Opinie o Poczta Polska S.A. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poczta Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poczta Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Listonosze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. w Rzeszów

Jakie narzędzia pracy zapewnia Poczta Polska S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ex pocztowiec

Nie ma mowy o korzystaniu poza godzinami pracy.A auta służbowe mają tylko kurierzy pocztowi i kierowcy C lub C+E. Listonosze jeżdżą swoimi samochodami i mają wracane pieniądze za przejechane kilometry podczas wykonywanej pracy (Jakieś groszowe sprawy).

Szymon
@ex pocztowiec

Czy listonosze mogą liczyć na inne dodatki i benefity? Mam na myśli premie lub dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny? Napisz proszę więcej szczegółów.

PODKARPACKIE

W oddziale Rzeszowskim pracy nie polecam (zresztą pewnie nie tylko w Rzeszowie). Świeżo przyjęta osoba będzie pracować jako skoczek za nędzne pieniądze po nocach,weekendy,święta. Do tego dochodzi kilka problemów wewnętrznych. Polecam omijać szerokim łukiem ten bajzel albo szukać roboty u Podwykonawcy. Kasa naprawdę słaba,mydlą tylko oczy ludziom tymi pseudo benefitami typu 13pensja itp. W rzeczywistości to jeden wielki bajzel.

Były kierowca pow 3,5t
@PODKARPACKIE

Oczywiście piszę to o stanowisku KIEROWCY C,C+E. Choć pewnie na innych lepiej nie jest.

wadżajna

Poczta Polska WER Rudna Mała. Pracę oceniam tak: Atmosfera 10/10 - ludzie czy to w biurach, część magazynowa, listówka, kurierzy a szczególnie R101 to ludzie pomocni i wyluzowani. Gdy trzeba spiąć 4 litery to spina każdy i leci się z pracą, gdy mniej pracy to zwolnienie obrotów i można sobie porozmawiać i pożartować (to nie (usunięte przez administratora), mimo wielu opinii w różnych miastach). Nie ma ścisłych ram czasowych kiedy przerwa oraz nikt nie stoi nad nami z batem mówiąc tylko "PRACA, PRACA!". Zarobki i czas pracy: tutaj nie jest najgorzej - szczególnie po podwyżkach ostatnich + bony żywieniowe + premie + wolne weekendy i święta = zdecydowanie więcej niż minimalna krajowa. Czasami trzeba zostać dłużej, (zazwyczaj są to "nad-minuty ") ale zwrot tego czasu jest na korzyść pracownika. Jeśli chodzi o zmiany to już kwestia gustów i co komu odpowiada. Wady firmy i pracy? To szczeble "góry," które wymyślają coraz to nowe przepisy i regulaminy. Niestety nie są one często sprecyzowane albo są pochopnie wprowadzane - wtedy utrudniają pracę pracownikom, a nieraz są również niekorzystne dla klienta. Przydałaby się tutaj zasada taka, iż osoba która wymyśla nowości powinna popracować sobie z miesiąc, by zobaczyć czego tak naprawdę potrzeba, a czego nie. Nie jest to opinia nikogo z góry ani też opinia kupiona. Moje sugestie dla Poczta Polska S.A.: Wprowadzanie zmian dla Werów i punktów pocztowych po wcześniejszym sprawdzeniu czy to się sprawdzi i ma sens a nie patrzenie czy przyniesie to zysk firmie kosztem obarczania pracownika coraz to dziwniejszymi obowiązkami. Kolejna to usprawnienie systemu pocztowego, gdyż nie jest innowacyjny.

Kormoran
@wadżajna

Ale żenada. Atmosfera 10/10 ? Chyba pisał to jakiś kierownik operacyjny.

Wadzajna
@Kormoran

Atmosfera pomiędzy pracownikami była ( laktualnie nie pracuje tam) świetna i trzymam się tego zdania. Gdyby nie Ci ludzie to praca byłaby zdecydowanie cięższa. To co się dzieje na górze i kierownictwo mnie nie interesuje. Praca odbywała się w biurze R101 i na rozdzielni i tam było git, choć praca ciężkawa momentami.

Demon

Jak tam robota na KAT C lub C+E wygląda w oddziale Rzeszowskim idzie coś zarobić czy tylko się narobić?

Ex Pocztowiec
@Demon

Dziadostwo, nie polecam!

Rozmowę kwalifikacyjną w Poczta Polska S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Poczta Polska zatrudni listonoszy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
max

1.5 roku pracy jako kierowca! Od 12 do 13 godzin dziennie... od pon do pt. ok 2-4 ton przerzuconego towaru dziennie. Płaca ok 1600 zł na rękę mies. Zero premii, zero BHP, przewożenie wartości pieniężnych bez ochrony, niesprawne technicznie pojazdy... wymieniać można bez końca! Unikajcie jak ognia! WER Rudna i Poczta Polska Rzeszów to kołchoz dla frajerów!

ktos

Jakies nowe opinie o Rudnej czy tez placowkach w Rzeszowie? Duzo szukają pracownikow ds. obsługi masowych nadawców.

Rzeszowianka

Poczta potrafi zgnębić pracownika; każdy z pracowników eksploatacji musi na dane kwoty wykupywać co miesiąc to znaczki, to kartki świąteczne, gazety, dekodery!, robić wpłaty i inne głupoty bo inaczej nie dostaniesz premii! Przykładowo: musisz kupić towaru za 200zł żeby dostać 150zł premii, mądre to? Tylko że ja nie chce robić opłat na poczcie i płacić po 2.50 skoro mam przez internet za darmo, dekodera tez nie potrzebuję, gazet nie czytam a kartek świątecznych już od paru lat nie wysyłam - są tanie rozmowy, e-maile. Więc prośba do Państwa Zarządzających, niech Państwo sobie nakupią dekoderów, gazet i znaczków a sprzedaż dzieki Wam na pewno wzrośnie!! Druga sprawa: pracownik mieszka w miejscowosci A i pracuje w urzędzie w tej samej miejscowości lub okolicach a kadra zarządzająca zeby zgnębić takiego pracownika przenosi go 30km dalej do miejscowości B a pracownika z miejścowości B do A, żałosne!! Sprawa trzecia: zwalnianie pracownika bo nie uśmiechał się do klienta! tak, to prawda, jednym słowem ŻENADA!! Przenoszenie starszych Pań, które nie są już tak szybkie i biegłe w komputerze z "zaplecza" na okienka i zwalnianie młodych - można wymieniać więcej i więcej...a związki zawodowe siedzą cichą, jak dobrą kasę biorą to co się będą mieszać do takiego bagna! Pocztą Polską to samo Ministerstwo powinno się zająć!! Zarządzający - banda nieudaczników!!

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Poczta Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poczta Polska S.A.