counter
1 1 23 5 1
Wolowiec Nowy wpis

Oddzial Rzeszów totalne (usunięte przez administratora) ludzie w biurze totalni (usunięte przez administratora) co nic nie potrafia i nic nie wiedza nie wspominajac o magazynierach malpy w cyrku wiecej potrafia jak oni a przewoznicy to istni (usunięte przez administratora)jezdze (usunięte przez administratora) dafem 106 co sie do muzeum nadaje a zarobki porazka nie polecam

Tak12Nie
No niestety Nowy wpis
Kandydat
@Wolowiec

Ja to się zawsze zastanawiałem,Kto na poczcie jeździ za te grosze...Oczywiście mam na myśli pracę,bezpośrednio pod Pocztą a nie u podwykonawcy,bo wiadomo,że podwykonawcy płacą sporo więcej niż Poczta. :) Jak wiadomo Poczta w 2018 płaciła na C+E po 2250 brutto+marna premia 200brutto i jakieś śmieszne dodatki,aktualnie płacą 3200brutto.Naprawdę nie wiem jakim trzeba być człowiekiem bez ambicji żeby tam pracować za te grosze,brak szacunku do samego siebie.

Tak9Nie
Pracownik obsługi klienta

W dziale rekrutacji w Rzeszowie,pracuje lub pracowała dziwna rekruterka. W strasznie dziwny sposób przeprowadza rozmowy i rekrutację. Moim zdaniem powinni powymieniać trochę osób na Asnyka. Bo widać,że większość zakorzeniła się tam po znajomości.

Tak48Nie1
Menager
@Pracownik obsługi klienta

Byłem widziałem. Dużo obiecywania.3 lata chodzisz w swoich ciuchach. Potem masz dostać te ich fartuchy na listonosza. Żenada.osoba która rekrutuje jeśli widzi, że jest ktoś mądrzejszy stara się za wszelką cenę mówić jak jest tam pięknie. Polecam wziąć się za robotę bo ludzi nie macie i na ulicę. Natychmiast.

Tak28Nie
@Menager

Znasz może warunki płacowe, jakie aktualnie Poczta Polska oferuje pracownikom na stanowisku listonosza? Kiedyś powszechnie było wiadomo, że praca na tym stanowisku nie jest zbyt dobrze opłacana, dlatego chciałbym zweryfikować, jak wygląda to obecnie.

Bieda
@Szymon

Podobnie jak dziś. 2450 zł brutto +jakieś marna premia 100 lub 200zł brutto...I ewentualny zwrot kosztów a przejechane km w trakcie wykonywanej pracy swoim samochodem.

Tak16Nie
Nowy Porządek Nowy wpis
@Pracownik obsługi klienta

Potwierdzam,powinni zrobić tam porządek.

Tak16Nie
Sytuacja

Stawki nędzne, podejście do pracownika komunistyczne.Powinni to wszystko zreformować.

Tak6Nie
Szymon Nowy wpis
@Sytuacja

Z tego co piszesz w firmie panuje bałagan organizacyjny. Jeśli masz pomysły, które mogłyby poprawić obecnie obowiązujący system wyjdź z inicjatywą i zaproponuj własne rozwiązania. Może pracodawca weźmie je pod uwagę. Co o tym myślisz?

Szymon

Twój komentarz jest dość sarkastyczny. Czy jesteś pracownikiem firmy i uważasz, że wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy? Napisz, czy pracodawca prócz stawki podstawowej oferuje możliwość podwyższenia wypłaty poprzez premie lub inne benefity. Zachęcam Cie do dyskusji.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Poczta Polska S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ex pocztowiec
@Pytanie

Nie ma mowy o korzystaniu poza godzinami pracy.A auta służbowe mają tylko kurierzy pocztowi i kierowcy C lub C+E. Listonosze jeżdżą swoimi samochodami i mają wracane pieniądze za przejechane kilometry podczas wykonywanej pracy (Jakieś groszowe sprawy).

Tak2Nie
@ex pocztowiec

Czy listonosze mogą liczyć na inne dodatki i benefity? Mam na myśli premie lub dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny? Napisz proszę więcej szczegółów.

PODKARPACKIE

W oddziale Rzeszowskim pracy nie polecam (zresztą pewnie nie tylko w Rzeszowie). Świeżo przyjęta osoba będzie pracować jako skoczek za nędzne pieniądze po nocach,weekendy,święta. Do tego dochodzi kilka problemów wewnętrznych. Polecam omijać szerokim łukiem ten bajzel albo szukać roboty u Podwykonawcy. Kasa naprawdę słaba,mydlą tylko oczy ludziom tymi pseudo benefitami typu 13pensja itp. W rzeczywistości to jeden wielki bajzel.

Tak32Nie
Były kierowca pow 3,5t
@PODKARPACKIE

Oczywiście piszę to o stanowisku KIEROWCY C,C+E. Choć pewnie na innych lepiej nie jest.

Tak28Nie
wadżajna

Poczta Polska WER Rudna Mała. Pracę oceniam tak: Atmosfera 10/10 - ludzie czy to w biurach, część magazynowa, listówka, kurierzy a szczególnie R101 to ludzie pomocni i wyluzowani. Gdy trzeba spiąć 4 litery to spina każdy i leci się z pracą, gdy mniej pracy to zwolnienie obrotów i można sobie porozmawiać i pożartować (to nie (usunięte przez administratora), mimo wielu opinii w różnych miastach). Nie ma ścisłych ram czasowych kiedy przerwa oraz nikt nie stoi nad nami z batem mówiąc tylko "PRACA, PRACA!". Zarobki i czas pracy: tutaj nie jest najgorzej - szczególnie po podwyżkach ostatnich + bony żywieniowe + premie + wolne weekendy i święta = zdecydowanie więcej niż minimalna krajowa. Czasami trzeba zostać dłużej, (zazwyczaj są to "nad-minuty ") ale zwrot tego czasu jest na korzyść pracownika. Jeśli chodzi o zmiany to już kwestia gustów i co komu odpowiada. Wady firmy i pracy? To szczeble "góry," które wymyślają coraz to nowe przepisy i regulaminy. Niestety nie są one często sprecyzowane albo są pochopnie wprowadzane - wtedy utrudniają pracę pracownikom, a nieraz są również niekorzystne dla klienta. Przydałaby się tutaj zasada taka, iż osoba która wymyśla nowości powinna popracować sobie z miesiąc, by zobaczyć czego tak naprawdę potrzeba, a czego nie. Nie jest to opinia nikogo z góry ani też opinia kupiona. Moje sugestie dla Poczta Polska S.A.: Wprowadzanie zmian dla Werów i punktów pocztowych po wcześniejszym sprawdzeniu czy to się sprawdzi i ma sens a nie patrzenie czy przyniesie to zysk firmie kosztem obarczania pracownika coraz to dziwniejszymi obowiązkami. Kolejna to usprawnienie systemu pocztowego, gdyż nie jest innowacyjny.

Kormoran
@wadżajna

Ale żenada. Atmosfera 10/10 ? Chyba pisał to jakiś kierownik operacyjny.

Tak3Nie
Wadzajna
@Kormoran

Atmosfera pomiędzy pracownikami była ( laktualnie nie pracuje tam) świetna i trzymam się tego zdania. Gdyby nie Ci ludzie to praca byłaby zdecydowanie cięższa. To co się dzieje na górze i kierownictwo mnie nie interesuje. Praca odbywała się w biurze R101 i na rozdzielni i tam było git, choć praca ciężkawa momentami.

Demon

Jak tam robota na KAT C lub C+E wygląda w oddziale Rzeszowskim idzie coś zarobić czy tylko się narobić?

Tak17Nie1

Ex Pocztowiec
@Demon

Dziadostwo, nie polecam!

Tak39Nie

max

1.5 roku pracy jako kierowca! Od 12 do 13 godzin dziennie... od pon do pt. ok 2-4 ton przerzuconego towaru dziennie. Płaca ok 1600 zł na rękę mies. Zero premii, zero BHP, przewożenie wartości pieniężnych bez ochrony, niesprawne technicznie pojazdy... wymieniać można bez końca! Unikajcie jak ognia! WER Rudna i Poczta Polska Rzeszów to kołchoz dla frajerów!

Tak26Nie

ktos

Jakies nowe opinie o Rudnej czy tez placowkach w Rzeszowie? Duzo szukają pracownikow ds. obsługi masowych nadawców.

Rzeszowianka

Poczta potrafi zgnębić pracownika; każdy z pracowników eksploatacji musi na dane kwoty wykupywać co miesiąc to znaczki, to kartki świąteczne, gazety, dekodery!, robić wpłaty i inne głupoty bo inaczej nie dostaniesz premii! Przykładowo: musisz kupić towaru za 200zł żeby dostać 150zł premii, mądre to? Tylko że ja nie chce robić opłat na poczcie i płacić po 2.50 skoro mam przez internet za darmo, dekodera tez nie potrzebuję, gazet nie czytam a kartek świątecznych już od paru lat nie wysyłam - są tanie rozmowy, e-maile. Więc prośba do Państwa Zarządzających, niech Państwo sobie nakupią dekoderów, gazet i znaczków a sprzedaż dzieki Wam na pewno wzrośnie!! Druga sprawa: pracownik mieszka w miejscowosci A i pracuje w urzędzie w tej samej miejscowości lub okolicach a kadra zarządzająca zeby zgnębić takiego pracownika przenosi go 30km dalej do miejscowości B a pracownika z miejścowości B do A, żałosne!! Sprawa trzecia: zwalnianie pracownika bo nie uśmiechał się do klienta! tak, to prawda, jednym słowem ŻENADA!! Przenoszenie starszych Pań, które nie są już tak szybkie i biegłe w komputerze z "zaplecza" na okienka i zwalnianie młodych - można wymieniać więcej i więcej...a związki zawodowe siedzą cichą, jak dobrą kasę biorą to co się będą mieszać do takiego bagna! Pocztą Polską to samo Ministerstwo powinno się zająć!! Zarządzający - banda nieudaczników!!

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.