Opinie o FM Logistic w Jarosty

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FM Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FM Logistic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Jarosty

qwerty

Robinson od początku wiedziałeś ile dają, więc mogłeś się nie decydować, dlatego nie szydź teraz, dobrze że (usunięte przez administratora)

robinson

Przepracowałem 2 tygodnie.Machalem kijem. Na początek kosmiczna kasa(usunięte przez administratora) Od poniedziałku ide do (usunięte przez administratora) tam choć(usunięte przez administratora)a okres proby.

ywokzów

Nadgodziny platne? - tu dodadza - gdzie indziej zabiora na jedno wyjdziesz:-) OU - dadza tylko "swoim zasluzonym" - komitywa i rodzina podwyzki... hmmm - jak wyzej ( no chyba ze standartow) zatrudnianie nowych - jak sobie wyrobia znajomosci - to ze stawka tych starych przegonia ;-)

tak........i co odebrał ktoś??????????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FM Logistic spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Operator wózka widłowego
Jarosty
INWEMER System sp. z o.o.
lllllllllllllllll

nawet nie mieszkam w waszych rejonach.......poprostu to co piszecie jest jedną wielką masakrą......nawet to co teraz napisłaś ..".że liże[usunięte przez moderatora] nie zawsze tak jest, widocznie tak myślisz bo tak robisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lllllllllllllllllllllll

no i widze że nadal piszecie same bzdury na tym forum......widze że pracują tam sami de,,,,,,,,,ile bo inaczej sie nie da tego opisać..........hallllllooooo tu jest napisane żeby pisać opinie o pracy......a nie plotki załużcie sobie inne forum na takie beznadziejne pisanie...

nn

Święta racja !!!!!!!!!!

twix25

Wiecie co, tak duzo piszecie (usunięte przez administratora) a w sumie to inni nie lepsi, chociaz dostarcza on wielu plotek na magazynie. A tak właściwie to o co chodzi z tym(usunięte przez administratora) go nie wydał bo o tym nie slyszałam, no i której znowu coś (usunięte przez administratora)

z..t

a co tam w fm tygrys jeszcze pracuje albo szklanka kto z starej zmiany jeszce tam tyra? pozdro;)

lllllllllll

...powiem wam szczerze że jak czytam wasze opinie na temat pracy płakać sie chce.....że jesteście tacy nienormalni to tylko o was świadczy....że z wami coś nie tak.....ludzie jak wchodzą na tą stronke...to nie poto żeby czytać jak sie walicie w pracy....tylko chcą przeczytać poważną opinie na temat pracy....a jak komuś nie odpowiada praca niech idzie gdzie indziej....więc nie wiem po co to całe wasze beznadziejne pisanie...

xxxxxxxxxxx

jasne

pozytyw

super firma,godna polecenia

Śnieżynka

Po co ktoś takie rzeczy pisze jeśli się komuś nie chce pracować to niech sobie idzie pod sklep i sprawa załatwiona.

ciekawa

podobno na początku kwietnia znowu bedą zwalniać

lucek

podobno na swojej czwartej.

ciekawa

na której zmianie?

anonim - 2009-06-18 21:47:57Słowa kojarzące się z fm logistic (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo Dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... bardzo przyjazne dla wykonywanej pracy. Od jakiej stawki można negocjować pensję?(usunięte przez administratora)br /> Najbardziej podobało mi się w fm logistic: Najbardziej nie podobało mi się w fm logistic:(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Jarosty

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

FM Logistic