Opinie o blokker Geldermalsen w Geldermalsen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy blokker Geldermalsen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie blokker Geldermalsen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o blokker Geldermalsen w Geldermalsen

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy blokker Geldermalsen zapewnia kartę multisportu?

MAT Nowy wpis

Pracowałem w blokker 2021 i była naprawdę fajnie trafiłem na dobrą ekipę, praca średnio ciężka chociaż lekko nudna po 2 miesącach nic trudnego. Wypłaty miałem około 450euro pracowałem 6 dni w tygodniu bo wiadomo chało się zarobić, transport do pracy z merkel lub z utrecht czyli z 30min jazdy około.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w blokker Geldermalsen?

kkk

witam czy ktoś pracuje w Blokker Geldermalsen wybieram sie tam ja wypłaty ?

Ks
@kkk

Polecam!!!

Bas Nowy wpis
@kkk

Na chwilę obecną nie ma tam pracy jak zarobisz 200€ to jest fajnie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie blokker Geldermalsen, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Rapa89

Witam, Gdzie znajduje się lokacja mieszkalna dla pracowników zatrudnionych przez otto w Blokker w Geldermarsen?

Przemysław
@Rapa89

Wybierasz się tam do pracy? Podpisałeś już umowę bo jak tak to firma powinna ci wszystko powiedzieć. Mnie też interesuje jakie są warunki na kwaterze. Na rekrutacji nic nie mówili?

senior
@Przemysław

na kwaterze ok można się przystosować

Meerkerk Energieweg 116 Lub Camelot Camperus

lokacja 1.)Meerkerk Energieweg 116 2.)Camelot Camperus

Weronika
@Bas

A wiesz jak wygląda dojazd z tego miejsca do pracy? Firma go organizuje, albo zawraca chociaz koszty? Czy trzeba samemu sobie coś zorganizować?

@Weronika

Transport do pracy i z pracy jest zapewniony przez Otto Works

Dariusz

@Były Możesz konkretniej się wypowiedzieć? Jak wygląda wypłata? Jest na czas?

Były
@Dariusz

Wypłata ok 200 € nie opyla się siedzieć

Czy w blokker Geldermalsen panuje luźna atmosfera?

Były

Nie jechać nie polecam nie zarobisz

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w blokker Geldermalsen?

Pracownik miesiąca

Tak bez problemu bo tam nikt nie chce pracować

Blokker upadnie

Absolutnie nie polecam(usunięte przez administratora) planowanie ludzi po 9 tygodni z rzędu tych samych ciagle...praca słaba zarząd słaby generalnie nie polecam szkoda pieniędzy nie bilet...

Blokkers21

Zaopiniuj

janiczek

masakra wielka jedna.tam rządzi polska (usunięte przez administratora) na florku z tą pazurzastą piękną dziunią z domu starców.kreci janowi loczki na mosznie i wszystko spoko a ludzie uciekają jeden po drugim bo z polskimi laluniami nie da sie pracować.takie tepe polskie dzidy za biurkiem siedzą

pikolo

ciężka sytuacja, po tygodniu już mam dość , ludzie za biurkiem polki okropne,same ich spojrzenie rozwala.Praca raz na starym voisie raz na nowym pictolight,tragedia alejki gdzie się pikuje wąskie,codziennie jakaś paniusia po polsku "tłumaczy" tzw.kick off , nie wiem jak ona dostala takie stanowisko z taką faciatą i tym angielskim co włada,kompletna porażka.Od innych pracowników już pierwszego dnia słyszałem że jak jest problem z zamowieniem do pikowania to przy biurku trzeba się uzbroić w stalowe nerwy bo opryskliwe te panienki jak by za kare tam siedziały.A sam twam lider Jan (holender)chyba nie wie co tam się dzieje bo słucha tylko opini od tych swoich paniusi .Napiszę dodatkową opinie na holenderkim forum by sami zainteresowani mogli poczytać co u nich się dzieje

Zostaw merytoryczną opinię o blokker Geldermalsen - Geldermalsen

• Jak się pracuje w blokker Geldermalsen?

Zobacz opinie na temat firmy blokker Geldermalsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

blokker Geldermalsen