UP Poczta Polska

Gdańsk

Opinie o UP Poczta Polska

gosia

UP 50 na Długiej w Gdańsku czynny całą dobę nie polecam nikomu!! nowy naczelnik... bez komentarza. kierownictwo hmm róznie z nimi bywa, ale ogólnie ich nie obchodzi Twoje życie prywatne, zatrudniłeś/łaś się na poczcie - jesteś ich niewolnikiem. możesz robić nawet 12-14 dni bez dnia wolnego. nikogo to nie obchodzi, że masz rodzinę swoje życie prywatne, szkołę itp. wytrzymałam tam miesiąc. (mówię o pracy w obsłudze tzw. na okienku)

Zostaw opinię o UP Poczta Polska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UP Poczta Polska