Opinie o Happet w Luboń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Happet. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Happet o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Happet w Luboń

Jest oferta dla "osoby do działu importu i obsługi zamówień eksportowych". Niewiele tam informacji,ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda praca na takim stanowisku, coś więcej o obowiązkach? Jak wygląda rekrutacja, czy poza znajomością angielskiego i ew. doświadczenia w firmach handlowych na coś jeszcze zwrócą uwagę? :)

Dlaczego
@Ewa

Dlaczego chcesz to sobie zrobić? Jest wokół tyle firm, do których warto aplikować. Wygląda tak, że dwie osoby w dziale pracują ponad 10 lat. Każda kolejna osoba rezygnuje po max kilku miesiącach. I to nie z nadmiaru obowiązków czy trudu pracy :)

@Ewa

Pani Ewo proszę przeczytać o firmie Happet wpisy .Od wielu lat pracownicy, byli pracownicy, kandydaci i klienci umieszczają wpisy. Nie ma żadnego pozytywnego! a i tak wiele opinii znika. Tam nic się nie zmieni, chyba, że na gorsze.Szkoda czasu i zdrowia .

@Ewa

Czyli atmosfera słaba. Ty tam pracowałaś że masz takie negatywne odczucia? Z ludźmi się ciężko dogadać czy szefostwo takie cięte na pracowników?

pracownik pomysłowy

zgadzam się co do smrodu tu panującego napiszę krótko happet idi na chòr !

Brawo
@pracownik pomysłowy

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że skończy na dnie. Smród zabił już tyle osób i truje kolejne, a to wszystko w niewiele ponad rok. Gratuluję sukcesów i życzę kolejnych.

@Brawo

O co chodzi z tym smrodem? Czemu nikt tego porządnie nie ogarnie, skoro faktycznie tak to przeszkadza?

Kasua
@Julia

Bo tak naprawdę tego smrodu nie da się już ogarnąć,tak się przezarło :(

@Kasua

Wszytko można ogarnąć jak ktoś chce. A inne sprawy są ok? Mam na myśli wynagrodzenie. Powiesz mi jak tu płacą?

Najniższa krajowa

Zenek
@Kazimierz

Mało. 2 tysiące z małą górką na rękę.

@Zenek

Premii brak? A jak się wychodzi w sumie jeszcze z jakimiś fajnymi dodatkami?

FAJNE DODATKI
@Julia

W komentarzach niżej Głos firmy wypowiada się, że nie ma tu żadnych fajnych dodatków, bo to rodzinna firma. No tak, w zarządzie rodzeństwo, za rządzenie brali się kiedyś ich synowie i znajomi. Fajny dodatek to jak wyślą Cię z biura na rozładowanie kontenera z dostawą. W tej firmie nigdy nie było dodatków, nawet o swoje umówione pieniądze trzeba się było upominać, bo wiecznie „przypadkiem ktoś zapomniał”, chyba z nadzieją, że pracownik się nie upomni.

@FAJNE DODATKI

Aha? Nie no to by było dość naiwne, gdyby można było sądzić, że pracownik o swoich zarobionych pieniądzach miał zapomnieć. Czyli goła podstawa i niemiła atmosfera? Tak to wygląda?

Dodatki że co?¿?

@Ola

No myślałam, że za pracę ale już nieco mi to ktoś wyklarował. Czyli na samej podstawie tutaj aktualnie lecisz?

Wolna gotówka
@Julia

Podstawa w znaaacznej większości to najniższa krajowa. Wolna gotówka, to po prostu lewa, stała premia, którą łaskawy pracodawca co miesiąc przez łzy wciska do koperty. Yyyy generalnie tak, leci się tu na samej podstawie, bo Wolna Gotówka nie wlicza się przecież do niczego.

@Julia

Ludzie chodzą proszą o podwyżkę ale pracodawca woli zatrudnić co jakiś czas nowe osoby,nie szanuję się stałego doświadczonego pracownika

@Wolna gotówka

Ahaa a ile tej opłakanej wolnej gotówki jest w takim razie?

Yyyyy
@Julia

Zupełnie szczerze- na dwie wizyty u psychiatry, a na leki zabraknie. 500 zł.

Bardzo negatywne wrażenie po rozmowie rekrutacyjnej. Rozmowa dwuetapowa, na drugim etapie miał pojawić się przyszły bezpośredni przełożony. Nie dojechał, ale mimo wszystko nie było wcześniej żadnej informacji, żeby rozmowę przełożyć, przesunąć, itp. Realnie druga rozmowa zupełnie niepotrzebna, bez szacunku dla czasu kandydata. Mimo wszystko otrzymałem informację, że firma jest zainteresowana współpracą, obiecano kontakt w kolejnym tygodniu, żeby dograć szczegóły. Oczywiście żadnego kontaktu już nie było, pan Urbanowicz nie pofatygował się, żeby odebrać telefon lub odpisać na sms. Patrząc na standardy dzisiejszego rynku i tego, jak traktuje się przyszłego ew. przyszłego pracownika - bardzo słabe zachowanie. Co jeszcze zaniepokoiło? Otwarcie komunikowana chęć rozliczania się w całości lub w dużej części "pod stołem", bo firma dysponuje "wolną gotówką". Szczęśliwie, wziąłem udział w rekrutacji głównie ze względu na sentyment do branży, nie czując presji, żeby dostać się akurat w to miejsce i na to stanowisko, więc nie sądzę, żebym miał czego żałować, szczególnie patrząc na opinie, które od jakiegoś czasu da się tu znaleźć.

Kinia
@Kandydat

Co to wolna gotówka???????

znikające opinie

Uwaga- opinie są usuwane, te merytoryczne, jedyny powód to taki, że opisana jest prawda. Rotacja w tej firmie jest zatrważająca, mobing na porządku dziennym, leczenie psychiatryczne po pracy w tej firmie to niestety norma. Ktoś pisał żeby uważać na panią w spodnich pracującą od dawna w biurze - to też prawda !

Spodnie, spódnice, jeden pies
@znikające opinie

Pani w spodniach to nic, gorszy pan z długimi paznokietkami. I naprawdę nie jest to zadbany, elegancki mężczyzna, tylko przepocony natręt

@Spodnie, spódnice, jeden pies

zgadza się, ten typ też. jest od dawna, a brud i smród nie jest jedynym jego mankamentem

ha ha

Loretta? ha ha ha

User
@znikające opinie

Trzeba szybko czytać zanim pazur zgłosi do moderacji, nawet jak się będzie pocić to i tak już to nic nie zmieni.

@User

czy Mosina to forma ucieczki przed pazurem?

Ten
@Spodnie, spódnice, jeden pies

Ten pan już nie jednego pracownika wykończył i porobił he

Damianek
@Ten

zastanawiam się jakiemu obłędowi trzeba ulec by zatrudniać takiego pana?

$$$
@Damianek

Szantażowi

Randap
@Damianek

Odkąd się pojawił odeszło z firmy kilkanaście osób- trudno się doliczyć. Niektórzy po pierwszej rozmowie nie przychodzili, inni odeszli po wielu latach udanej współpracy. Ta firma to totalny chaos, żadne normy nie są spełnione. Nigdy nie zapomnę, jak jedna z kompletujących dostała za zadanie robić opryski Randapem czy inną chemią wokół siedziby- latem, w pełnym słońcu, bez jakichkolwiek środków ochrony osobistej. Oczywiście jak odmówisz zacznie się piekło. Mam nadzieję, że za tak podle traktowanie innych ludzi nadejdzie wreszcie odpowiednia „nagroda”…

Bob
@Randap

niechaj żywi nie tracą nadziei, KARMA WRÓCI już się dzieje

Jura
@$$$

czy Mosina będzie wolna od pazura? jakie chodzą słuchy? Czy też teren skażony? a swoją drogą , jak można dać się szantażować takiemu komuś.....

Fasola
@Bob

Ja już straciłam nadzieję na prawo karmy.Bo nic się w tej firmie nie zmienia.

Pan !
@Fasola

Bo nic się nie zmieni mam na wszystkich cosik he ha hi he

Pracownik Fizyczny

Szczegółowe pytania właściciela firmy, obiecanki z jego strony, potem rozmowa z menagerem Damianem który obiecuje już coś innego, inne gorsze warunki. Nie polecam ze względu na obiecywanie innych warunków a coś innego dostaje pracownik,zwrócenie uwagi powoduje zwolnienie.

Znajomosć języków, doswiadczenie.

Nowe oferty

Widzę nowe ogłoszenia. Przed aplikacją warto pamiętać że z dnia na dzień mozesz przestać pasować do czyjegoś pomysłu i dowiedzieć sie, że nie jesteś potrzebną osobą i mozesz iść do domu. Ciagle intrygi i kombinowanie plus skąpstwo nie dają niczego dobrego. Nikt nic nie wie. Warunki pracy fatalne. Ktoś pytał o zarobki- najniższa krajowa, w porywach 2500 niezależnie od stanowiska.W ciągu kilku miesięcy odeszło tyle osób że trudno to policzyć. Wszystko dzięki jednej osobie. Byłam, widziałam, odradzam.

@Nowe oferty

Happet chce pobić rekord Guinnessa w rotacji pracowników:) Pomóżmy im wygrać:)

@Nowe oferty

czy ta rotacja pracowników dotyczy również biura i działu handlowego? chciałam aplikować na stanowisko specjalisty ds importu. Jaka jest atmosfera w biurze, jakie warunki i jaki jest przełozony/przełożona? Dodam,że pracowałam w dużej firmie korporacyjnej i różne rzeczy się działy ale po przeczytaniu kilku opinii na temat Happet mam poważne wątpliwości czy da się tam pracować.

Oh jak kiepsko
@Ewa

Słychać, że kilka osób po karierze w happecie leczyła się lub wciąż leczy psychiatrycznie, tyle w temacie przełożonych i atmosferze w biurach. Zresztą i tak ocenią Cię po zdjęciu w CV, a jeśli będziesz za mądra, to albo wylecisz albo wyjdziesz sama. Szkoda czasu

@Ewa

dziękuję za odpowiedź, odpuszczam sobie aplikowanie do tej firmy

Michu
@Ewa

Tak skoro szukają do działu handlowego i do importu to ktoś nie dał rady i uciekł.Te ogłoszenia są często,daj sobie spokój poczytaj opinii pracowników.

@Nowe oferty

Popieram wszystko co napisane święta prawda

@Ewa

w biurze jedna z pań siedzi tam od lat, przeszła z Lubonia na Kotowo Jak daje radę ? Nie wiem

@Marta

Tak pani z importu pracuje od początku zaliczyła Luboń,Kotowo a teraz będzie w Mosinie.Ale radzę uważać na tę kobietę .Masz odpowiedź dlaczego tam pracuje?

Aleksandra
@Kasia

uważaj na tą kobietę, fałszywa, mówią na nią S...j w spódnicy jaką tam pełni tak naprawdę rolę lepiej nie wiedzieć

Pracownica
@Aleksandra

Ona chodzi w spodniach a nie spódnicy

@Nowe oferty

Ludzie nie odchodzą od złej pracy ale od złego szefa.Ot tak mnie naszło dziś.Odchodzą przez złego szefa

Dominika
@Ola

jestem tutaj nowa bo dopiero szukam firmy do zmiany pracy i tak was czytajac ciekawi mnie czy ta osoba o ktorej piszecie to wlasciciel firmy ktorego wiadomo nie da sie zmienic czy jakis pracownik (kierownik) ktorego na prosbe pracownikow szlo by zmienic na lepszego skoro macie do niej tyle "ale" ?

Przekonaj sieee
@Dominika

Przyjdź na rozmowę i przekonaj się sama

@Dominika

tak, idź na rozmowę i od razu wynegocjuj pakiet medyczny na leczenie psychiatryczne. , po pracy w tej firmie - jak znalazł

Halo halo

Jest tam ktoś jeszcze?

@Halo halo

Tak same nowości!!! Jest tak jak w opiniach naprawdę masakra :)

Katarzyna
@Marta

czyli "wszystko w (usunięte przez administratora) jak śpiewą Elektryczne Gitary

BlueMarine

Tak śpiewa Kuba Sienkiewicz z dedykacją dla happet Byłem w Ryjo byłem w Bajo miałem bilet na Hawajo Byłem na wsi byłem w mieście byłem nawet w Budapeszcie Wszystko (usunięte przez administratora) o ja wam mówię wszystko (usunięte przez administratora) O może czasem trochę mniejszy ale potem jeszcze większy Byłem w wojsku i w szpitalu w (usunięte przez administratora) i na kupie szmalu Byłem w górach i na plaży i żonaty cztery razy Wszystko (usunięte przez administratora) o ja wam mówię wszystko (usunięte przez administratora)

Jakie wartości są cenione w Happet?

$$$

Wartosc nieopodatkowanego pieniądza

@$$$

dobre i prawdziwe stwierdzenie

Piórko

Okropna firma która rzeruje na pracownikach aby dla siebie było jak najwięcej. Obsługa fatalna bez fachowej wiedzy. Szczeże odradzam każdemu.

Bibi
@Piórko

Zatrudniają na smieciowki

Hanna
@Bibi

Czyli na jaką umowę można liczyć w Happecie? Jest w ogóle jakaś szansa na umowę o pracę? Czy raczej nie?

@Hanna

Umowa zlecenie,poczytaj opinie

@Piórko

Przerażające są te opinie i ta firma

@Ola

A przed ich przeczytaniem to bardzo chciałaś kandydować? Może jednak dalej chcesz mimo wszystko?

Mały Wacek

OMG nic nowego

@Mały Wacek

Ten sam zapach od kilku lat nic nowego mozna sie przyzwyczaić :(

Mały Wacek

tak. usuwają opinie

Pawel

W marcu 2021 roku zakupiłem filtr zewnętrzny do akwarium 300L, rzekomo produkcji firmy HAPPET, w sklepie zoologicznym, po 6 mc-ach zaczął cieknąć spod uszczelki, na domiar złego, wirnik zaczął burczeć, że nawet w dzień nie szło usiedzieć przy włączonym filtrze, a co dopiero w nocy, co lepsze pękły zaczepy blokujące dyfuzor wejścia/wyjścia wody z przyłączem węży, trzymały się jedynie na uszczelkach ciasno umieszczonych w otworach wychodzących z filtra, na pudle piękna reklama filtra z marką firmy HAPPET , "Ultra cichy, super wydajny itd", masakra, gwarancja 24 mc-e, po oddaniu filtra do reklamacji, jasno opisując usterki/wady, przedstawiciel stwierdził iż nie uzna gwarancji, ponieważ wady powstały w skutek mechaniczny z winy użytkownika ? wtf ???????????, szlag mnie trafił (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!, burczy jak kosiarka spalinowa, w dodatku cieknie spod uszczelki oraz pęknięte zaczepy po drugim odłączeniu przyłącza węży w celu umycia filtra. ( Tandeta, tani plastik ) zapłaciłem za filtr 328 zł, ale aby było śmieszniej, poszukałem na AliExpress filtrów zewnętrznych i znalazłem taki samiuśki, te same dodatki, te same parametry, cena ??? ( 78 zł + 10 zł przesyłka - 3 tygodnie dostawa, to jedyny mankament ), a zagłębiając się głębiej wiele innych produktów akwarystycznych , pochodzących z Azji, jedyne co je różniło od produktów HAPPET to opakowanie, z AliExpress opakowania bez markowe, białe, a HAPPET opakowuje je we własne, z logo firmy HAPPET, jestem bardzo zawiedziony nie tyle produktem, ale obsługą tej firmy, nie polecam nikomu, kupują tandetę i biją marżę na produktach, po czym wycofują się z własnych zapewnień gwarancyjnych, mój filtr kosztował 328 zł, a naprawę jego, poza gwarancyjną wycenili na 280 zł, śmieszni ludzie :D , nie polecam nikomu zakupów produktów sygnowanych marką firmy HAPPET, to tylko dystrybutor tanizny sygnujący produkt własną marką, zamiast opakowanie opatrzyć w markę producenta, a własną marką sygnować małą naklejkę jako dystrybutor, (usunięte przez administratora) ludzi sygnując swą markę jako producent na całym opakowaniu. Czekam na zwrot filtra do sklepu zoologicznego w którym go zakupiłem, w protokole będą dane kontaktowe osoby która stwierdziła odmowę wykonania gwarancji, ja nie odpuszczę, on niech się boi, bo 328 zł to nie mała suma, a z tego co się rozeznałem prawa konsumenta są po mojej stronie. Odradzam zakupy jakichkolwiek produktów firmy HAPPET , bo to tandeta ściągana z Azji za parę groszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chodzi tu o Luboń, ale o całe HAPPET.

@Pawel

W mojej wypowiedzi administrator usunął jeden wątek mojej wypowiedzi, nie był on obraźliwy, widać że firmie nie odpowiada jeśli ktoś udziela rzetelnych informacji o działalności firmy .......

Karbowany Johnny

Właściciela też kupili z Chin

@Karbowany Johnny

zgadzam się

@Pawel

Witam, bardzo nam przykro, że spotkała Pana taka sytuacja. Proszę o maila na info@happet.eu w celu wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiam

@Karbowany Johnny

Którego właściciela którego brata????

@Kasia

Jutro juz mojej opinii nie bedzie :(

Maria
@Kasia

chyba już nie ma tej odpowiedzi, bo nie wiadomo p co chpdzi

Kami
@Kasia

brat po bracie na jednym warsztacie

Jasia
@Kasia

Właśnie widze ze zniknęły oceny byłych pracowników opisujące warunki pracy a szkoda bo o tych skandalicznych miejscach powinno być głośno p

Kinga
@Pawel

Beznadziejny towar z chin i drogi.Kupujcie na aliexpres bardziej sie opłaca

Nowe oferty

Pojawiły się nowe oferty pracy oby nikt nie dał się nabrać na bzdury o przyjaznej atmosferze pracy i stabilnym zatrudnieniu

Happet-dno
@Nowe oferty

i tak ktoś się nabierze, zawsze się nabierają

@Happet-dno

Negatywne opinie pisza pracownicy, ktorzy chca dostawac pieniadze za nic. niestety mentalnosc komunistyczna nie wyszla jeszcze z narodu i dlugo nie wyjdzie. Idzcie do urzedu, tam bedziecie dostawac kase za granie w pasjansa.

Kiedyś
@Happet_super_firma

Kiedyś to ludzie się cieszyli że w ogóle mają prace a teraz bezczelne nowe pokolenie upomina się o pieniądze, co za roszczeniowi ludzie, a tfu!

@Kiedyś

Pieniądze w firmie Happet są wypłacane terminowo, proszę nie rozpowszechniać fałszywych informacji.

Happet_super_firma

Przykro nam, że masz taką opinię o firmie Happet. Większość osób pracuje stacjonarnie na umowę o pracę. Zdalnie pracują osoby, dla których nie ma pracy codziennie przez 8h. Bardzo dużo osób jest zaangażowanych w rozwój firmy - od Magazynu, przez dział Produkcji, Handlowy i Importu. Oczywiście są wyjątki - jak w każdej innej firmie. Wynagrodzenie jest ustalane przy podpisywaniu umowy. Nikt tu nikogo nie trzyma na siłę. Zawsze będą osoby zadowolone i niezadowolone. Pozdrawiam

@Happet_super_firma

Pewne benefity, takie jak prywatna opieka medyczna czy karta multisport są już postrzegane jako standard, który oferuje prawie każdy pracodawca. Zatem jakie benefity pracownicze oferuje firma Happet Sp. z o.o, aby pracownicy faktycznie je docenili…?

@Karolina

Szanowna Pani, benefity typu karta multisport lub prywatna opieka medyczna są oferowane głównie przez korporacje, nie zaś przez firmy rodzinne, jaką de facto jest firma Happet. Za to istnieją premie dla pracowników magazynu oraz benefity świąteczne. Pozdrawiam serdecznie

Pawel
@Happet_super_firma

Premie :( dla wybranych 100 zł w kopercie (usunięte przez administratora)

Witam, I tu się Pan myli :) Pozdrawiam

@Happet_super_firma

Poziom odpowiedzi mowi sam za siebie

Mały Damianek

Damian, co ty piszesz?

Happet_super_firma

Witam, chyba nie oczekuje Pan/Pani, że podamy wysokość premii na portalu z opiniami. Pozdrawiam

Ktoś

zmiany , zmiany Skobiej prezesem niezły gips

Ona
@Ktoś

Stary prezes zaczął myśleć :)i sie wycofał.Wszyscy w firmie wiedzą o co chodzi.

Tokio
@Ona

to jest już koniec, nie ma już nic oto do czego doprowadza głupota

Słyszałem, że szefostwo happetu zamierza wprowadzić w celu sprawdzania czasu pracy podwładnych czytniki lini papilarnych, czy to prawda? Z tego co mi wiadomo zbieranie danych biometrycznych jest niezgodne z prawem

Tak

Zbyszek

Nie

Nie wiem

Wodzirej
@Ania

Ja słyszałem że ma być zamontowany skaner siatkówki

Zamontowano alkomat

Kazimierz

Miałeś okazję pracować na magazynie w firmie Happet? Skoro poruszyłeś temat związany z tym stanowiskiem, to chciałbym Cię prosić o informację, czy pracownicy na stanowisku tym są odpowiednio wynagradzani? Oceń, proszę na podstawie swoich doświadczeń.

Thimotheos
@Kazimierz

(usunięte przez administratora) Co do płacy, to jedyny plus tej firmy, że wypłata zawsze była wypłacana terminowo i całościowo. Co do reszty, to powtórzę jeszcze raz i proszę nie kasować wypowiedzi: reszta aspektów pracy w Happecie to dno (usunięte przez administratora)

@Thimotheos

Czy do wypłaty były dodawane jakieś benefity, które mogły podnieść wysokość wynagrodzenia? Myślę tu o premiach lub świadczeniach socjalnych. Liczę na odpowiedź.

Thimotheos
@Kazimierz

Są premie, ale tylko dla wybranych. Ja nie dostałem jej nigdy ani razu. Tylko czysta podstawa wraz z dodatkami za nadgodziny i soboty.

@Kazimierz

Dzień dobry, wynagradzamy pracowników adekwatnie do obejmowanego stanowiska i wypracowanej ilości godzin. Każdy pracownik magazynowy zatrudniony na podstawie stosunku pracy otrzymuje należyte wynagrodzenie w wysokości określonej w ustawie z dnia 10 października 2002 r. o wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. z 2018 r. poz. 1794). Pracownikom przysługują dodatkowe premie, których wysokość wzrasta proporcjonalnie do długości okresu zatrudnienia. Praca w godzinach nadliczbowych nagradzana jest odpowiednio w oparciu o przepisy art. 151 kodeksu pracy. Z wyrazami szacunku Firma Happet

Mimoza
@Kazimierz

Najniższa krajowa na konto i nic więcej

Aneta
@Mimoza

Nic tzn żadnych premii ani benefitów? W obecnych czasach? Normalnie w firmach są różne benefity itd. teraz i to jest jak podstawa. Nie widziałam chyba już firmy bez karty Medicover czy coś.

@Aneta

Dlatego w happet jest taka rotacja mało płacą i źle traktują pracowników.Ciagle maja ogłoszenia na olx.

Hej, czy w firmie Happet płacą za nadgodziny?

Happet

Dzień dobry, Oczywiście, pracownik otrzymuje wynagrodzenie za godziny nadliczbowe wraz z pensją za miesiąc, w którym zostały one wypracowane. Z wyrazami szacunku firma Happet

F.E.
@Happet

Zapomniano dodać,że oczywiście „pod stołem”,jak z resztą część pensji podstawowej w niektórych przypadkach ;)

beatka
@Happet

Witam proszę o odpowiedź za nadgodziny jak i premię jak u was w firmie jest rozliczane ? razem z podstawą wszystko idzie na konto pracownika ? pozdrawiam

beatka
@Happet

z tego co ogólnie słychać w luboniu i okolicach pieniądze za nadgodziny i te pseudo premie są wypłacane osobno nieopodatkowane itp nie są doliczane do pensji podstawowej tylko dawane pod tak zwanym STOŁEM . jakieś merytoryczne ustosunkowanie się do tego oytania będzie czy tylko odpowiadacie na pytania dla was wygodne ?

Mimoza

Nie tylko zabierają premię z koperty

Jaka jest kultura pracy w Happet?

Zrozpaczona

Ale jak kultura w Happet?U nas nie ma takiego czegoś :)

RiKI

Damianek zbiera ludzi do zbiorowej łaźni fuuu sporo mydła, może by go na urlop

TikiTak
@RiKI

a co będzie jak spadnie mydło?????????

szaman
@RiKI

Swąd od niego jest nie do opisania. Najlepsze że w bardzo niepokojący sposób dba o swoje szpony, a o zapach ciała już nie. Ciekawe co na to jakaś porządna psychoanaliza.

Orzeł
@TikiTak

co będzie? wielkie boom boom

Długi
@szaman

widzę,że mydła spadają a w Happecie bez zmian

Przemysław
@szaman

Takie personalne ataki chyba lepiej zostawić dla siebie... Ale skoro znasz Happet od środka, to może powiesz mi nieco więcej o zarobkach w tej firmie? Ile można tu brać na rękę i czy są jakieś dodatki i premie?

Analityk
@szaman

to są zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, a te objawy świadczą o zbliżającym się nieuchronnym i nieodwracalnym szaleństwie. Żadna kasa tu nie pomoże, ani nawet fundusz psychiatryczny.

Zawalony nosacz
@Długi

A dla mnie Damian to debeściak! Trzymajcie się

Przemysław
@Zawalony nosacz

Powiesz coś więcej na temat firmy? Czy to dobre miejsce do rozwoju i łapania doświadczenia? Jak są traktowani pracownicy w Happet?

Kramol
@Przemysław

HAPPET DE BEST

Juzoddawnazateczowymmostem

Cytujac klasyka "jest taka granica cierpienia, za ktorą pogodny usmiech się zaczyna. I mija tak czlowiek, i już zapomina. O co miał walczyc i po co".

Czesłaf
@Juzoddawnazateczowymmostem

tak szkoda życia, ale z drugiej strony brak oporu i reakcji prowadzi do wyhodowania takich hien a cytując innego klasyka władza i pieniądze w rękach nieodpowiednich ludzi prowadzi do okrucieństwa i despotyzmu. A więc pozwalać czy nie pozwalać oto jest pytanie. ale to inny klasyk

Uwaga

wpis ŚMIESZKA i całość odpowiedzi na ten wpis zostały (usunięte przez administratora) dlaczego? ano prawda boli uciekać od tej firmy jak najdalej

Zostaw merytoryczną opinię o Happet - Luboń

• Jak się pracuje w Happet?

Zobacz opinie na temat firmy Happet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Happet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Happet?

Kandydaci do pracy w Happet napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• Kotowo 42
    60-009 Luboń