Poczta Polska S.A.

Rzeszów

Poczta Polska S.A.

Opinie o Poczta Polska S.A.

wadżajna

Poczta Polska WER Rudna Mała. Pracę oceniam tak: Atmosfera 10/10 - ludzie czy to w biurach, część magazynowa, listówka, kurierzy a szczególnie R101 to ludzie pomocni i wyluzowani. Gdy trzeba spiąć 4 litery to spina każdy i leci się z pracą, gdy mniej pracy to zwolnienie obrotów i można sobie porozmawiać i pożartować (to nie (usunięte przez administratora), mimo wielu opinii w różnych miastach). Nie ma ścisłych ram czasowych kiedy przerwa oraz nikt nie stoi nad nami z batem mówiąc tylko "PRACA, PRACA!". Zarobki i czas pracy: tutaj nie jest najgorzej - szczególnie po podwyżkach ostatnich + bony żywieniowe + premie + wolne weekendy i święta = zdecydowanie więcej niż minimalna krajowa. Czasami trzeba zostać dłużej, (zazwyczaj są to "nad-minuty ") ale zwrot tego czasu jest na korzyść pracownika. Jeśli chodzi o zmiany to już kwestia gustów i co komu odpowiada. Wady firmy i pracy? To szczeble "góry," które wymyślają coraz to nowe przepisy i regulaminy. Niestety nie są one często sprecyzowane albo są pochopnie wprowadzane - wtedy utrudniają pracę pracownikom, a nieraz są również niekorzystne dla klienta. Przydałaby się tutaj zasada taka, iż osoba która wymyśla nowości powinna popracować sobie z miesiąc, by zobaczyć czego tak naprawdę potrzeba, a czego nie. Nie jest to opinia nikogo z góry ani też opinia kupiona. Moje sugestie dla Poczta Polska S.A.: Wprowadzanie zmian dla Werów i punktów pocztowych po wcześniejszym sprawdzeniu czy to się sprawdzi i ma sens a nie patrzenie czy przyniesie to zysk firmie kosztem obarczania pracownika coraz to dziwniejszymi obowiązkami. Kolejna to usprawnienie systemu pocztowego, gdyż nie jest innowacyjny.

ktos

Jakies nowe opinie o Rudnej czy tez placowkach w Rzeszowie? Duzo szukają pracownikow ds. obsługi masowych nadawców.

Rzeszowianka

Poczta potrafi zgnębić pracownika; każdy z pracowników eksploatacji musi na dane kwoty wykupywać co miesiąc to znaczki, to kartki świąteczne, gazety, dekodery!, robić wpłaty i inne głupoty bo inaczej nie dostaniesz premii! Przykładowo: musisz kupić towaru za 200zł żeby dostać 150zł premii, mądre to? Tylko że ja nie chce robić opłat na poczcie i płacić po 2.50 skoro mam przez internet za darmo, dekodera tez nie potrzebuję, gazet nie czytam a kartek świątecznych już od paru lat nie wysyłam - są tanie rozmowy, e-maile. Więc prośba do Państwa Zarządzających, niech Państwo sobie nakupią dekoderów, gazet i znaczków a sprzedaż dzieki Wam na pewno wzrośnie!! Druga sprawa: pracownik mieszka w miejscowosci A i pracuje w urzędzie w tej samej miejscowości lub okolicach a kadra zarządzająca zeby zgnębić takiego pracownika przenosi go 30km dalej do miejscowości B a pracownika z miejścowości B do A, żałosne!! Sprawa trzecia: zwalnianie pracownika bo nie uśmiechał się do klienta! tak, to prawda, jednym słowem ŻENADA!! Przenoszenie starszych Pań, które nie są już tak szybkie i biegłe w komputerze z "zaplecza" na okienka i zwalnianie młodych - można wymieniać więcej i więcej...a związki zawodowe siedzą cichą, jak dobrą kasę biorą to co się będą mieszać do takiego bagna! Pocztą Polską to samo Ministerstwo powinno się zająć!! Zarządzający - banda nieudaczników!!

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A.