Opinie o E Leclerc w Elbląg Stefana Żeromskiego 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy E Leclerc. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie E Leclerc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E Leclerc w Elbląg Stefana Żeromskiego 2

Wtym smiesznym sklepie serwisant wykładający towar,dzieli szakę w szatni z kilkoma osobami,trzeba nogą dodrze pchnąc aby szafka sie domknęła,sciany dziurawe i czarne aż się żygac chce,czy sanepid widział takie poniżające warunki.CAŁA OCHRONA TO BANDA CZUBÓW.WIELKA PANI DYREKTOR WYZYWA PRACOWNIKÓW OD cytuj (usunięte przez administratora) W.Obecnie nie ma komu tam pracować

Zenek

Już znalazłem jest w sieci.... Od siebie dodam że el work pseudo agencja pracy nigdy nie płaci pieniędzy przed dziesiątym. Kogo byście nie spytali to się dowiecie że przetrzymywanie pieniędzy o parę czasem o tydzień to norma. W tym miesiącu było to samo i to nie u jednej osoby. Tak można operować sobie czyjąś gotówką.

Zenek

MAK KTOŚ MOŻE ADRES DO GŁÓWNEJ SIEDZIBY LECLERC W FRANCJI? Proszę wkleić na stronie.

zniesmaczona

HORROR,DRAMAT, warunki pracy jak w obozie koncentracyjnym, umowa śmieciowa, szok, że w XXI wieku tak traktuje się ludzi. Jeśli w ciągu miesiąca zmienia się kilka kasjerek to o czymś to świadczy, problem nie tkwi w osobach chcących pracować , ale w gównianej organizacji pracy, i braku szacunku do pracowników. Nie wspominając już o chamskich zachowaniach ochrony, która ma Cię na celowniku jak najgorszego złodzieja. Pracodawco jeśli nie potrafisz nawet zagwarantować długopisu który jest niezbędny w pracy przy kasie, to o czym to świadczy... WSTYD!!! Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi, choć wiem, że przy dużym bezrobociu człowiek bierze wszystko jak leci, Szkoda, że buractwo ma za nic ludzi!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie E Leclerc? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
gość

byliśmy na zakupach i mąż został nagle przez ochronę posądzony o zjedzenie batonika interwencja policji odbyło się że pomylił się pan pulchny ochroniarz przeprosił na zapleczu

EuPi
@gość

Trzeba było zrobic protokół i oddać do sądu! No i żeby dodac komentarz, to zniechęca sie przez celowe, długie wybieranie zdjęć, świadczące, że nie jestem robotem. Chamstwo!

gunia

Jestem byłym pracownikiem,któremu naobiecywali złote góry ,a po trzech miesiącach podziękowali...bo poszłam na urlop,na który wysłał mnie dyrektor działu...uczyłam się na asystenta kierownika ,prawie codziennie po godzinach za które nie płacą...a tak w ogóle to wielki tam bałagan chaos brak organizacji i nie będę pisać jak traktowani są pracownicy przez dyrekcję szanowną...nie polecam tam pracy...nie tęsknię

Witek
@gunia

na jakie zarobki mozan liczy jako magazynier w magazynie tam? jakie są godzi pracy magazynu i czy ludzie normali na magazynie???

nieporozumienie i bałagan

TEŻ ROBIMY ZAKUPY W E Leclerc w Elblągu i tam spotkała nas nie fajna przygoda ze strony ochrony posądzono męża o zjedzenie batonika wezwano policję kilka godzin wielkiego szału na CAŁYM holu i tyle i żądanie od nas czegoś na co nie zgodziliśmy się

vvvvvvxxxxx

A może ktoś powinien ten cały cyrk opisać we francuskiej gazecie,bo wnaszym kraju pip sobie z tym nie radzi.

m.

Miałam zlecenie z firmy zewnętrznej. Na sklep nie można nic wnosić, także tel. i nie wolno rozmawiać przez tel. (serwis jest wykonywany przed godzinami otwarcia sklepu)-o czum nie zostałam wcześniej uprzedzona. Od kierowniczki usłyszałam, że to jest normalna praca. (usunięte przez administratora) Także wrażenia bardzo negatywne.

ktoś
@m.

z tego co słyszałem tylko rodzina i dobrzy donosiciele mają tam dobrze.

xxxxxxxxxx

CO TAM ROBI JESZCZE NIBY SZEF OCHRONY PAN (usunięte przez administratora) DAJEJ WYŁUDZA PIENIADZE BE3Z żZADNEGO PRZYGOTOWANIA JESLI CHODZI O OCHRONE OBIEKTU KOMPLETNA NOGA,FAJNO KANCIAPE POSIADA W SKLEPIE OCHRONA

DDDD

WIELKIE DZIADOSTWO I CHAMSTWO PRACA NICZYM NIEWOLNIKA

gosia

jeszcze z ta [usunięte przez moderatora] nich porzadku nie zrobil tyle ludzi sie zwalnia przez nia ludzi do depresi doprowadza gdzie jest prezes czy on nie widzi co sie dzieje .panie prezesie czy to morzliwe zeby pracownikow tak traktowac gozej niz bydlo to my pracujemy na was a nie wy na nas i troche szacunku dla pracownika czy ktos by chcial isc do inspekci pracy E Lecler w e lblagu trzeba zrobic cos z tym

anon

Pracuje tam calkiem sporo fajnych i przede wszystkim normalnych osób, z którymi można się normalnie dogadać. Nawet jeżeli chodzi o biura i kierownictwo. Wiem co mówię, bo tam pracuję.

ola

co konkretnie robi kierownik działu ilu ma ludzi pod sobą ile zarabia chodzi o Elbląg i Malbork

ola

Jak się tam pracuje w jakich godzinach jakie są zmiany?chodzi o godziny

szukam pracy na magazynie, jak pracuje sie na magazynie tam , ile moglbym zarobic ? jak atmosfera na magazynie?

obserwator

[usunięte przez moderatora] a szefostwo to nieludzie

darek

dziewczyny uciekajcie z tego sklepu bo was wykoncza [usunięte przez moderatora] na niczym sie nie znaja a te dziewczyny z garmazu to sa biedne [usunięte przez moderatora] biedna pierogara co dziennie dostaje [usunięte przez moderatora] a tak pyszne jej pierogi gora jest beszczelna i nie znaja sie na niczym co jest dobre sami nic nie umieja [usunięte przez moderatora]

poszkodowana

ja byłam w PIP-ie i nic nie wskórałam, oni tam inspektorom pewnie też smarują!!! chyba, że podać do innego miasta?

gabi:)

Ja pracowałam tam od samego początku i wiem co sie tam dzieje ja sama juz nie wytrzymuję i chyba pojdę na L4 i niech sobie mądre kierowniczki [usunięte przez moderatora].......same ,jak one wogóle traktóją ludzi [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o E Leclerc - Elbląg

• Jak się pracuje w E Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy E Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E Leclerc?

E Leclerc