Opinie o UP Poczta Polska w Mirków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UP Poczta Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w UP Poczta Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UP Poczta Polska w Mirków

Ina

Mieszkam na wrocławskim Zakrzowie, mój rejon pocztowy mam na nieszczęście w Mirkowie.Ta poczta to totalne (usunięte przez administratora).Korespondencja nie jest w ogóle dostarczana,nawet listy polecone np z sądu.Dodzwonic się tam w ogóle nie można.Po przesyłki trzeba jechać osobiście.Udalo mi się ustalić,że nie mają w ogóle listonoszy.Pytam wiec,po co komu potrzebna poczta beż listonoszy?W związku z ta kuriozalna sytuacja,złożyłam dzis mailowo skarge do NIK.Dostalam zapewnienie,że szybko się zajmą sprawą.

Katarzyna
@Ina

Wszystko, o czym pisze Ina jest PRAWDĄ(!) - doświadczam nieustannie ze strony Poczty Polskiej w Mirkowie (gm. Długołęka) identycznych problemów - to istny terror formalno - prawny!!! Skorzystam ze ścieżki postępowania Iny i również złożę skargę do NIK -u.

Ina Nowy wpis

Katarzyna Nowy wpis
@Ina

RG

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Do likwidacji .

Zniesmaczona Nowy wpis

Ta poczta,to jakaś porażka. Urząd przy Malachowskiego wysłał przesyłkę polwcona 05.12,dziś jest 09.12 i nic się nie dzieje.Stracilam pol dnia na próby dodzwonienia się na pocztę,aż w końcu dowiedziałam się,że przesyłka została wysłana do urzędu pocztowego w Mirkowie,a tam ponoc nie ma już ani jednego pracującego listonosza,więc w efekcie będzie trzeba jechać do Mirkowie,aby odebrać,a mieszkam na wrocławskim Zakrzowie.10000000 razy próbowałam dodzwonić się do Mirkowie,bez skutku.To jest jakaś paranoja,gorzej niż za głębokiego Prlu

Wkurzona Nowy wpis

Telefon nie laska odebrać, paczka nie dostarczona, leży tyle dni. Banda idiotów tam pracuje. (usunięte przez administratora) i nieróbstwo

Aplikowałeś do firmy UP Poczta Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Sortowacz butelek
Mirków
BEFLEXI Sp. z o.o.
Renata

Cześć, znalazłam ofertę pracy jako listonosz w tej poczcie na pół etatu i umowę o pracę, pracował ktoś tam na tym stanowisku i mógłby powiedzieć jak to wygląda? Czy bardzo dużo pracy, jak atmosfera zarobki itp

Aga

Na list priorytetowy do Kielczowa czekam drugi tydzień koszmar. A pani z poczty w Kielczowie wysyła mnie do Mirkowa ze może tam będzie szybciej odebrać list????????????

Krystyna

Czy pracownicy firmy UP Poczta Polska mogą liczyć na dodatkowe benefity i premie? Jak naprawdę wygląda praca tam?

Skrócili pracę urzędu do takich godzin, w których nie mogę odebrać paczki, a telefonu nikt nie odbiera.

Andzia

List krajowy ze stemplem "priorytet" wysłany 27.12.2019 właśnie do mnie dotarł ... po 24 dniach... mistrzostwo świata

Beata

Ciężko się dostać ? I zastanawiam się, jaka stawka na poczatek?

Ada

Nikt nie odbiera tel

Natalia

@ZwolennikPoczty To jest forum pracownicze więc uwagi dla firmy nie powinny się tu znaleźć!

ZwolennikPoczty

Większej patologi nie widziałem!!! nie dosyć że nie odpierają telefonu bo po co!!! to jeszcze na miejscu pracują same niedorozwoje które nie ogarniają tematu w głowach mają tylko podwyżki a wykonywaną prace głęboko w (usunięte przez administratora) za to arogancja na bardzo wysokim poziomie, od najniższego szczebla po oczywiście najwyższy szczebel. Mam nadzieje że konkurencja zmiecie was kiedyś z rynku i pozostaną tylko wspomnienia!!!

Czarek

Tylko narzekać potraficie? Pracować nie jest łatwo gdyż klienci są bardzo roszczeniowi i ciągle jakieś nieporozumienia!

Krystyna

@anonymous, jeśli miałeś problem związany z usługą czy próbowałeś wyjaśniać te kwestię z osobami odpowiedzialnymi za jej dostarczenie? @Wojciech, skąd wniosek, że opinie nie przynoszą rezultatu? Jaki według Ciebie powinny przynieść rezultat? Wiele osób czytając opinie podejmuje decyzje czy aplikować do danego miejsca czy też nie. Inną sprawą jest, że nie wszyscy użytkownicy dzielą się z nami swoimi decyzjami.

nie dodzwonisz sie nigdy paczka moja lezy 6 dni i jeszcze nie dostarczona

Wojciech

Dołączę do tonu poprzedników, zastanawiam się tylko komu te opinie są potrzebne skoro nie przynoszą żadnego rezultatu. Katastrofalna opinia o urzędzie pocztowym w Mirkowie utrzymuje się odkąd zamieszkałem w tym rejonie - już kilka dobrych lat i jak dotąd nic w tej sprawie się nie zmieniło!!!!!!!!!

Luna

To jest po prostu tragedia nie poczta! Pani Kierownik niemiła, opryskliwa, obraża klientów nie przebierając w słowach, chyba Jej jeszcze nikt nie nauczył rozumu pomimo starszego wieku. Listy giną albo nie dochodzą, z prenumeratą też nie lepiej. Szaro, brudno i ponuro na tej naszej poczcie.Przecież ktoś bierze pieniądze za zarządzanie tą jednostką.

Moment

Nie wiem o co chodzi na tej poczcie ale już nie pierwszy raz ludzie z wioski donoszą mi moje listy które znaleźli w swoich skrzynkach pocztowych. A dziś gdy pojechałam odebrać pit od pracodawcy okazało się że został do mnie wysłany pocztą i nie dotarł tylko został zwrócony z powrotem do firmy. Kiedyś było dobrze a teraz z dostarczanie listów to jest po prostu TRAGEDIA !!!!!!!!!

Bezimienny

Najwolniej działająca poczta w Polsce.Od 20 min 45 min za każdym razem...

Zostaw merytoryczną opinię o UP Poczta Polska - Mirków

UP Poczta Polska