Opinie o Verbeek 4U BV w Oirlo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Verbeek 4U BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verbeek 4U BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verbeek 4U BV w Oirlo

Kubuś Puchatek

Musiałem zrobić test żeby przyjechac, a jak przyjechałem to zostałem wysłany jeszcze na drugi, za pierwszy dostałem zwrot, a za drugi zapłaciła firma więc moim zdaniem jest w porządku.

Kaja

Czy praca jest tam faktycznie cały czas ? Czy może się zdarzyć że pojedziesz a tam nikt nie ma pojecia o twoim przyjeździe i nie masz pracy ani mieszkania?

Byku.

Pytanie apropo szklarni Multigrow czy potrzebuje ludzi i jak wygląda robota w sezonie zimowym?? Pracują tam Polacy czy Rumunów szef zatrudnił ?? Pracowałem tam i myślę wrócić na verbeek i pytam czy jest sens na zimę jechać.

Wierzyciel
@Byku.

Byku znów się pytasz o prace na Multigrow napisz do kogoś kogo znasz bo widzę ze zawsze się pytasz a ja cię nie kojarzę

Nie polecam tej agencji przyjechalem tam do pracy sylwia z biura mowila oferowala mi prace na magazynie wszytko fajnie tylko jak dotarłem na miejsce dali mi zakwaterowanie warunki w porzodku tylko trafilem nie ten domek co trzeba już wyjasniam chodzi mi o pare lesbijek takie grube sumy madzia i aga jakos tak praca byla inna niz na magazynie szklarnia tako prace mi dali oszukali mnie mialem zarabiac ponad 10,50 a zarabialem 6,59 banda (usunięte przez administratora) i tyle

Wydawało się że jest ok, ale dla mnie osobiście nie, po obserwcjach i opiniach zaciągniętych przez innych pracowników daje mi do m] ślenia, po moim teście zobaczymy

moon

Czy są problemy z internetem?

moon

Hej czy ktoś z Was wybiera się teraz? Chętnie poznam jakieś miłe osoby, które dopiero jadą lub tam pracują.

Siema mam pytanie czy może ktoś się wybiera na dniach z tego biura jak by było można się zapoznać

Hotel mieści się też na parku?

@Karolina

Nie, hotel znajduje się w kilku kilometrach od parku.

Www

Pracuje w tej firmie 4 lata i nie powiem złego słowa na jej temat jeżeli jest się w pożądku wobec nich to i oni są ok.

Hanna

Jak prezentuje się aktualna sytuacja w Verbeek Uitzendbureau? Jak oceniacie pośrednictwo firmy w poszukiwaniu mieszkania? Czy zapewnia ona transport do pracy? Czy firma pobiera prowizję za pośrednictwo w poszukiwaniu pracy? Czy znajomość języka jest wymagana? Zachęcam osoby znające firmę do aktywności na forum.

Ewelina
@Hanna

Witam serdecznie,prowizja oczywiscie nie jest pobierana.Firma zapewnia transport z i do pracy.Znajomosc jezyka rowniez nie jest wymagana. Jezeli chodzi o zamieszkanie to domki sa 4 osobwe (dwa pojedyncze pokoje i jeden dwusosobowy)

Pinda
@Ewelina

Po (usunięte przez administratora)z biura to tylko komentarze zostaly !!!

@Hanna

Ja pracowałem rok temu, zakwaterowanie ok, transport do pracy ok, nie pobiera prowizji , znajomośc języka nie jest wymagana.

To nie prawda

To prawda

sebastian smiec
@Ewelina

(usunięte przez administratora) wiesz to sie nie wypowiadaj, bo w 20m^2 bungalach upycha się po 6 osob jak jest sezon

Zawiedziona
@Hanna

Powiem tak praca jest ok agencja wporządku. Ale lokacja na parku jak i w hotelu to dno. Domki z grzybem na ścianach na parku managerem jest oddzialowy Sebastian który zachowuje się tam jakby był panem świata. Wyrzuca ludzi z domku po 21 bez żadnego konkretnego powodu nie zwracając uwagi czy będą spać pod chmurką czy nie. Lewe jajo Pana seby A mianowicie pan czarek. Jest ok naprawdę w porządku Ale boi się odezwać jak ma odmienne zdanie niż pan Capo. Ogólnie na parku nic nie można. Dorośli ludzie muszą się podporzadkowywac nic nie znaczacemu debilowi który może wszystko A bynajmniej tak mu się wydaje. Prace polecam jak najbardziej Ale z własną lokacja żeby nie czuć się jak w (usunięte przez administratora) albo w więzieniu.

Ewelina

Ciebie to chyba samolotem transportowali do pracy....

Wanda
@wiesiek036

Ja pracuje w tej chwili i jest ok Dużo maja ofert pracy a jak się Polakom niechęć pracować tylko patrzą aby zajarac i balangi robić to tu miejsca do nich nie ma taką jest moja opinia

@sebastian smiec

Witam serdecznie, Nasze domki kempingowe na parku przeznaczone są dla 4 osób. Pokój C jest dla par, a pokoje A i B są jednoosobwe. Dodatkowo posiadamy hotel robotniczy, na którym możliwe jest zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, 3 lub 4 osobowych. Na hotelu jest również jeden pokój 6 osoby przeznaczony dla grup. Wszystkie nasze lokacje są w pełni wyposażone. Każda z naszych lokacji posiada ważny certyfikat SNF, co oznacza że spełnia wszystkie normy do zakwaterowania pracowników tymczasowych. Poniżej załączam link do oficjalnej strony SNF gdzie wytłumaczone jest wszystko w języku Polskim. https://www.normeringflexwonen.nl/polski Pozdrawiamy serdecznie, Verbeek

@Verbeek 4U BV

To jakas kpina co ty piszesz

xD
@Verbeek 4U BV

pokoje A i B są jednoosobowe i dlatego są tam powpierdalane piętrowe łóżka? upychacie 6 ludzi na 20 metrach kwadratowych i nie wal w (usunięte przez administratora) nie pozdrawiam

@xD

Raz jeszcze powtórzymy, bo widać, że nie wszyscy rozumieją co się pisze... Pokoje A i B są pojedyncze, natomiast pokoje dla par (czyli C) są dwuosobowe, ale nie ma tam łóżek piętrowych.

Iwona1978

Mam pytanie czy na parku w arcen jeżeli osoby przyjezdzaja razem to mieszkają że sobą czy są rozdzielone po domkach

@Iwona1978

Witam serdecznie z tej strony dział rekrutacji. Żeby odpowiedzieć dokładnie na to pytanie: to zależy. Pary są zawsze kwaterowane razem i zawsze w osobnym dwuosobowym pokoju. Nie ma innej możliwości. Natomiast jeśli chodzi o grupy kolegów, lub koleżanek po 3 osoby lub więcej, to niestety ale nie zawsze jesteśmy w stanie zakwaterować ich razem. Zawsze są zakwaterowani na jednej lokacji, ale np. na różnych domkach/pokojach.

Iwona1978

Mam pytanie czy na parku w arcen osoby przyjezdzajace razem są rozdzielone na domkach czy nie ma z tym problemu żeby mieszkać razem

Magda

Witam. Pilnie poszukuję współlokatorki na pokój na Ankie .Ktoś zainteresowany?Proszę pisać na (usunięte przez administratora)

Pawel

Witam mam pytanko jaki jest system pracy,caly tydzien ,czy weekendy wolne.

@Pawel

Cześć Paweł! W naszej agencji większość klientów pracuje od poniedziałku do piątku. Natomiast mamy również wiele ofert pracy w weekendy (tzw. prace dodatkowe). Wystarczy tylko zgłosić swoją chęć w dziale planowania. Pozdrawiamy, Verbeek!

Kwiatek

Jak tak można pomyjami obrzucać tylko dlatego, że poprzyjeżdzały '' księżniczki, królewicze'' z wiosek i na pałac liczyli. No i jak to, że zakaz narkotyków na parku? No jak tak można, toż to Holandia. Ciężko dostosować się do jakiś zasad, regulaminu. Sprzątać też nie trzeba. W Polsce mamusia, tatuś pod nos podstawili, uprali, ugotowali.. A tu się życie zaczęło. Na domkach (usunięte przez administratora) Większość wynosi to z domu. Sorry takie moje zdanie. Uważam, że jak komuś na pracy zależy, a nie na imprezowaniu i balowaniu to życie na Verbeeku sobie ułoży.

olo
@Kwiatek

Pisząc księżniczki i królewicze powineneś napisać że przyjeżdżają z miast a nie wiosek bo najgorsza patologia zawsze bierze się z miast a zwłaszcza z blokowisk . Ci z wiosek znają trochę lepiej życie i nie są tacy rozkapryszeni jak ci niby miastowi .

TomekTom

Witam jestem Arcen przyjechałem tutaj wczoraj po uzgodnieniu z rekruterka nie wiem jaka tu jest praca jak wygląda itd najgorsze jest to że numer z ogloszeniem miałem z internetu a teraz nikt się nie odzywa i jest masakra jeśli ktoś może mi coś doradzić byłbym wdzięczny bo przyjechałem do pracy i gdzie teraz mam ją znaleźć bo w moim przypadku powrót nie wchodzi w grę

Dziku

Pracuję ktoś na szklarni Multigrow jeśli tak to czy potrzebuje szef ludzi do pracy??

@Dziku

Witamy serdecznie, Aktualnie w tej firmie pracuje tylko kilka osób. Szef szklarni przesłał listę osób, które chciałby w pracy w tym sezonie. Więcej informacji posiada dział rekrutacji, zapraszamy do kontaktu: +31-77-2050790

Dziku

Pracuję ktoś na szklarni Multigrow?? Jeśli tak to czy szef potrzebuje ludzi do pracy??

wojciech

Witam pracuje w verbeek-u i nie narzekam jest ok pozdrawiam Wszyskich

Mma

Nigdy więcej tej firmy za 40 godzin dostałam 200 EUR nie wiadomo śmiać się czy płakać mało tego za wożenie lódzi miałam dostać 20 e okazało się że nic nie dostałam a gdybym zrezygnowała to by mie zwolnili wszystkie pieniążki zabiera pośrednik ja jako pracownik dostałam tyle że niewiem co powiedzieć mężowi kilka razy w Holandii byłam z mężem ale to co jest teraz tam to horror z komediom a gdzie paliwo jazda z Polski 1000 k ogólnie koszta wyjazdu)

Zostaw merytoryczną opinię o Verbeek 4U BV - Oirlo

• Jak się pracuje w Verbeek 4U BV?

Zobacz opinie na temat firmy Verbeek 4U BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verbeek 4U BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verbeek 4U BV?

Kandydaci do pracy w Verbeek 4U BV napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verbeek 4U BV