Opinie o Sedo Sp. z o.o. w Wielka Wieś

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sedo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sedo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedo Sp. z o.o. w Wielka Wieś

poszkodowany Nowy wpis

Oszukują na wadze ,cenie ,przyjeżdzają do klienta i uzgadniają cenę a jak zabierają towar to cena jest inna na fakturze . Nie płacą pieniędzy w terminie , trzeba monitować i to nic nie daje . Zawsze musi być tak jak on powie , nie odbiera telefonów . DŁUGO NIE ROBI PRZEWEWÓW OSTRZEGAM WSZYSTKICH TO (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!.

Tedi Nowy wpis

Czy ktoś może mi dać znać czy poszukują do pracy? Może jakieś szczegóły na temat samej pracy.

Pokrzywdzony Nowy wpis

Sprawy do wyjaśnienia to oczywiście brak zaległych płatności za kupiony towar

Bolo Nowy wpis

Na tym forum nikt nie wyjaśni spraw do wyjaśnienia więc nie bardzo wiadomo po co robić złe wrażenie o firmie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Sedo Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
Pokrzywdzony

Ilu nas jest, której firma sedo wisi kasę?

Zazenowana

Ostrzegam wszystkich, Pan Sebastian to oszust pełną gębą! Nie patrzcie jaka cene oferuje, bo i tak efekt koncowy jest z korzyscia dla niego. zdecydowalismy sie sprzedac bydlo po uboju, fakture otrzymalismy po trzech tyg., pieniadze rowniez po trzech tyg. I to jeszcze po licznych tel. Zaznacze ze mialy byc max po 2. Waga budzi wiele watpliwosci dla kogos kto hoduje bydlo kilkadziesiat lat, oprocz tego pracowal na ubojni ma wiedze wystarczajaca zeby stwierdzic, ze firma dorabia sie kosztem hodowcow. Mam nadzieje ze ten wpis otworzy innym oczy i wiecej osob nie nabierze sie na ich przekrety.

marek

Bardzo rzetelna i uczciwa firma .

wychowana

Napisze tak jeśli kochasz to co robisz i hodujesz to trzymaj sie do nich jak najdalej.*Waga zawsze jest dla nich korzystna*

Zostaw merytoryczną opinię o Sedo Sp. z o.o. - Wielka Wieś

Sedo Sp. z o.o.