Sedo Sebastian Wieczorek

Buk

Opinie o Sedo Sebastian Wieczorek

Zazenowana

Ostrzegam wszystkich, Pan Sebastian to oszust pełną gębą! Nie patrzcie jaka cene oferuje, bo i tak efekt koncowy jest z korzyscia dla niego. zdecydowalismy sie sprzedac bydlo po uboju, fakture otrzymalismy po trzech tyg., pieniadze rowniez po trzech tyg. I to jeszcze po licznych tel. Zaznacze ze mialy byc max po 2. Waga budzi wiele watpliwosci dla kogos kto hoduje bydlo kilkadziesiat lat, oprocz tego pracowal na ubojni ma wiedze wystarczajaca zeby stwierdzic, ze firma dorabia sie kosztem hodowcow. Mam nadzieje ze ten wpis otworzy innym oczy i wiecej osob nie nabierze sie na ich przekrety.

marek

Bardzo rzetelna i uczciwa firma .

wychowana

Napisze tak jeśli kochasz to co robisz i hodujesz to trzymaj sie do nich jak najdalej.*Waga zawsze jest dla nich korzystna*

Zostaw opinię o Sedo Sebastian Wieczorek - Buk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sedo Sebastian Wieczorek