disi" jest lepiej

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FM Logistic spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Zdzich

Witam. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w fm. Jak tam się pracuje teraz? Podobno dobrze jest na dziale "sipi" ale nie wiem nic więcej. Proszę o informacje.

cccccc
@Zdzich

"sipi"???

oley okey

iggy... jestem w stanie zrozumieć to, że twoja matka zasysając brudne pały przy trasie jest w stanie zarobić 2300 i przelać ci na konto 2200 (chyba tylko dlatego, że ją sumienie gryzie, że nie zna twojego ojca), pokój z tobą, pozdrów mamusię ...od mojego psa....internetowy przygłupie

iggy

Rozwalił mnie ten post: " Zarobić można w Fm Jarosty nawet 2200 na rękę. Tylko trzeba sie nieopiedzielać tylko pracować, jak ktoś jest laserem to niech idzie do łopaty. " Hahahahahahhaha Nawet 2200 na rękę! Więcej to ja z bankomatu wyciągam na samo życie (jedzenie, rachunki). Kraj niewolników..Tak jak mówił Stonoga: Was trzeba (usunięte przez administratora) ruchać i na was zarabiać.

klekle boćku klekle

zależy gdzie trafisz, na recepcję (rozładunki) jest ok. ( kierownik również), dalej jest tylko syf i 7 metrów mułu

Lola

Fm to juz nie ta sama firma co kiedys .Teraz korporacja , a co z tym sie wiaze odpowiedzcie sobie sami .

mati

Witam a co z przewoźnikami....? jak wypłacają ? czekam na opinie

ggggggg

Szczera prawda.

ggggggg

Połowe wpisów usuneli, bo pracownicy prawdę pisali o FM Jarosty. Dobrze że odszedłem w porę z tego zakłamanego magazynu.

hahahhaha

wystarczy spojrzeć kilka postów wyżej, co do zachęty....kaufland, biedronka....farmy świń w podpiotrkowskich wiochać...tam podobno jest lepiej buhahahhaa

SŁUCHAJ

TO CO SIE TERAZ DZIEJE W TEJ PIER... FIRMIE TO JEST JAKIES NIE POROZUMIENIE. CHODZA JAKIES CZUBKI CO DOSTALY STANOWISKO NOWE I BOG WIE JAKA IM ZA TO OBIECALI KASE I SPRAWDZAJA USZKODZENIA PODNOSZAC FOLIE I ROBIAC INNE RZECZY ZAMIAST POMOC W ROZLADUNKACH!!! KIEROWNICZKA DZIALU REC JEST DO ZWOLNIENIA SKORO NIE OGARNIA OD DLUZSZEGO CZASU SWOJEGO BURDELU A JAK MLOGY PRACOWNIK MA JAKIS POMYSL NA USPRAWNIENIE TEGO CO SIE TAM WYPRAWIA TO ODPOWIADA MU SIE ZE "NIE, NIE DA SIE". ZABIERAJA KASE ZA WSZYSTKO CO TYLKO MOZLIWE, NIE WAZNE ZE JAKAS ZMIANA POTRAFI ZROBIC PRZEZ 8 CZY 12 GODZIN PO 50 TRANSPORTOW ALE NIKT NIE ODPOWIE "DZIEKI" TYLKO "DLACZEGO WPUSCILES NA MAGAZYN **ZLY** TOWAR CZYTAJ ** ZAGNIECIONE LEKKO OPAKOWANIE KONSUMENCKIE. WIECIE O CO CHODZI? NIE TO JUZ TLUMACZE, TE PIESKI Z FMu PODPISALY TAKA UMOWE Z IKEA ZE ZA KAZDE (usunięte przez administratora) RYSE, BRAK KLEJU CZY JAKIEGOS INNEGO KLOCKA PLACI I WYMAGA OD PRACOWNIKOW TEGO SAMEGO ALE JAK ONI PISZA **W/W** SWIADCZENIA TO NIC Z TEGO NIE MAJA, PO PROSTU ZBLIZAJA SIE SWIETA I JAK NIE MA Z CZEGO WZIAC PREMI TO TERAZ WIECIE Z CZEGO, A WY ROBICIE JAK TE MALPKI ZA 2TYS ZL NA REKE I WAS GNEBIA, TAKA JEST PRAWDA!!!!! KOLEJNA SPRAWA, TO TE CHORE KONTENERY ALE (usunięte przez administratora) Z NIMI TAK NAPRAWDE. MAM NADZIEJE ZE DALEJ SIE NIE BEDZIECIE WYRABIAC I POKI SIE GORA TAM NIE ZMIENI I NIE BEDZIE WAS TRAKTOWAC JAK LUDZI TYLKO JAK UCHODZCOW TO DALEJ BEDZIECIE TRAKTOWANI JAK SMIECI A WY BEDZIE TAM ROBIC BO NIE POTRAFICIE SIE ZBUNTOWAC I NIE PISZE TEGO DO DZIALU ROZLADUNKOW TYLKO DO WSZYSTKICH!!!! RUSZCIE W KONCU DUPE!!!!!! WSZYSTKICH WAS NA RAZ NIE ZWOLNIA JAK STANIECIE ZROBIECIE GLUBI STARJK WLOSKI! ALBO SIE OGRANIECIE TAM NA GORZE ALE WSZYSCY WYJADA ZA GRANICE PO LEPSZE ZYCIE (usunięte przez administratora) Z WAMI I SYRYJCZYKAMI!!!!

damaged by fm

Odpuść sobie !!!

szok kurcze

jakim cudem zastępcą szefa zostaje chłopak, który nie potrafi ogarnąć baterii na wózku, a osoba która mogłaby być naprawdę bardzo mocnym szefem jest ignorowana tylko przez to, że, kierownik go nie lubi?

na onecie piszą

Kiedy uchodźcy z Afryki dowiedzieli się, że dostaną się do Polski i otrzymają pracę w fm-ie jarosty, siłą zawrócili statek spowrotem buhahaha

Ggggg

marcin

roman f jesli o nim mowa zawsze byl wporzo pamietam z dawnych lat rozladunki. szybko predki byl be. a co aga i monia robia?

Juniorosenior

bym zapomniał o plusach... szefowie zmian i kierownik..tak, tak, Panie Romanie :)))

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Jarosty

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

FM Logistic