Opinie o E Leclerc w Elbląg Stefana Żeromskiego 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy E Leclerc. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie E Leclerc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E Leclerc w Elbląg Stefana Żeromskiego 2

kasia

Po raz kolejny pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownika Administracji (z tą różnicą, iż tym razem nie poszukują Osoby na staż). Czy faktycznie dzieje się tam aż taka patologia, a współpracownicy tylko czekają na potknięcie? @Eva 2017-04-11 08:26 czy długo tam pracowałaś? Zastanawiam się nad złożeniem CV, ale patrząc na opinie Pracowników różnych działów, obawy, że wpadnie się w szambo są wielkie.

Eva

Praca biurowa czyli w księgowości- nie polecam. Pracownik jest tam traktowany jak pies. Jest do wszystkiego, nawet na kasę schodzi. Przelozeni mają w głębokim poważaniu że ktoś ma dużo obowiązków i się nie wyrabia - i tak dołożą mu nowych i jeszcze dostanie nagane że źle pracuje. Główna księgowa to złośliwa czarownica która jak ma zły dzień to bez kija nie podchodź. Nie daj Boże zrób coś źle to masz przekichane... jej zastępczyni jest jeszcze gorsza.... na niczym się nie zna a głowę zadziera wysoko jak księżniczka.

@Eva

Godziny pracy biura?

Maja

Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy E Leclerc? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie.

@Maja

na mobing

XXXXXX

nikomu nie polecam tam pracować mają ludzi za nic i jeszcze jadą po człowieku jak po najgorszym kasjerki są traktowane jak tania siła robocza nie dość że muszą wykładać towar to jeszcze na piekarni pomagać i w między czasie lecieć na kasę bo kolejka jest i trzeba obsługiwać o tego nie wolno im mieć wody przy kasie . Obóz pracy i nie ma komu zrobić z tym porządku .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie E Leclerc? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Leclerc-praca biurowa. Koszmar. Nie wiem dlaczego nikt jeszcze nie zgłosił aby przeprowadzono tam kontrolę. Jest tam pewna osoba, która dosłownie znęca się psychicznie nad ludźmi. Traktuje ich jak śmieci. Dziwię się, że jeszcze tam pracuje a najgorsze jest to, że Dyrekcja na to pozwala i przymyka oko. Nie polecam nikomu.

bonnycate
@Anonim

Dyrekcja pozwala bo sama tam się znęca nad pracownikami, kiedyś były premie potem je ucieli, stałym pracownikom dawają co miesięczne bony ale pod warunkiem że nie pójdą na L4, jak taki pracownik pójdzie to kara bezwzględna bonów nie dostanie, które i tak są wliczane w dochód. Albo żeby nie wypłacić bonów robią wózki testowe w taki sposób że na 100% kasjerka nie przejdzie. I to wtedy nie jest Tajemniczy Klient tylko odgórne zarządzenie. Normalny pracownik jest tam nikim, brak normalnej atmosfery, kasjerka nie może mieć wody przy kasie by móc napić się trochę kiedy od ciągłego gadania zaschnie jej w ustach,.dosłowny (usunięte przez administratora)

mila
@bonnycate

Szczera prawda tam mają za nic pracownika tania siła robocza , kasjerka tam musi robić wszystko ponieważ są braki w personelu od wykładania towarów na różnych działach po pomoc na piekarni , mycie koszyków i w miedzy czasie obsługa na kasie szkoda słów ale tak wygląda życie w naszym kraju nie wspominając o tym że nie wolno im mieć wody w lato przy sobie szkoda słów

Zainteresowana
@Anonim

Mówisz o pracy w księgowości czy w jakimś innym dziale? Pojawiło sie ogłoszenie do księgowości i zastanawiam sie czy odpowiadać. Osoba o której piszesz to przełożony czy koleżanka?

Filozof

Jak zauważyłem na Port El-u, elbląski Leclerc prawie co dwa tygodnie szuka pracowników na poszczególne działy a na pracownika sklepu internetowego to już chyba 10 ogłoszenie od niecałych dwóch lat jak powstał sklep internetowy. Chyba to o czymś świadczy?

Geralt

Odradzam pracy w leclercu, wyzysk totalny, pracowałem miesiąc czasu na dziale napoje i powiem szczerze, że jak ktoś nie ma rodziny i nie ma obowiązków to może się skusi. 3 razy tylko miałem na rano a tak same popołudnie i do wieczora. Brak życia rodzinnego. Płaca najniższa krajowa i jeszcze za ciuchy robocze sciągają pieniądze, jakby jeszcze były nowe to rozumiem ale takie szmaty dostałem, że szok. Nie życzę nikomu i odradzam pracy tam.

franka

Jak sytuacja z ofertami pracy do E Leclerc w ostatnim czasie? Przyznam szczerze, że nie wpadła mi w oko żadna aktualnie otwarta rekrutacja. Wiem, że nie ma tu sporej rotacji, ale może ktoś wie, czy powstaną jakieś wakaty?

ewa

30 09 20016 w godz. 19.30 a 20.00 pani na dziale wędlin blondynka kształtów okrągłych pracuje chyba za karę gdyż jest nie miła i na razie poprzestańmy na tym.............................................................

leonard

Ogólnie rzecz biorąc nie polecam nikomu podjęcia pracy w tym sklepie, powodów jest kilka: - wyzysk z ludzi - najniższa krajowa - przerwa 15 minutowa na 8h to jest skandal - codzienne 2 zmiany co skutkuje brakiem życia rodzinnego.

Haha dobre sobie , jaki rozwoj firmy?Te ogloszenia sa dlatego, ze ludzie tu kilka dni popracuja i uciekaja z tego syfu i taka prawda.Ja na pewno nie marze o takiej pracy.

mid

co się dzieje w tym sklepie, że non stop są ogłoszenia do pracy?

admin

co się tu dzieje, że w kółko ludzi potrzebują?

EuPi

A ja zastanawiam sie po co jest ten gowork/opinie, jezeli jest cenzurowany, a posty sa w częściach usuwane?

EuPi

Dyrekcja stosuje stara metode PRLu - olewanie klienta.

EuPi

Każdego klienta traktują jak złodzieja polecając kasjerkom przeszukiwanie toreb własnych. Kasjerki bojąc się próbują się z tym zmierzyć, ale na odmowę daja spokój. Myślę, ze (usunięte przez administratora) to wykorzystują. Do papieża łatwiej dostać się na audiencję niż do pani dyrektor. Gabinet chroniony jak twierdza w Gierłoży.

@EuPi

Jakie słowa niecenzuralnego użyłem? moderator kłamie! Nie uzywam w ogóle słów obelzywych, komuś było niewygodne i usunął. Co to za opinie, które przechodzą przez cenzurę? Po co w takim razie GoWork, tylko, żeby klaskać dla dyrekciji. I tu juz PiS sie wkradł? Szkoda.....

staff

Może skoro jesteś tam pracownikiem nie ubliżaj koledze który też tam pracuje? Uważaj co piszesz!!!

snajper

Nie polecam pracy w tym sklepie,chociaż obecnie jestem ich pracownikiem kierowniczki zadzierają nosa chociaż słoma im z butów wystaje potrafią się tylko wyrzywać.Szef ochrony to idiota tak samo jak niektórzy jego pracownicy zwłaszcza grubas bekający na bramce,który wszystkich tyka i myśli że jest fajny

Mania

Nie polecam isc tam do pracy. Panuje tam istny terror, brak szacunku dla pracownikow, kierownictwo nie raz ponizalo pracownikow przy klientach.Po wzieciu urlopu nie macie co sie pokazywac w pracy bo juz bedzie czekalo na was wymowienie. Z zewnatrz to moze doskonaly sklep ale od zaplecza istna tragedia!

kaszynap98@interia.pl

Dlaczego nie ma adresu Dyrektora sklepu Leclerc w Elblągu? Czy rozmowa ma sie odbywać przez media? Proszę o kontakt. Nick jest emailem.

kaszynap985@op.pl
@kaszynap98@interia.pl

od lutego do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi! Po co ten cyrk, jak moderator wszystko usuwa? Moze usunąć moderatora!Elbląg

Zostaw merytoryczną opinię o E Leclerc - Elbląg

• Jak się pracuje w E Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy E Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E Leclerc?

E Leclerc