Opinie o FM Logistic w Jarosty

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FM Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FM Logistic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Jarosty

Lola

Gdzie w magazynach sa wolne weekendy?

Jasiu Kutala
@Lola

No na pewno nie tutaj. Chyba że któryś z działów ma wolne weekendy (kiedyś tak miało CP) no i w biurze. Chyba że kierownikiem chcesz być

JJ Torpeda

Jak to możliwe że klient przedłużył umowę z tą firmą?

Gerwazy
@JJ Torpeda

A czemu się dziwisz? Porządna firma to przedłużyli.

Kapitan Dynamo
@Gerwazy

Porządna firma to i ludzi porządnie traktuje

Faja
@Gerwazy

Jak jesteś między nogami kierowników to się nie wypowiadaj.

Łili Łąka
@Faja

Heh, nieźle???? Jak w ogóle zarobki? Poprawiło się coś?

Łili Łąka
@Łili Łąka

Czy ktoś mi odpowie?

Black Salami

Chciałbym dowiedzieć się o pracy w waszej firmie. Jaki system pracy, zarobki, atmosfera? Czy ktoś po krotce może mi opowiedzieć. Bo po tym co słyszę od znajomych i tu czytam, to nie wiem czy zawracać sobie głowę.

Katris
@Black Salami

Pracowałam tu na kontroli i robisz co chcesz jak ci odpowiada 2700 za nic i ci ku res two nie przeszkadza to dawaj. Ja nie umiałam na to patrzeć i się zwolniłam lepiej mi w sklepie

Black Salami
@Katris

Więc chyba sobie odpuszczę...

Wolf

Pracuję tu od pół roku i szczerze nie polecam nie ważne czy sie starasz robisz norme czy nie pensja taka sama.Jedynie co tu warto robic to przyjść posiedzieć chwile porobić i dostać to 2300.Jaka płaca taka praca ale licze na to że Fm Logisitc nie dostanie nowej umowy od Ikei i nowa firma przejmie magazyn :)

logista

Ciekawe jaka :)

Zenon
@Wolf

Hmm praca była spoko do lutego aktualnie dzieję sie tak ze każdy zgania na każdego jest szefow a szefów każdy do czegoś i każdy nic nie potrafi kadra straszne slaba, pracowników id groma aleee nadgodziny niewyplacane premie liczone w caly świat czyli masz nadgodziny zabiorą Ci z premi za jakość albo uszkodzenia, norma nieważne ile zrobisz kierownika i tak wpisuje jak uważa generalnie (usunięte przez administratora) patologia i (usunięte przez administratora)

Jacek
@Wolf

A ile chciałeś za stanie ???

Ikeła
@Wolf

Hhmm aktualnie nowy pracowników nie brakuje, wszystko idzie w lepszym kierunku, pomyśleli troszkę nad nowymi pracownikami czyli zrównoważony licznik między starym a nowym co oznacza ze przeprcujemy trochę mamy duża szanse na natychmiastowa podwyżkę nie duża ale jednak jest. Co do rynku pracy ikea wypada bardzo dobrze premie naliczanie sa godnie atmofera jest lajtowa, cala kadra zaczyna myśleć, w miarę dobre przekazywanie informacji lecz jednak trochę do poprawki, co do każdego opinii pracownika na tej stronie to każdy pracuje na innej zmianę i dziale wiec opinie sa podzielone.

Fan
@Zenon

Racja tą kadrę mogły by dzieci zastąpić a by to różnicy nie zrobilo. Kierownik podzielić palety nie umie. Szefowa bloku pije nic nie potrafi a płacą jej za to. Większasc po znajomości i są efekty. Jakiś koleś z biura ma Ukrainek do towarzystwa. Ja też taka chce posprzątać mi na chacie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FM Logistic spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Katris

Praca jest ok to ludzie (usunięte przez administratora) Nowa szefowa bloku chleje 2razy w tygodniu się spóźnia że kierownik musi po nią jechać. Pracownik biura pali maryche chodząc na fajkę. 40% cpunow 20%alkoholików 5%jehowych. Reszta ledwo co wytrzymuje w tej patologii

Franek
@Katris

Patrzeć a zaraz to upadnie. Brak szacunku dla ludzi. Na szczęście pracy od zaje...

Bary

Witam.Czy kierowniczyl w waszej firmie pan Tomasz G.?Jeśli tak to jaki był w stosunku do pracownika?

Bożena

Czy wiadomo już czy FM ma szansę dalej obsługiwać ten magazyn? Chyba niedługo umowa im się kończy?

piotrek
@Bożena

to znaczy ze niebedzie juz ikei w jarostach czy niebedzie fmu

Grażyna
@piotrek

Nie będzie fm-u. Magazyn należy do Ikea więc będzie. Wybiorą innego operatora i tyle. To już zależy od tego jak się teraz starają. Ja już tam nie pracuje. Ciekawe czy coś tam się poprawiło od tego czasu, bo myślę że niestety nie.

piotrek
@Grażyna

przepraszam ze cie tak mecze ale czy mogla bys jeszcze mi powiedziec czy polecasz prace na recepcji na rozladunkach czy lepiej dac sobie spokoj dzieki za poprzednia odpowiedz

Maciek
@piotrek

Powiem tak, ja na tym dziale nie pracowałem, ale z tego co słyszałem od innych, to nie jest aż tak źle. Zależy też do jakiej ekipy trafisz. Bez mała cały dzień na wózku. Gorzej jak trafisz na jakiś gruz typu doniczki/ lekkie palety które ciężko się wyjmuje albo trzeba schodzić prawie do każdej palety. Czasami zrobisz kilka na zmianę a czasem dwa jak źle trafisz. Gorzej z uszkodzeniami. Dziobnie ktoś po rozładunku, pojedzie, a potem jest twoja wina bo ty ostatni skanowałeś. A jak tam dokładnie jest teraz to nie wiem.

C-P

Ciekawe czy firmie zależy na pracownikach i czy w ogóle zależy im na przedłużeniu umowy z klientem. To pokaże przełom marca/kwietnia. Ciekawe czy coś dołożą, chyba że ktoś? coś?

Niezdecydowany

Serio jest tam aż tak źle? Czego mógłbym się spodziewać, po pracy na magazynie? Znam jednego gościa, który pracuje w magazynie tej firmy w Lućmierzu i mocno chwalił te pracę, mówił o zarobkach rzędu 3-4 tysiące netto i możliwości wyboru zmian (w jego przypadku głównie nocki). Pytam, bo nie wiem czy do końca mogę ufać, a wpaść w robotę w ciemno to też nic dobrego.

Królikula
@Niezdecydowany

4 tysiące to tu kierownicy nie zarabiają, no chyba że robili by tylko na nocki buhahahahaha

Melchior
@Królikula

Kierownik na spokojnie zarabia 4tys. Taki zarobek (4 tys.) ma SWM prawie co miesiąc.

Mlody
@Melchior

Chyba żart kierownik ma mniej od szefa bloku bo nie placa za nadgodziny Moim.zdaniem ta firma to tragedia

Rumcajs

Jedna wielka ściema. Dają umowę na 3 miesiące niby na próbę a każą się zwolnić po nie całym tygodniu niby na porozumienie stron. I nie ma zmiłuj się żadne prośby nie działają. Dzisiaj wylecialem na bruk. Zatrudnili 12 września a zwolnili 18 września 2018 roku. Super. Obiecali że dadzą szansę i dali....jestem rozgoryczony,zawiedziony nie wiem co tu jeszcze dopisać? Co można spieszyć by w niecały tydzień wylecieć na bruk będąc zatrudnionym na próbę na 3 miesiące, mając dwa dni szkolenia teorii i półtora dnia szkolenia z jazdy. Przestrzegam Wszystkich. Wszystkie wpisy są prawdziwe,przekonałem się na własnej skórze.

Ojojoj
@Rumcajs

To nie jest szkółka niedzielna, masz wyniki pracujesz,nie masz .. wyjeżdżasz, siedząc na telefonie produktywności mieć nie będziesz, a skoro wyrzucili cię po tygodniu, to musiałeś być dobrym asem, bo teraz nawet największe lamy są pod ochroną

@Ojojoj

Do Ojojoj. Nie znasz sprawy to nie zabieraj glosu. Uprawnienia robiłem w 2007 roku i nigdy nie jeździłem na wózku, życie potoczyło się innymi torami i nie było mi to potrzebne. Do tego roku, kiedy nadarzyła się okazja i myśl, a może? Nie ukrywalem na rozmowie,że mam braki powiedziano mi że dadzą mi szansę wszystko sobie przypomnieć. Niestety szansa polegała na tym że 11 lat od zrobienia uprawnień Ktoś wymyślił że 45 minut jazdy wózkiem wystarczy bym wszystko sobie przypomniał, a jak to się nie stalo to mi podziękowano. Nadal uważasz że byłem pasem? Mnie nie dano szansy być nawet lamą jak ładnie o tym wspomniałeś. Pozdrawiam.

@Rumcajs

Zapewne zrobiłeś coś, co przekroczyło wszelkie normy prawne lub BHP, albo tak jak inni Ci napisali siedziałeś na telefonie zamiast pracować to nie masz się co dziwić. Piszesz rozgoryczony a nie napisałeś zapewne prawdy dlaczego Cię zwolnili.

@Marcin

Witam. Odpowiedź do Marcin. Zatrudnili 12 września,czyli 12 i 13 września były szkolenia sama teoria w sali na wartowni po 8 godzin,14 września tj. Piątek szkolenie miało być z jazdy Ale tego dnia był jakiś audyt a skoro nie było wolnych wózków widłowych to kazano Wszystkim z grupy w tym i mnie posprzątać Magazyn,czyli chodzenie między regułami i zbieranie ręcznie różnego badziewa. Ok.połodnia znalazł się wolny wózek jeden na 8 osób,a praca do 14 tej. Wyszło po parę minut na wóżeczku by wszyscy to zaliczyli Ja miałem to "szczęście"być najkrócej,bo niby mam uprawnienia. W sobotę i niedzielę tj.15 i 16 wolne. 17 w poniedziałek na 14 tą do pracy i znowu brak wózka czyli pracę"inne"bywypełnić czas do 22 giej. A 18 tego we wtorek mnie zwolniono na tzw. Porozumienie stron i jeszcze dano Urlop dwa dni. Po paru dniach pracy? Taki byłem niewygodny? Gdzie coś przekroczyłeś jak wspomniałeś? Zrelacjonowałem Ci te parę dni mojego "Nieszczescia"tam niby pracować. A miało być tak cudownie jak jakaś Pani mówiła na rozmowie rekrutacyjnej.

Owwww
@Rumcajs

Ty nie gadaj glupot bo sam żeś chciał odejść i robiles wszystko zeby tak się stało

@Owwww

Nieprawda. Nie po to tam przyszedłem by odejść po paru dniach. Straciłem wszystko pracę którą miałem i pracę którą myślałem że będę miał. Uwierzylem kłamcom zaryzykowalem i poleglem. Uważasz że zrobiłem to celowo? Celowo zostałem bez pracy? Ciekawe ile Osób z grupy w której byłem zostało w pracy w IKEI? Nadal poszukują pracowników? To zakład z gumy? Dlaczego nie napiszesz prawdy ,że robicie kursy na operatorów wózka widłowego non-stop by ludzie tam pracowali,a Oni robią ten kurs i uciekają od Was, czemu skoro jesteście tacy SUPER? Nikt z zewnątrz nie ma u Was szans obiecanki-cacanki a potem smutna prawda...i od nowa rekrutacja i karuzela się dalej kręci. Sztuczne utrzymywanie stanowisk. Są kursanci to jest praca na 100 osób jeśli zostanie jedna to Wasz sukces. I dla tego nadal poszukujecie ludzi byście sami mieli pracę. Bo jeśli nie będzie chętnych na darmowy kurs i ewentualną pracę u Was to wasze stanowiska są zagrożone?

Noe
@Marcin

Niespodobał się kadrze nie pasował do układu a ty musisz dobrze dziobać albo jesteś z kadry która na niczym się niezna ma plecy na górze. To właśnie ludzie którzy pracują dużej wydają opinie czy się nadaje czy nie tacy jak ty jak nie jesteś z kadry

Ja powiem tak, pensja oscyluje w granicach 2300-2400, bez względu normę, bo jak masz norme dużą- to zawsze znajdą uszkodzenia przez które ci ta premie utną, a jak norma jest niższa, to uszkodzeń nie ma- bilans musi być na zero, ludzie dostają po 30-40zl premii jak trzeba. W tym miesiącu mieli doliczyć dodatek na święta do pensji i co? Pensja 2400- znaczy się musiała być kiepska norma i uszkodzenia....czlowieka aż trafia jak o tym myśli, ale co zrobić, rodzinę trzeba utrzymać

logista

Możesz napisać pracujesz na 3 zmiany , jedną czy 4 brygadówka ? I dlaczego cały czas trwa rekrutacja taki przemiał ludzi czy jak?

Pracownik FM Jarosty .

Ludzie , jak czytam wasze opinie to mnie mdli . Jak jest wam tam tak źle to nikt na siłę was tam nie trzyma . Poprostu młodym się nie chce robić , niestety takie czasy . Ja pracuję kilka ładnych lat i raz jest lepiej raz gorzej , ale nigdy złego słowa na nikogo nie mogłem powiedzieć bo gdy potrzebowałem pomocy to ja dostałem . Pozdrawiam .

Na dziale CDC to sami oszusci mowia o premiach tylko slowo moze cos bedzie bidon ( dominik ) szuka dziury w całym chodzi i zabiera premie za byle co juz sami nie wiedza co maja mowic ludzia

anonimek

teraz widzialem ogloszenie na fejsie ze szukaja magazynierow od zaraz i 2500 na reke w systemie czterobrygadowym... ale po przeczytaniu komentarzy juz mi sie odechcialo tam robic :)

Dawid

Na forum pojawiła się znacząca ilość negatywnych komentarzy odnośnie pracy w FM Logistic. Czy ktoś posiada odmienne zdanie i jest zadowolony z warunków zatrudnienia i wynagrodzenia? Czy pracownicy mają dostęp do różnych pakietów socjalnych? A może ktoś z obecnych pracowników posiada informacje o nowych rekrutacjach?

@Dawid

Osoby, które pracują długo są zadowolone, ale nie siedzą tutaj na forum. Teraz są ciągłe narzekania bo na magazyn zostali zatrudnieni ludzie w zakresie 18-22 lata, którzy od razu oczekują najlepiej 3 tys a rękę.

Prezesik

Firma poprostu to kpina brak ludzi robisz wszystko za wszystkich za nędzna jaumuzne wola ludzi sciagac z innych magazynow niz ludzia dac podwyzki pracowalem na nowym magazynie w psarach kierownictwo hu warte pan d zwykla kur ludzie od niego odchodza kolejny S. R tylko na tel siedzi ludzie uciekają z tej firmy

@Prezesik

Ludzie z innych magazynów byli ściągani w ramach delegacji,ponieważ tam skąd przyjechali było mniej pracy. Od nas również są wysyłane delegacje szczególnie na Wolę Bykowską oraz Wolbórz. Pieniądze są normalne pod warunkiem, że pracujesz uczciwie, ale taki "prezesik" raczej tego nie zaznał

Marco

OK.Mogę przybliżyć jak jest w moim przypadku. W czasie rozmowy o pracę obecny był kierownik działu na który mnie kierowali i ktoś z działu personalnego Małem powiedzieć coś o sobie, doświadczenie, oczekiwania ,ile chcę zarabiać , czy mam tu znajomych, co mówią o FM. Powiedzieli jakie są warunki pracy ,,czego oczekują ode mnie. Pensja oraz premie , jakie są dodatkowe świadczenia . Wyczerpująco , miło, z kulturą. Dla mnie spoko ok. 20 minut ,wyszedłem na luzie ,zadzwonili następnego dnia i tak zostałem do dzisiaj

Marco

Jeśli chodzi o umowę ,to pierwszego dnia pracy podpisuję umowę o pracę na pełny etet na 3 miesiące ,na okres próbny.Później na 2 lata.Pensja brutto oraz dodatki, wszystko mam na pasku. 10ego kasa na koncie ,jest ok nie ma ściemy.Ja uważam, że pod tym względem solidna firma , a kilku pracodawców już poznałem.

Potwierdzam to co pisze Marco,również miałem podobną rozmowę, zatrudniony zostałem następnego dnia. Pracuję tam już 4 rok i póki co nie zamierzam się rozstać.

olga

Jak bym miała komus źle życzyć to zeby pracował w FM Logistics Ikea, dobrze ze juz tam nie jestem bo soboty , niedziele i noce także we świeta są pracujące za 1780zł/mc dlatego niech sami sobie tam dzwigają.

lord
@olga

1700 to chyba jak nie pracujesz i korzystasz z L4...

Melchior
@olga

Taką pensję otrzymujesz jak siedzisz na L-4. Pewnie nie chciało się długo pracować

chętna

ludzie, skoro jest tak wspaniale w tym FM Ikea to dlaczego tyle miesięcy ciagle w radiu i necie jest ogłoszenie ze poszukują magazynierów i wózkowych, a ludzie stamtąd uciekają do innych magazynów, na rozmowie rekrutacyjnej niech odpowiedzą prawdę

lord
@chętna

Jeśli jesteś pracownikiem, to masz problemy ze słuchem i wzrokiem. IKEA się rozwija, jest coraz więcej zamówień CDC. A jeśli chodzi o rotację- to niestety jest, ale ze względu na głąby, które przychodzą i zamiast pracować, to narzekają. Ja pracuję od ponad roku i wiem, że za uczciwą pracę jestem nagradzany.

fafarafa
@chętna

lipa straszna i oszukja na kazdym kroku lipa \

fafrofa
@chętna

straszna lipa nie polecam oszukuja i lamusy wikszosci tam robi

fafarofa
@chętna

nadajcie sie oszukac mowia ze premia zalezna od normy a zalezna i le pracujesz i ile kierownicy tobie dadza kicha na max premia zabieraja praktycznie za wszystko i nic wewnwtrzne prawo maja jak za komuny jeb kom

fafarafa
@lord

prawa wewnetrzne jak za komuny !!!! premia zabieraja za wszystko i za nic mowia ze premia za normy a taknie jest tyklo zalezy ile kierownik cio da oszukuja i klamia

@lord

Może się przedstawisz lordzie bo na bank nie jesteś zwykłym robolem. Bo już jeden był co ludzi miał za głąbów . Ale niestety jest w tym trochę prawdy bo to głąby zatrudniają głąbów.

@fafrofa

Twoja wypowiedź, jej składnia i poprawność ortograficzna raczej nie przekona ludzi zdrowo myślących. Praca typowa jak na każdym innym magazynie. A co do wypłat to są jedne z najlepszych w okolicy. Warunek jest tylko jeden, trzeba pracować, a nie tylko siedzieć na wózku widłowym

Przewoźnik

Według mnie Dział Prawny FM Logistic powinien zamieścić tutaj i na innych forach takie sprostowanie. Szanowni Przewoźnicy Wsłuchujac się w Wasze wypowiedzi dokonaliśmy kontroli w spedycji międzynarodowej i krajowej. Z przykrością stwierdzamy, że doszło do uchybień że strony spedycji i kierownictwa. To prawda, że zanizano kilometry, nie płacono za przestoje, nie trzymano się umowy jaka FM podpisał z Wami. Spedycja wypłaci z własnej kieszeni należności nieprawnie zabrane przewoznikom i pokryje koszty przestój ów i straty z braku niezapewninia pracy. Wobec spedytorow i kierownictwa zostaną wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne. Jeszcze raz przepraszamy Przewoźników i prosimy o wyrozumiałość. Zapraszamy do współpracy. Z wyrazami szacunku DZIAŁ PRAWNY FM LOGISTIC MSZCZONÓW

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Jarosty

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

FM Logistic