counter
2 115 134 5 1
Janek Nowy wpis

Tylko (usunięte przez administratora) Ta nic maja prawo czy godnosc czlowieka. Wszystko na minimalu i nic w umowie. Reszta pod stolem a jak sie domagasz to cie zwolnia i nic pod stolem nie dostaniesz. Robota jak w gulagu. Nic nie dziala. A prezes tylko obiecuje i slowa nie dotrzymuje jego synek tylko korpozargonem gada a firma tak nowoczesna jak huta im stalina. Porazka na kazdym froncie. Pracownicy trakowani jak bydlo. Klienci nie lepiej(3 miesiace na korekte faktury) magazy laduje zepsute towary na wysylke. Wszystkie faktury i dokumenty na kolanie. Zadne dane sie nie zgadzaja. Tylko spalic i posypac sola.

Tak4Nie
anonim Nowy wpis

Tak3Nie
account manager Nowy wpis

A mnie się wydaje , ze chodziło o pilnowanie nie swego dorobku na Kotowie

Tak9Nie
Czarodziejski Rumak

Wtem – nagle – ni stąd, ni zowąd – wysunął się z tłumu jakiś Kolarz . Kolarz prowadził za uzdę pięknego Zielonego rumaka mknie codziennie pilnować swojego dobytku mknie przez luboń aż do Poznania . Skręca nieśmiało na Kotwo mknąć jak rakieta . Kto kolwiek widział kto kolwiek wie proszony jest o info cuż to kolarz tak codziennie mknie

Tak26Nie
Pakowacz
@Czarodziejski Rumak

zdrowa woda-do dna panowie życzę pomyślnych wiatrów, żeby pędzić na rumaui z wiatrem a nie pod. Jak spadać to z wysokiego konia, można i tak

Tak15Nie
cat Nowy wpis

to krótko mówiąc persona non grata

Tak12Nie
MariAnn

czy ktoś wie co dzieje się z managerem i przedstawicielami handlowymi? doszły mnie słuchy , że na te stanowiska jest nowy nabór.

Tak43Nie
@MariAnn

cała stara załoga za dużo wiedziała co się działo w firmie happet oraz założonej firmie KLON spzoo i jest sukcesywnie wymieniana . wchodzą młodzi nieświadomi w co się ładują (usunięte przez administratora) to mało powiedziane co się stało z tą firmą .

Tak33Nie
Nicos
@beatka

to trzeba pomóc tym, którzy jeszcze walczą pozdrawiam i życzę odwagi

Tak16Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Karbowany Johny
 Rekomendacja

Super firma, zacznijmy od rzeczy najbardziej błahych, a jednak stanowiących integralną część Happetu - zapomnijcie o dziadowskich owocowych środach, gdzie pracodawca łaskawie da wam przegniłego banana, tutaj odbywają się pizzowe piątki. Zarząd z prezesem to naprawdę uczciwi ludzie, kiedyś potknąłem się na schodach i wybiłem sobie wszystkie zęby to firma zrobiła zebranie i każdy z pracowników solidarnie oddał mi po jednym swoim zębie. Inna sytuacja - kiedy dziewczyna mnie zdradziła i złapałem mocnego doła, managera widząc moją smutną minę - podszedł, poklepał mnie po ramieniu i powiedział coś czego nigdy nie zapomnę - "Dasz radę Karbowany Johny" - od tego dnia na mojej twarzy nigdy już nie zagościł grymas zwątpienia. Dziękuje Happetowi za wszystkie wspólnie spędzone lata!

Tak11Nie1
Balonowy Jerry
@Karbowany Johny

Jak najbardziej się zgadzam byczq +1

Tak9Nie

Hej, czy w firmie Happet płacą za nadgodziny?

Tak1Nie37
@Pytanie

Dzień dobry, Oczywiście, pracownik otrzymuje wynagrodzenie za godziny nadliczbowe wraz z pensją za miesiąc, w którym zostały one wypracowane. Z wyrazami szacunku firma Happet

Tak1Nie34
F.E.
@Happet

Zapomniano dodać,że oczywiście „pod stołem”,jak z resztą część pensji podstawowej w niektórych przypadkach ;)

Tak20Nie
@Happet

Witam proszę o odpowiedź za nadgodziny jak i premię jak u was w firmie jest rozliczane ? razem z podstawą wszystko idzie na konto pracownika ? pozdrawiam

Tak10Nie
@Happet

z tego co ogólnie słychać w luboniu i okolicach pieniądze za nadgodziny i te pseudo premie są wypłacane osobno nieopodatkowane itp nie są doliczane do pensji podstawowej tylko dawane pod tak zwanym STOŁEM . jakieś merytoryczne ustosunkowanie się do tego oytania będzie czy tylko odpowiadacie na pytania dla was wygodne ?

Tak11Nie
zainteresowany

Firma rzeczywiście rekrutuje? Na olx ciągle wisi ogłoszenie, a nawet nie otwierają wiadomości. Chociaż po wizycie tutaj nie wiem czy dalej jestem zainteresowana...

Tak40Nie
@zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Uprzejmie informujemy, że proces rekrutacji jest cały czas w toku. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Z wyrazami szacunku firma Happet

Tak1Nie38
@zainteresowany

Naprawdę nie polecam tej firmy. Prezes jedzie na wakacje? Pożegnaj się z premia a przynajmniej 3/4 pracowników. Tak naprawdę jest parę osób co chodzą za prezesem i "liza mu tyłek" a na boku obgadują. Mycie magazynu pchając maszynę myjącą, bo albo jest tak stara albo żal nową kupić, BO TRZEBA WYDAĆ PIENIĄDZE. Waga palety oczywiście jest podawana na oko zależy czy da się ruszyć paletę czy nie i w zależności od tego czy zbierasz ciężkie rzeczy czy lekkie i tak podajesz wagę na oko BO SZKODA WYDAĆ PIENIĄDZE NA WAGĘ. Kierownik magazynu udaje miłego a wszystko skarży menadżerowi P. D, a P. D. Którego wszyscy się obawiają mówi prezesowi. Ta firma to jedno wielkie nie porozumienie. Prezes na rozmowie o pracę pokazał Ci lekka paczkę? Nie przejmuj się do 30kg możesz podnosić streczowac i pakować ;) KOMENTARZE POZYTYWNE NA http://GOWORK.PL SĄ PRZEZ NICH SAMYCH WYSTAWIANE!! ;)

Tak20Nie
Toja

Fajne kierownictwo na magazynie. Szczególnie kierownik magazynu. Sumienny, zna się na rzeczy. Potrafi rozwiązać każdy problem. Szef również bardzo w porządku, interesuje się ludźmi, nie jest obojętny. Krążą o nim różne plotki na goworku, z którymi osobiście się nie mogę zgodzić.

Tak5Nie51
Ann
@Toja

Zgadzam się w 100%. Kierownik magazynu i szef są w porządku.

Tak4Nie41
@Ann

To chyba nie w tym hapexie pracujesz ???????????? podpadnij im raz tyle starczy

Tak8Nie1
MissLU

Zaczynam właśnie swoją przygodę z firmą happet. Jestem zadowolona, oferowana kasa taka jakiej można się spodziewać tym stanowisku. Umowa o pracę od razu, bez żadnych okresów próbnych, zleceń czy innych niepewnych rzeczy. Badania lekarskie są, a to wcale nie takie oczywiste, bo w żadnej poprzedniej firmie ich nie miałam...Praca nie jest ciężka. Godziny bardzo mi odpowiadają 8-16, żadnych dziwnych grafików, zmian, nocek.... Dla mnie mega ważne, że tu są wolne weekendy! Są normalne przerwy, jak należy, na śniadanko , papieroska:) No i ekipa na magazynie bardzo fajna, zgrana paczka, z tego co wiem wiele osób pracuje tu od lat. Wszystko powiedzą wytłumaczą. Nie mogę złego słowa napisać.

Tak4Nie57
Dziwna
@MissLU

To chyb nie tym Hapecie piszesz.....

Tak35Nie1
@Dziwna

Dzień dobry, Jeżeli ma Pani jakieś zastrzeżenia co do pracy, bardzo prosimy o merytoryczną wypowiedź, do której będziemy mogli się ustosunkować. Chętnie wsłuchujemy się w głos pracowników. Wszystkie konstruktywne opinie, ciekawe propozycje czy uzasadnione zarzuty będziemy brali pod uwagę i starali się do nich odnieść. Zależy nam na tym, by pracownicy mieli realny wpływ na warunki pracy w firmie. Tym samym, pejoratywne oceny, niepoparte żadnymi argumentami, nie są dla nas głosem w sprawie, i nie stanowią racjonalnej podstawy do podjęcia dialogu. Z wyrazami szacunku Firma Happet

Tak2Nie38
@MissLU

Poczekaj, aż cię zaczną zmuszać do nadgodzin albo przychodzenia w soboty, jak tylko będzie więcej pracy.

Tak34Nie1
MissLU
@Thimotheos

Na razie nie było żadnego zmuszania do nadgodzin i przychodzenia w sobotę ;) Jak coś się zmieni napiszę.

Tak1Nie37
Haha
@Thimotheos

Albo każą kosić trawe dookoła firmy, zbierać papierki itp hahahah ????

Tak14Nie1

Tak8Nie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Happet?

Tak1Nie13

Tak6Nie
Mały Damianek

Super firma.

Tak3Nie28
Damian

Wszystko jak najbardziej OK. Polecam !

Tak7Nie31
Była pracownica

Dziękujemy za życzenia i jednocześnie życzę rozwoju firmy i aby jej czolowi pracownicy pozostawiali pieniądze socjalne w kasie firmy a nie w rodzinnych zagranicznych wojażach w ciepłych wyspowych krajach

Tak22Nie2
obecna pracownica
@Była pracownica

Dziwi mnie to co Pani pisze. Wszyscy pracownicy w firmie dostali na Święta bony...

Tak1Nie22
Happet

Wszystkim naszym byłym i obecnym pracownikom pragniemy złożyć życzenia zdrowych, radosnych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz wszelkiej pomyślności i satysfakcji z pracy w nadchodzącym Nowym Roku. firma Happet

Tak3Nie20

Tak10Nie
Kazimierz

Miałeś okazję pracować na magazynie w firmie Happet? Skoro poruszyłeś temat związany z tym stanowiskiem, to chciałbym Cię prosić o informację, czy pracownicy na stanowisku tym są odpowiednio wynagradzani? Oceń, proszę na podstawie swoich doświadczeń.

Tak7Nie1
@Kazimierz

(usunięte przez administratora) Co do płacy, to jedyny plus tej firmy, że wypłata zawsze była wypłacana terminowo i całościowo. Co do reszty, to powtórzę jeszcze raz i proszę nie kasować wypowiedzi: reszta aspektów pracy w Happecie to dno (usunięte przez administratora)

Tak32Nie
@Thimotheos

Czy do wypłaty były dodawane jakieś benefity, które mogły podnieść wysokość wynagrodzenia? Myślę tu o premiach lub świadczeniach socjalnych. Liczę na odpowiedź.

TakNie28
@Kazimierz

Są premie, ale tylko dla wybranych. Ja nie dostałem jej nigdy ani razu. Tylko czysta podstawa wraz z dodatkami za nadgodziny i soboty.

Tak37Nie
@Kazimierz

Dzień dobry, wynagradzamy pracowników adekwatnie do obejmowanego stanowiska i wypracowanej ilości godzin. Każdy pracownik magazynowy zatrudniony na podstawie stosunku pracy otrzymuje należyte wynagrodzenie w wysokości określonej w ustawie z dnia 10 października 2002 r. o wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. z 2018 r. poz. 1794). Pracownikom przysługują dodatkowe premie, których wysokość wzrasta proporcjonalnie do długości okresu zatrudnienia. Praca w godzinach nadliczbowych nagradzana jest odpowiednio w oparciu o przepisy art. 151 kodeksu pracy. Z wyrazami szacunku Firma Happet

Tak1Nie46

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Happet?

TakNie26
@Pytanie

Dzień dobry, wiemy, jak ważne są pozytywne relacje i dobra atmosfera panująca w firmie. Dlatego coraz większą wagę przykładamy do tworzenia przyjaznych warunków, w których nasi Pracownicy będą czuli się komfortowo. Zależy nam na tym, by praca w naszej firmie przynosiła pracownikom satysfakcję i zadowolenie. Z wyrazami szacunku firma Happet

Tak1Nie40
Czarek

@Thimotheos Tęsknota za dobrą firmą i utraconą pracą przyciąga na forum?

TakNie18
@Czarek

Jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś opisać rzeczywiste warunki pracy? Niewiele jest ostatnio takich informacji na forum, a mnie interesowałoby zarobki i możliwość uzyskania premii. Mam nadzieję, że mi odpiszesz.

Tak2Nie
@Kazimierz

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Wysokość zarobków uzależniona jest od pełnionej funkcji, działu, oraz wypracowanej przez pracownika ilości godzin. Istnieje możliwość uzyskania premii. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy oraz do składania aplikacji. Szczegółowych informacji dotyczących poszczególnych stanowisk udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Z wyrazami szacunku Firma Happet

Tak2Nie39
Obiektywny

Ja pracuję od niedawna, przed przyjściem nie czytałem opinii. I dobrze. Normalna firma, jak każda inna. Bez rewelacji, ale też nie jest tak tragicznie jak opisywane jest to w komentarzach. Widzę, że tutaj na forum, niektórzy bardzo emocjonalnie podchodzą do wpisów i taktują to trochę jak rozrywkę z niecierpliwością czekając na kolejne opinie.

Tak3Nie45

Tak26Nie
Devil

jest tak samo!

Tak37Nie
Kazimierz

Wiecie może, czy osoba bez udokumentowanego doświadczenia zawodowego może ubiegać się o zatrudnienie w firmie Happet? Przejrzałem wątek i nie znalazłem aktualnej informacji na ten temat, więc pomyślałem, że może Wy będziecie wiedzieć.

Tak6Nie
Maria

Proszę Państwa chciałabym zatrudnić się w firmie Happ et w dziale importu i eksportu artykułów dla zwierząt. Znam rynek zoologiczny krajowy i zagraniczny. Po przeczytaniu opiniii z ostatnich paru lat obawiam się , że to nie ma sensu. Czy wszystkich tak traktują , czy tylko personel magazynowy.? Dlaczego oferta dotyczy Happet Luboń ul Topolowa, a adres spöłki to Kotowo Poznań ? proszę o najnowsze info. dotyczące tej firmy.

Tak28Nie
Były Pracownik
@Maria

Jeżeli jest Pani Fachowcem w tej branży to doradzam szukać pracy gdzie indziej. Jeżeli nie może znaleźć gdzie indziej to próbować, ale proszę pamiętać ,że ostrzegałem. Jeśli chodzi o dwa adresy to po prostu dwa oddziały tej firmy.

Tak62Nie
@Były Pracownik

dziękuję za cenne informacje pozdrawiam

Tak19Nie
Maria

dziękuję za informację ten ktoś D pojawia się we wpisach od paru lat. kim on jest , że znęca się nad pracownikami i nikt na to nie reaguje. Ja rezygnuje, poszukam u konkurencji. bo branża jest fajna

Tak47Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Happet - Luboń