Opinie o Mupol Personeelsdiensten B.V. w Zaltbommel

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mupol Personeelsdiensten B.V.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mupol Personeelsdiensten B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mupol Personeelsdiensten B.V. w Zaltbommel

tekla

witam,pracuję przez MUPOL,jestem bardzo zadowolona,praca fajna,wypłata na czas,,serdecznie pozdrawiam

kika

Stokrotko bardzo chętnie opiniujesz ale zapomniałaś napisać, że w żadnej pracy nie byłaś dłużej niż trzy dni.

stokrotka

2 osoby pojechaly do malin teraz 17 nie ma roboty jeszcze jak dojechaly na adres dowiedzieli sie ze nie maja gdzie spac ludzie ktorzy byli na tej chacie wzieli ich na salon na sofy i dowiedzieli sie ze robia tam tylko po 4 dni w tygodniu jedna dziewczyna czeka 2 tydzien juz na robote i nic bo trzeba czekac jak umowe masz podpisana ja pitole co za firma a jak zadzwonilam do zlotowa do mupola to sie jakala babsztyl jeden jeszcze mowi ze tak juz jest tam takie glupoty to sobie moze mowic bylam w holandi pracowalam i niemam zastzezen do tamtej firmy ale ta z tego co mi mowily laski to szok

Plum

Ja myślę że pojadę 3 kolegów jest i mówią że spoko

Aniołek
@Plum

a do czego jedziesz

Firma Mupol Personeelsdiensten B.V. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Adii901

Czesc, wybiera się ktoś teraz w kwietniu na zbiory malin??/ Moze ktoś już byl u niech na zbiorach, jak wyglada wszystko.

Adii901

Czesc, wybiera się ktoś teraz w kwietniu na ziory malin??/ Moze ktoś już byl u niech na ziorach, jak wyglada wszystko.

jedzie ktos na pomidory teraz z tej firmy

Aleksandra

Witam , mam pytanie kto pracował przy zbiorze pieczarek przez firmę MUPOL? Warto jechać ? Jakie są warunki mieszkaniowe i czy firma jest wypłacalna ? Proszę o szybką odpowiedz bo do poniedziałku mam dać odpowiedz . Mój e-mail; fruos@o2.pl ( z góry bardzo dziękuję )

Ela

Nie przesadzajcie. MUPOL jako taki nie ma wpływu na to jak traktują Was Holendrzy. Pracowałam u nich w sadzie i nie narzekam. Pieniądze na czas, warunki mieszkaniowe lepsze jak w moich wcześniejszych firmach. My mieliśmy dobrze..Holender był spoko, ale u niektórych był mobbing. Tylko czy to wina MUPOL ? Czy w Polsce krytykujecie pośrednictwo pracy za to, że pracodawca okazuje się dupkiem ? Nie...bo oni tylko pośredniczą, płacą i dają Wam mieszkanie. Ja jestem zadowolona i jeśli bedzie możliwośc pojadę tam jeszcze.

zgnite jabłko....

Mupol....Dupol....pracowałam na sadzie przez ta firmę,jeden plus kasa w terminie...Andrzejek jakiś pomylony człowiek.Pani Ewa jedna wielka Bajerantka która nawet sie nie zjawiła i nikt nie wie jak wygląda..a i jeszcze jedno:nigdy nie zgadzajcie sie być kierowcami do pracy: z tego co wiem to chłopaki w tym roku do tej pory na kasę czekają...gdyby jeden chłopak nie wsiadł w busa to byśmy nie mieli czym do pracy jeździć..nie polecam tej dziadajni!!!

marian

ja tez pracowalem w tej firmie warunki ok luksusow nie ma ale kto ma luksusy wokncu nie o to chodzi grunt to zarobic i dostac kase na czas a to akurat w mupolu bylo wporzadku!

Magda

Jakis czas temu pracowalam kilka tygodni przez firme Mupol. Praca jak kazda inna w Holandii,ciezko jest,ale firma chociaz jest wyplacalna. Wyplaty sa zawsze na czas, na calkowite rozliczenie tez dlugo nie czekalam. Zakwaterowania maja tez nie najgorsze. Firma godna polecenia. W przyszlym roku napewno bede chciala znow jechac do Mupolu do pracy.

aninim

pracowałem w tej firmie i nie narzekam wypłaty co tydzień zakwaterowanie super ludzie w porządku tylko tej cały Andrzejek kawa (usunięte przez administratora)

Oliwka

czy toś pracował przez tą firmę na kartonach w Tilburgu?Mam propozycję ,jedzie ktoś bo sama się boję.

Proszę o jakieś informacje.

Jade tam w sobote na jabłka. Warto? Może ktoś już tam był ?

jjhfjfjfj

oplaca sie jechac?

annaa92

jedziecie na sady w tym roku?

justyna
@annaa92

witaj My jedziemy w następnym tygodniu.Trochę się boję. W jakim mieście jesteś?

annaa92
@justyna

ja też dopiero będe jechała, jak chcesz to napisz do mnie na amkn@interia.pl

kika

To co opisałeś nie do końca jest prawdą. Praca w rolnictwie tak wygląda.Jeżeli szukasz biurowej pracy to nie w Holandii.

Max

Witam. A to moja opinia i doświadczenia z pracy na szklarni przy pomidorach w miejscowości Maasbree firma Fresh Valley , zamieszkanie w Heijen. Jeśli chcecie doświadczyć upokorzeń , gnojenia , wyzysku ,upodlania pracownika to jest jak najbardziej właściwe miejsce !. Natyrasz się jak wół , do pracy 50 kilometrów , płacisz za kantynę 30 € na tydzień w której nie ma nic nawet dystrybutora do pitnej wody , dojazd do pracy kosztuje Cię- dwie soboty w miesiącu pracujesz za darmo , myjesz się mydłem wiszącym w skarpecie nad korytem , nie możesz używać rękawic ochronnych gdyż spowalnia to Twoją wydajność w pracy (dłonie poranione , obolałe - do ładu doprowadziłem je dopiero po tygodniu) , obsługa szklarni nie komunikuje się z tobą tylko gwiżdże jak na psa. Brak jakichkolwiek zachowań człowieczeństwa mogę jeszcze dodać wiele innych przykładów ale jak najszybciej chcę zapomnieć o tym kołchozie. Acha i jeszcze nie wypłacono mi pieniędzy za moją pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Mupol Personeelsdiensten B.V. - Zaltbommel

• Jak się pracuje w Mupol Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Mupol Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mupol Personeelsdiensten B.V.?

Mupol Personeelsdiensten B.V.