Opinie o FM Logistic w Jarosty

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FM Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FM Logistic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Jarosty

Rumcajs

Witam wszystkich. Czytam te Państwa opinie o pracodawcy i widzę że wszyscy jesteście zniesmaczeni pracą w Jarostach. Co mogę powiedzieć Ja uciekam z innej Firmy właśnie do Jarost. Pomyślcie wariat,może i tak ,a może to Ja miałem gorzej od Państwa w Firmie w której pracowałem? Co mogę napisać to-to że była to umowa zlecenie a trzeba było przepracować w miesiącu ponad półtora etatu za śmieszne pieniądze. Wolnych dni tyle co z Ustawy więc dwie czasami trzy Niedziele. Praca po 13-14 godzin non-stop. Fajnie? Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

koleżanka po fachu
@Rumcajs

Rumcjasie, wpakujesz sie z deszczu pod rynne, ale widocznie musisz przekonać sie na własnej (usunięte przez administratora) skoro nie trafiaj a do Ciebie argumenty innych , byłych juz pracownikow. O wolnych dniach weekendowych-zapomnij w FM Ikea. Pozdoowienia

@Rumcajs

Witam. Do koleżanki po po fachu. Nie pisałem gdzie i w jakim charakterze pracowałem. Tylko,że była to umowa zlecenie praca po 260 godzin w miesiącu za głodowe pieniążki. Uciekam do IKEI Ale jak spełnią się te Państwa Opinie o tej Firmie to pewnie i Ja stąd ucieknę? Do Kierownictwa IKEI bo zapewne czyta takie wiadomosci. Traktujcie ludzi z szacunkiem na jaki zasługują bo wszyscy odejdą i zostaniecie Sami. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

kolezanka wyżej
@Rumcajs

Rumcajsie, nie pytałam w jakim charakterze i gdzie pracowałeś, tylko jeśli nie zważasz na to, czego doświadczyłam i inni pracownicy FM w Ikei i wolisz sie sam uświadomić, tracąc czas w którym mogłbyś godnie zarobic w innym np . magazynie i mieć wolne weekendy czy noce, to szkoda Twojego zdrowia ( ciężka praca fizycznie, dzwiganie łacznie 7-11 ton/dzien ) i czasu. ale nie myśl ze uciekniesz bez konsekwencji bo minimum 2 tyg musi odpracować na 3 m-ce okresu próbnego. Więc przemyśl czy warto a decyzje podejmiesz samodzielnie, bez mojej sugestii, bo ja musiałam odbyć (karę) tam miesiąc od powiadomienia o wypowiedzeniu. Szkoda ze nie uprzedził mnie nikt wczesniej, a Ikea czy FM moze i znają te opinie ale...maja to w ...poważaniu ;-) Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych serdecznie.

@Rumcajs

Do koleżanki po fachu. Szkoda że nie napisałaś tego mi wcześniej że są konsekwencje podpisania cyrografu. Ja dzisiaj taki podpisałem i szczerze z szkolenia BHP i ogólnie nie jestem zbytnio zadowolony. Wazelinują nowym by zostali,ale jak znam życie to większość zrezygnuje. Ja zbytnio wyboru nie miałem mogłem tego nie podpisać i wrócić do Ochrony w której pracowałem do tej pory Ale tam trzeba być non-stop po 260-300godzin na umowę zlecenie. Uprawnienia mam ale tylko same uprawnienia zero praktyki. Czy zostanę nie wiem? Jeśli spełnią się te wypisy internautów,że to zły pracodawca to pewnie odejdę. Małą nadzieję jednak mam że może będzie doborze. Nie wiem? Do Ochrony nie chcialbym wracać. Pozdrawiam.

Dawid

Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje odnośnie rekrutacji w FM Logistic? Na jakie stanowiska firma potrzebuje kandydatów? Jak przebiega proces kwalifikacyjny? Jak wygląda atmosfera w trakcie rozmowy o pracę? Odpowiedzi na te pytania będą pomocne osobom zastanawiającym się nad złożeniem CV w firmie.

Marco
@Dawid

Ja pracuję prawie 2lata i jestem zadowolony. Szef ekipy spoko zarobki też ok atmosfera w moim dziale różnie, zależy jakie kto ma wymagania. Jeśli ktoś przyjdzie z ulicy i chce od razu zarabiać grube pieniądze to nie tak szybko ,ale po 3 miesiącach zarobi, zapraszam na dział CP tu wszyscy trzymają się dłużej,rotacja jest na innych działach.Poza pensją są również premie, socjal dofinansowania,a niezadowolonych wszędzie pełno nie tylko w IKEA.Przyjdż popracuj 3 miesiące przekonasz się,czy chcesz zostać

lord
@Marco

pozdrowienia z DC :)

Dawid

@olga, jak długo nie pracujesz w FM Logistic? Może warunki zatrudnienia uległy zmianom? Czy w firmie istniała szansa na rozwój kwalifikacji? Na przykład poprzez udział w kursach podnoszących kompetencje pracowników? Jak pod tym względem oceniasz pracę w FM Logistic?

Dawid

@Marco, dziękuję za Twoją wypowiedź. Myślę, że pomoże ona wielu osobom zainteresowanym pracą w firmie. Czy ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć się jak ocenia FM Logistic jako pracodawcę? Zachęcam osoby zatrudnione w firmie do aktywności na forum.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FM Logistic spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
POLO

Witam. To co piszecie to święta prawda, same pod pierdalacze , którzy za kasę wchodzą głęboko. Robiłem tam 4-lata to było dawno i zarobki, jak do tej pory kulawe a atmosfera hu.... Za pani Marzeny Ś........ to (usunięte przez administratora) z patatajnią . jak tam tak dobrze to dlaczego nawet Ukraina nie chce robić co

ang

Ludzie , w tym FM można zginąc albo zostac kaleka a pomocy od nich żadnej nie dostaniecie, zastanówcie sie nad pracą w FM Ikea Logistik

@ang

Można bo gòwniarstwo które tam pracuje myśli chyba że jeżdżą samochodzikami w wesołym miasteczku , zero wyobraźni i jestem za tym żeby ich za każdy wybryk karać i jeszcze raz karać .

PISW

ludzie , szkoda waszego czasu i nerwów na wyzysk u tych oszustów, wszędzie tylko nie tam, IKEA FM zegna niewolników

damka

okazało sie po kilku tygodniach pracy w Ikea FM ze zmienili system pracy i pokrzyżowali pracownikom całkiem plany, bo w grafiku który sami robią aż na 3 mce, dalej trzeba zostawać na 10 lub 12 godz dziennie a po nocach jezdzic jak nieprzytomna wozkiem , były już wypadki ale oni szybko takich zwalniają i pisza ze z winy operatorów nie zachowują bhp, uciekłam stamtąd

Uni

zrezygnowałem juz po roku z pracy dla tych kłamców z FM w Ikei, przestrzegam przed współpracą z nimi

ja.

ODRADZAM prace w tej firmie. Premie które przydziela kierownik "Wielki Dan" załadunków daje niesprawiedliwie. Jeden może miec w (usunięte przez administratora) wszystko.. normy moze nie miec a premie otrzyma najwyzsza. Osoba która robi prawie norme nie ma nawet 100 pln premii....bo według kierownika miał za duzo uszkodzeń, jakies wymyślone różnice itd.. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

MABU

pracownicy w Ikeji FM Logistik za 200zl/mc premi gotowi sa podpiepszac kolegow i kolezanki do kierownikow zeby sie pszypodobać, dlatego z tamtond odeszłam,jestem u konkurencji, niebo a ziemia w powrownaniu z tym obozem FM, inni czekaja na Was

@MABU

Może i jest to prawda , ale myślę że z taką pisownią to nic lepszego nie znajdziesz.

PRZT

jeszcze pracuje ale koncze tu karjerę bo tylko kłamią i obiecuja podwyżki ...ale sobie kilka tysi /mc a nam 65zl/mc premi. Ostrzegam was ziomki przed FM tzn agencja pracy Ikeji.

STAS

Ludzie tam kłamią , oszukują i zmieniają zdanie z tygodnia na tydzień. Zaczeli juz na rozmowie wstepnej obiecywać podstawa plus premia, jedna i druga także po miesiącu zapierniczania z nadgodzinami w soboty i niedziele dostałem 1780zł. Podziekowałem i odeszłem z Fm Ikea jak kilku kolegów co ze mna zaczeli.Odradzam

xyz

Witam. Ja pracuję tam, obecnie trzeci miesiąc , jest trochę prawdy w tym co piszą wyżej ale też bez przesady, mianowicie chodzi mi o : niby częste zostawanie na nadgodziny, od kąd tam pracuje dopiero trzy razy zostałem zapytany czy mogę zostać trochę dłużej , jeśli chodzi o wypłatę i premię , jako świeży pracownik faktem jest że nie dostałem jeszcze premii, pierwsza wypłata po nie pełnym miesiącu pracy trochę ponad 1600 zł, ale druga już trochę lepiej wyglądała 1950 zł. Jeśli chodzi o normy faktem jest że są dosyć wysokie, ale myślę że do wyrobienia, ktoś pytał o dojazdy i obiady, a więc dojazdy są na wszystkie zmiany w obu kierunkach busem cena około 70 zł m-c, dokładnie nie wiem bo jeżdżę własnym autem, co chodzi o obiady , od poniedziałku do piątku stołówka wydaje całkiem smaczne obiady dwudaniowe w godz 12-16 w cenie 5 zł dla pracowników, minusem jest że tylko dzienne zmiany mogą skorzytać , na nockę trzeba zaopatrzyć się w domu lub automaty na stołówkach z zupkami chińskimi. Ktoś pisał o uszkodzeniach, to akurat prawda byle zagniecenie jest już kwalifikowane jako uszkodzone i jak dla mnie grubo przesadzone, atmosfera w pracy całkiem ok choć jest kilka czarnych owiec. Ogólnie na razie nie jest źle. Jak ktoś chce robić to będzię robić, lecz nie powstała jeszcze taka praca żeby człowiekowi dogodzić zawsze, znajdzie się ktoś lub coś co sprawia że ludzie tak obsmarowują tą firmę

Pkp
@xyz

Możesz cos więcej powiedziec

światek
@Pkp

Moze i tak było jak pisze XYZ ale to rok temu w 2017r , teraz jest jeszcze gorzej, ukraincy zarabiają wiecej niz Polacy i maja gwarantowane 60godz/tyg bez sobot i niedziel a nasi dymają po 3weekendt w każdym miesiącu, zatrudnijcie sie to uwierzycie, przestrzegam przed tym bo inne magazyny szanują pracownika i to za duzo wieksza podstawę i premie.

logists
@światek

Wymienisz może te magazyny które tak szanują pracownika za dużo większą kasę ?? Bo chyba nie w Polsce :)

Jagna

Dobrzy pracownicy z całą pewnością zostaną w firmie.!!!! To jest dobry pracodawca!!!

Już niebawem
@Jagna

A jacy są dobrzy ? Rozumie że tacy co sprzedadzą swoje rodziny dla fm . Dobrych pracowników tam już nie ma bo gdybyście ich szanowali to nie uciekli by do konkurencji , a po drugie to jeśli pewien kierownik uważa że pracują tam głupki i ogłasza to swiatu na forach społecznościowych. Więc dalej twierdzisz że dobrzy pracownicy jeszcze tam są ? No chyba że banderowcy bo o nich zapomniałem , a przecież to wasi najlepsi pracownicy.

@Jagna

Oczywiście , że dobry pracodawca.

@Jagna

Tak naprawdę to większość dobrych pracowników poszła do innych magazynów.Myślę , że gdyby nie były zabierane premie tak naprawdę za głupoty to niejeden pracownik chętniej by wstawał rano do pracy. Ogólnie nie jest zle , trzeba się nauczyć pracować zgodnie z regulaminem.Chciałbym żeby bardziej firma doceniała dobrych i pracowitych pracowników. Niestety nie wszystko można mieć.Osobiście poleciłbym pracę ale osobą, które dobrze znam a nie ludziom z ulicy bo to oni wprowadzają zła atmosferę w magazynie. Po prostu większość ma wywalone na wszystko, przychodzą i chcieliby mieć zaraz 3000 na rękę. Trzeba od czegoś zacząć żeby coś mieć , trzeba się postarać żeby coś dostać trzeba na to zapracować. Coś o tym wiem ponieważ Ja czuje się doceniony i nie mazać i nie narzekać tylko brać się do uczciwej roboty.

przechodni

ludzie jezeli nie wierzycie na słowo sami sprobujcie tam popracowac kilka dni lub tygodni bo na poczatku beda sie uśmiechac do ciebie zwracac sie po imieniu beda mówic ze nie ma po co sie spieszyć bo najważniejsze bezpieczeństwo ale po okolo dwóch tygodniach gruby kierownik zacznie cie poganiać, krzyczeć: bo przez ciebie nie dostanie 1,2tys zł premi a jeszcze sie nie zdarzyło zeby przez kogos nie wziął, prędzej ktoś odejdzie stąd niż on mniej zarobi. Przestrzegam przed FM Ikea, odeszłem stamtąd jak tylko sie dało.

bhp

radze się poważnie zastanowic chętnym do pracy w tym odpowiedniku kauszwic, totalne kolesiostwo, kumoterstwo i znajomości decydują czy bedziesz zarabiać podstawowa kwotę bez 100-200zł premi,a postara się już o to pani borówka która za każdego ukaranego ma 10% do swoich 3900zł/mc. Jeszcze kilka dni i odchodze z FM Ikea do podobnego magazynu bo nikogo tu nie szanują a zastraszaja odbieraniem premi której i tak nie maja zamiaru przyznac, Odradzam stanowczo tego pracodawce. przekonacie sie sami.

piejak

Wszystko poniżej to smutna prawda,tam FM nie ma przyszłości o czym sama IKEA wie, nawet kierownictwo uciekło stamtąd do konkurencji bo wszystko jest odwrotnie niż obiecują w rozmowie wstępnej. Ludzie przestrzegam Was przed pracą dla FM Logistik, oszukuja każdego dlatego wiele doświadczonych osób odeszło i wkrótce odejdzie więcej do innych lepiej płatnych magazynów.

robol

na szczęście już tam nie pracuje, wszystko co piszą ludzie o tym obozie FeMa Logiskick w Jarostach to prawda ale jest gorzej niż można by napisac bo kazą usunąć zeby nie zniechecać przyszłych pracowników. Zawyżone normy, ciągły pośpiech i kary pienięzne za byle co to pretekst do zabierania premi, które na rozmowie kwalifikacyjnej niby maja byc wypłacane w każdym miesiącu. Nie wierzcie, oszukują kandydatów a potem nie można nic dostac dlatego odszedłem do konkurencji jak były juz kierownik z odprawą kilkanaście tyś zł.

były juz

ludzie to jakis oboz koncentracyjny, normy ktorych czlowiek z ulicy nawet w polowie nie moze dogonic bo liderom sie wydaje ze juz tu pracowal i ma wiedziec gdzie i co ma robic w tępie jakim starzy pracownicy robia, a jest ich malo bo uciekaja jak tylko majo okazje, obiecuja na rozmowie wstepnej cuda a potem nie chca nawet odbierac telefonu i wysłuchac z problemow ktore sami tworza, nie dajcie sie tam okłamac

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Jarosty

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

FM Logistic